Téma: Demóna

Anteris 2014 dec. 30. - 15:13:57 Előzmény CrazySpice
(89/129)
" Nem hiszem el, hogy van bárki is akinek ez komolyan tetszik!?!"

elég sokunknak tetszik Amúgy mire számítottál amikor beültél egy mesefilmre mester??
Anteris 2014 dec. 30. - 15:07:52
(88/129)
A film rendben volt Csipkerózsika kivételével, aki festettszõke hajához párosuló fekete szemöldökével úgy nézett ki, mint valami külvárosi prolicsaj, és valahogy a kvalitásai is ezt a szintet hozták. AJ vszont csípõbõl hozta a királynõi megjelenést, jobbat nem is találhattak volna a szerepre.
3/10
Kistupac 2014 dec. 26. - 12:37:37 3/10
(87/129)
Ha a magam véleményét veszem, akkor 3* de csak Angelina miatt. Amúgy még egyet sem adnék rá. Bugyuta story , gyenge, és közepes színészi teljesítmények, egy rosszul feldolgozott Csipkerózsika után érzés, a mostani giga látvány, történetmentesen tálalt hollywoodi szemét. Ha viszont a célközönségét látva kellene érték el nem, akkor 9. Kislányom leesett vállal, tágra nyílt szemekkel pisszenés nélkül nézte. Ritka film, ami ezt eléri nála, ezért a 9* megy értékelésre
1/10
CrazySpice 2014 nov. 06. - 07:35:59 1/10
(86/129)
45 percet bírtunk belõle, pedig már az elsõ jeleneteknél éreztük, hogy erre kár idõt pazarolni. Félelmetesen ostoba, bárgyú látványfilm, ráadásul a legbénább fajtából. Primitív, bugyuta, gyenge, siralmas, marhaság... Lehúzós gigahulladék. Nem hiszem el, hogy van bárki is akinek ez komolyan tetszik!?! Nagyon elvarázsolt, egyszerû léleknek kell lennie, akinek mégis.
8/10
Kolókapitány 2014 nov. 02. - 00:34:44 8/10
(85/129)
Most fejeztem be. Nem néztem meg hány ponton áll és a sztoriról se tudtam semmit. 25 éves férfi vagyok, de engem teljesen elvarázsolt ez a mese. Sokkal jobb pontszámra számítottam itt. Lehet, hogy közrejátszott nálam a dologban, hogy az elsõ perctõl beleszerettem Demónába,de nekem nagyonnagy pozitív csalódás a film. Angelina Joliet én még sosem láttam ilyen gyönyörûnek és meg merem kockáztatni, hogy ilyen jól se alakított még.
8/10
Thorstein222 2014 nov. 01. - 11:06:40 8/10
(84/129)
Jó film ez, na! Semmi baj nincs vele. Szép képvilág, kedves történet. Én rosszabbra számítottam, azt hittem, hogy csak gyerekek számára lesz élvezhetõ, mert mégiscsak egy mese.

*****SPOILER****
Nagyon tetszett, ahogy az anyai szeretet (Aurorát a fogadott lányának tekinthetjük) felülkerekedik a bosszúvágyon. És az is, hogy ez az anyai szeretet - ami ugye a legerõsebb, a legigazibb - tudta egyedül megtörni az átkot.
8/10
Thorstein222 2014 nov. 01. - 10:58:35 8/10
(83/129)
Vagy mert Jolie egy nagyszerû és gyönyörû nõ.
robicsek2 2014 okt. 30. - 00:07:47 Előzmény Sz Peter
(82/129)
Vagy a piszkafák az esetei :)
4/10
beo71 2014 okt. 29. - 22:27:23 4/10
(81/129)
Na, hogyan is mondják manapság ? Ez nekem nagyon nem jött át !
Rendben van, hogy egy látványtervezõ ( Avatar ) elsõ rendezése kifogástalan látványvilágot teremt, de ez 2014-ben már nem elég. Unalmas szépség ez az egész, talán azért kell rendezõnek lenni, hogy a jelenetek ne csak kövessék egymást, hanem kapcsolódjanak is és eljussunk valahova.Vitatkozhatnék Jolie játékán ( egyébként nekem sem tetszett )de igazából maga a film lett egy uncsi, érdektelen valami.4/10.
A barátaim gyakran mondják nekem : igen elnézõ vagyok néha a banális sztorikkal, ha látványos , az már nekem elég, most pont nekem az a véleményem : ez egy üres, felesleges színpompa.
6/10
Sunboy 2014 okt. 29. - 02:04:50 6/10
(80/129)
Picit csalódtam a filmeben. Direkt nem úgy álltam hozzám, hogy ez valamelyik mesének a remakeje, vagy valamelyik világában történik. A romantika lényege, hogy a jó az mindig jó a rossz mindig rossz, a fõhõsnek jellemfejlõdése van. Már az elsõ tételnél megbukott nálam a szitu, hogy akkor most ki a jó és ki a rossz ? Fejlõdése meg nem nagyon volt Angelina kisasszonynak. Persze tök jó a látvány, az Entek meg minden. Sam Riley alakítása is említést érdemel, kaphatott volna több szerepet is a történetben. Remélem nem lesz folytatása, ha igen azt nem nézem meg. 6/10
raczkia 2014 okt. 20. - 17:35:12
(79/129)
Sokkal rosszabbra számítottam, de kellemesen csalódtam. Szerintem teljesen rendben volt. 10/8
8/10
Sadenal 2014 okt. 17. - 19:02:42 8/10
(78/129)
Nem volt ez olyan rossz mint azt sokan mondták és például a kosztüm és smink nagyon adta de az operatõri munka valami egészen zseniális volt. Igazán gyönyörû volt a látványvilága és túlzásba sem vitték. Jolie játékával nem tudom mi volt a baj, én nem láttam benne annyira nagy kifogásolnivalót. Aztán hogy ki hogy fogadja el ezt a háttértörténetet majd eldönti. Nem volt rossz bár azért kíváncsi lettem volna egy sad end-re happy end helyett....


8/10
offtopic
Sz Peter 2014 okt. 13. - 19:38:51 Előzmény robicsek2
(77/129)
"Nem értem miért hagyta el érte Jennifer Aniston-t Szerintem sokkal szebb."

Talán mert neki nem a nõ külseje az elsõ számú szempont, hanem hogy boldog-e vele vagy sem. ;)
Hannibal Lecter 2014 okt. 13. - 16:03:03 Előzmény robicsek2
(76/129)
"Amíg nem láttam ,de olvastam hogy át dolgozás, még reménykedtem . De ez egy kicsavart történet.
Nem azt mutatta meg ,hogy a rossz se feltétlen teljesen rossz. Hanem . Megváltoztatta szereplõk jellemét.
Nem értem mi szükség volt a Fõ szereplõ kárára mindenkibõl vagy hülyét vagy rosszat csinálni."

Az új Disney erre állt be. Minden mítoszt elõszed és lerombol. A sajátjait is. Szervesen felépített komplex sztorikból szed ki karaktereket és teljesen más funkcióval valami torzszülöttet gyúr belõle, ennek bizonyítéka az Alice, az Óz és a Demóna is.
robicsek2 2014 okt. 05. - 22:19:03
(75/129)
Amíg nem láttam ,de olvastam hogy át dolgozás, még reménykedtem . De ez egy kicsavart történet.
Nem azt mutatta meg ,hogy a rossz se feltétlen teljesen rossz. Hanem . Megváltoztatta szereplõk jellemét.
Nem értem mi szükség volt a Fõ szereplõ kárára mindenkibõl vagy hülyét vagy rosszat csinálni.

Ja és a két valódi fõszereplõt teljesen el jelentékteleníteni.
Meglehetett volna ezt oldani másképp is, hogy senki ne kerüljön háttérbe. és ne csak idiótaként viselkedjen.
A képi világ persze szép volt, de ez el is várható a mai technikai vívmányok mellet. (EZ már alap egy ilyen CGI-s filmnél.)
Ettõl fügétlenül nem valami nagy film.

Angelina meg egyre csak fogy. Már a Tomb Raider-ben is soványka volt csak a szája volt dús meg a melle.
Na meg jól állt neki az ezüst búvár ruci.

De ott van pl a MR és MRS. Mikor ott ülnek a tanácsadónál. komolyan gyilkolni lehet a térdével, olyan csontos.
Itt meg még rá is tettek a maszkkal. Majdnem olyan lett mint Lady Gaga.

A végén jól állt neki a bõr cuc. Csak az a kár hogy azért állt olyan jól neki, mert végig mozgásban volt, és ráadásul besegített a CGI.

Komolyan Brad-nak a fokpiszkálók jönnek be, hogy nem szol neki hogy egyen már meg valamit.
Nem értem miért hagyta el érte Jennifer Aniston-t Szerintem sokkal szebb.
borkasztik 2014 okt. 05. - 21:19:24 Előzmény Sz Peter
(74/129)
Az lehet, de én a film alatt nem azt figyeltem milyen sovány a szereplõ :D mellesleg szerintem jól nézett ki a filmben jól állt neki a szerep és ehhez a szerephez meg pláne. Azt is vedd számításba hogy akkor fiatalabb is volt, és teljesen másféle ruhákat hordott, nem is beszélve hogy mindenféle szempontból más karaktert játszott el.
Szerintem jól tartja magát :)
sylene14 2014 okt. 04. - 23:44:31
(73/129)
Engem a csaj nagyon irritált. Jó, kedves, aranyos stb, de végig csak vigyorgott, úgy hatott, mintha állandóan be lenne lõve...
pihes 2014 szept. 27. - 16:03:39
(72/129)
Megfûszerezett CsipkeRózsika.
Szép történet.
offtopic
Sz Peter 2014 szept. 27. - 08:27:37 Előzmény borkasztik
(71/129)
A Tomb Raider-t csak azért mondtam mert ott nem volt ilyen zörgõ csontú mint most.
Vékony volt akkor is de inkább sportos mint anorexiás. :)
borkasztik 2014 szept. 26. - 23:48:45
(70/129)
Nekem személy szerint a LAracroft filmek nem tetszettek.
Viszont én is egyetértek azzal a táborral akiknek tetszett a film. Szerintem is jobb volt mint a mese. Érdekesebbre tették. Az alakítások is jók voltak, bár egyértelmû, hogy a filmben a Auróra lány csak szinte mellékszereplõnek tûnt az egész történetben. De ez nem is baj talán.
Nekem is olyan 7-8 körüli. Kikapcsolódásnak szívesen megnézném máskor. Másrészrõl mivel én alapból szeretem az ilyen fantasy világokat számomra felüdülésvolt :)