Snoopyzit 2010 febr. 21. - 15:55:24 Előzmény Precious Princess
(11/91)
Nekem is bejött. Végre nem egy romantikus vámpir film :) Az Alkonyat is jó volt, de az máshogy volt jó. Ez azért közelebb áll a Penge filmekhez. De szép is volt az a jelenet, amikor fröcsögõ vérben a srácnak leesik, hogy kik között is van éppen. No, de ne kalandozzunk el. Szóval Sam Neil feje nekem is túl jóságos ehhez a szerephez, de szerintem kihozta a maxot a karakterbõl. Én nem valami jó minõségben láttam, de határozottan frissítõen hatott az unalmas vasárnap délutánomra :) 10/6
8/10
Precious Princess 2010 febr. 18. - 12:34:52 8/10
(10/91)
Nekem is tetszett, érdemes megnézni, bár számomra Sam Neil nem igazán jött be "gonoszként", vhogy túl szimpatikus feje van egy ilyen szerephez(lehet azért, mert én még csak olyan alakításait láttam, ahol jófiút játszik), ettõl függetlenül ez nem ront nagy mértékben a film élvezeti értékén, és Ethan Hawke, vmint Williem Dafoe játéka bõven kárpótol.
10/10
mclane 2010 febr. 12. - 22:41:39 10/10
(9/91)
április 8 a maygar premier kemény én már megnéztem ezt a filmet multhéten :D torrentekrõl le lehet szedni egész jó minõségbe felirattal jó film amugy
Steve1 2010 febr. 12. - 00:11:05 Előzmény tiadam
(8/91)
Az, hogy nem adják moziban erõs túlzás. Maximum mivel te is idõgépet használsz a filmnézéshez, várnod kell rá kicsit :)

Bemutató dátuma: 2010. április 8. (Forgalmazó: Budapest Film)
tiadam 2010 jan. 26. - 05:30:46
(7/91)
Nem tudom miért nem adják/adták mozikba, nem rossz film. Sokkal rosszabbak vannak moziba, sõt... 8/10
9/10
Jaime.of.course 2010 jan. 16. - 01:41:46 9/10
(6/91)
de mar kb reg ota fennt van online is meg az osszes torrent site on!
Szerintem nem rossz film!
10/10
Senhora 2010 jan. 07. - 09:56:00 10/10
(5/91)
tudnám ki értékeli így le, amikor még mozikba se került
Dros 2009 aug. 31. - 15:56:46
(4/91)
Nekem ez a crossbowos (hirtelen nem jut eszembe mi is a magyar neve :P) karós, napon elégõs túl mitikus egy ilyen filmhez.
offtopic
Zajac 2009 aug. 06. - 11:11:39 Előzmény blash
(3/91)
Igen igazad van ,valószínûleg rossz helyrõl néztem(fordítottam) vagy elnéztem.Köszönöm a figyelmeztetést.

http://www.youtube.com/watch?v=69i7csUMBBg

Ethan Hawke, Claudia Karvan és Willem Dafoe | A Daybreakers elõzetese Kijött az elõzetes a Daybreakers címû vámpírfilmhez, ami meglehetõsen nagy sületlenségnek tûnik, viszont viszonylag látványos lesz. Michael és Peter Spierig (Zombik városa) horrorja 2019-ben játszódik, amikor az emberiség nagy része vámpírrá alakult, így aztán egyre kevesebb táplálékuk van. Ethan Hawke egy kutatót alakít, aki megpróbálja megmenteni az embereket, illetve új vérforrást akar találni a vámpírok számára. Egy pozitívuma mindenképpen van a filmnek: szerepel benne Claudia Karvan, aki a Titkos életünk címû remek ausztrál tévésorozat egyik fõszereplõje voltt, ... f:origo
blash 2009 aug. 06. - 00:53:34 Előzmény Zajac
(2/91)
Vampiros film, semmi koze annak, amit bemasoltal.

Az is normalis volt, aki ertekelte mar ezt a filmet egy tizesre. Jovo ev elejen fog csak megjelenni...
offtopic
Zajac 2009 febr. 21. - 15:53:10
(1/91)
Ha jól tudom akkor ez egy játék,ebbõl csinálnak filmet??
Valaki több info??

Fejlesztõ: Ismeretlen fejlesztõ | Kiadó: Még nincs kiadó
Platform: PC | Stílus: Kaland

2087- A föld az állandó kizsákmányolástól darabokra hullik. A szövetségek felbomlanak, napi rendszerességûek a zavargások, a fejetlenség, a vezetõk pedig elvesztik az emberek bizalmát. A káosz pszichológiai hatásai felemésztik az emberi szellemet, mindenki érzi, hogy közel a vég. A lakosságot természeti katasztófák tizedelik, és a várva-várt technológiai újítások sem váltották be a hozzá fûzött reményeket. Ekkor egy reménysugár villan a világvége horizontján: A Nexus Corporation valószínûleg megtalálta az idõutazás mikéntjét.