Téma: Danny Phantom

25662263623623 2023 aug. 13. - 13:26:06
(190/190)
Valaki el tudja nekem küldeni magyarul az 1 évad 2 részét?
10/10
GLaDOS 2020 máj. 17. - 12:05:33 10/10 Előzmény aron10
(189/190)
Jó ez is meg az avatar is, na meg persze a Jimmy Neutron is!
10/10
GLaDOS 2020 máj. 17. - 12:04:34 10/10
(188/190)
Kurva jó mese!
Anonymusz88 2010 okt. 26. - 15:47:06
(187/190)
Én is láttam a haloweeni reklámot. Mintha egy pillanatra volt benne a Chucky szája a Fecsegõ tipegõkbõl :)))) Most tényleg nem tréfálok, felismertem hogy a Fecsegõ tipegõkbõl ment egy részlet abban a haloweeni reklámban :))))) Remélem újra lesznek a Nicken.
De a reklámban láttam több részletet is abból a Fanboy és Chumchumból, nagyon remélem hogy azt nem fogják hamar leadni, mert az csak egy agymosással ér fel :P
Anonymusz88 2010 okt. 25. - 17:55:08
(186/190)
Nem 100 % pedig jó mese volt. Tavaly pár részt láttam belõle mielött a Nicket elszúrták.
Anonymusz88 2010 jún. 17. - 16:53:19
(185/190)
Szerintem megint fogják adni mivel bumperon is van, csak nem tudni mikor.
hakuso07 2010 jan. 24. - 10:55:13
(184/190)
Egy remek Nickelodeonos oldal: www.nickelodeon.blog.hu
10/10
Nomino 2010 jan. 09. - 17:55:28 10/10 Előzmény revengie
(183/190)
az Avatar nem sz*r!!!

(am. tök jó ez a mese!!)
10**
KyaLynn 2009 aug. 06. - 16:02:44 Előzmény revengie
(182/190)
Még szép, hogy az Avatar nem sz×r. Csak az mondja ezt rá aki nem ismeri fel a poénjait vagy a komoly tartalmát, mert igenis van benne mind a kettõ. aron10 meg a kemény 10 évével sz×rt sem vesz észre belõle, de nagyon nagy embernek képzeli magát. De, hogy azért neki is igazat adjak, a Danny Phantom is jó. (De az Avatar jobb XD)
ultra violence 2009 júl. 29. - 21:31:03
(181/190)
szerintem,ez nem olyan rossz vannak benne humoros jelenetek,de azért nem nézném orr vérzésig:D
revengie 2009 júl. 15. - 21:31:50 Előzmény aron10
(180/190)
az avatar NEM sz*r!!!
8/10
Avatart 2009 jún. 11. - 09:12:31 8/10
(179/190)
sethdrzh
aron10 2009 máj. 20. - 18:15:22 Előzmény angelinasky
(178/190)
szentem jó.az avatar szar
10/10
angelinasky 2009 máj. 09. - 12:51:55 10/10
(177/190)
egyik kedvencem Danny Phantom! nem tudná vki megmondani h ki a magyarhangja? mert magyarul sajnos még nem láttam
8/10
Avatart 2009 márc. 09. - 17:27:57 8/10 Előzmény Aangakirály
(176/190)
Avatár a jóó!!! x) de ez is tetszik nekem
10/10
Aangakirály 2008 szept. 21. - 17:18:27 10/10
(175/190)
Szerintem az avatár nagyon jó volt de egyformán szeretem mind a kettõt.Most hanyadik évad megy?Már mint a nicken
10/10
Nickelodeon00 2008 aug. 13. - 18:25:09 10/10
(174/190)
Szerintem az avatar nem való a Nickre.De szerencsére már nem adják.
Aang 2008 aug. 04. - 18:20:47 Előzmény szandyka134
(173/190)
MEGVÁLASZOLOM ÉN NEKED.
AZÉRT, HOGY ELVEHESSÉK AZ AVATAR-T, TUDNIILLIK AZ HELYETT MEGY!!!!!!!!!!
10/10
szandyka134 2008 jún. 04. - 18:24:20 10/10
(172/190)
mi a ...-ért kellett a Danny Phantomot ilyen lehetetlen idõpontra tenni :@..istenem.. :/
10/10
jazmine4 2008 jan. 06. - 20:33:05 10/10
(171/190)
ide is beírom
http://dannyphantom.mlap.hu
DANNY PHANTOM FOREVÖ XD
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^