kkanai 2020 márc. 17. - 15:45:59
(5/5)
The Missing 2. évad.
Jó volt benne. Bár abban mindenki jó volt.
Haversrac 2013 júl. 07. - 13:23:13
(4/5)
Hasonlít egy picit Liam Neesonre csak kicsit oválisabb a feje
Doka93 2010 jún. 28. - 08:44:38
(3/5)
Davidhez tartozik még az Értelem és érzelem- színes angol mini tévéfilmsorozat. Ott van a neve csak elírták:) David Morisseyként szerepel..:)
Anditos 2009 júl. 13. - 13:43:37
(2/5)
A BBC Prime-on ment nemrég a sorozat, én ott fedeztem fel magamnak, nagyon tetszett a karaktere és ahogy játszotta azt. Láttam még a Jóban-Rosszban címû filmben is, abban is nagyon jó volt, és a film is az.
lany_l-lel 2009 júl. 13. - 11:14:06
(1/5)
Úgy tûnik, ennek a remek angol színésznek még nincs topikja - illetve most már van.

Több helyen is láttam már, és bár elõször nem volt túlságosan szimpatikus - az Értelem és érzelem BBC-s változatában láttam mint Brandon ezredes -, késõbb igencsak megkedveltem, köszönhetõen talán a Doctor Who-ban való szerepléséért (egy emléke vesztett embert játszott a 2008-as karácsonyi részben, aki a Doktornak képzelte magát).

Igazi karakteres arca van, és nagyon jól el tudja játszani a szerepeit, bár én a Másik Boleyn lányban nem ismertem rá, csak miután észrevettem, hogy õ is a szereplõk között van:) Egyedül azt sajnálom, hogy a Blackpool sorozatát nem adja a tv, pedig a leírás alapján biztos jó lehet:(