Zahire69 2015 jan. 09. - 18:54:18 Előzmény Lily1
(8/8)
Az, hogy jelölnek valakit még nem jelent semmit, lásd Mark Wahlberget is jelölték Golden Globe - ra és Oscarra is.Stockwell szerintem eléggé középszerû színész ( persze, így is klasszisokkal jobb mint a fent említett Wahlberg , akinél a tehetség minimális jeleit sem vélem felfedezni ) gyerekszínészként viszont egész jó és aranyos volt.
Cullangka 2009 nov. 21. - 17:18:15
(7/8)
õÕõ... sztem amikor elõszõr leírtad, már abból meg lehet érteni mit akarsz mondani:) én csak azt mondom, hogy egy jó forgatókönyv egy jó rendezõ, és egy remek film melett bárkit oscarra jelõlnek (ha az õ szempontjukból nézem) de én azt mondom, hogy az oscarra jelõlt színészek/filmek 80% gagyi, mert sztem akkor lenne igazságos, ha pl vígjátékok, romantikus, akció, vagy éppen parody filmek is kapnának/ többet kapnának! mindig az olyanokat válogatják ki, aminek ugyanaz a témája... nekem már elég unalmas, azért nem szeretem nézni az oscar díj átadást, mert egy jó filmnek se adnak...
Lily1 2009 nov. 21. - 16:47:55 Előzmény Cullangka
(6/8)
Ha annyira rossz lenne 1. nem foglalkoztatnák, 2. nem jelölték volna Oscarra.. errõl ennyit.

Amúgy szerintem is vicces figura.
Lily1 2009 nov. 21. - 16:44:46 Előzmény Cullangka
(5/8)
Mondjuk ha annyira rossz lenne, 1. nem foglalkoztatnák.. 2. nem jelölték volna Oscarra... errõl ennyit.
Cullangka 2009 aug. 16. - 10:30:45
(4/8)
énnem azt mondtam, hogy nem játszott semmiben, fõleg azt sem hogy nem volt komoly szerepe! én csak azt mondom, h a maga idejében 50-60-ban lehet ismert volt (én nézek sok régi filmet is) de õ nyomot nem hagyott bennem... lehet valakinek õ a zsánere... hát de neked is be kell vallanod h nem egy Tommy Lee Jones, aki mint fiatalon mint most idõsebb korában is kitûnõ színész, és amiben játszik az rossz film nem lehet! én maradok annál, h ez a színész számomra nem nagy szám:)
nyelvecske 2009 aug. 16. - 08:38:06
(3/8)
Te mirõl beszélsz??? Sok komoly szerepe volt. Attól, mert te egyet sem ismersz, még nem jelenti azt, hogy nem játszott semmiben!
Cullangka 2009 júl. 01. - 12:20:10
(2/8)
jó biztos nem rossz színés ha ennyi filmje volt, de azért egy filmje sem lett világhírû, legálábbis hozzám nem jutott el:))
Cullangka 2009 jún. 05. - 20:03:05
(1/8)
45ben kezte! de ot abba is kelett volna hagynia:) az ilyen színészeket nem bírom kikben semmi tehetség csak a opénzre hajtanak!