Téma: Dr. Csont

10/10
follia 2010 okt. 22. - 13:51:15 10/10
(7085/28805)
jah, mondjuk az nem mindegy, hogy a Bones spinoff-ot ki fogja írni, ha lesz. mert a JAG-et Donald P. Bellisario készítette, aztán amiatt lett egyre bénább a sorozat, mert ugyanúgy õ készítette aztán az NCIS-t is...
ha nem HH csinálná a Bones spinoff-ot, akkor hidegen hagyna, hogy lesz-e vagy sem, és persze, ha nem befolyásolja a Bones jövõjét.
10/10
follia 2010 okt. 22. - 13:42:55 10/10
(7084/28805)
pontosan! :)

egyébként a JAG engem is bosszant, bár már túltettem magam a megrázkódtatáson. :)

egyébként tudtátok, hogy HH írta a Váratlan utazást is? :) engem ez egyik nap annyira felvillanyozott, még sosem figyeltem fel arra (bár mióta nézem a Bones-t, és tudom, ki az a HH, azóta még nem láttam Váratlan utazást az elejétõl), hogy bemondják: írta Hart Hanson. ez a pasi tök tehetséges és eredeti!
10/10
pluhildi 2010 okt. 22. - 13:39:26 10/10
(7083/28805)
igen jól tudod a spin-off az ez, mint például a Buffy után az Angel, ha ebben járatos vagy :)

találtam errõl a fickóról egy írást, mert már azt is tudjuk ki lesz az a szereplõ

Walter Sherman
Walter is described as an eccentric, obstreperous and amusing reclusive man in his late 20s-30s with highly sought after abilities to find anything. He is skeptical of every statement and often asks offensive, seemingly irrelevant questions which oddly enough turn out to be extremely relevant. A former military policeman, Walter knows Agent Booth (David Boreanaz) from their time serving in Iraq together, and the two dislike each other very much. Meanwhile, Dr. Brennan (Emily Deschanel) finds him very intriguing. Walter was injured overseas and suffered brain damage which lead to his honorable discharge, as well as his ever present state of paranoia.

küldöm mindjárt a fordítást
10/10
R.ka 2010 okt. 22. - 13:34:24 10/10
(7082/28805)
Kövezzetek meg, de nem vagyok teljesen képben, mi is az a "spin-off" (remélem jól írtam :)). Tippem: feltûnik majd a Bones-ban egy új szereplõ, aki utána saját sorozatot kap? Magyarul a Bones-t használják arra, hogy nézõket szerezzenek az új sorinak? Jól gondolom?
Akkor ez hasonló lehet, mint annak idején a JAG: a sorozat vége felé (7-8. évad talán, de nem biztos) a fõhõs gyilkosság gyanújába keveredett és az NCIS jött helyszínelni. Utána nem sokkal késõbb be is indult az új sorozat, az NCIS, a JAG pedig egyre laposabb lett - habár megélt tíz évadot. De minek...
Bocsi, a vége kicsit OFF lett, de sajnos a régi kedvenc sorozatom csúfos befejezése még ma is felbosszant. Remélem a Bones nem így végzi. Inkább legyen vége most, a hatodik évaddal, de zárják le rendesen a szálakat. Ne pedig valami összecsapott befejezést lássunk. Mert ha így lesz, én soha többé nem nézek egy HH-sorozatot se :)
10/10
pluhildi 2010 okt. 22. - 13:28:07 10/10
(7081/28805)
én tuti karakterfüggõ és/vagy színészfüggõ vagyok,
tehát ha van egy kedvenc színészem, mindent megnézek amiben szerepel, aztán eldöntöm, tetszik-e vagy sem

ha tényleg lesz egy olyen szereplõ a Bones-ban akibõl lesz egy spin-off, akkor az már nem biztos, hogy érdekelni fog,

nem hinném hogy a Bones berkeiben lenne még egy olyan szereplõ Emily-n és David-en kívül aki miatt egy új sorozatot elkezdenék nézni, sõt meg merném kockáztatni azt is, hogy ha ezek ketten nem együtt szerepelnek valahol máshol az már nem villanyoz fel annyira....
10/10
follia 2010 okt. 22. - 13:16:00 10/10 Előzmény zora
(7080/28805)
ó, bocsesz, nem láttam, hogy már te is felhoztad a spinoff témát... de akkor én folytatom! :)

jah, azt fel sem fogtam, hogy egy férfi tudósról lenne szó... szerintem ezt a kissé antiszociális, de belül mégiscsak érzõ, nagyon különleges lelkivilágú tudóst nem sokan tudnák jobban eljátszani. és ezt nemcsak Emily alakítására értem, mert persze, vannak még olyan jó színészek (nõk-férfiak egyaránt), mint õ, ez a karakter önmagában - ahogy az amcsik mondják - EPIC!

de most komolyan, hányan néznétek csak azért az újat, mert Bones spinoff?
én ezért nem nézném, még akkor sem, ha a Bones-nak ez lenne az utolsó évada - csak hogy elkezdjem a szavazást.
10/10
follia 2010 okt. 22. - 12:54:45 10/10
(7079/28805)
http://www.spoilertv.com/2010/10/bones-spinoff-being-developed.html - ezt minek kell????
inkább folytatnák ezt, és mondanák meg, lesz-e új évad, vagy sem, nem kell egy másik hasonló sorozat.
nem is értem, miért szeretnek spinoff-okat csinálni? OK, ott a CSI, és úgy kapcsolódom be, hogy már van háromféle, akkor persze, eldönthetem, hogy melyiket akarom nézni, és szerintem döntõ többségben a karakterek miatt dönt egyik vagy másik mellett az ember.
de attól nem fognak jobban szeretni az emberek egy új sorozatot, mert OLYASMI, mint egy másik, amit szeretnek - esetünkben a Bones... a Bones a szereplõk miatt az, ami, attól, mert egy másik sorozatban is a csontokból fog kiderülni a bûncselekmény lényege, még nem biztos, hogy élvezni is fogják a nézõk. vagy csak én vagyok karakterfüggõ?
10/10
pluhildi 2010 okt. 22. - 12:22:30 10/10
(7078/28805)
véletlenül szembe jött velem 6.2-bõl Booth idézete

Love is thinking of someone before yourself, it’s giving your life if necessary to that person, and it’s uhh, it’s love.

ahogy olvastam kicsit rossz érzésem (is) támadt, hogy nehogy valami hasonló történjen még ebben az évadban még ha nem is szó szerint, hanem mondjuk úgy mint ahogy Booth a lövedék elé állt a harmadik évadban, csak most Bren lesz aki megvédi Booth-t... ebbõl Booth is tudni fogja hogy Bren is szereti õt, így ebbõl a szempontból ez jó, de egyébként meg nagyon nem, mert veszélyes...

az legalább megnyugtató, hogy core team member nem fog meghalni
10/10
follia 2010 okt. 22. - 08:32:33 10/10 Előzmény pluhildi
(7077/28805)
"tudod mit, ribanc? igaza volt!" :))))))))))) ez király! xD

jaaaaj, olyan kár, hogy most nincs idõm visszaolvasni titeket, de majd a nap végén hátha... addig is ne feledjétek: EZ MÁR A PÉNTEK! :D
10/10
zora 2010 okt. 22. - 08:02:42 10/10
(7076/28805)
Szóval, egy férfi szórakozott professzor? Ilyesmi filmek voltak már, a nõ meg reménytelenül szerelmes, mert a pasi nem lát tovább a kémcsöveinél. A nõ meg inkább érzelmes, vagy kemény zsaru lenne? Vagy nem is zsaru lenne? Na, jó, úgy írtam ezt, hogy nem olvastam el a cikket.
10/10
boreeester 2010 okt. 22. - 07:44:03 10/10
(7075/28805)
bocsi, mostanában egy kicsit eltûntem, de ez a hír igencsak felkeltette az érdeklõdésemet! :D twitteren egy ilyen spoileres oldal írta, hogy komoly esély van egy Bones spin-off.ra, ami egí férfi Dr. Brennanrõl szólna, de itt a cikk, olvasgassátok, nekem mennem kéne suliba.. xD

http://bit.ly/9ne5TX
10/10
muveszno.gr 2010 okt. 21. - 21:51:58 10/10
(7074/28805)
Zach az már a 3. évad végén távozott a sorozatból, azóta csak 1-2 epizódban volt epizódszereplõ. Hogy miért ment el, azt nem lövöm le most, érdemes megnézni. Amúgy talán jobb ha az elején kapcsolódsz be, mert össze-vissza "lemaradva" biztosan élvezhetetlen :S legalábbis "érdekes" :D

OFF:

ha facebookon csináltam egy csoportot, nem tudjátok, hogy tudom letörölni? :D mert én ehhez béna vagyok..:D
remélem Ti ügyesebbek vagytok :D

jóéjt Nektek!
zaharaz 2010 okt. 21. - 20:42:41
(7073/28805)
hali

én össze vissza nézem a bones-t és ma láttam a 6. évad elsõ részét, mit ne mondjak, érdekes. A lényeg az lenne hogy lehet, sõt biztos is hogy lemaradtam, de hol van belõle Zack?

elõre is köszi a válaszokat.
10/10
pluhildi 2010 okt. 21. - 17:12:12 10/10
(7072/28805)
nem tudom mennyire hihetõ, de a következõt találtam

The character that gets killed is an important recurring character but it's not a main cast member

Soooo
azért azt én sem gondoltam, hogy valamelyik fõszereplõ lesz az áldozat, de így lehet valamelyik gyakornok, akár Caroline, akár.... nem is tudom, de Parker-t azért nem kellene így kiiktatni, Russ vagy Max még esélyes lehet

olvastam egy agyszüleményt, ami azt fejtegeti, hogy miért éppen Max, és végülis lehet benne logika
ha arra gondolunk Max kiket tett el láb alól korábban, igaz felmentették, de attól még mindenki tudja, hogy õ tette, szóval lehet egy bosszúszomjas elkövetõ, vagy egy olyan személy aki megbízást adott a kiiktatására
és ha mélyebbre tekintünk Bren rájönne arra, hogy hiába kapta vissza apját, nagyon kevés idõt töltött vele, nem voltak egy család, így talán rájöhet arra, hogy nem szabad elvesztegetni az idõt, ami arra késztetheti, hogy színt valljon és átértékelje magában a dolgokat

nem tudom, de nagyon várom, hogy mi sül ki ebbõl, de attól tartok nem lesz ez akkora durranás, csak szítják a feszültséget...
ki tudja
10/10
pluhildi 2010 okt. 21. - 16:22:12 10/10
(7071/28805)
nagyon aranyosak vagytok hogy így ráfeküdtetek a témámra...
köszönöm

ha már képek, azóta nem jelentek meg újabbak az esküvõrõl???
elég soványka a felhozatal
10/10
muveszno.gr 2010 okt. 21. - 16:16:30 10/10
(7070/28805)
nemáááár :D keresem 5 perce (hú, ez sok idõ..:D) és végre megtaláltam, most akartam írni, h megvan, erre nézem h memari már berakta :D
nembaj..rakok mást akkor :D itt olyan szép <3
10/10
pluhildi 2010 okt. 21. - 16:06:20 10/10
(7069/28805)
IIIIIIIIGEEEEEEEEEEEN!
köszi köszi köszi :))))))))))))
10/10
memari 2010 okt. 21. - 16:02:24 10/10
(7068/28805)
erre gondoltál? :)
10/10
pluhildi 2010 okt. 21. - 15:00:19 10/10
(7067/28805)
segítsetek légyszi

anno aug 23-án az 5126-os hozzászólásomban beszúrtam egy linket nektek, ami mögött tudjátok az X in the file rész végén az autós jelenet háttérkép volt berakva amit égre földre kerestem sokáig...

sajnos "elvesztettem" a képet - ilyen az én formám -, a megadott link meg már nem mûködik
esetleg megvan valamelyikõtöknek?
nagyon kellene, ha valaki mentette, csatolja legyen szíves, vagy legalább egy linket...

örök hála
10/10
R.ka 2010 okt. 21. - 14:19:55 10/10 Előzmény pluhildi
(7066/28805)
Az a legrosszabb az egészben, hogy az "important character" meggyilkolása valszeg az évad közepe felé (értsd: nemsokára) fog történni, mivel a mesterlövészt még utána fogják vele meggyanúsítani. Vagy HH azt írta valahol, hogy az évad végén lesz? Na mindegy. Jelen pillanatban minden szereplõ elvesztése egyformán fájna, bele sem merek gondolni, hogy ki lesz az. De szerintem a "Bullet in the Brain" még túl korai lenne ehhez, nem?