Téma: Dakota Fanning

Szívkirálylányka 2010 jan. 17. - 17:36:07
(71/91)
Csatlakozom az elõttem szólókhoz. A fiatal kora ellenére egy kítûnõ tehetségû színésznõt ismerhettünk meg. Az Újhold elõtt a Nagydumás kiscsajokban és a Világok harcában láttam. Elég komoly szerepeket játszott, ahhoz képest, hogy mennyire fiatal volt még ezekben.
Lili02 2010 jan. 05. - 22:27:03
(70/91)
sztem is nagyon tehetséges!!!!eddig még nem láttam rossz filmben...remélem nem az lesz a sorsa mint a Culcynnak vagy az Edward Furlognak meg asszem a Christen Dunst is ilyen zûrös volt...na mindegy én drukkolok neki nagyon :) nem egy hétköznapi karakter
Láttam 2010 jan. 01. - 04:48:29
(69/91)
Ha léteznek színész géniuszok, akkor Dakota Fanning biztosan az! Már az elsõ filmjében feltûnt, mennyire jól játszik.
Abban is biztos vagyok, hogy ha így folytatja, pár éven belül bezsebelhet egy-két Oscar-díjat. Már most letett annyit az asztalra, amennyit sok "színész" egész életében sem tud.
Dicséret illeti még ügynökét, aki kiválasztja neki a filmeket, mert (bár még nem láttam minden filmjét) eddig csak minõségi filmekben szerepelt.
Örök kedvenceim tõle: A tûzben edzett férfi, Bújócska, Nevem Sam
Hajrá Dakota csak így tovább! :)

ui: A hozzászólásokat olvasva csak annyit a címzettnek: Az intelligenciádat használd arra, hogy más embereket tolerálj.
Lys 2009 dec. 30. - 12:00:34
(68/91)
Megvettem DVD-n a Méhek titkos életét és nagyon jó volt! Egy kicsit szomorú, de nagyon jó benne Dakota. Aki még nem látta, annak ajánlom!
offtopic
Gabriella54 2009 nov. 24. - 23:55:21
(67/91)
Meg az imdb-n!
mulao 2009 nov. 24. - 08:14:02
(66/91)
Szerintem is nagyon tehetséges, pláne korához képest.Ráadásul nem is rossz partnerei is voltak már, pl Brittany Murphy, Robert DeNiro.
Gabriella54 2009 nov. 23. - 23:46:49
(65/91)
Ne csodálkozz, hogy a port.hu nem frissíti olyan gyorsan az adatlapját, itt nincs lehetõség arra, hogy a regisztrált felhasználó módosítson, hozzátegyen adatokat.
Persze nem is ez a lényeg! Eddig nem láttam a Twilight-bõl egy részt sem, de ezt miatta valószínûleg megnézem! És szerepel a 3. részben is, aminek már az utómunkálatai folynak, jövõ júniusban lesz a bemutatója.
zs9302 2009 okt. 30. - 10:11:01
(64/91)
XD
Grammy-t nem kaphat színésznõ. Még ezt se tudni ...
bestcalvingoldspink 2009 okt. 30. - 09:20:23 Előzmény Lys
(63/91)
Szerintem Dakota nagyon jó színésznõ, a filmjeiben hihetetlen átéléssel játszik mindig. Ami igazolja ezt, hogy nézzük csak meg valamelyik filmjét amiben aranyos kislányt játszott és nézzük meg az újholdban azokat a videókat amikben az õ szereplõje is feltûnik pl: a 3. elõzetes. Dakota minden szerepet el tud játszani mivel õ egy õs tehetség. És nagyon sok színész/színésznõ a nyomába sem érhet!!!!!!!! Sõt a legtöbb csak azért sikeres mert néhányszor bugyi nélkül rohangált egy miniszoknyában, de Dakota anélkül is a csúcson tud maradni!
Lys 2009 okt. 27. - 20:47:08 Előzmény NANU...! NANU...!
(62/91)
Nanu, neked biztosan fogalmad sincs arról, hogy mi az a színészkedés. Ha sok felnõttnek is nehezére esik teljesen beleélni magát egy-egy szerepbe, akkor egy 7 éves kislánynak hogyan sikerült? Ha csak arról van szó, hogy megszerettette magát az édes kis szemeivel, akkor vajon mi az, amit a filmben látunk (Nevem Sam)??? A modern technika mûve? Na ne már... (L)Dakota(L)
Gabriella54 2009 okt. 10. - 12:00:30
(61/91)
Szívembõl szóltál :)
offtopic
norton15 2009 okt. 10. - 11:32:22 Előzmény Gabriella54
(60/91)
Tudom.:) Vannak ilyen emberek, akik más emberek kárát kívánják. Az ilyenek az életben szerintem nem lehetnek valami kiugróan sikeresek, de hadd legyen meg nekik ez a kicsi örömük...
Gabriella54 2009 okt. 10. - 11:21:18 Előzmény Obránszky Ármin
(59/91)
Kedves Ármin! Elõször is köszönöm!
Másodszor Veled kell egyetértsek a Nevem Sam-béli alakítását illetõen. Nemcsak korosztályát, hanem a felnõtteket (pl. Michelle Pfeiffer-t) is megszégyenítõ érettséggel és mûvészi alázattal formálta meg karakterét. Le a kalappal elõtte!
Obránszky Ármin 2009 okt. 10. - 01:57:08
(58/91)
Dakota a Nevem Sam c. filmben olyan átéléssel és ami ebben a korban sokkal meglepõbb, olyan átgondoltan formál meg egy karaktert, h ahhoz hasonlót vele egyidõs színésztõl azóta sem láttam. Lehet, h ez az én szegénységi bizonyítványom, az viszont biztosan a tiéd, h teljesen ismeretlen hölgyeket sértegetsz, pusztán azért, mert a véleményük nem egyezik a tiéddel, holott nyilván a tisztelet feddhetetlen lovagjának tartod magad és úgy mondasz egy színészrõl/rendezõrõl véleményt, h azt semmivel alá nem támasztod...
NANU...! NANU...! 2009 okt. 10. - 00:33:34
(57/91)
***moderálva***
-Tõlem,…
Gremy Díjat is kaphat, Én nem vagyok rá irigy.
Amit én elértem az életemben, az mind a kétkezi munkám eredménye, nem pedig a más jócselekedete irántam és nem is a szüleim pénze stb...
Gabriella54 2009 okt. 09. - 18:14:54
(56/91)
Bocs, félreértettél! Annak örültem, hogy Te Sem irigykedsz!!!
Nanu-nanura voltam iszonyúan mérges - tényleg nem értem, nálunk miért annyira általános ez a "dögöljön meg a szomszéd tehene" mentalitás :(
Szerencsére mi nem tartozunk ebbe a kategóriába, úgyhogy mindent bele, Dakota!!!
norton15 2009 okt. 09. - 17:09:31 Előzmény Gabriella54
(55/91)
Miért irigykednék rá, inkább örülök, hogy vannak tehetséges gyerekszínészek, akik nem drogozzák szét magukat késõbb.:) Oscar szerintem is befigyel neki valamikor, csak ne kelljen rá várnia neki 20 évet.:D
Gabriella54 2009 okt. 09. - 11:53:30
(54/91)
Szerencsére!
Vannak, akiket nem vakít el az irigység és a féltékenység - mennyire jellemzõ ránk ez a kisszerûség :(
De persze ennek semmi köze Dakotához! Neki további sok sikert - és remélem, elõbb-utóbb Oscar bácsi is beköltözik a lakásába :D
norton15 2009 okt. 09. - 07:58:17
(53/91)
Azannyát.:O Tudtam, hogy tehetséges, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire díjazták is idáig.:)
Gabriella54 2009 okt. 08. - 17:33:40 Előzmény NANU...! NANU...!
(52/91)
Az irigység a hét fõbûn egyike ám!
Miért bánt téged az, hogy Dakota Fanning tehetséges és sikeres?
15 évesen 17 díjat nyert és 16 másikra jelölték, úgyhogy nagyon el vagy tévedve, ha arra spekulálsz, hogy a sikereit csak "kertészkedéssel" érte el.
Ha láttad volna bármelyik filmjét, biztosan nem beszélnél így! Az erõsen kétséges Világok harcában simán lemosta Tom Cruise-t a vászonról, a Nevem Sam-ben pedig méltó partnere volt Sean Penn-nek.