6/10
luci87 2021 febr. 25. - 20:30:54 6/10
(825/1285)
Na,Leo se sokaig busult Tina utan...mi.lesz ha megtudja? Na meg a kocsmarosfiu...
janderka 2021 febr. 25. - 20:27:26
(824/1285)
Hát ahogy a holnapi előzetest elnézem, nem varrnak el ezek semmit. Már így is a pöcegödör mélyén voltak, ezzel is fejezik be.
5/10
napraforgó 2021 febr. 25. - 19:56:24 5/10 Előzmény toths1957
(823/1285)
Mert a másik két cápa rosszabb választás lenne neki.
toths1957 2021 febr. 25. - 19:05:51
(822/1285)
Csak akkor azt nem értem, hogy az öreg doki miért mondta, hogy ő az apja?
10/10
jackelek 2021 febr. 25. - 19:03:20 10/10
(821/1285)
Szerintem ezek egy jól sikerült sorozat. Könnyen emészthető, vicces, fordulatos, izgalmas. Több érdekes szálon futnak a cselekmények. A biológiai Apa pedig vagy Elemér, vagy pedig az öreg Pákai lesz! 😉
offtopic
guess.who 2021 febr. 25. - 17:09:24 Előzmény napraforgó
(820/1285)
Egy kereskedelmi tévénél, ami a nézettségből él, nincs olyan, hogy "letesz róla". Ráadásul műsorsávot találni sem szokás csak úgy, hiszen kőbe van vésve a főműsoridő, amit egyetlen feladatukként uralni akarnak a csatornák. Hogy mivel, azt meg láthatjuk. Már csak azon csodálkozom, hogy a két nagy csatornától az utóbbi hónapokban nem pártoltak el milliós számban a nézők a SzívTV-hez vagy a Budapest TV-hez, mert lassan már azok is színvonalasabbak. :)
offtopic
guess.who 2021 febr. 25. - 17:06:47 Előzmény zazee
(819/1285)
Már a DÖ-nél is érezhető volt, hogy közel sincs a régi formájához, bár ott még lehetett arra fogni, hogy sokan dolgoztak a keze alá, nem csak ő rontja el. Aztán nagyasszonyunk kitúrta, és olyan lett a "sztori", amilyen. Elképzelhető, hogy itt is valami hasonló van: próbálna ő jó jeleneteket, meg humort írni, csak van rajta kívül más is, aki beleszól - az eredmény meg olyan, amilyen...
offtopic
guess.who 2021 febr. 25. - 17:05:04 Előzmény janderka
(818/1285)
Talán valami tényleg történhetett, bár lényegében bármelyik mostanában futott sorozatot megnézed, ugyanaz a betegségük: az első 10-20-30 rész remek, jól megírt, jó párbeszédek vannak, értelmes sztori, humor is akad - aztán elkezdődik a mélyrepülés, az időhúzás, az ellaposodás, és az utolsó néhány részig ki is tart.
5/10
napraforgó 2021 febr. 25. - 15:42:39 5/10
(817/1285)
Talán letettek róla, hogy állandóan konkurráljanak az RTL-lel. Ha van eszük, akkor találnak egy olyan műsorsávot, ahol jó sokan néznék és amikor az RTL-en nincs semmi érdekes.
1/10
zazee 2021 febr. 25. - 13:24:59 1/10 Előzmény guess.who
(816/1285)
B.G.O. valóban remek forgatókönyveket írt korábban, de ez még csak nem is hasonlít sajnos a korábbi munkáira.
janderka 2021 febr. 25. - 11:07:26 Előzmény guess.who
(815/1285)
Én továbbra is azt mondom, hogy nem ilyen szarnak készült ez eredetileg. Csak elkezdtek fentől belepofázni.
offtopic
guess.who 2021 febr. 25. - 10:47:52 Előzmény janderka
(814/1285)
Nem a mellékszál a gond, hanem az, hogy számolatlan mennyiségű, teljesen értelmetlen mellékszálat beleszőve akarják izgivé tenni a sztorit, pedig csak túlbonyolítják.
Kriszta és extrovertált anyukája ugyanúgy megszűnt létezni, ahogy korábban Anna és az apja - pedig úgy kezdték, hogy főszereplő lesz, ráadásul Balla-Tóthtal lesz közös gyerekük is. Petyát a letartóztatás utáni kiengedéssel úgy megszüntették, mint a sicc, azóta talán csak egyszer tűnt fel az ebédelős inzertben, amikor az "apja" beszólt az "anyjának", hogy "hetek óta" ezt a legszebb portás hülyeséget hallgatják, kaja meg nincs. És persze Petyával együtt Crespo Rodrigót is megszüntették egy tollvonással (itt: vágással), mintha sosem létezett volna - pedig előtte életveszélyes őrültként többeket is megsebesített.
Bodrogiék szintén csak pillanatokra tűnnek fel. Na nem mintha hiányoznának, csak hát itt is úgy indítottak, mint a DÖ-ben: hogy ők a legfőbb szereplők, húzónevek, hírességek - aztán semmi.

Áh, mindegy, kár is erről beszélni: még két rész, és kampó.
offtopic
guess.who 2021 febr. 25. - 10:42:32 Előzmény zazee
(813/1285)
Jajj, de gonosz vagy! :) Pedig ezek a készítők hozták össze a(z import) Mi kis falunkat és az Üvegtigriseket is, szóval humorban azért bizonyították már, hogy tudnak jót alkotni. Ez a sorozat viszont nem tudom, mi akar lenni. Humor nincs benne, ellenben minden szereplő rossz ember: maffiózó, zsarnok, diktatórikus hajlamú elmebeteg, vagy szimplán csak piti tolvaj... Még Balla-Tóth is gyanús, hiába illegeti magát becsületbajnokként: Károly a szemébe mondta, hogy SOHA nem mondta ki egyenesen, hogy NEM Ő lopta el a gyógyszert, mindig mellébeszélt...

Legyen nyissz, mert ebből a katyvaszból nem lehet már kikeveredni normálisan, akár évad vége, akár nem.
1/10
zazee 2021 febr. 24. - 23:08:03 1/10 Előzmény guess.who
(812/1285)
Ennek is úgy lesz vége, mint a Mintaapáknak, nyissz a "történet" közben elvágólag, semmi nem lesz elfűzve, egyetlen szál sem.
Amúgy ez is egy rettenet epizód volt, Lajos bolond ügylete pedig egyenesen az emberiség elleni bűntett!:)) a készítőket 24 órában kőbányába dolgoztatnám és soha nem engedném filmkészítés közelébe!:))
janderka 2021 febr. 24. - 22:40:40 Előzmény guess.who
(811/1285)
Lehet hogy komp akart lenni, de végül nem komplett :)

Nekem a mellékszállal, mint sorozatszínesítő (neadjisten -kitöltő) jelenséggel nincs különösebb bajom, ha szórakoztat. A gond az, ha utólag nyúlnak bele a készbe, netán menet közben (át)alakítják, amitől elveszti a követhetőségét, kedvelhetőségét. Illetve, ha nincs (vagy elvész) kiforrott történetív.
offtopic
guess.who 2021 febr. 24. - 22:20:55 Előzmény janderka
(810/1285)
Nem akarom tudni, és inkább nem nézem meg, de tényleg az akar lenni a hattttalmas, soha eddig még nem látott, óriási, frenetikus és kacagtató poén, hogy Mr. Wart SZOKNYÁBAN grasszál a faluban?! Hát ennél még a rém unalmas, sótlan és humortalan Palágyi "DÖ" Sándor is viccesebbeket mondott részegen Ancsikának.

Sajnos ezzel a rengeteg hülye mellékszállal (amik csak úgy teremnek és csak úgy elenyésznek egyik pillanatról a másikra minden további nélkül) eléggé komplex lett a mű már így is. Hogy komplett lesz-e az egy másik kérdés, bár én eddig vízijárművet csak kétszer láttam benne két balatoni vitorlás képében, szóval kétlem, hogy komp lett. :)
janderka 2021 febr. 24. - 22:02:58 Előzmény guess.who
(809/1285)
Ha a 80-dik részig megvan az anyag, és az komplex (lett volna), akkor szerkesztés kérdése csak, hogy összepecsvörközzenek belőle egy úgy-ahogy elfogadható zárórészt. Végül is csak a tölteléket kell(ene) kivágni belőle.
Amire persze kevés az esély - látva ezt a megkezedni is felesleges, lajosbolondítást.
offtopic
guess.who 2021 febr. 24. - 21:15:53
(808/1285)
Ahogy elnézem, immár csak két rész van az "évad vége" előtt, de az égvilágon semmi nem mutat a lezárásra, csak az agyatlan időhúzással volt teli a mai rész is. Ebből nekem nagyon annak beismerése jön le, hogy a pénteki utolsó részt az égvilágon senki nem szánta évadzárónak, csak fentről jött a parancs, hogy itt a vége, fuss el véle... Szóval ne számítson senki semmilyen "megoldásra", mert nem lesz.
1/10
zazee 2021 febr. 24. - 18:50:46 1/10 Előzmény napraforgó
(807/1285)
Gyanítom, nem fogjuk megtudni ki az apa, mert ez a téma nagyon zavaros lett, három epizód van még hátra és rengeteg elvarratlan szál van. Én arra azért kíváncsi lettem volna, mi volt az oka, hogy András elfogadta Pákai ajánlatát, pedig korábban mereven elutasította. És mindezt a meghallgatása után felbőszülten tette. A készítők nekünk legalább elárulhatták volna!:))
5/10
napraforgó 2021 febr. 24. - 18:19:22 5/10
(806/1285)
András helyében én most Zsókát kezdeném el faggatni, mint másodunokatestvért, aki pár évvel idősebb nála és talán emlékszik rá, hogy a kis András anyja kivel beszélgetett a családi, vagy falusi ünnepeken. A másik a hajós, aki katergorikusan elutasitotta az apaságot, mondván ő másba volt szerelmes, de ettől meg emlékezhet Piroska románcaira.

Mindenesetre Piroska is megérte a pénzét, hisz legalább 3 pasija volt egyidőben, akik szóbajöhetnek apaként. Laci bá', Károly, meg a vérszerinti apa.
Hacsak az öreg doki csak azért vállalta fel az apaságot, hogy András ne kutakodjon tovább és ne találja meg a tettest.