Téma: Dr. Csont

10/10
muveszno.gr 2010 dec. 05. - 14:45:01 10/10
(7865/28805)
jaja de még milyen jót is röhög rajta, hogy bezavarta az "idiótákat"..:D:D hát én is szakadtam..:D
itt egy vidi, nem bones, de nagyon tetszik : http://www.youtube.com/watch?v=SsV2O4fCgjk
10/10
follia 2010 dec. 05. - 14:27:35 10/10
(7864/28805)
bár valaki - talán Emily - már mondta, hogy Brennan egy különleges helyen szembesül az érzéseivel, próbálom megfejteni, hogy mi lehet az a promoban. kicsit temetõ-fíling, de ott ugye nem járnak autók... vagy valami emlékhely? vagy egy olyan hely, ahol Booth-thal közös emlékei vannak...?
csak költõi kérdés, tudom, ti sem tudtok többet - fõleg sötétben, szakadó esõben... :)
10/10
follia 2010 dec. 05. - 14:04:37 10/10
(7863/28805)
jaj, ezen én is röhögtem, mert persze Brennan-tõl is meglepõ volt egy kicsit, de Daisy-tõl még inkább, hogy így fogalmazza meg a színeket. már õ is tiszta kocka... xD csak neki van egy emberibb és lányosabb oldala is. :) és igeeeen, Bren-nek is van, majd jól meg is látjuk 4 nap múlva! :)
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 05. - 13:51:03 10/10
(7862/28805)
"When asked what my favourite color was, I responded something in the 520 to 570 nanometer range. They were baffled. Fools."
xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
köznapi nyelven szólva zöld :D
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 05. - 13:38:12 10/10
(7861/28805)
azt meg nem is írtam h annyit nevettem daisy-n a legutóbbi részben, olyan aranyos volt :D meg mikor bementek a diner-be sweets milyen büszke volt magára :D
ja meg még volt valami, ahhoz mindjárt keresek feliratot, mert még nem szedtem le, az annyira jó volt, mindjárt berakom :D
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 05. - 13:20:33 10/10
(7860/28805)
szeretnék egy Bones-Castle crossovert. És tök jó lenne ha Bones meg Castle egymásra mozdulnának, mert Beckett féltékeny lenne és összebalhézna Brennannel ->catfight (najó, nem..:D) meg Boothnak is kinyílna a szeme ha Brennan másfele kacsintgatna..
Amúgy Bren tuti idiótának nézné Castle-t, meg lenézné..Meg kritizálná a könyveit..xD
De azért megnézném azt a részt :D
10/10
follia 2010 dec. 05. - 12:38:08 10/10
(7859/28805)
hát igen, végre valami HM-nek is lehetne egyszer IGAZÁN kellemetlen... szemét, mindig õ jön ki jól mindenbõl. de egyszer fent, egyszer lent, remélem, ezt õ is tudja! :)
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 05. - 12:21:27 10/10
(7858/28805)
a hatodik évadban végre felszínre tör a mazochista hajlam :D:DxD -nem tudom amúgy.. hát mert barátokat akart hívni, Angie nem megy Hodgepodge nélkül, aztán Booth is barát, elméletileg, akkor meg ugye jön HannahBarbie is...Lehet hogy Hodgins vagy Angela szól el valamit BB közös "múltjáról" és akkor Brennek ez kellemetlen meg Boothnak is, de leginkább Hannah-nak, aki elõl ezt eltitkolták?
10/10
follia 2010 dec. 05. - 00:16:58 10/10
(7857/28805)
Hannah feje talán azért olyan fura a promoban 0:12-nél, mert Booth valami hülye poénnal bántja meg Brennan-t? mindenki úgy feszeng annál az asztalnál... nem is értem, Brennan-nek hogy jutott eszébe meghívni maga mellé 2 párt. fura.
10/10
follia 2010 dec. 04. - 23:54:22 10/10
(7856/28805)
twitter-rõl Marisa Roffman-tól: Though Emily says she and HartHanson have discussed that Brennan has feelings for Booth, but she's the last to know. Interesting.

pffffffffffff! :) milyen igaz...
10/10
follia 2010 dec. 04. - 23:48:53 10/10
(7855/28805)
nem a 38 másodperces "szuperközeli" video miatt linkelem, hanem az alatta lévõ 2 komment miatt. :) fanok... egyem meg õket! :)
10/10
follia 2010 dec. 04. - 23:42:46 10/10
(7854/28805)
ugye ez még nem volt? http://www.givememyremote.com/remote/2010/12/03/bones-the-doctor-in-the-photo-you-ask-i-answer/

tetszik ez a mondat: For the first time all season, Booth is going to have to deal with Brennan’s reality.
10/10
follia 2010 dec. 04. - 23:30:50 10/10
(7853/28805)
csak várd ki a végét... xD mikor majd meglátod a hatalmas eljegyzési gyûrût...:S

egyébként számomra elég bizarr, hogy Booth és Sweets együtt mennek gyûrût venni... hirtelen milyen jóban vannak, még a magánéletükbe is ennyire beavatják a másikat?

btw, Daisy milyen aranyos volt, mikor mondta, hogy "biztos azért hívnak Sweets-nek, mert olyan édes vagy!" :))))))))))))
10/10
follia 2010 dec. 04. - 23:27:43 10/10
(7852/28805)
anyám, már csak ez hiányzott... :'(((((((((((((((
10/10
pluhildi 2010 dec. 04. - 23:26:26 10/10
(7851/28805)
ettõl megint kicsit kiakadtam, ez mondjuk megmagyarázza hogy mit keres Hannah még a 13. részben is

Booth has (so far) in the scripts not had any doubts about his decision to stay with Hannah.

reménykeltõ a so far megjegyzés, de egyébként ez már kezd katasztrofális lenni számomra, lehet hogy a végére mégiscsak megutálom Booth-t pedig teganp még azt mondtam csak mérges vagyok rá .... na ide ne jussak el
10/10
follia 2010 dec. 04. - 23:22:20 10/10
(7850/28805)
nekem meg pont az elsõ verzió jutott eszembe, mikor elõször olvastam. és szerintem nem is lenne baj, ha Booth felé egy kicsit bezárkózna, mert ez a mostani nyitottsága csak a saját kárára van. (lásd: napszemüveg, medence, Hannah-val való barátkozás, jótanácsok, stb...)
egyébként meg, ha belegondolunk, nem sok változna, mert - MEGNÉZTEM A MOSTANI RÉSZT! :) végre, végre! - már most sincs köztük semmi, pusztán partnerség, meg a kényes témáknál kicsit zavarba jönnek (autós beszélgetés Parker és Hannah "összemelegedésérõl", medence felajánlása), de Brennan baromi jól megtanult hamar továbblépni, és nem belemenni kínos beszélgetésekbe, mint régen, amikor csak mindennek a miértjét kereste. szerintem nem ártana, ha Booth is érezné már végre, hogy elvesztette. vagy legalábbis higgye azt.

bár már korábbi hozzászólásomban kifejtettem, hogy én is mennyire örülök a Sírásó visszatérésének, mégis meglepett, hogy ilyen korán képbe kerül. ha valami, akkor Õ - vagyis a kapcsolódó közös emlékek - közelebb hozhatták volna BB-t egymáshoz. de így...

még az jutott eszembe, hogy Brennan-nek akkor lehet újra esélye, ha Booth-t éri valami nagy trauma, és rájön, hogy hoppá, hiányzik neki valaki, akihez igazán közel érezhette magát lelkileg (jelenleg egyértelmû, hogy ez nem Hannah), akivel könnyebb volt átszenvedni a nehéz idõszakokat, aki igazán a barátja. és akkor megkereshetné Brennan-t. és rájöhetne, hogy vele tudja betölteni azt az ûrt, ami azóta betöltetlen, mióta mindketten elutaztak 7 hónapra... és boldogan élnek, míg meg nem halnak.... xD na jó, szép álom...
de ha nem is hipergyorsan találnának egymásra, legalább a barátságukat elkezdhetnék újraértelmezni, újra fölépíteni.

és hát Hannah 5 epizódos szereplése már egyértelmûen minimum 7-re nõtt, és HH-éktól is folyton azt halljuk, hogy még akár visszatérõ szereplõ is lehet belõle függetlenül attól, hogy együtt van-e Booth-thal, vagy sem... :S
10/10
pluhildi 2010 dec. 04. - 23:18:52 10/10 Előzmény follia
(7849/28805)
ugyanonnan mint ahol a másik két side-ot is találtam

íme:
https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0BziCjwyAOiV0ZjhiNTZiNTEtOTcxYy00Nzg3LWI5YTItYTM2M2JhOGZlYjY0&authkey=COiG8cUH&hl=en

kicsit zavaros, mert elõször azt hittem Sweets az akinek dilemmát okoz az eljegyzés aztán meg olybá tûnt, hogy mégis Boothnak kellene, de a lényeg benne van - I love Hannah - sajnos

azért ne felejtsük el Never take spoilers seriously! úgyhogy talán még lehet remélni

a forrás: http://bonesbrasil.com/

JA FIGYELJETEK HÉTFÕN MEGINT LESZ CSONT 21.20-KOR annak ellenére, hogy nem kéne neki, de ennek én csak örülök!!! megint lesz Max....
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 22:29:09 10/10 Előzmény muveszno.gr
(7848/28805)
Borival megkonzultálva két esetleges verzióra gondoltunk az elõbbi hozzászólásom elsõpontját illetõleg:
a, hogy Brennan a nemtudomhanyadik pofára esése után (hogy most még vallott is, de Booth nem úgy reagált, ahogy várnáná/ná) mégjobban bezárkózik mint eddig.

b,hogy mikor kiderül, mármint a nagy nyilvánosság elé tárják a balhé tárgyát, hogy Brennan vallott (huh, furi így írni, mintha valami tárgyalásról beszélnénk), akkor majd mindenki Brennan mellé áll, és kicsit elfordulnak Booth-tól -ezáltal "védik" Brent-, mert -remélem- többen is látják Sweetshez hasonlóan, hogy ez csak "Diamond Ring Effect" (gondoltam átnevezem angolra, így stílusosabb..:D), és Booth van meghülyülve...

Mi az elsõt kevésbé tartjuk valószínûnek, mert azért az már sok lenne a karakternek is, hogy 6 évébe telik, hogy kinyíljon és "emberien" viselkedjen, aztán "elbukik" és megint kezdi elölrõl? Aligha valószínû. Persze lehet van 3. variáció is, de tõlünk most csak ennyi tellett :)
10/10
muveszno.gr 2010 dec. 04. - 21:46:01 10/10
(7847/28805)
Most nézem, hogy amit linkeltél egyáltalán semmi jóval nem kecsegtet...

1. After Brennan’s heartbreaking confession to Booth, “There is a reaction, but it might not be the reaction people want,” Deschanel said. “You’ll see Brennan kind of becoming more protected than she has been, even.”

Brennan szívszorító vallomásra után, "Lesz valami reakció, de talán nem olyan, mint amit az emberek szeretnének."-mondja Deschanel.-ezt az utolsót nem tudom hogy fordítsam, hogy értelmes legyen, mert ahogy fordítanám, azt nem értem, hogy jön ide, szóval inkább erre nem mondok semmit, mert biztos csak nem értem :D-

2. Hanna and Booth will become more serious. The tone in Deschanel’s voice made me think that this might be the proposal executive producer Stephen Nathan told us about last month — but dear God, let’s hope I’m wrong and just reading too much into this.

Hannah és Booth kapcsolata még komolyabbra fordul.Emily hangsúlyából arra következtetek, hogy ez lehet a lánykérés, amirõl S.N. mesélt a múlt hónapban-Te jó ég, reméljük tévedek és csak túl sokat képzelek bele ebbe az egészbe.

január 20-án visszatér a gravedigger-hipphipphurrá.

5. Hannah will learn about Brennan’s confession to Booth at the beginning of the 2011 episodes. “It creates a situation with Hannah and Brennan and their friendship,” she said.

Hannah tudomást szerez Brennan vallomásáról a 2011-es epizód(ok?) elején."Ez némileg megváltoztatja Brennan és Hannah barátságát"-mondja.

Bocsi, a fordítás szabad volt, nem 100% tükörfordítás, de a lényeg stimmel.
Ez mondjuk szomorú, ha Booth nem kezeli jövõhéten jól a vallomást.(nekem már majdnem mindegy mit csinál, csak intelligensen, finoman tegye, ne törje még jobban össze szegény Brennant..)Én úgy vagyok vele, hogy "oké", ha nem jönnek össze, de legyen finom és megértõ, baráti..:S
10/10
dr.szöszi92 2010 dec. 04. - 19:14:54 10/10
(7846/28805)
de régen voltam már itt.:P szerintem kb 20 oldalt kéne végigolvasnom, de erre most nincs idõm, úgyh csak úgy bekapcsolódok.:D:D szóval:D az utóbbi részek kiverték nálam a biztosítékot, annyira unalmasak,semmi chemistry nincs BB között,és valljuk be, fõként ezért nézzük a sorozatot..és a tegnapi rész még jobban kiakasztott..bren feje amikor booth megfogta hannah kezét a végén;mikor mondta h 3an is használhatját a medencéjét..hát a szívem szakad meg érte. de egyrészrõl megérdemelte, mert a 100.részben õ utasította el bootht, másrészrõl már túlságosan szenved..miért kell neki csak úgy odaadni azt a napszemcsit, meg felajánlani a medencét..ezzel csak magát készíti ki..
viszont láttátok h a promoban hannah h néz boothra mikor az bren-re néz?? érdekes a feje.:D meg brent amkikor megmenti booth és elkezd sírni a kocsiban annyira..emberi-végre:D:P booth meg h nézi..ezután a nézés után nem tudom elképzelni h mi fog történni..mert a leglogikusabb az lenne ha összejönnének, de ez ugysem fog megtörténni..:(:(
én úgy értelmezem h emilynek a 8.évadig van szerzõdése.:D ami joo:D csak ettõl függetlenül hozzák õket össze.:D