Téma: Derszu Uzala

10/10
acidphase 2008 ápr. 20. - 23:50:46 10/10
(21/41)
én is megtekintettem, nagyon szép film, abszolut 10/10..
10/10
Bartuc 2008 ápr. 20. - 23:47:21 10/10
(20/41)
Köszönöm Kurosawa, köszönöm szovjet filmgyártás!
10/10
pozsizsuzsi 2008 ápr. 20. - 23:28:28 10/10
(19/41)
Ha elõkerül valahol egy Kuroszava film, hajlamos vagyok azt mondani, hogy a világ nyolcadik csodája. Éppen arra a Kuroszava filmre bámulok rá, amelyikkel megajándékoznak. Szóval, szerintem bepakolom az összes Kuroszava filmet egy zsákba, és akkor nem kell vacillálnom, mert mindegyik csoda.
Mindjárt belenézek a Dodeskaden topicra, ha van.
10/10
Ezüstliliom 2008 ápr. 20. - 23:20:47 10/10
(18/41)
Sejtem.
10/10
pozsizsuzsi 2008 ápr. 20. - 23:15:26 10/10
(17/41)
Hát Lili, innentõl jön a szívszaggatás.
10/10
pozsizsuzsi 2008 ápr. 20. - 23:04:45 10/10
(16/41)
Ott az amba.
10/10
Ezüstliliom 2008 ápr. 20. - 23:02:23 10/10
(15/41)
SPOILER

Huh! Azt hittem, megfullad! Értelmetlen halál lett volna. Persze melyik nem az...?
10/10
Ezüstliliom 2008 ápr. 20. - 22:21:46 10/10
(14/41)
A Heti hetest fel lehet venni.;)
10/10
meher 2008 ápr. 20. - 22:16:16 10/10
(13/41)
én is nézem, már többször is láttam és mindig nagyon tetszett.
10/10
pozsizsuzsi 2008 ápr. 20. - 22:09:07 10/10
(12/41)
Nem örülök hogy csak ennyien nézzük.
10/10
pozsizsuzsi 2008 ápr. 20. - 22:04:15 10/10
(11/41)
Ugrik a heti hetes, meg minden más, akárhányszor is láttam, nem bírom a szemem leszakítani a képernyõrõl.
Aki nem nézi, még annyira nem késõ, kapcsoljon rá.
10/10
verdeleth 2008 ápr. 20. - 22:03:48 10/10
(10/41)
Örülök hogy ennyien nézitek
10/10
Ezüstliliom 2008 ápr. 20. - 22:02:51 10/10
(9/41)
Még nem volt szerencsém hozzá eddig. Dehát a Dunán mindig kincsekre lel az ember.:)
10/10
pozsizsuzsi 2008 ápr. 20. - 21:58:09 10/10
(8/41)
Lili, még nem láttad? A nyolcadik világcsoda.
10/10
Ezüstliliom 2008 ápr. 20. - 21:56:29 10/10
(7/41)
Mindig csodáltam a nyomolvasókat. De jó lenne tanulni egytõl!:)
10/10
Ezüstliliom 2008 ápr. 20. - 21:31:00 10/10
(6/41)
Erre én is kíváncsi vagyok.:)
10/10
pozsizsuzsi 2008 ápr. 20. - 20:08:18 10/10
(5/41)
Meg azoknak is, akik restek hozzá...
10/10
efes 2008 ápr. 20. - 17:51:20 10/10
(4/41)
A legjobb választás ez a film ennek a gyönyörõ tavaszi napnak a végére. Kirándulók és természetjárók részére alapfilm, de ezt õk úgyis tudják...
turaijeno 2008 ápr. 20. - 06:50:50
(3/41)
A történetet olvastam is és láttam is valamikor. Felejthetetlen élmény volt mindkettõ. A regény a féltve õrzött könyveim közé tartozik. A film egyszerûen káprázatos. Az a baj, hogy a mai emberek már rég elfelejtették, hogy hogyan kell a természetben létezni. Ajánlom hát mindenkinek a filmet!
10/10
tamasgabor 2008 ápr. 13. - 21:00:01 10/10
(2/41)
Hasonlóként vélekedem errõl a filmrõl én is. Apukám néha fel szokta hozni, hogy micsoda hatalmas film. Aztán egyszer megnéztem. Döbbenetes volt. A rendezés, a szereplõk, történet, tájak, mondanivaló. Egyszerûen minden a helyén volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek, mert szavakkal tényleg nehéz leírni.