Téma: Csillagkapu

doomsnight 2009 jan. 23. - 14:17:38 Előzmény sRacz
(594/1434)
biztos forrásból tudom, hogy nemsokára jön a 10. évad :)
10/10
sRacz 2009 jan. 23. - 02:17:42 10/10
(593/1434)
Ezt nem akarom elhinni! Már vagy negyedszer nézem végig a TV-ben a StarGate Seson 9 Episod 20-at, de nem képessek folytatni a 10. évaddal!

Már a tököm ki van! (bocsi a kifejezésért)
10/10
Blackcat 2009 jan. 23. - 00:25:56 10/10
(592/1434)
Hali meg van valakinek 4. évadtól a sorozat mert mindenhol keresem de nem tudom letölteni (szinkronosan).Köszi Moncsi
leopard26 2009 jan. 22. - 23:49:04
(591/1434)
Ne is mond
leopard26 2009 jan. 22. - 23:48:48 Előzmény Tibi66
(590/1434)
ne is mond
Tibi66 2009 jan. 21. - 21:39:18 Előzmény leopard26
(589/1434)
Na,itt meg nagyon sok játék és kiegészítõ van! :D
http://www.csillagkapu.hu/letoltes.php?oldal=game
leopard26 2009 jan. 21. - 11:36:17
(588/1434)
http://www.stargate-origin.com/

Itt egy jó kis Stargate-es online stratégiaszerûség
offtopic
leopard26 2009 jan. 20. - 16:27:45
(587/1434)
hát azért ennyire töményen nem érdekel a dolog,de azért köszi:)
Tibi66 2009 jan. 20. - 15:48:03
(586/1434)
Hát ez nem a játék címe lett,aminek a férfi fõszereplõit már kiválogatták!


A Stargate Universe színészei

Szerzõ: Mascot Kategória: Universe Dátum: 2009.01.16


Végre bejelentették, hogy a Stargate Universe sorozatban kik fogják játszani a férfi fõszerepeket.

Everett Young ezredes (Justin Louis)

Justin Louis kapta Everett Young ezredes szerepét, aki tapasztalt és házas CSK-csapat vezetõ, a rangidõs tiszt a Destiny-n. A korábbi leírások alapján egy másik bolygón levõ bázis ideiglenes parancsnoka. Hailey nevû feleségével 2 éve házasok.

Justin Louis tapasztalt színész. 41 éves, Portugáliában született, de a kanadai Ontario-ban nõtt fel. Számtalan TV sorozatban és filmben tûnt már fel köztük: Durham County, 24, CSI: Miami, és a 1-800-Missing (Eltûntnek nyílvánítva). A sci-fi rajongók a The Outer Limits-bõl (Végtelen határok) -- ahol mellesleg a Firefly-ból ismert Nathan Fillion-nal játszott együtt a “Star Crossed” címû epizódban--, a Mutant X-bõl (X-csapat), a Highlander-bõl (Hegylakó), és a Star Trek: Voyager-bõl (ahol egy a holofedélzeten létezõ Trevis nevezetû lényt játszott) ismerhetik. Szerepelt még a A&E minisorozatában a The Andromeda Strain-ben (Az Androméda-törzs) is.

Matthew Scott hadnagy (Brian J. Smith)

Brian J. Smith fogja játszani Matthew Scott hadnagyot (korábban Jared Nash). A stúdió úgy jellemezte, mint a Csillagkapu csapat egy fiatal tagját. Zöldfülûként vezetõi feladattal bízzák meg, mielõtt még valójában készen állna rá. Meg kell tanulnia vezetõként viselkedni, tiszteletet szereznie és kijönnie a hajón levõ különbözõ személyiségekkel.

A Texas-i Allen-ben született, 27 éves. Smith a Plano-i (Texas) színházban, majd A Juilliard Dráma Iskolában (New York) tanult. Szerepet kapott a független készítésû Hate Crime, Red Hook, és a 2009-ben debütáló The War Boys címû filmekben. Kapott színházi szerepet is (Broadway) a Come Back, Little Sheba-ban (Térj vissza, kicsi Sheba). Az IMDb szerint ez az elsõ TV-s szerepe.

Eli Wallace (David Blue)

Az ABC-n debütáló Ugly Betty-bõl ismert David Blue fogja játszani Eli Wallace-t. Korábban Eli Hitchcock (õ a negyedik fõkarakter, aki új nevet kapott, mióta szeptemberben megjelent az elsõ karakter leírás). Nagyon lazsáló típus, aki mellesleg matematikában, számítógépekben és videojátékok terén egy géniusz. A magabiztosság hiánya fanyar humorral ruházta fel.

Long Island-en született, New York-ban, 30 éves és a Közép Florida-i Egyetemen tanult. A színészkedés mellett még járatos, a „tap”-ben, a jazz-ben, a hip-hop-ban, a balettben és ráadásul díjnyertes swing táncos is. A színész Cliff St. Paul-ként 7 részben tûnt fel az ABC komédiájában. Szerepelt még a Moonlight-ban (Holdfény), Scrubs-ban (Dokik) és a Veronica Mars-ban.

Hivatalos honlapja: David-Blue.com,

Ronald Greer õrmester (Jamil Walker Smith)

Greer százados (korábban Ron “Psycho” Stasiak) a leírás alapján egy heves természetû tengerészgyalogos, akinek sötét dolgok rejtõznek a múltjában.

A New York-i Jamil Walker Smith, 26 éves, és leginkább a Nickelodeon Hey Arnold! címû sorozatában levõ Gerald nevû karakter szinkronhangjaként ismert. Szerepelt a Bones-ban, a Cold Case-ben (Halott ügyek), a NYPD Blue-ban, és a Supernatural-ban (Odaát).

Hivatalos honlapja: JamilWalkerSmith.com.

Dr. Nicholas Rush (Robert Carlyle)

Dr. Nicholas Rush (korábbi nevén David Rush) vezeti az idegen bolygó tudósait, akik a Csillagkapuk 9. ékzárának titkán dolgoznak. A Destiny-n késõbb azon dolgozik, hogy felfedje a hajó rejtett titkait és hazatérhessen a csapat, de nyilvánvaló, hátsó szándékai hamar felszínre törnek, és a tudós összetûzésbe kerül Young ezredessel.

A skót születésû Carlyle (47 éves) számos filmben szerepelt már, leginkább a Trainspotting-ban és az Alul semmiben játszott szerepérõl ismert. Mostanában Kiefer Sutherland mellett tûnt fel a 24: Redemption c. alkotásban, de láthattuk A világ nem elég c. James Bond filmben, vagy a Mit ér az élet c. filmben is, amiért Emmy-jelölést is kapott.

A karakterek természetesen még változhatnak a február 4.-én kezdõdõ forgatásig. A premier 2009. õszén esedékes. A nõi karakterek közül Tamara Johanson és Chloe Walker megformálói még nem ismertek, de nemsokára errõl is bejelentés várható.
leopard26 2009 jan. 20. - 14:13:29
(585/1434)
de az biztos az a játék lesz,amire elõ is fizetek!Ennél jobban csak a Star Trek on-linet várom
C.s.I. 2009 jan. 20. - 13:44:53
(584/1434)
A játék neve: Stargate Worlds.
Címek kitalálásában nem jeleskednek a Stargates srácok.
leopard26 2009 jan. 20. - 13:30:43 Előzmény Tibi66
(583/1434)
én úgy tudtam hogy a stargate universe az az internetes játék hivataos neve lesz
Ezüstliliom 2009 jan. 18. - 22:51:53
(582/1434)
Hoztam két O'Neil sziporkát:

- Hu-húúú!
- ?
- Bocsánat, uram, csak átragadt rám Teal'c lelkesedése.



- Te olvastad a Bibliát, Teal'c?
- A kultúrátok fontos részét képezi. Te nem olvastad, O'Neil?
- De... Na jó, kazettáról hallgatom... El ne mondják a végét!!!

:D
Tibi66 2009 jan. 17. - 00:31:37
(581/1434)
Jön az új sorozat!Stargate Universe címmel!


Az amerikai SCIFI csatorna bejelentette, hogy a Stargate Universe sorozat elsõ részének bemutatója 2009. õszén lesz.
Joseph Mallozzi executive producer szerint elképzelhetõ, hogy a sorozat egy dupla résszel fog kezdõdni és a nyitány harmadik részét egy héttel késõbb adja le a csatorna. Eddig a következõ címek ismertek:

U1x01-02: Air I-II.
U1x03: Air III.
U1x04: Fire
U1x05: Water
U1x06: Earth

A Destiny csillaghajó díszletei már állnak, a forgatás 2009. február 4-én kezdõdik Andy Mikita rendezõ keze alatt, a vancouver-i The Bridge stúdióban.

forrás: http://www.csillagkapu.hu
Valezius 2009 jan. 16. - 20:09:08 Előzmény Venos
(580/1434)
Van benne valami.
Kíváncsi vagyok, mikor adják le a 10. évadot. Nem mintha a 9. vége után valami hiányérzetem maradt volna, tökéletes befejezése lett volna a sorozatnak, hogy aztán az Atlantisz története visszacsatlakozzon majd, és elhozza a megváltást, de hát az írók nem így gondolták.
Mondjuk annyiban igazuk lehet, hogy hülyeség lett volna egy egyévados fõellenséget létrehozni, aki hatalmasabb az elõzõnél.
És ehhez képest még egy DVD filmet is hozzá kellett csapni, hogy lezárják a történetet, gondolom azt már végképp nem fogják leadni...

Remélem azért elkezdik hamarosan újraismételgetni, mivel AXN az nincs errefelé.

Egyébként a kedvenc jelenetem:
O'neill: Nem mentek bele
Sam: Nem engedélyezték a küldetést
O: De azt megtették. MIkor rájöttek, mi a tét, meg, hogy veszélyben az egész univerzum az elnök és Hammond is rájöttek, hogy nincs választásunk, sok sikert kíván, isten velünk meg minden olyasmi, amikor azt hiszi, meg fogunk halni.
S: Akkor mi nem tetszett nekik?
O: A név, amit javasoltam.
S: A hajónak?
O: Igen
S: Értem. Uram, nem nevezhetjük Enterprisenak.
O: De miért?

De az egész rész hatalmas.
10/10
Venos 2009 jan. 15. - 22:51:33 10/10 Előzmény Akritikus
(579/1434)
Nekem mindegyik tetszik, végre el lehet kicsit rugaszkodni a valóságtól, de annak szívesen letépném az arcát aki hajnal 01:05-re teszi az adást, akárhányadik ismétlés is legyen az.
Akritikus 2009 jan. 15. - 21:47:43
(578/1434)
Nekem mondjuk az Atlantis 5 évadja is tetszett amibe persze voltak unalmas részek, de hát milyen sorozatba nincsenek?.Ráadásul az utolsó 2 rész szerintem elég jól sikerült.
leopard26 2009 jan. 15. - 21:36:06
(577/1434)
Az alap film és sorozat az jó,de ez az atlantis vagy mi,már nem nagyon érdekes
Akritikus 2009 jan. 15. - 21:30:31
(576/1434)
Szerintem ne vitázzatok ezen. Elképzelhetõ,jogy sadet kiskorában megerõszakolták az ufók és emiatt reagál így a dolgokra.
Legyen béke
sogam 2009 jan. 15. - 21:18:21
(575/1434)
Az a véleményem hogy te egyszerû vagy mint a barlangrajz. Azt hiszed a világ is ennyire egyszerû???
Aki így kezdi a mondatát "tegyük fel léteznek" az minek néz scifi-t? Szerintem nagyon is élethû! Ha pedig kicsit elereszti az ember a fantáziáját még igaz is lehet. Nagyon jól kitalált alapokra épített sorozat és ne sértegesd a rajongók miatt.