Téma: Dr. Csont

10/10
zora 2010 ápr. 17. - 11:21:55 10/10
(1245/28805)
Hü de jo dolog jutott eszembe az evadzäroval kapcsolatban! SPOILER!!!

Ugye, eddig csak arrol volt szo, hogy Tempe esetleg Indoneziäba megy äsni, Booth meg kikepezni, de nem tudjuk, hova???!!! Mi van, ha titkos, es...INDONEZIÄBA! Aztän ott talälkozhatnak. A többi meg szirupos. Mert vagy Booth menti meg Tempet, Vagy Tempe Booth-t. Szoval, toväbb nem gondoltam. De szep is lenne! Na, jo, kicsit bezsongtam...
Zeeta 2010 ápr. 16. - 23:57:35
(1244/28805)
SPOILER-ish 5. évad vége

Hát, szerintem mivel tisztában vannak vele, hogy a sorozat most népszerûbb mint valaha, és szeretnék, hogy tûkön üljünk az õszi folytatásig, nekem valószínûbbnek tûnik, hogy inkább egy szívfacsaró finálé vár ránk, és nem feltétlenül happy end.....
STKAKTUSZ 2010 ápr. 16. - 18:24:29
(1243/28805)
---spoiler 5. évad finálé---

ez megint nem hangzik túl jól... végig fogjuk zokogni az utolsó részt?

"For now, the producers are content to dance around the idea of getting the characters together. "If we did get them together, the fans would hate us because they like the tension and so do we," says executive producer Stephen Nathan. "After the 100th episode, they take a big turn and things change.""

"If you thought Deschanel's crying in the 100th episode was heartbreaking, just wait until you see the season finale. "There are some big changes for them in the finale that affects the future in a big way," Deschanel says. Executive producer Hart Hanson adds: "We have a big finale, and I hope for some more crying — of joy or sadness, I don't know."

Az sem tesz hozzû túl sokat, hogy SN szerint a finálé “the next logical emotional step after what happened in the 100th.” pfff... ki vagyunk segítve:P
10/10
R.ka 2010 ápr. 16. - 14:42:43 10/10
(1242/28805)
Többek között azért is szeretem ezt a sorozatot, mert annyira jól válogatják össze a szereplõgárdát :)
Nem tudom, vajon kinek az agyszüleménye volt, hogy Robert Englundot kérjék fel erre a szerepre, de nagy piros pontot érdemel! Valahogy egybõl el tudtam képzelni, hogy õ volt Bones gimis legjobb barátja :)
10/10
R.ka 2010 ápr. 16. - 14:40:38 10/10
(1241/28805)
--SPOILER--

Arra én is kíváncsi vagyok, hogyan jönnek össze, de szerintem Hodgins nem lépett tovább, hiszen nem olyan rég mondta Angelának, hogy "I'm your guy" és azt is, hogy szereti :)
A lassúzós rész tényleg aranyos volt, ahogy Booth próbálta tartani a távolságot :) és hiába volt kényelmetlen neki a szitu, végül is kimondta, hogy ez Bones osztálytalálkozója és a kedvéért csak táncolt vele.
10/10
pluhildi 2010 ápr. 16. - 09:49:40 10/10
(1240/28805)
Azért Robert Englund iskolai gondnok szerepe sem hazudtolta meg önmagát:D Azoka kések, ollók, balták..... Hm..
Sajnos a végét még nem láttam (csak én lehetek ilyen béna, hogy a felét látom a felét nem :)) de addig amíg igen, addig tetszett. Igen nehéz lehetett Booth-nak a történtek után, de még így is nagyon jól ment a közös munkájuk. Sweets is bepróbálkozott nála, de az haláli volt amilyen gyorsan ejtette a témát és bontotta a vonalat.
10/10
zora 2010 ápr. 16. - 07:40:07 10/10
(1239/28805)
*** spoiler 5x17 ***

Igen, ez a sok "szivem", "kedvesem" "felesegem" "ferjem" ... ez is annyira szivfäjdito volt... Valahogy annyira termeszetesen hasznältäk! Booth gondolom örült egy kicsit, hogy älmodäs nelkül kiprobälhatja. Mert milyen jo lenne, ha... Nagyon jok lennenek együtt...
STKAKTUSZ 2010 ápr. 15. - 22:37:13
(1238/28805)
---spoiler 5x17---

Nagyon jó rész volt, hozzátett valamit az elõzõkhöz. Nagyon tetszett, hogy nem csináltak úgy, mintha semmi nem történt volna, amikor Booth Brennan férjeként mutatkozott be azt hittem, de aztán a táncjelenetet jól megoldották. Mégsem ott tartunk ahonnan elindultunk, azt a beszélgetést nem lehet meg-nem-történtté tenni, ez jó a kapcsolatuk szempontjából. Bár úgy érzem, el fognak jutni addig a pontig, ahol már nem tudnak majd együtt dolgozni, hiszen Booth tényleg igyekszik elõrelépni, Brennan ellenben legszívesebben úgy tenne, mintha mi sem történt volna. Booth-nak hiányzik az, amit nem kaphatott meg, Bones-nak hiányzik az, amijük volt... Elõször Brennant sajnáltam meg amikor Booth nem akart vele lassúzni, aztán viszont Booth-t sajnáltam meg, amilyen képet vágott mikor Bones a nyakába borult...:( sztem nem fogja sokáig bírni ezt így. (Ráadásul arra a zenére táncoltak amire én is a szalagavatón... ez is egy könnyes jelenet volt...) Am azt hittem, hogy amikor az a csaj pitét kínál Booth-nak, Brennan is kérni fog, de hát sajnos nem... remélem ezt a pités dolgot el fogják sütni majd a finishben, rengetegszer hangsúlyozták hogy Brennan nem szereti a fõtt gyümölcsöt.
Vicces volt, hogy gimiben Brennan beceneve Morticia volt:D:D:D kíváncsi vok tudja-e miért...:P (ha igen, akkor is biztos elmagyarázták neki:D). És mennyi poénos beszólása volt, szakadtam!:D:D:D Olyan szempontból is elõrelépett a sztori, hogy Bones végre rájött, hogy megtalálta azt a közeget, ahol elfogadják és ahol önmagát adhatja. Nagyon tetszett a végén a "kerekasztal", rég gyûltek össze ilyen sokan együtt.
Mi volt még... jah, Hodgela. Szegény Vendell... mondjuk télleg nem vette olyan rosszul a dolgot. Kíváncsi vok hogyan jönnek majd össze, Hodgins eléggé úgy tûnik hogy felnõtt és továbblépett.

Kedvenc beszólásom:
Kelly: So... you actually look normal now.
Brennan: Thank you. I heard Evelyn ruined your karrier.
Kelly: But you're not, aren't you.
Booth: My wife just ment how difficult must be... with this economy and... trying to find work. I know how terrible Temperance felt. Isn't that right, sweethart?
Brennan: Okay, sure. :D:D:D
10/10
zora 2010 ápr. 15. - 13:25:00 10/10
(1237/28805)
Talän ezzel is mutatni akartäk, hogy milyen kedvetlen, magänak valo volt a gimiben.
10/10
pluhildi 2010 ápr. 15. - 12:24:56 10/10
(1236/28805)
köszönöm az "elõzetest"
állítólag photoshop-ozták a tablóképét, legalábbis korábbi spoiler-ekben ezt lehetett olvasni, mert csak egy túl vidám képet tudott felmutatni a valódi énjérõl. mondjuk azt nem értem miért nem lehetett úgy hagyni
10/10
zora 2010 ápr. 15. - 11:59:35 10/10
(1235/28805)
*** spoiler 5x17 ***

En lättam!!! Sikerült letöltenem!!! Nagyon jo! Vicces, szomorkäs, szuper! Es amikor Bobby, a ferj feltünt a szinen, en ugy röhögtem! Mindketten megbeszeles nelkül beleegyeztek! Nem mondok többet, majd meglätod!
( csak nagyvonalakban ertettem dolgokat, mert meg nincs felirat, de igy is lejött...)
A vegen Tempe/Emily olyan aranyosan nevet! (bezzeg a tablokepen, mint aki citromba harapott) Igy meg nem is lättam.
10/10
pluhildi 2010 ápr. 15. - 11:19:20 10/10
(1234/28805)
zora remélem úgy lesz ahogy mondod :))
pár nõi szereplõ volt már a sorozatban akik megpróbálták felhívni Bones figyelmét arra a bizonyos tényre (Perotta és az angol nyomozónõ is) de azért jobban izgat, hogy féltékeny lesz-e Booth-ra és ezt hogyan fogjuk mi látni.
.
nem láttátok véletlenül a tegnapit (kanadai adást)?
nekem legkorábban ma délután lesz lehetõségem rá
10/10
zora 2010 ápr. 15. - 08:04:09 10/10
(1233/28805)
*** spoiler 5x16 ***
Este megnéztem még egyszer... és ez a szöveg Boothtól:
„ – Tudod, találnom kell valakit, aki szeretni fog engem 30, 40 vagy 50 éven át. – azt mutatja – mivel nem azt mondta „akit szerethetek” vagy „aki viszontszeret”, hogy õ tudja, senki mást nem lesz képes szeretni.... és valahogy úgy érzem, õ nem tudja, hogy Tempe szereti. A kóma óta ez a képessége amúgy sem mûködik.
Tempe pedig a meggyõzõdésében hisz. Emlékeztek az 1x17-ben, ahol Angela barátja eltûnt a sivatagban, és Tempe vigasztalja:
Brennan: – … a világban nincs olyan, ami csak egyszer történik meg. Semmi. A végtelenség mindkét irányban létezik. És nincs egyszeri alkalom, nincs eltûnt pillanat.
Ange: - Nem tudom, hogy ez mit jelent.
Brennan: – Azt, hogy lesz még egy esélyed.

Spoiler gondolatok az évadzáróra:
Lehet, hogy Catherine karakterét nagyon szimpatikusra, szerethetõre fogják csinálni, hogy csak azért is kitoljanak velünk, de ha így lesz, el tudom képzelni, hogy õ maga fog Tempe elé állni, hogy megmondja, nem képes olyan férfival randevúzni, aki, míg együtt vannak egy másik nõre gondol. Lehet, Tempe emiatt dönt úgy, hogy elmegy ásni. Mert így lenne értelme... Sajnos...
tunde1011 2010 ápr. 14. - 21:26:14
(1232/28805)
Csatlakozom Lojzee véleményéhez. Én is tökre vártam, hogy kezdõdjön a Dr. Csont és mit látok, egy b.... k..... a......... ny...... a cs........ együtt fúj :S(nyomdafestéket nem tûr amit a pontok helyére írtam volna):@:@:@:@
Eszméletlen, végre nincs (majd) móónyika, helyette megkaptuk gyõõzük-ééé(?)t. Ha már ennyire nézetséget akarnak rombolni az rtl klub, akkor inkább ne adjanak semmilyen mûsort.
Nikitababa 2010 ápr. 14. - 15:18:17
(1231/28805)
Szép délutánt mindenkinek!Nem is tudok már mit mondani,arra,hogy levették a kedvenc sorozatomat.Nem lehetett volna betenni az csodálatos família életét,bármikor máskor?Szerdán,csütörtökön szinte nincs normális film.Akkor legalább tennék be oda a Dr.Csontot!De szerintem aki annyira a Gyõzikét akarja nézni,hétfõn késõ este is megtehette volna.Én nem is halottam,hogy befejezik,csak azt,hogy a mai naptól az lesz a mûsor.Márius 15.én is elmaradt,húsvét hétfõn is...Nagyon szomorú vagyok!!!:(
10/10
zora 2010 ápr. 14. - 15:04:44 10/10
(1230/28805)
Sajnos DVD-n nem lehet hozzäjutni. Ausztriäban megjelent az elsö 3 evad, darabonkent kb 50 € äron... Szerintem töltsd le, vagy kerj meg rä valakit...
Azert tenyleg nem semmi, egy menö sorozat, dijakat nyert, a bena RTLKlub meg nem hasznälja ki...
Lojzee 2010 ápr. 14. - 14:53:08
(1229/28805)
Akkor megnézem máshogy, vagy megveszem DVD-n. De felháborít, hogy ennyire le_szarják a nézõket, és képesek minden indok nélkül felfüggeszteni sorozatokat. Miért hiszik, hogy az a buta cigány jobb nézettséget hoz? És ezt nem csak most csinálták elõször!
10/10
zora 2010 ápr. 14. - 14:51:27 10/10
(1228/28805)
*** spoiler 5x16 ***


Hät, megneztem vegre feliratosan... Majdnem sirtam a vegen... Megertem Tempe dönteset, ugyanakkor szerintem ez szämära egy kenyelmes megoldäs! Nem kell alkalmazkodnia senkihez, nem kell felelösseget vällalnia senkiert... Mert egy kapcsolatban ez van: adni es elfogadni. Pontosabban, hagyni, hogy a mäsik is adhasson. Hogyhogy nem lätja, hogy kepes lenne rä???!!! Azert haragszom äm rä... Vajon hogy zajlik a mai resz...? Meglätjuk. De megis, szämomra az 5x16 egy csillagos ötöst erdemel!!!
10/10
memari 2010 ápr. 13. - 23:30:29 10/10
(1227/28805)
Akkor már biztos soha nem menne le a maradék rész és a többi évad sem. Ezt akarod?
Lojzee 2010 ápr. 13. - 23:15:53
(1226/28805)
Sajnálom, hogy nem Vona Gábor nyert, és szünteti meg ezt a mocsok, szemét retek klubot! Megérdemelnék, amiért megint szórakoznak a kedvenc sorozatommal...........