Téma: Dr. Csont

10/10
muveszno.gr 2011 jan. 29. - 14:06:12 10/10
(9425/28805)
* úgy értve rémült meg, hogy Booth "komolyan" gondolta ezt a... viszonyt(?).
10/10
muveszno.gr 2011 jan. 29. - 13:59:38 10/10
(9424/28805)
100. RÉSZ:

Ja és tegnap megnéztem a 100. részt és egy roppant érdekes kérdés merült fel bennem, ami eddig még furcsamód soha, pedig kb 100x láttam már :D. Azt nem értem, hogy mikor Booth kirúgta Brennan-t a bárban, és Brennan találta ki, hogy akkor szexelhetnének, aztán smároltak. Aztán miért hagyta ott Booth-t? Azért mert ittak? Mert ezt akkor is tudta, amikor elõhozakodott az ötlettel. Mással is feküdt már le csak mert fizikailag vonzódott hozzá...Vagy csak megrémült attól, hogy Booth a szerencsejátékos-problémáját megosztotta vele? És? Ezért "menekült" el? Vagy szivatta Booth-t? Eddig ez sosem jutott eszembe, mert "jól volt az úgy, ahogy", de most eszembe jutott, hogy nem láttam benne logikát :D.

OFF:

tegnap voltam bioszon, és rájöttem, hogy a biosztanárom pont olyan mint Brennan, csak pasi és vannak érzelmei. Neki soha semmi nem jó, akármit, akárhogy mondok, mindig mindenbe beleköt, és kijavít, és persze mindig mindent tud. Mindig szerettem volna Daisy helyében lenni, de rájöttem, hogy lényegében olyan mintha én is gyakornok lennék...XD
10/10
muveszno.gr 2011 jan. 29. - 13:52:46 10/10 Előzmény pluhildi
(9423/28805)
én nem tudom, mit néztem tegnap, lehet csak kimaradt, de most már komolyan kezd érdekelni, mert már ketten is felhoztátok xd szóval: mi van brennan sáljával? :D azon kívül, hogy jól állt neki? :D
10/10
luca83 2011 jan. 29. - 12:51:34 10/10
(9422/28805)
Sziasztok, elnézést, de off lesz, csak olyan élénk ez a fórum, hogy talán itt kapok leghamarabb választ a kérdésemre :)
Nem tudjátok, hogy mi van a hosszupuskával? Csak én nem tudom elérni napok óta, vagy másnak is gondja van vele? Esetleg van már valahol felirat a 10. részhez? Elõre is köszi a választ.
10/10
R.ka 2011 jan. 29. - 11:26:13 10/10 Előzmény follia
(9421/28805)
Kedves Follia, Te melyik részt nézted? :D
Bren kávézás közben mesélte az apjának, hogy Booth szerelembe esett egy másik nõvel, akit Hannah Burley-nek hívnak. Max ráadásul látta is már a tévében...
Mondjuk ezt leszámítva tényleg nem volt róla szó és mivel a cselekmény olyan jó tempós volt kb. 5 perc múlva már én is elfelejtettem ezt az egészet :) Szóval nem csoda, ha már Te sem emlékszel rá :D

Furi volt, ahogy Max vigasztalta a lányát, hogy "Te sokkal szebb és okosabb vagy", aztán Bones rávágta hogy "persze" - mintha ez lenne a világon a legtermészetesebb :)))) Ez megint egy kicsit a régi önmagára emlékeztetett (1-3. évad), amikor az egója az egekben volt.
10/10
R.ka 2011 jan. 29. - 11:21:08 10/10 Előzmény pluhildi
(9420/28805)
Úgy látom másban is egyre jár az agyunk: az ismétlõdõ mozgást én is annak tulajdonítom, mint Te :) Wendell meg hogy zavarba jön :D
A jövõ heti áldozat egy több feleséggel rendelkezõ férfi, nem csoda, ha meglátszik a csontjain :D
10/10
R.ka 2011 jan. 29. - 11:09:28 10/10
(9419/28805)
Úgy látom többen is hiányolják Martinot!
Csak egy apróság: Martino nem fiú! Ez számunkra is csak egy idõ múlva derült ki, amikor elég hozzáértõen nyilatkozott a nõi csizma sarkakról, ill. azok kiegészítõirõl :) Ezután élelmesebb fórumozó társaink rájöttek (bevallom én még akkor sem), hogy Martino bizony nõnemû :)

De én is csatlakozom az elõttem szólókhoz: ha olvasod, várunk vissza Martino! :)
10/10
pluhildi 2011 jan. 29. - 00:33:06 10/10
(9418/28805)
úgy látszik nem tudok szabadulni :D

DAVID BOREANAZ (Special Agent Seeley Booth, Bones: Where Booth is right now he has to--he's decided to move on and kind of try this out to see how it works out. But, I mean, ultimately it's not gonna work out.

...ahol Booth most tart, kell - - eldöntötte, hogy továbblép és valahogy próbál rájönni, hogy mi sül ki ebbõl, hogyan is valósul ez meg. De végül ez nem fog mûködni.

nem érzem olyan jónak a fordításomat, de a lényeg, hogy hiába próbálkozik nem fog menni a továbblépés... :DDDDDDDDDD
10/10
pluhildi 2011 jan. 29. - 00:25:17 10/10
(9417/28805)
még egy!

Bones scored its best demo rating (3.9) since February 14, 2007.
With its largest total audience in almost a year (12.15 million viewers) and the likes of Grey’s and CSI in repeat mode, Bones easily dominated the 9 o’clock hour.

szóval még többen nézték mint múlt héten és elért valami demo rating maximumot 4 év után újra, ezt nem tudom mi de biztos nagy szám, ha megemlítik
10/10
pluhildi 2011 jan. 29. - 00:17:35 10/10
(9416/28805)
mára (hoppá most látom, hogy már holnapra :)) az ucsó a jövõ heti promoval kapcsolatban

ha jól értelmezem a hintázással talán azt akarta imitálni, hogy az áldozat egy csomó idõt ezzel a mozgással töltött (engaging repetative motion... jól hallottam ki????)

kíváncsi leszek, hogy az utolsó tíz másodperc milyen sorrendben, hogyan fog valójában zajlani, mert Booth még mond valamit a legvégén látszik, hogy mozog a szája, csak éppen azt már nem halljuk, remélem nem ez a beszélgetés lesz az elsõ szög a lánykérés nevû koporsóba... :(
na úgy látom a jövõ heti részt is nagyon fogom várni, még úgy is, hogy nagyjából sejtjük mi lesz két hét múlva HB fronton
10/10
pluhildi 2011 jan. 29. - 00:06:11 10/10
(9415/28805)
jó van látom egyre jár az agyunk :DDDDD szinte ugyanazokat a részleteket emeltük ki :DDDD
én sem gondolnám, hogy Bren otthagyta volna Booth-t, csak nekünk már nem mutatták meg és én azt mondanám, hogy igenis érezte/érezhette Bren hogy õt nézi Booth bentrõl, mert nekünk is úgy mutatták, hogy láttuk a háttérben õt (én Bren helyébe képzeltem magam, hasonló helyzetben voltam már gondolom ti is, és lehet érezni, ha az embert nézik a távolból, fõleg ha egy olyan személy teszi akihez vonzódunk ne adj isten szeretünk)
mondjuk fura, hogy nem is ölelte meg apját, mert az még jobb lett volna, de annyira tinilányos volt, hogy hihetetlen, én még ilyennek nem nagyon láttam, de többször be lehetne ezt vetni, mert nagyon jól áll neki

ja azt kihagytam, hogy a 3. évados feelinget felerõsítette az is, hogy Booth milyen jól nézett ki (bocsi én David függõ vagyok mint tudjátok :))))) végre nem olyan "homeless" volt, mint korábbi részekben, nem tudtam szinte szóhoz jutni ;)


azért még tartok tõle, hogy ez a visszatérõ karakter kiiktatása ami korábbi spoilerekben is fel-feltûnt nem halt el Taffet halálával (na ez egy jó hasonlat volt) mert ez a téma még 2 epizód erejéig visszatér és nehogy ez a "múmia" mégiscsak kicsináljon valakit... remélhetõleg õrá gondoltak, de nehogy másképp legyen....
10/10
pluhildi 2011 jan. 28. - 23:44:01 10/10
(9414/28805)
na végre ez volt az elsõ olyan rész amit "szûzen" néztem meg, azaz nem befolyásoltak azok az infok amiket tõletek vagy más oldalakon eleddig mindig ellestem mielõtt láttam volna...
még ezt a hozzászólásom is úgy írom, hogy nem olvastam vissza amit írtatok (alig bírtam megállni :)) majd utána
szóval (SPOILER annak aki még nem látta)

az elején engem személy szerint sokkolt, ahogy Taffet feje szó szerint szétrobbant, én azt hittem hogy csak egy egyszerû fejlövéssel leterítik, de.... hûûû ne is emlegessük ami ott fojt...
sajnáltam szegény Sweets-et, õt nagyon megviselte (..."the weakest link in the chain...") próbálta leplezni, de látszott rajta, komolyan gondolt arra, hátha neki szánták mégis a golyót
haha Caroline még viccelt is Booth-al, hogy akár õ is lehetett az elkövetõ, ezt az oldalát sem láttuk még neki :D
Max végre!!! jó volt látni, remélem felbukkan még, persze mi volt az elsõ kérdése mikor megjelent? Tempe és Booth??? Ez õ!!!
Bren végre egy olyan igazi nõi arcát mutatta apjának, mint egy átlagos ember, nem akart beszélni az egész dologról egyáltalán... szomorú is volt stb... sajnáltam szegényt
miket tud Booth??? ajtót nyitni nem csak úgy hogy berúgjuk hanem cselesebb módszerekkel???? és ami a fürdõben várta õket az ott volt a szeren, nemhiába kellett Brennek az a sál a nyakába... jó hasznát vette :) na és ahogy Booth felfeküdt az asztalra, nem tudtam levenni a szemem a... le nem írom :D
Caroline Sweets-nél engem nagyon megérintett, hiába minden kemény nõnek van nagyon érzékeny oldala is
az akciójelenet(ek) jól estek, sajnáltam, hogy vége lett a résznek, szívesen néztem volna még tovább is....
a vége kifejezetten tetszett, olyan harmadik évados feelingem lett a kávézós jelenetben, Max is jó volt a kagylóval, Bren nagyon aranyos volt nem beszélve Booth-ról.
volt egy kis "eye-sex" és ahogy Booth nézte apját lányát búcsúzáskor ott összeszorult a gyomrom és mosolyogva nyugtáztam, hogy valóban van még remény BB számára.... :D

és összefoglalva ez tényleg egy olyan rész volt, amit nem rendezhetett volna más csak David, neki való volt, helyesebben Booth-nak csak ha nem Booth rendez, nagyon jól csinálta, remélem nektek is tetszett, most megyek elolvasom miket írtatok....
10/10
muveszno.gr 2011 jan. 28. - 23:04:59 10/10
(9413/28805)
na a végére értem a hsz-oknak, és talán -hacsak nem ugrottam át véletlenül valamit- nem adott senki se választ arra, hogy mivel tömte TAFT Sweets fejét.

A legelején én sem értettem, aztán mikor 2x-3x hallgatta meg Sweets meg láttam, hogy depis jobban koncentráltam és leesett, hogy azt szuggerálta belé, hogy õ csak egy jelentéktelen "gyerek", akinek a véleményével senki sem törõdik és akit senki sem vesz komolyan, és mindenki tudja, "ki a leggyengébb láncszem". Ami az illeti, jól csinálta, sikerült elég rendesen bekavarnia szegény Sweets-et..:( úgy fájt a szívem érte...:(
10/10
Tgirl 2011 jan. 28. - 22:55:00 10/10
(9412/28805)
Azt én is akartam írni hogy Brennek a haja nagyon jó, tényleg lágyít rajta:) Jólesik ránézni..
10/10
boreeester 2011 jan. 28. - 22:53:58 10/10
(9411/28805)
õszintén szólva most elõször könnyebbültem meg szeptember óta. Ez a rész határozottan kiugrás volt a 6. évad eddigi részei közül. Végre egy kicsit olyan érzésem van, hósszú hónapok óta, hogy VALÓBAN Bones-t nézek. Habár még mindig nem az igazi a dolog. De ha így folytatják, még a végén lesz belõle valami!

Nagyon örültem Max-nak, nagyon aranyos volt, és persze Caroline-t is jó újra itt látni! Határozottan megnõt az Angela-Hodgins jelenetek száma - mégegy pozitívum. Azért megint jócskán volt terelés az epizód elõtt, hiszen mindenki két áldozatról beszélt, meg, hogy egy gyakornok megsérül. Na, ennek nyomát sem láttuk.. Na, de ennyit a spoilerekrõl.. Mostmár elég tapasztaltnak érzem magam, hogy ne hallgassak rájuk. :D

Nekem azért hiányozni fog Taffet, mert mégiscsak izgalmas epizódokat kaptunk, amikor feltûnt.

Õszintén szólva egy kicsit hiányérzetem volt, de meg nem tudnám mondani, hogy mi miatt. Olyan gyorsan vége lett, és szabályosan meg is lepõdtem.. De hátha késõbb rájövök, hogy mi a probléma forrása.
10/10
muveszno.gr 2011 jan. 28. - 22:52:06 10/10 Előzmény zora
(9410/28805)
hát én is sokkoltam elõször tõle és úgy döntöttem h inkább nem nézem vissza..
egyik pillanatban volt fej, aztán már nincs...

hmm halálbüntetés. angolon mindig ellene vagyok, egyik legjobb téma :D mondjuk nehéz állást foglalni a kérdésben.
10/10
muveszno.gr 2011 jan. 28. - 22:48:21 10/10 Előzmény follia
(9409/28805)
jaja, valami ismétlõdõ mozgást imitál, meg több felesége volt vagy valami ilyesmi és wendell elég elképedve les brennan-re, szóval inkább nem próbálok meg asszociálni semmire...:DxD
és valóban aranyos meg kislányos lenne bren, ha nem egy boncasztalnál "hintázna" xD:D
10/10
muveszno.gr 2011 jan. 28. - 22:42:08 10/10
(9408/28805)
SPOILER


áá megnéztem :D:D naggggyon izgi volt! végre, kb fél év óta elõször izgultam azon, hogy mi lesz a sztorival? És igaz ezt majd még meg kell nézzem magyarul is, de ez a sniper nagyon nem tetszett..igazán jó színészt találtak, alattomos...

Na de TAFT se volt semmi, még mindig összeugrik tõle a gyomrom, és mekkora egy dög volt, hogy milyen hülyeségeket bemagyarázott Sweetsnek, komolyan aggódtam szegény "gyerekért" :D:S:(.. Caroline meg..Annyira kellett most ide, fõleg hogy õ rázta föl Sweets-et. Úgy meghatott..:)

Baki, ami a releasing date-et illeti: látszik, hogy felcserélték a 2 részt, Angelának majdnem olyan lapos volt a hasa, mint a 6x09-ben, bezzeg a múlt héten meg már volt hasa..

Max-et jó volt újra látni, meg mikor Bren-nel talizott a kávézóban(?), Brennan-t úgy sajnáltam, ahogy mondta Max-nek h nem akar Hannahról beszélni.

További kritikával illetném TAFT fejrobbantását, kicsit mû lett, bár nem tudom, ez a valóságban hogy mûködne attól a hidrosztatikus sokktól, lehet valahogy így, de jobb is talán, ha nem tudom én azt..:D a lánynak a holtteste a kádban meg amellett, hogy mû, elég durva volt, megtette a kívánt hatást.

Hodgins-t bírtam megint, mint mindig :D meg Cam-et. Brennan-nek nagyon jó volt a kék, olyan jól áll neki. Ezt valahogy elfelejtették az utóbbi idõben. És jó volt Hannah Baby nélkül + remélem Booth is olyan szeretnivalónak látta Brennan-t a végén, amikor a kagylót hallgatta...:)

na most megyek, visszaolvaslak Titeket, eddig nem tettem, mert nem akartam, hogy befolyásolják a hozzászólások az objektivitásomat xD:D
Zíilia 2011 jan. 28. - 21:55:51
(9407/28805)
Sziasztok ! Most néztem meg a 6x11 részt, és igazatok volt:ez a 6. évad legjobb része.
Bones frufruja-bár kissé szokatlan-,de lágyabbá tette az arcát, kerekebbé a szemeit, csökkantette a szigorú tudós benyomást sztem.
Booth szemeiben az utolsó jelenetben olyan vágyat, olyan kötõdést láttam Bones iránt, olyan szoros közelséget, ami
sztem nem végzõdhet szakítással.Most még köztük volt az ablak,a reluxa,nna és H. - és mindezen átjött a szemébõl amit láttunk.
Nna, mindjárt megnézem a spoilert-is mégegyszer. Szép estét!
10/10
palanna 2011 jan. 28. - 21:22:00 10/10
(9406/28805)
Ja! Azt nemtom,mért írtam mindent egybe?! :-)