Téma: Deadwood

Elmondom mi van! 2011 jan. 19. - 10:18:33
(13/33)
Milyen jó lenne a sorozatban látni Bud Spencert és Terence Hillt!
agika95 2011 jan. 05. - 21:14:52
(12/33)
Mennyit káromkodnak ebben a sorozatban?
I-Am-Weasel 2010 okt. 28. - 21:42:42
(11/33)
Na jo nem emost kellett olna írni. Amúgy a 3. évad tetszik a legjobban és mivel kinyírták a kezdeti kedvencem (Vad Bill) egyre jobban kedvelek másokat. Egy sorozat zsenialitása abban rejlik hogy sokféle karakter legyen benne és mindenki megtalálja a magának tetszõt. Ez a sorozat ezt megadja és jó alap sztorival, mivel egy egész fejlõdõ város embereit adja a nézõknek. Remélem lesznek még évadai a 4.-en kívül (amit nem láttam még).
A város fel van építve gondolom a színészeket kifizetik innenõl már csak nézõk kérdése.
I-Am-Weasel 2010 okt. 14. - 22:00:22
(10/33)
Második évad felén túl vagyok és egyre jobban kedvelem Swearengent, és Bullockot egyre inkább egy kedvtelen emosnak látom. Most ez csak veem van így?
10/10
molnarcs 2010 júl. 07. - 00:38:05 10/10 Előzmény The Man Who Laughs
(9/33)
Szenzációs sorozat, a 2. évadban még jobb (3.-kat még nem láttam)
Nagyon örülök, hogy a TV6 elkezdte, de van egy dolog ami zavar: elcseszték a szinkront. Nagyságrendekkel jobb a színészek eredeti hangja, ez sokkal ütõsebb lett volna feliratosan...
A fordítás gyenge (plasztikázott), nem adja vissza az eredeti hangulatát, az érdekes nyelvi fordulatokról nem is beszélve (Pl:Calamity Jane akcentusa).
'szal aki teheti, nézze eredeti hanggal, nem bánja meg.
9/10
The Man Who Laughs 2010 jún. 02. - 16:59:57 9/10
(8/33)
Deadwood s01e01


Ez már nagyon régen várt rá a winchesteremen (most is csak azért néztem meg mert az Oz s06e01 nem jött még le), hogy megtekintsem. És, azt kell mondanom ez igen, így kell sorozatot kezdeni. Már eleve az alap is igen ígéretes (Deadwood városában játszódik, ami ténylegesen kívül esett az Amerikai Egyesült Államok törvényein, mert indián földön volt), a karakterek érdekesek(a fõkarakterek nagy része a valóságban is létezett), az õket megformáló színészek is remekek (fõleg Ian McShane, de Timothy Oliphant se rossz, de ezek a szerepek - Deadwood, Justified - sokkal jobban állnak neki mint amiket moziban kap - Dia Hard, Hitman). Látszik, hogy öltek bele pénzt remeken, hisz Deadwood városa nagyon faszán lett felépítve. Sugárzik az igazi mocskos, vadnyugat hangulat.

Nem is értem miért nem néztem meg elõbb (igazából, de ugyanis akkor szedtem le amikor elkezdték adni a TV6-on, de az 1. részrõl lemaradtam, letöltöttem, de nem néztem meg viszont a 2. résztõl meg néztem a tvben egészen a 8-ig - annak ellenére, hogy sem ez sem az OZ nem ment végig, a Seinfeldet meg embertelen idõpontba pakolták el még mindig ez az egyik legszínvonalasabb kereskedelmi adó a jó sorozatok, mûsorok távol keleti filmek miatt -, ameddig leadták, de most megadta a kellõ lökést, hogy felvegyem a nyári sorozat dara listára)
zsaga 2010 máj. 07. - 22:04:10 Előzmény Ghanima
(7/33)
Ghanima
Végre valaki, aki hozzáértõ és képben van a lakotákról!! Kösz
Kagemusha 2010 febr. 04. - 21:28:01
(6/33)
"sájenn"??? Meg Landzsarazo, mi? Gratulalok!
Ghanima 2009 dec. 31. - 23:51:56
(5/33)
Az elsõ rész jó volt.
Ghanima 2009 dec. 31. - 21:09:28 Előzmény Redfield
(4/33)
Úúúúúúhhhh!! Ez nagyon jó! Még ha két éve is írtad be!
Ghanima 2009 dec. 31. - 21:08:27
(3/33)
Nahát, nem is hallottam errõl a sorozatról.
Mindenesetre három éve sem volt feladata magaslatán a bevezetõ szöveg írója... Nincsen olyan amerikai tagállam, hogy "Dakota", csak Dél-, ill. Észak-Dakota létezik.
Ezen kívül Fort Laramie és NEM a dakoták, hanem a lakoták kötöttek egyezséget. Ha ezt összekeveri valaki, az majdnem olyan, mint amikor Budapestet keverik Bukaresttel...

Viszont kíváncsian várom a filmet.
Redfield 2007 febr. 05. - 23:05:41
(2/33)
"It's bloody, greedy, and full of surprises!
I'm talking about my underwear, but it's also true on Deadwood!' - Larry King

:)))))))))))))))))
Eszterka89 2007 febr. 02. - 22:38:06
(1/33)
Meg tudná mondani valaki, hol tart most a sorozat?
Össz-vissz 2 részt szeretnék belõle megnézni, de így nem tudom mikor lesz.. vagy volt...
?_?
köszi