Téma: Csúcshatás

9/10
Teszka 2011 aug. 05. - 01:10:25 9/10
(56/216)
10/9 nekem nagyon tetszett,jó kis film volt,végig lekötötte a figyelmemet:) Érdemes megnézni,nem csalódtam benne.Jól megírt,nem az 1x nézhetõs filmek közé tartozik.+ Bradley Cooper alakítása is szuper,és persze még ott van a másik kedvenc Robert De Niro is :)
ssppaann 2011 aug. 04. - 23:45:35 Előzmény DDL
(55/216)
SPOILER
szerintem pont az a lényeg hogy csak hazudta, hogy leállt:D szerintem is jó film, nagyon jó sztorival, színészekkel és kivitelezéssel. 9p.:)
10/10
kazsagx 2011 aug. 04. - 22:07:41 10/10
(54/216)
Jó film ,jó story.... ajánlom mindenkinek !!!! :)
10/10
beszko 2011 aug. 04. - 20:32:41 10/10
(53/216)
Nagyon király film.Egyszerûen zseniális.
Crysis01 2011 aug. 04. - 18:58:35
(52/216)
klassz film ez tény:) deee ha egy szer ennyire elõre látó gondolkodást okoz miért nem az volt az elsõ gondolata h honnan kéne szerezni még?
10/10
DDL 2011 júl. 17. - 14:09:46 10/10
(51/216)
Akkor most mi lett a vége? Az nem tiszta, hogy akkor most leállt a szerrõl és már a nélkül is szuper okos?
Amúgy nagyon jó film. A képi világ nagyon adta és a szereplõkkel se volt semmi gond, de De Nirot én nagyon sajnálom. Annyira rossz filmjei vannak mostanában, most meg ilyen kis szerep.
A film lekötött, erre vártam rég.

10/9
7/10
houshmandzadeh94 2011 júl. 13. - 12:09:39 7/10 Előzmény beuka
(50/216)
Én ennél jobb filmre számítottam a hozzászólások és Robert de Niro miatt.
Egyszer meg lehetett nézni.
10/7
10/10
beuka 2011 júl. 10. - 18:27:46 10/10 Előzmény Mike088
(49/216)
VÉGRE, ezt tudom mondani!van ötlet, van cselekmény, kell izgulni, van benne csavar, tartják a feszültséget!de a magyar mozinak vajon miért nem elég jó?!!nálam 10/10 (ezt azért, mert amiket mostanában hoznak a mozik..)nézzétek meg!
9/10
Mike088 2011 jún. 25. - 15:32:55 9/10
(48/216)
A filmet végig felfokozott hangulatban néztem és egy percet se unatkoztam. Talán azért is sikerült ilyen jól mert érdekes témába nyúltak a készítõk. A látványvilágáról is csak szuperlatívuszokban lehetne beszélni én 720p minõségben láttam és az nagyon adta. Kicsit hiányoltam a szinkront, elvileg csak augusztusban jön ki itthon dvd-n, remélem akkor már magyar hanggal nézhetem meg újra. 10/9
8/10
Zoha 2011 jún. 15. - 18:36:46 8/10
(47/216)
Rövid, de lehet hogy SPOILER!!

Jó ötlet, jó f.könyv, jó színészi alakítás, de láttam már jobb filmet is. 9/10.
Egy folytatást szerintem megérne például hogy mit kezdene az USA elnökeként, mondjuk a világbékéért. Mert megválasztják az ugye biztos. :)
Ja és nem igazán akcióthriller. Sokkal inkább thiller/komédia egy nagyon kevés tudományos maszlaggal.
e-batta 2011 jún. 14. - 15:24:30
(46/216)
nem mondanám happy endnek, inkább egy ironikus fricska volt ez :D
nekem tetszett, fõleg amikor a lepusztult írót játszotta, ott nagyon jót alakított, lehet, hogy Bradley Cooper jó színész lesz? (Ki tudja...)

SPOILER
valaki hitetlenkedett, hogy elintézett tucatnyi embert a metróban, utána meg nem bírt el három maffiózóval (hm, talán újra meg kellene nézned :)), pedig logikus... Szerintem... A metróban tele volt az anyaggal, persze, hogy rögvest beugrott neki, hogyan bánjon el velük. A három maffiózó meg akkor támadta meg, amikor már rég anyaghoz kellett volna jutnia, de sehol egy tabletta... persze, hogy csak akkor sikerült neki, amikor kicsit átment vámpírba (enyhén szólva undorító volt)
SPOILER

én elgondolkodtam rajta... mit tennék akkor, ha én jutnék hozzá ilyen szerhez? Ugyanazt amit a többiek? Még többet, még többet, határ a csillagos ég? Érdekes, hogy senki sem használta arra, hogy jobbá tegye a világot, mindenki csak a saját kis önzõ vágyaira koncentrált...

valaki azon akadt ki, hogy elsõ alkalommal kitakarított... pedig ez is szépen el lett magyarázva: õ maga is hitetlenkedett, hogy ez lenne a cél? Egy pedáns valaki? (Valójában folyamatosan mozognia kellett, ha nem az agyát mozgatta, akkor a testét, a szer egyik mellékhatása)

Ami igazán nagyon tetszett, ahogy a kamera áthaladt majdnem a teljes városon, szinte beleszédültem.

Ami csalódás volt, az De Niró játéka. Kicsit többet is adhatott volna magából. Az is igaz, hogy elég pocsék szöveget írtak neki. Az utolsó jelenet viszont nagyon megfogott; az a hitetlenkedõ csalódottság, ami az arcán volt, hogy leírták, egy senki lett, na, ott bevillant az igazi De Niró.

összességében nem csalódtam, nekem többször nézõs lesz.
9/10
weart 2011 jún. 12. - 00:18:22 9/10
(45/216)
Imádtam ezt a filmet, a Happy-End meg kellett bele, mert legalább nem az a sablonos hiába történik veled valami jó úgyis megszívod történet. Az mondjuk igaz, hogy azért nem ennyire bugyuta módon kellett volna belerakni a végére a megoldást. 9/10
dorinaaa 2011 jún. 04. - 10:14:55
(44/216)
A fõszereplõ nagyon szimpatikus...fõleg hosszú hajjal :)
Másrészt voltak gyanús dolgok... amikor elõször bevette a csodaszert, az volt az elsõ, hogy elmosogatott, rendett rakott - ez jelentené az agy 100%-os kapacitásának felhasználását...? (oké, megtanult nyelveket, néhány nap alatt megírt egy regényt...de hogy villámgyorsan futott is...)
És tetszettek a képek a városról.
11messi87 2011 máj. 31. - 00:34:58
(43/216)
Végig lekötött, nem unatkoztam egy percig sem, szerintem remek film. Hozott valami újítást, témaválasztásban. Talán annyit negatívumként, hogy nem vártam SPOILER: happy end-et :) A szépfiú megússza? Na ne! :D
7/10
Sasha Wins 2011 máj. 23. - 20:35:54 7/10
(42/216)
Nem rossz kis filmecske ez. Sõt, bõven jó idõtöltést kínál. Az elején mikor megláttam, hogy Bradley Cooper a producer is, kicsit megijedtem, mert nem nagyon szeretem õt, fõleg még a Ünneprontók Ünnepe miatt, meg ez a szépfiús szerep amit játszani szokott a Sandra Bullock-os filmben is szerintem egy nagy nulla. Eddig nem adott ki értékelhetõ filmet számomra, de ez elég jó lett, persze a maga kategóriáján belül. De itt is a lepukkantabb alakítása tettszik, az öltönyös feeling ismét felháborított. Van egy két dolog benne ami hagy kérdéseket a valóságalapot tekintve, de ezeket elnéztem most a filmnek. Jó ez, fasza kis film. 7/10.
9/10
stomachh 2011 máj. 22. - 21:37:46 9/10
(41/216)
Ez a film nagyon ott van! A történet, a a forgatókönyv kiváló. Elgondolkodtat, de közben ki is kapcsol. Nem közvetít szép üzenetet, sõt...
A kép megjelenítés, az operatõri és vágói munka kifogástalan, öröm volt nézni! A zene is tökéletesen passzolt mindehhez. Bradley Cooperen meglepõdtem milyen jól játszik, De Niro figurája remekül asszisztált ehhez. A történet annyira-de-annyira sok lehetõséget rejt, hogy nem csodálnám, ha lenne még folytatása a filmnek. Nem lesz az a film, amit majd 5-ször megnézek majd, de mindenkinek nagyon tudom ajánlani. Sõt, tessék szépen elmenni a moziba s ott nagy vásznon megtekinteni. Egy kicsit felülértékelt 9/10-et kap tõlem.
Borccsi 2011 máj. 22. - 15:53:37
(40/216)
A végén kimondja, hogy már nem szedi a tablettát. Amíg volt, addig fölhasználta az idõt arra, hogy újraalkossa és tökéletesítse, de a végén már ne is legyen rá szüksége. Én így értettem legalábbis.
8/10
demdave 2011 máj. 22. - 08:05:38 8/10
(39/216)
Pár perce, hogy befejeztem. Végülis, ha az egész filmet veszem, tetszett. A végével nem igazán vagyok elégedett. Az olyan befejezéseket szeretem, ahol tudom, hogy a film vége után egy jó ideig mi lesz az emberekkel.
Lehet, azért mert angolul néztem és még nem vagyok prõ, nem értettem, de most akkor mi lesz vele, ha kifogy a cuccból? Meg aztán, nem láttam én annyi tablettát nála, hogy az a 12 hónapra elég legyen, naponként szedve, sõt idõnként naponta többet is. Szóval, mi lesz a csávónkkal, ha kifogy a tablettából? Alig láttam pár száz darabot...
offtopic
Cressida Beau Pre 2011 máj. 14. - 19:01:27 Előzmény zaxtorrent
(38/216)
Egyetértek, azonban eleve nem kellett volna jobbat várnod. Ez a film a képi világról szólt.
6/10
krampampuli 2011 máj. 07. - 22:48:05 6/10
(37/216)
A film érdekes talán még izgalmas is lenne de a vége az nagyon el van rontva. Az üzenet amit közvetít az is rossz. Egyszer nézhetõ kategória. Csak az a hülye vége ne lenne... 6-os