Téma: Dexter

danab1 2007 szept. 01. - 15:13:11
(47/1327)
Kissé bizarr. De nem rossz!:-) Majd meglátjuk mi fog kisûlni belõle...
csaysee 2007 szept. 01. - 15:07:04
(46/1327)
Jo kepu....vegre egy gyikos aki nem anyyira atlagos,nem ronda v fogyatekos mint altalaban...
De ez az egesz sorozat nem atlagos....
mec004 2007 szept. 01. - 14:39:34
(45/1327)
xDD átmenne másik sorozatba xD lol a végén már Simpsonékat is felaprítja :)
sipka 2007 szept. 01. - 14:35:38
(44/1327)
Húúú! Ez tényleg nagyon jó volt :) Én nem is számítottam rá, hogy ilyen élvezet lesz nézni egy sorozatgyilkosról szoló sorozatot!! :) Remélem, hogy legalább 10 évadot csinálnak belöle!!! Azt is nagyon bírnám, ha Dexter átmenne a "Lostba" vagy más ismertebb sorozatba és kínyirna néhány szereplõt! :DD (Hát nem lenne SÜTI?!) Na mindegy. Az a lényeg, hogy adják ki nálunk is DVD-n, mert majd megszeretném vásárolni. Szerintem mindenkinek érdemes lenne megnéznie :)
Lasagne 2007 szept. 01. - 13:27:10
(43/1327)
oké! teljesen igazad van abban, hogy túl sok az erõszak a világban! van egy két számítógépes játék is amit nemhiába tiltottak be....

De ez Engem vmiért megfogott! A hangulata, a zene, képek Dexter gondolatai...egyszerûen jó!

csaysee! az a vége felé fog biztosra kiderülni, hogy miért is lett olyan, amilyen! Az viszont....megrázó
És persze a "vér nélküli hullák"-ra is fény derül...na az meg poénos lesz!(és jóképû:))
csaysee 2007 szept. 01. - 12:14:09
(42/1327)
Mi az csak en vok 18 ev alatti aki nezi hat pedig ez nao jo.........
csaysee 2007 szept. 01. - 12:11:14
(41/1327)
Wowwwwwwwwww ez a sorozat kiraly szuper jo, nagyon birom Dextert a gondolkodasi menete is oan erdekes, sok ien film van ahol a "jok" megbuntetik a rosszakat csak itt egy kicsit maskepp m itt megoli oket....

Csak azt nem ertem miert 18-as karikat tettek ki eddig semmi oan nem volt benne amitol "rossz almaim" lennenek, v biztos kesobb lesz majd...

Kivancsi vok h mitol lett Dexter ien h mi kesztet egy gyereket h gyilkoljon, biztos nem egy ien sorozatot nezett.....
mec004 2007 szept. 01. - 11:42:40
(40/1327)
hali
örömmel hallom hogy a legtöbbeknek bejön :)
gyertek a **moderálva** oldalra mert sajna még nem sokan vagyunk.
Susanne 2007 szept. 01. - 11:23:59
(39/1327)
"kinn volt a 18-as karika"

Tényleg kinn volt, én meg 50 vagyok. :))
Racionálisan mondogatom magamnak, hogy ez csak egy film.....de valahogy mégis.....rossz a hatása. Anno, az én korosztályom félt Belfegortól és a 22-es csapdája c. film vetítésérõl kijöttek az emberek a moziból, mert egy repülõ kettészelt benne egy embert, ill, a sérült pilótának kifolytak a belei. Talán láttátok ti is.
A 80-as években sok vendéglátó helyen mentek a videó filmek. Sose felejtem el, a Piránják címú film ment ebédidõben egy kis vendéglõben és én nem tudtam enni, miközben a mellettem lévõ asztalnál röhögve nézték a kamaszok és vigan falatoztak.
Nincs ebben semmi álszent részemrõl, egyszerûen csak jobban rezonálok, mint a mai fiatalok. Túlságosan valóságosnak élem meg a borzalmakat, a kriminalitást.

Péntek esténként eddig a Casinó sorozat ment, azt szerettem nagyon, de ez most sajnos eltünt. :(((
Anonim 2007 szept. 01. - 11:22:39
(38/1327)
ah tejóég annyira jó volt:)egyszerûen kész vok,nagyon állat:D
inkább az átlagosabbakat szeretem ahol sgyilkos öl "ártatlanokat",dehát ezis nagggyon tetszett.
Lasagne 2007 szept. 01. - 10:47:39
(37/1327)
lesz biztos! megosztja a közönséget....de hát sztem nem véletlenül van sikere máshol....
Lasagne 2007 szept. 01. - 10:45:37
(36/1327)
"a legnagyobb baj ha nem lebegnek.....mert akkor már elfásult a lélek. Érzéketlenné váltok, kihat az egész életetekre, könyörtelenek lesztek .....nem értem... mi a jó ebben?"

ezt egy sorozat elsõ része alpján merész volt kijelenteni ....

A 18as karikát sem véletlenül rakták ki, és nem véletlenül este 11kor adták.....

már a reklámokból is láthattad , hogy ez egy SORZATGYILKOSRÓLról fog szólni! nem értem mit vártál...tündérkéket, manókat, semmi vér?

Elfásult lélek lennék?hmmm.....:D :D lehet doktornõ:) pff
efes 2007 szept. 01. - 10:37:53
(35/1327)
tele van a történelem véreskezõ sorozatgyilkosokkal, akiket messzemenõen és széleskörûen tisztelünk: odüsszeusztól rózsa sándorral közel sem bezárólag, hosszú a sor. a dexteren való felháborodás a megszokott álszent borzadályának újabb megnyilvánulása. lesz még itt is sok...
dodega 2007 szept. 01. - 07:51:34
(34/1327)
Cooper ügynök maximálisan egyetértek veled.Ezt felnõtteknek szánták,akik el tudják dönteni,miben hisznek,erkölcsi moráljuk van(nem hiszem hogy normális felnõtt ember csábítást érezne gyilkolászni,miután Dextert néz).Elhihetitek,hogy megnéztem ezt a sorozatot,és sokkal de sokkal szörnyûbb dolgokat is láttam már,mégsem érzem úgy hogy jellemi változáson mennék keresztül,sõt a baráti köröm,rokonságom is ugyanolyannnak ismer,amilyen mindig is ismert.Nem vagyok kegyetlen,hirtelenharagú,sem agresszív.
(A jómodorúság,és éleselméjûség viszont általános jellemzõi egyegy sorozatgyilkosnak.Lásd Ted Bundy,aki még börtönbe kerülése,és tettei nyilvánosságra kerülése után is megannyi levelet kapott nõktõl...)
Ez a sorozat sem rosszabb(ha rontásról beszélünk),mint elolvasni egy Stephen King regényt.
agentcooper 2007 szept. 01. - 00:36:39
(33/1327)
Nézd csak tovább, ki fog derülni az évad végére (csak 12 rész!), hogy miért olyan Dexter amilyen, és az is, hogy az "üres vagyok belül" szöveg nem teljesen igaz. Nagyon sok minden változik még az évad során.

És hogy miért jó nézni? Mert itt egyikünk se sorozatgyilkos, nem tudjuk mi játszódik egy ilyen fejében, itt pedig megkapjuk az illúziót, hogy közelebb kerülhetünk egy ilyen alakhoz. Mert mindenki kíváncsi, akkor is ha tagadja. Mint egy autóbaleset az út szélén: nincs ember, aki ne nézne oda, ha elhalad egy mellett. És mert az élet is ilyen ambivalens, nincs fekete és fehér, akár egy sorozatgyilkos is lehet megnyerõ modorú, szimpatikus a külvilág számára.

És van még ok bõven: a sorozat kellemes hangulata, a miami milliõ, a szép fényképezés, a jó színészek, a vicces szövegek.

És mielõtt tovább tiltakozol: kinn volt a 18-as karika, ergo mindenki tudhatta mi vár rá.
Susanne 2007 aug. 31. - 23:51:51
(32/1327)
Nem ajánlom senkinek. Le sem szabadna ilyet adni. Elborzasztó, ijesztõ.....nem is tudom mi a megfelelõ jelzõ. Érzelmek nélküli gyilkolás....beteges, veszélyes. Csak az eddigi hozzászólásokat olvasva ledöbbentem, hogy min lelkendeztek, örültök és észre se veszitek! Na, ezért veszélyes!! Nagyon! Ez egy iszonyat! Nem jó ilyet nézni! Rosszakat fogtok álmodni, ha egyáltalán el tudtok aludni és nem lebegnek a szemetek elõtt ezek a lelket felzaklató képek.
És akkor van a legnagyobb baj ha nem lebegnek.....mert akkor már elfásult a lélek. Érzéketlenné váltok, kihat az egész életetekre, könyörtelenek lesztek .....nem értem... mi a jó ebben?
encuska 2007 aug. 31. - 23:17:48
(31/1327)
Sziasztok.
Én végignéztem már az elsõ évadot szinkron nélkül.
Nagyszerû volt.... Ajánlom az erõsebb idegzetûeknek!!
peter203 2007 aug. 31. - 23:06:44
(30/1327)
Kiváncsian várom.
Hesztia 2007 aug. 31. - 21:40:36
(29/1327)
Annyira, de annyira nem illik Hall-hoz HVP hangja, hogy az nem igaz.:( Jó szinkronszínész, de akkor sem.:(
Csakis eredeti hanggal ajánlom mindenkinek!
agentcooper 2007 aug. 31. - 14:59:25 Előzmény dodega
(28/1327)
Nekem is kb. ez volt a véleményem a 2. évad kezdetérõl:
http://geekz.blog.hu/2007/07/22/dexter_s2_e1_2