Téma: Dr. Csont

10/10
follia 2010 okt. 03. - 13:29:10 10/10
(6585/28805)
grazie mille! :) (kb. ennyi jut eszembe rejtett olasztudásomból...)
1/10
martino 2010 okt. 03. - 12:58:23 1/10
(6584/28805)
Perfetto.
martino
10/10
follia 2010 okt. 03. - 10:58:35 10/10
(6583/28805)
fura ez a dolog, mert igen, egyrészt Hannah-tól megkapja, amit Brennan-tõl nem kapott meg, viszont Hannah-tól meg azt nem kapja meg, amit Brennan-tõl igen... vagyis remélem, hogy Hannah nem vált ki belõle olyan érzelmeket, mint amiket Brennan.

jaj, azon én is gondolkodtam, hogy Hannah el fogja érni, hogy kimehessen velük terepre. :@ biztos kell majd valahová egy ilyen sokat látott újságíró is...

azon gondolkodtam, hogy bár senkinek nem kívánom újra a Sírásót, de B&B-nek komolyan jót tenne, ha össze lennének zárva egy ideig úgy, hogy onnan menekülni sem tudnak... témájuk az lenne! aztán persze kiszabadulnának, Taffet is meghalna már végre valahogy, és happy end lenne, de szerintem kell az, hogy ezek ketten minden külsõ hatástól mentesen tudjanak elbeszélgetni egymással.

6x02 - utolsó jelenet: nekem olyan, mintha tisztán kettejük kapcsolatáról beszélnének: (jó, ez valahol eddig is egyértelmû volt, de amennyire nem volt nagy szám az elsõ két rész, így kielemezve ez a beszélgetés nálam nagyot üt)

- Brennan: "mi van, ha egy ember kiesik a szerelembõl - elmúlik nála a szerelem -, és találkozik valaki mással? (egyértelmû célzás Booth-ra...) azok az önzetlen cselekedetek (amiket anno a másikért tett) nem tûnnek hirtelen veszélyesen felelõtlennek?"
- Booth: "nem, az még mindig a szerelem." -------> ergo nem bánt meg semmit, most is elismeri, hogy szerette Brennan-t, és minden egyes alkalommal, amikor az életét kockáztatta érte, ez irányította. :)

- Brennan: Booth csak a kémiai vegyületek miatt érzi azt Hannah iránt, amit. --------> ez azért elég erõs!
- Brennan: "ezek az érzések csodálatosak, én is éreztem õket" -------> ez egy vallomás volt? :) "de nem támaszkodhatok arra, hogy ezek az ideiglenesen jelen lévõ kémiai anyagok határozzák meg a boldogságomat" --------> igen, ezt már ismerjük, viszont ezzel Booth-nál nem magyarázza ki magát, hogy anno miért utasította vissza, és õt nem fogja meggyõzni arról, hogy igenis, ez a helyes gondolkodás, úgyhogy Hannah-t tekintse pusztán átmeneti állapotnak... :S

(szabadfordítás tõlem, úgyhogy ha félreértettem valamit, szóljatok! :) )
10/10
muveszno.gr 2010 okt. 03. - 09:44:20 10/10
(6582/28805)
Nekem sajni úgy tûnik h Booth szereti Hannah-t. De valahol úgy érzem, hogy ez most csak egy fellángolás, mert Hannah-tól megkapta azt, amit Bones nem tudott neki megadni. És Booth ezt most "élvezi", neki ez most jó. De pl. mikor ültek Sweets-Bones-Booth a Dinerben, és Bren mondta h elképzelte magukat együtt, akkor Booth olyan furi volt. Nem foglalkozott azzal, amit mondott Bones, sõt, próbálta "elzárni" magát azzal, hogy õ nem akar errõl beszélni, meg hogy mondta azt is h Hannah-ba szerelmes. Legalábbis nekem úgy tûnt egy picit, hogy õ most elvan abban a világban, Hannahval ahol volt Afganisztánban. Végül is érthetõ, hisz szenvedett eleget Bren miatt...És igen, én is úgy gondoltam a nyáron, hogy ezaz, Brennan megérdemli, szenvedjen most õ egy kicsit, ha ilyen hülye volt! De egyszerûen rossz nézni szegényt. Most hogy megnyílt (relatívan persaze) és ennyit változott, meg talán abban a reményben jött haza, hogy újra együtt lesznek Booth-szal, aztán majd látják, hogy alakul, elég nagy mellbevágás neki Hannah. És biztos vagyok benne, hogy sosem volt még féltékeny..(pasi miatt)
10/10
dr.szöszi92 2010 okt. 03. - 09:28:32 10/10
(6581/28805)
jajj ezt a részt deszeretem..:D olyan szép, és aranyos ez a beszélgetés..ezek hiányoznak nekem az 5. évad(végébõl) és most a 6.ból... azt kell mondjam ,hogy kezd ellaposodni a sori-az elsõ két rész alapján legalábbis-. nagyon idegesít h kedvelem HMet, viszont sírok Brenért, olyan kis lüke volt h a 100.részben nem jött össze booth-szal..mostmeg itt szenvedhet, nekünk meg rossz ránézni..szerintem booth megpróbálja majd elintézni ,hogy HM kimehessen velük terepre, de remélem hogy nem jön össze neki-legalább ott kettesben lehet bonesszal-. Abban is reménykedek,hogy hátha minél több idõt tölt brennel,ugy jönnek majd vissza a régi érzelmek, és kezd majd elhidegülni HMtõl...én nagyon nagyon reménykedek mindenben:D:D:D
10/10
follia 2010 okt. 03. - 01:04:09 10/10 Előzmény muveszno.gr
(6579/28805)
errõl az jut eszembe, hogy:
"könnyben áll a szempillám
ó, Törpi-Törpi-Törpi-Törpi-Törpillám..." :D http://www.youtube.com/watch?v=ba-Czlfr6qE

na jó, szegény Bren helyzete kicsit sem poén! :(

Brennan: [spies something in Booth's hand] What is that?
Booth: [tries to hide what he's holding] Nothing.
Brennan: Well, you’ve evolved, and evolution is very impressive, and that is definitely not nothing.
Booth: [sheepishly shows her a Brainy Smurf toy] This?
Brennan: Did you bring that for me?
Booth: No.
Brennan: Good, cause that’s the wrong smurf. I liked Smurfette- that’s Brainy smurf.
Booth: Smurfette was Stupid, Shallow Smurf who only had her looks. Look, you’re better than Smurfette. You have your looks and a whole lot more.
Brennan: You did bring that for me. To charm me, in case I didn’t find your humiliation story impressive, but I did.
Booth: Ah ha, so I did impress you.
Brennan: That’s what impressive means, dummy. You’re such a Philistine.
Booth: [laughs] I’ll tell you what, you can hold onto this, and it will remind you how far I’ve come.
Brennan: [grabs smurf] I forgive you for snorting, Booth.
Booth: Evolution is a long, long process. It takes hundreds of years.
Brennan: [smiles] Thousands.
Booth: [smiling back] Why do you have to always correct me?
Brennan: To help you evolve.
bebe18 2010 okt. 02. - 23:48:27
(6578/28805)
10/10
follia 2010 okt. 02. - 22:30:17 10/10
(6577/28805)
itt egy kis chemistry hiánypótlásul: http://youtu.be/AbbwZERUkUk
kicsit ugyanazokkal az effektekkel operál a készítõ, de tetszik a zene, olyan antiBones-os - talán pont azért...
10/10
follia 2010 okt. 02. - 22:17:19 10/10
(6576/28805)
szerintem tényleg nem volt ennyi csók összesen BB-tõl külön-külön sem, igazad van! (nah, ezt most jól megaszondtam, de biztos értitek... :) ) max. Hodgela-tól, de õk összetartoznak.

de ha Booth tényleg CSAK féltékennyé akarja tenni Bren-t, akkor nem kéne, hogy részérõl eltûnjön a saját 50%-a a chemistry-t illetõen!!!! szerintem tényleg szereti ezt a csajt, már korábban is írtam... vagy nagyon élethûen játszik, hogy becserkéssze Brennan-t.
10/10
pluhildi 2010 okt. 02. - 21:56:18 10/10
(6575/28805)
igen ez az egyetlen volt, való igaz, remélhetõleg mindketten egyre gondoltak közben és hát Bren könnyes szeme mindent elárult :D

egyébként természetesnek is vehetõ, hiszen egy új szerelem színrelépése ezt törvényszerûen hozta magával, hibáztatni nem tudom Booth-t - ezért
DE HOGY ENNYIRE TUDOTT HIÁNYOZNI NEKEM!!!!

ja és a pénteki bejegyzésre ismét reagáljak egyet, a csókok száma nemhogy túllépte a tûrhetõ szintet, hanem szinte elviselhetetlen volt... ennyi csõrözést talán 5 év alatt nem láttunk egyikõjüktõl sem összesen (na jó... kicsit túloztam, de az élen áll ez az epizód ebben :D)
10/10
follia 2010 okt. 02. - 21:40:04 10/10
(6574/28805)
ezen én is mosolyogtam, édes! biztos bombázta sok magyar is... :D rajtunk kívül is élnek fanok...?
10/10
follia 2010 okt. 02. - 21:38:19 10/10
(6573/28805)
igen, szerintem is lényegesen kevesebb volt, az viszont feltûnt, hogy Brennan inkább Booth szemébe nézve beszélt, mint Hannah-éba... (mármint amikor választhatott) látszik, hogy nála/vele még mindig nagy biztonságban érzi magát, megbízik benne, és ezen Hannah sem változtat(ott eddig).
10/10
pluhildi 2010 okt. 02. - 21:38:13 10/10
(6572/28805)
érdekes bejegyzésfolyamot találtam HH oldalán korábbról

Thanks to all the #Bones fans. And especially you and you and you and you and, of course, you and...

Oh, and merci and gracias too.

And of course Dziêkujê, Köszönöm, Спасибо, Tack, Danke, 谢谢, Salamat sa inyo, Σας ευχαριστώ, תודה לך

van itt egy szép kis köszönöm is :)
10/10
pluhildi 2010 okt. 02. - 20:53:21 10/10
(6571/28805)
még szerencse, hogy elõkelõ második helyen végzett a 2. rész
FOX: "Bones" (9.6 million, 6.0/10)
elõzõ héten 9,8 millióan nézték ugyanilyen ratinggel
remélem a jövõ héttõl kezdve sem fog visszaesni...
10/10
pluhildi 2010 okt. 02. - 20:38:12 10/10
(6570/28805)
már tegnap meg akartam írni nektek, a vonaton jutott eszembe, de aztán este nem jöttem már ide fel...
szóval
így utólag visszagondolva nektek nem hiányzott az a bizonyos chemistry??? ugye éreztétek???? mármint hogy nem volt...
ha most láttam volna ezt a sorozatot elõször akkor besoroltam volna a többi hasonló közé, mint mondjuk valamelyik CSI vagy a Castle stb.... most látszik, hogy mennyire ez határozta meg eddig a sorozatot és ez volt az ami miatt sokan inkább ezt nézték vagy ezt szerették (mint én)
ha ez továbbra is így fog maradni az egy veszélyes terep lesz

nem tudom vajon csak én éreztem-e ez? kíváncsi vagyok mit gondoltok errõl
10/10
boreeester 2010 okt. 02. - 14:32:04 10/10
(6569/28805)
én meg most nem jut eszembe melyik soriban, de láttam az a rendõrnõt, aki letartóztatta Brennan-t a New Orleans-os részben. :P
10/10
R.ka 2010 okt. 02. - 13:19:47 10/10
(6568/28805)
Én nem nézem ezt a sorit, de ha már hasonlóság: a Fox nemrég indított egy új sorozatot, a címe Human Target és a fõszereplõnõ Indira Varma, azaz Kate Pritchard felügyelõ a 4x1-bõl.
10/10
R.ka 2010 okt. 02. - 13:06:00 10/10
(6567/28805)
Brennan nem is Brennan lenne, ha nem valami matematikai-mûvészeti összefüggéssel próbálta volna Hannah külsejét leírni :) Amire utalt (golden ratio) az az aranymetszés. Annak idején gimiben tanultuk, mert rajz-tagozatosok voltunk, de nekem már nem igazán derengett hogy mi az, csak maga a kifejezés, ezért utánanéztem:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Aranymetsz%C3%A9s

Magyarul (Bren szerint) Hannah külseje közelít a tökéleteshez...
10/10
BB. 2010 okt. 02. - 12:46:04 10/10
(6566/28805)
Nem tudom nézi-e valaki, de a supernatural 6x01-ben dean-en olyan zöld dzseki volt (legalábbis hasonló) amilyet is booth hordott