Téma: Dr. Csont

relationships forever 2010 júl. 15. - 14:48:30
(2805/28805)
Ez is jó kis variáció. Nekem ez tetszene.
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 15. - 13:45:13 10/10
(2804/28805)
hmmm nagy like Emily kissing-scene-es megjegyzéséhez :D persze az ágyjelenethez is :D
háááát...amit nyilatkozott david.. valamiért nagyon azt sugallja, csak kellett oda az a párna..:D:D

amúgy nemtom, ha csak úgy visszahívják õket 7 hónap után, mi lesz? Amúgy mi van ha Booth nem tud visszajönni, csak Brennan meg a többiek? Lehet h Booth még kint marad, és ezért láthatjuk majd "hõsködni", meg Brennan izgulhat egy picit pluszban, hisz visszatért a "civilizációba", ahol folyamatosan kaphatja a híreket, mi történik a háborús övezetben. Meg így rájöhet, hogy "itthon" (is) milyen rossz Booth nélkül, és hogy hiányzik neki, mert senkivel sem tud "itthon" teljesen közös nevezõn lenni, mégha ott van Ange, akkor sem. Szerintem Booth jobban ismeri, mint Angela.
relationships forever 2010 júl. 15. - 13:07:24
(2803/28805)
Jaja.
De amúgy pont Booth az aki nem segítene, ha úgy hozná a helyzet ha valaki bajba kerülne.nem?

De azért ez is jó kis csavar lesz:)
10/10
pluhildi 2010 júl. 15. - 12:20:39 10/10
(2802/28805)
Ha nem telik el az egy év és csak úgy hirtelenjében kell találkozniuk újra akkor hogyan lesz ebbõl szépen kivitelezett "reunion" a parkban a kávézónál?
Megérkeznek, gyorsan mindenki bevágtat a laborba Cam-hez, hogy minél elõbb megtudják mi a baj és belevetik magukat a melóba. Ebbõl a szempontból jobb lett volna ha ténylegesn eltelik egy év.

Van pár olyan kedvenc fanfic-em ami a kettõjük szerelmi szálát mutatja be úgy, hogy közben Brennan tudományos oldalát is megmutatja, megkeresem majd nektek az elérhetõségeket.
10/10
pluhildi 2010 júl. 15. - 11:56:51 10/10
(2801/28805)
már csak azért is, mert ugye nem kellene neki, szépen meg lett rá kérve :D
még ebbõl is lehet szép dolgokat kihámozni, pl. Bones halálra izgulja magát és ezt el is mondja Booth-nak (remélem) elõtte vagy utána vagy is/is, aki persze megnyugtatja, hogy semmi baj nem történt vagy nem fog történni, de akkor is ez már nagy nagy elõrelépés Bones részérõl
jó lenne egy ilyet látni :D
relationships forever 2010 júl. 15. - 11:48:02
(2800/28805)
Úristen már alig várom!!

És ez a mondat .” Bonus scoop: We may get to see Booth play hero in Afghanistan!"

WOW
Ez érdekes lesz:)
10/10
pluhildi 2010 júl. 15. - 11:44:14 10/10
(2799/28805)
TE JÓ ÉG!!!!!
Este nem tudtam feljönni a fórumra és elhûltem (de jó lenne:) mennyit írtatok!!!!!
Sajnos olyan meleg van nálunk a tetõtérben, hogy nincs szívem bekapcsolni a gépet, hogy az még tovább fûtsön :D
Pedig meg akartam nézni két részt az 5. évadból hogy ellenõrizzem sejtésem és leírjam nektek, de majd talán ma... ha nem folyok szét otthon.

Szerintem Vegasban ugyanaz a szoba én úgy látom. Persze az is lehet, hogy nem is töltöttek benne sok idõt, ki tudja meddig húzódott az éjszakai "akció", lehet, csak átöltöztek aztán mentek is. Sok jó jelenet van benne, de ami nekem egyik favoritom
<=







Caroline-ra valóban nem gondoltam én sem pedig lenne benne logika, ha már bosszúállás akkor õ a legelsõ célpont mint a vád képviselõje... nagyon is elképzelhetõ... sajnálnám õt is de csak ugyanannyira mint Cam-et (bocs)

Néha beleolvasok Jaime twitterjeibe, de azoktól még inkább rosszul vagyok, olyan nem is tudom nyálasak (?) nem tudok jobb szót rá. Éppen ezt csinálok azt csinálok, barátokat felhívok, elmegyek fitneszelni bla bla bla és észrevettem, hogy elég sokat említi a bejegyzéseiben hogy (bort) iszik :D Micsoda nõ!!! Elnézést azoktól akik J fanok, de én nem vagyok az lehet, hogy már a mondataiba is belemagyarázok....

David ezt nyilatkozta a 4.26-os "jelenetrõl":
"Well you take your life experiences and you add it to the characters, and let me tell you, yesterday I was so pumped up and so annoyed by the way our team was playing that I brought it to set and I turned it into one aggressive sweet lovemaking scene." WOW!!!!!!! Pumped up ;-D
Emily pedig:
"Honestly, he was such a sweet guy. He was more supportive and concerned for me before we started filming than I would be. He had meetings about it. He’s like, “I don’t want anyone around.” He practically kicked out everyone — even the people who had to be there filming! And it’s a fairly tame scene. He was so protective of me; it was very sweet, actually. He wanted to make sure I felt comfortable. Of course, he also made jokes."

Szóval MINDENKIt kiküldött? Még az operatõrt is? Elhiggyük a párnát? :)))))

Amúgy Emily egyszer azt mondta a csók(ok)ról, hogy "We’ve already kissed... and we enjoyed it a little more than we’d like to admit." Ugye ugye? Elõbb utóbb kibújik a szög a zsákból! Jaime figyeltél?

Kártyák 5.1
A halál nem szó szerint értendõ, a tarot jóslásban ez újrakezdést is jelent szerintem itt inkább erre gondoltak. Valami véget ér és kezdõdik egy új.
Itt találtam, még a lapok is ugyanolyanok mint az 5.1-ben.
http://www.feher-magia.eoldal.hu/cikkek/jovendoles/a-tarot--kartya
STKAKTUSZ 2010 júl. 15. - 10:26:31
(2798/28805)
Sztem nincs köze hozzá, nekem úgy tûnik, hogy ezt a halálesetet csak most találták ki.

Egy kis spoiler az idõugrásról (forrás: Ausiello)

"So much for that one-year jump forward. I hear the gang will have been gone for just seven months when Caroline summons Booth and Brennan back to the Jeffersonian in the Sept. 23 season premiere to help Cam solve a controversial case — and save her job in the process. “The first episode begins with Brennan and Booth reuniting with the squints to save the career of one of their own,” confirms exec producer Stephen Nathan. “They each bring a new past with them as they forge their old alliances in new ways.” Bonus scoop: We may get to see Booth play hero in Afghanistan!"

Ha ügyesek, akkor talán a 6. évad fináléjában visszatérhetnek a "mi idõszámításunkra". Hét hónap, azaz a premierkor már kapásból kaphatnánk egy karácsonyi részt:D:D:D vicces lenne:P vajon az ügy megoldása után visszamennek a "maradék" 5 hónapra Malukura, Afganisztánba illetve Párizsba, vagy végleg maradnak?
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 15. - 10:00:44 10/10
(2797/28805)
atta girl/boy - indicating approval or encouragement
"That's a (good) boy." nem lehet magyarra fordítani. Esetleg hasonló lehet a "Bravó/Ez az csajszi!" (mint bátorítás, helyeslés)
valami ilyesmi :D

Hát ezt már beszéltük itt tegnap is, h annak a kártyának lehet-e köze a mostani halálesethez. Szerintem nincsen, mert idõben a hatodik évad mindenképpen távol áll az 5. évad elejétõl, meg lehet, hogy a halál arra vonatkozott hogy a doktor (peacock :D -tom h nem páva de valami hasonló, asszem L-betûs :D) szóval az megtámadta Brennan-t és meg is ölhette volna, ha Booth nem ér oda idõben. Persze az is lehet, hogy köze van hozzá, nem tudom, csak találgatok :D
relationships forever 2010 júl. 15. - 09:36:18
(2796/28805)
Szerintetek van köze az 5x01-ben a kártyán a halál szimbólumnak (tudjátok az elején mikor Ange és Avalon jósolnak Bones-nak, és mikor márt Bones elment az utolsó kártyát felfordítja és az a halál) a 6. évados haláleserthez?

Vagy csak véletlen egybeesés?

Remélem érthetõ voltam.
10/10
dr.szöszi92 2010 júl. 15. - 02:38:49 10/10
(2795/28805)
ma kezdtem el az 5.évadot:D sztem egész jol haladok, bár ebben a melegben nem igazán lehet bármit is csinálni csak dvdzni a klíma alatt meg medencézni:D:P
elõször is valaki mondja meg nekem h mit jelent az h "atta girl/boy" mer booth ezt már máskor is használta de a pontos jelentését akkor sem tudtam...
sztem elég nagy baki h bones kezébe beleszurodik a kés és aztán nyoma sincs..de annyira édes ahogy booth ott fogja meg beszél hozzá:Dnekem a 4 évad az abszolút favorit eddig, olyan jokat röhögök rajtuk(4x25:sex-horse-cow-baby-sperm-egg-iwant a baby:D)
énis cam táborához tartozom:D amennyire utáltam az elején, annyira nem tudnám most elképzelni a sorozatot nélküle:Dinkább carolinet irják ki vagy vmeik gyakornokot:D
azért én nem lennék jaime helyében(fõleg a 4x26os rész, meg emily beszólása-hogy csak az a baj h házas-után).de gonosz leszek, és azt mondom,hogy akkor is inkább emily mellett látnám szivesen davidet:D
amugy ma annyit irtatok,hogy nem gyõzöm visszaolvasni:D
follia-HH válaszolt twitteren???:D
lehet h aludni kéne..bonessttttttt akarok<3 meg szeptembert:D
STKAKTUSZ 2010 júl. 14. - 23:55:53
(2794/28805)
Most néztem meg a 1x14-et... hogy ebben a részben milyen sokszor érnek egymáshoz:D:D:D az is nagyon poén, ahogy Angela megjegyzi, hogy eddig még egy férfi sem élte túl, hogy meg akarta csókolni Bones-t az irodájában, a 3x08-ban viszont a fagyöngyös jelenet pont az õ irodában játszódik:)

jaj már le kéne feküdni de muszáj megnéznem még egy részt... fenébe:D
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 14. - 23:11:55 10/10
(2793/28805)
most ahogy nézem ez a kép elmenne egy Elseve-sampon reklámnak.
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 14. - 23:10:41 10/10
(2792/28805)
most néztem, igazán termékenyek voltunk ma (fõleg én, a meleg nagy úr..), kb 150 hozzászólást gyártottunk. Boreeester kérdésére inkább módosítom a válaszom: ha marad továbbra is 38 fok, nem kell nekünk 1 hét és elérjük a 200 oldalt :D:D

jó éjt mindenkinek és hozzon lehûlést a holnap! :)

(<-ez most megy a kánikula-feelinghez)
STKAKTUSZ 2010 júl. 14. - 22:54:06
(2791/28805)
Miket meg nem figyeltek:D:D

A vegasos részt megnézem majd alaposan, nemtom miért emlékszem úgy, hogy külön szobát kaptak... Amúgy biztosan nektek van igazatok, mivel házaspárt játszanak, szal enyhén feltûnõ lett volna két darab egyágyas szoba:D
10/10
muveszno.gr 2010 júl. 14. - 22:50:34 10/10
(2790/28805)
aha, én vágom :D
majd megnézem holnap v vmikor..
hát én most néztem a 4x25-öt kb 6-odjára, közvetlen elõtte a 4x26-or, de ne kérdezzétek, milyen logika alapján. (biztosan nem brennan-i :D)
10/10
boreeester 2010 júl. 14. - 22:49:25 10/10
(2789/28805)
igen, mumbo-jumbo. :D booth mondja mindig. :D
10/10
offtopic
muveszno.gr 2010 júl. 14. - 22:49:03 10/10
(2788/28805)
get it :D:D
simán. adok magunknak egy hetet..:D
10/10
boreeester 2010 júl. 14. - 22:48:25 10/10
(2787/28805)
igen otthon vagyok, a 200. oldal pedig a fórumban lévõ bejegyzések oldalszámát mutaja, középen, fent. :D most azt hiszenûm 188. körül járunk. :D
10/10
Tgirl 2010 júl. 14. - 22:48:02 10/10
(2786/28805)
like:D

ezek a tudományos szövegek:D (mi is a neve? mumbo-jumbo?:D) , mint a hullalopásosnál: folyadékszivárgást észleltünk:D
Brennan <3