Téma: Deep Impact

Crazy Horse 2007 ápr. 30. - 15:16:25
(4/204)
Jó film ez. Mindenesetre nagyságrendekkel jobb, mint a témában készült másik film, az Armageddon.
zszoltan 2007 ápr. 30. - 14:42:04
(3/204)
A Jövõ kezdete-t talán tényleg lehetett volna kicsit jobban kivitelezni. Ezért is kapott nálam mindössze 2 pontot az 5-bõl a formájára.

A Deep impact-ról csak annyi elmarasztalást írnék, hogy szinte biztos, hogy láttam, de hogy semmire nem emlékszem belõle, az sejtet valamit...
zszoltan 2007 ápr. 30. - 14:23:44
(2/204)
Szerintem a színesbõrû elnök példamutatás gyanánt szerepel. (És Freeman tényleg nagyon jó elnöknek, bírónak, Istennek.) Ha én elnök lennék, és felajánlanák, hogy Morgan Freeman fog játszani, én nagyon is örülnék neki. Mert fekete és jól játszaná a szerepét.

Az pedig nem lep meg, hogy D.Sz.-nek nem jött be a Jövõ kezdete. Ahogy én ki nem állhatom a Szarvasvadász-t a pesszimizmusáért, szerintem D.Sz.-t is annyira zavarja a Jövõ kezdete-nek idealizmusa. És ha kitépjük a filmbõl a lelkét (a Tervet), és igazságosan eltávolítjuk belõle a hozzá kapcsolódó könnyekig meghatni akarást is, akkor a film értékelése nálam legnagyobb jóindulattal is csak (2,2) = 4/10.
(A Megszólít az éjszaka dettó: ha nem sikerül magad Ingrid Cold szerepébe beleélned, akkor csak egy közepes borzongatós film marad.)
Zotyipotyi 2007 ápr. 29. - 14:28:17
(1/204)
Egy jó katasztrófafilm Frodóval.:) Azon kevés katasztrófafilm közé tartozik, ami nekem tetszik: látványos, izgalmas és annyira nem bárgyú mint a mûfajában a legtöbb film!