Téma: Django

10/10
Tamas Kugyela 2021 márc. 16. - 09:55:18 10/10 Előzmény Anna Dé
(40/40)
Imádom a Django Elszabadul filmet lassan három éve közel került belsőleg is nagyon ez a film Nem 8,6 10 pontot is megérdemel nagyon durván le van a Dango pontozva pedig 8.6 10 pontot érdemelne A Dango Elszabadul pont azt mondja ki hogy a vadnyugat ideje alatt nem lehetett mindenkit megmenteni voltak amit a fejvadászok, serifek, gringok életük árán is megtettek Nekem 2 részes film a full totál befejezése a Dango elszabadulnak szintén kiváló Ez a film mnem ezt a pontszámot érdemelte
Anna Dé 2021 jan. 08. - 11:47:10
(39/40)
Dzsángó elszabadul :D Erről mindig Tóth Jancsi ugrik be a Munkaügyekből. :D
10/10
Tamas Kugyela 2021 jan. 08. - 09:16:49 10/10
(38/40)
Keoma kiváló western Johnaten Degli Son of The Dacota úgy szintén Egy lepontozott film milyen érdekes működik a vadnyugati történet a testvérek együtt vannak nincs harag akárkik is Később született film mégis a keoma elé helyezném a filmet Franco Nero nem a nevével, színésszel kell foglalkozni Igenis 10 pontos film ugyanúgy mint Keoma, Honfoglalás
10/10
Tamas Kugyela 2021 jan. 08. - 09:12:37 10/10
(37/40)
A vadnyugati filmekből az új filmeket is szeretem mint 0 2000 köröli Wayett earp 2020-as dajango elszabadul A wayett Earp ugyanúgy kedvenc nagy záró filmem mint Tombstone halott város. django 1965-1966 szintén klasszikus aki szereti a vadnyugati filmeket szeretni fogja djangot is nem lehet az Egy maréknyi dollárrért véletlenül sem keverni teljesen más szálon futnak a cselekmények még ha két stori hasonlít is. Annyi annyi western mint ez ahol nem a porban kúsznak az emberek az öltözet cserélődik és nem voltak rest élni abban a világban.
10/10
Tamas Kugyela 2021 jan. 08. - 04:51:51 10/10
(36/40)
jackson szerepe nagyon tetszik biztosan jó színész nem a fegyverek , ölés, gyilkosságok nem ez számított a nyugaton, délen, északon Kiváló öltözet, ruha, kor stílus, színvonal, kultúra, tisztaság, higénia ez olyan film ami visszadja ezt. Hiába volt Jacksonnak winchestere Dajngonak 8 lövető koltja Django gyorsabb volt nála
10/10
Tamas Kugyela 2021 jan. 08. - 04:46:11 10/10
(35/40)
a Valaha Réges Régen Volt egyszer egy Öreg Vadnyugat című filmet Charles Bronsot soha nem fogja felváltani Ugyanúgy megszerettem mint Charles Bronsont Sergo Leone köré raktam az öszes létező filmemet olyan-olyan közép pontot kapott a gyűjteményemben soha nem lesz másik helye a filmnek. Sergio Courbucci, Django Return Segített abban hogy ez sikerüljön az elejétől kezdve. Texas Adios 5.6 pontot kapott nem lehet rá többet adni 10 pontos film. Olyan kis vadnyugati történeteket lezáró nem spagetti western mint ezek sem soha nem fogják sem Franco Nro életéből sem a western történelemből kitörölni. Jól sikerült kis film az biztos. Örülök messze más mint Sergio L4one legnagyob Charles Bronsonja más történet, mmásik story. Ahány ponttal az Internet Texas Adios lealázta tripla annyival emelném rá tétet.
10/10
Tamas Kugyela 2021 jan. 08. - 04:36:31 10/10 Előzmény Midnight67
(34/40)
Ugyanaz a zene A django Unithet gave ten point 8.6 fewer If got 8.6 points The Django 10 points 8,3 the most fewer point wich was written by Django ten points Dango United 10 points
10/10
Tamas Kugyela 2021 jan. 08. - 04:33:07 10/10
(33/40)
A kommunikáció Média Index 4 évet a másikkal 3at fogok félre tenni ez nekem gyaorlat pusztán gyakorlat volt ez 6 év utána következő 2év 31 éves szakmám már tapasztalat tudás gyakorlat, adott. nem tartottam be az ígéretem amit az Ifjúságsegítő szakon tettem.
10/10
Tamas Kugyela 2021 jan. 08. - 04:28:15 10/10 Előzmény Tamas Kugyela
(32/40)
Hogy jól tud a másikon nevetni, hülyének nézni abban én biztos vagyok, tegnap is tapasztaltam. Menjen be holnap nyugodtan dolgozni amikor a reformáció világába be ér ne felejtse el soha vallások, tanítások nem a reformációról szól bár a többi vallást tökéletesen ki tudja használni A reformáció előtt ott volt az evangélikus vallás ez a Kálvinista Róma Debrecenhez kötve ő atyjuk Luther Márton mert a maguk vallását utubbinak tekintette 1 volt neki az evangélikus. Sokan-sokan vannak nem tudom kik elég egy volt tanárom szemébe belenézni látni a tekintetét a francba úgy se fog neki sikerülni Ezek vagytok ti mindent le lehet a szemetekből olvasni, még ezt is.
10/10
Tamas Kugyela 2021 jan. 06. - 05:59:02 10/10 Előzmény Midnight67
(31/40)
Maria a főszereplő a nők közül ezen a filmen igen. Van 1 másik nagyon fontos női főszereplő aki csak a drámai legutolsó jelenetben kerül elő Mercedes Ő volt Django nagy szerelme és az utolsó jelenetben amikor Django felkel az őt ért lövés után akkor látszik a fejfán név Mercedes Ezért akartart django Jacksonnal találkozni ezért nem tud megbocsotáni neki, sem elfelejteni ha még meg is bocsát az arany rész nagyon profi mellékes a Kapitánynak
10/10
Tamas Kugyela 2021 jan. 06. - 05:54:26 10/10 Előzmény Midnight67
(30/40)
Ha valamit mondok, teszek írok nagyon jól tudom mikor micsinálok. Azt is tudom elég jól mikor 1 ember legyen férfi, nő beszédjében, írásában nem annak gondol aki hnem a negatív ellentétjének Soha nem voltak véletlenek jó szám és sajnos néha mindenkivel voltak véletlenek mint az a 2013 bizonyítványom
10/10
Tamas Kugyela 2020 nov. 21. - 18:38:44 10/10
(29/40)
Egyáltalán nem vérben tocsogó western A sergio leone filmek ugyanúgy bemutatják az erőszakot, brutalitást éppen más történettel Az az igazság a komoly westerneken a vér mindig ott volt valamivel szimbolizálták jól lehet közel se annyira mint 1 akció filmeken ami rajta volt az a történet ami pedig híressé teszi a kulissza és az eredet Ugyanis a kulisszák amit nem akarnak soha nem fogják elmondani
10/10
Tamas Kugyela 2020 nov. 21. - 18:27:24 10/10
(28/40)
A Jó a rossz és a csúf ezeket a pzitivumokat ugyanígy eltudom mondani egy azonosság mégis van A kiélezett Mexicoi ellentét Amerikával szemben Egyik oldalon mexicoiak másik oldalon America
10/10
Tamas Kugyela 2020 nov. 21. - 18:23:40 10/10
(27/40)
tulajdonképpen persze az az arany eszébe jutott igazából Mercedes miatt kezdett bele újra Mineden ilyen színésznek, rendezőnek ott van 1 segítő kéz ami kinyúlik felé ami már nem az ő filmes tapasztalata az a kinyújtott segítő kézzel sokkal több és csak tanul belőle Ezért nem volt vészjosló múltja ez az a múlt ami miat a koporsót a gépágyúval elkészítteti Adjátok le a django kritikát egészen nyugodtan Nincs kritika, nincs kifogás csak két barátság megalkotja nem hagyják ki belőle a romantikus jeleneteket, sem a női szereplőket A jó a Rossz és a Csúf szintén ilyen egészen más sztori egy másik álmos kisvárosban.
10/10
Tamas Kugyela 2020 nov. 21. - 18:15:36 10/10
(26/40)
djangonak soha nem volt vészterhes múltja inkább jacksoné volt az itt jön a film majdnem legutolsó jelenetében nem az arany érdekli az jackson kijátszotta amikor visszatér Dél ellen harcoltam Nem 1 egyszerű Gringo, Csupán belebújik ebbe a szerepbe hiszen ő a seregben kapitányként harcolt amit a történet nem említ Nem az arany hanem Maria miatt hisz pont akkor játszotta ki Jackson Ez a múlt egyáltalán nem vészterhes csak emlékezetes Aki jól kártyázik mert verhetetlen, akinek gyors a keze tudja hogyan szedjen szét rakjon össze egy fegyvert akinek kék a szeme, akinek hamarabb készült az erdeti filmje aki sohaa nem másolta le trence Hillt Franco Nero
10/10
Tamas Kugyela 2020 nov. 21. - 17:00:21 10/10
(25/40)
Nincs vígjáték, nincs hamisitás csak a film titkai amég valaki ezt átlátja sokal jobb filmet készít mint 1 akció film legjobb westernek Ezeket a titkokat sosem adják ki Úgyanúgy hiányzik mint Gojko Mitic Vadölő, Cingacuk filmje vagy Terence Hill Doc West Szél Dühe Emiatt nem tudnak felpakolni, letölteni 1 filmet Hol vannak ezek a filmek a kulissza titkok nem engedik levetítsék Ez 1 'pontos Django Világkedvenc és amíg Franco Nero alakít Clint eastwood társaság egy másik komoly trilógiát mesél el A történet messze nem ugyanaz csak avalóság amiért minden Amerikai western sírva könyörög
10/10
Tamas Kugyela 2020 nov. 21. - 16:52:49 10/10
(24/40)
Az az ''966 Django amit 5 évvel jóval előtte álmodtak meg Csak annyiból spagetti western filmek a spagetti westernek írtak hozzá 1 zenét innentől sokkal több mint 1 spagetti western ezekre a legnagyobbakra lehet azt kimondani egyedül filmtörnetileg sookal több mint 1 zenei film Ez maga az erdeti maga az eredeti filmek
10/10
Tamas Kugyela 2020 nov. 21. - 16:48:18 10/10
(23/40)
Ennek filmnek a Franco Nero és Sergio Courbucci a kulissza titkai+Franco Nero Interjúk Istenem milyen jó hogy tErence Hill sőt még Sartana is lebukik benne közök nem hozzá ahhoz amit Franco Neroék megálmodtak A Jó a Rossz és a Csúf kiváló történet más a témája, mint minden Sergio Leone Filmnek persze mint minden Courbucci filmnek az a Clint Eastwood trilógia csak 1 kedvence Franco Neronak mint számos másik legjobb más címmel, más szereplőkkel, más környezettel Franco Nero társaság 1 pontosan olyan mint Sergio leone Clint Eastwood, Charles Bronson, Gulianno Gemma soha nem fogják elárulni mitől van 1 filmnek kulisszája azon belül titka
10/10
Tamas Kugyela 2020 nov. 21. - 16:39:31 10/10 Előzmény serq1
(22/40)
Viva Django egy másolat amit erről a filmről másoltak + összes Django filmet Az összes másolatot fel bírták rakni csak az eredetit nem Mégis miért Egyrészt mert nem értesz hozzá mitől van 1 filmnek eredete csak a másolatokat mondjátok el amit Terence Hill elmond 95 percben azt Sergio Courbucci eredetiben tálalja
8/10
Midnight67 2020 ápr. 27. - 19:19:20 8/10
(21/40)
Nagyon kíváncsi voltam, mi lehet a koporsóban, erre viszonylag gyorsan választ kaptunk.
Érdekes hangulatú western ez, bár a műfaj alapból sem a NatGeo látványvilágról híres, de itt különösen nyomasztó a sártengerben dagonyázás. Franco Nero szeme szúr, mint a tüske (mintha Terence Hill-t látnám), a film nem szenved hiányt brutalitásban. Jó film, egyszer érdemes megnézni, pláne a műfaj kedvelőinek, én mondjuk nem hiszem, hogy rendszert csinálnék a megtekintéséből, de tetszett.