Téma: Dr. Csont

10/10
muveszno.gr 2011 ápr. 02. - 22:24:51 10/10
(11785/28805)
Meg ugye egy Angelina Jolie húzónév is, leülteti az embereket a moziba, de egy Emily Deschanel filmre ki ülne be a Bones rajongók meg 1-2 eltévedt mozizni kívánón kívül? :D
10/10
muveszno.gr 2011 ápr. 02. - 22:22:57 10/10
(11784/28805)
szerintem HHék vannak olyan kreatívak, hogyha M nem fújja le az akciót, megoldják ;)
Tényleg nem lenne jó, ha most ebbõl kilépne, nagyon tehetséges, meg imádom, de lássuk be, pusztán Hugicát több filmben láttuk (amellett, hogy énekel is, meg a rimmel plakátokon retusálják :D), Emilyt meg láthattuk 1-2 kevésbé híres film mellékszereplõjeként. Nem azért mert nem zseniális, hanem mert csak nem ismert...(meg ott van a Bones..) Pl nekem sokkal jobban tetszik mind színészi játékra, mind úgy egyáltalán, mint pl Angelina Jolie, róla mégis mindenki tudja, hogy kicsoda, meg rengeteg filmszerepet kap, Emilyrõl meg hallani se hallottak még sokan.
10/10
follia 2011 ápr. 02. - 22:22:02 10/10
(11783/28805)
durvák lehetnek ezek a fotózások meg díjátadók... :S

itt meg olyan, mint aki futott két kört az interjú elõtt: http://www.youtube.com/watch?v=MchvbKe5MK0
:) belégzés, kilégzés...
10/10
pluhildi 2011 ápr. 02. - 22:19:27 10/10
(11782/28805)
neked is köszönöm follia... egyre vidámabb leszek... nagyobb lett a bizodalmam is :D

szerintem is megoldanák ha már nagyon látszana, ne feledjük, hogy már többször is azt hittük terhes, mert olyan rucikat adtak rá, hát most meg sem kell erõltetniük magukat :D
az online közremûködést egy-egy ügyben meg már korábban is emlegettük, de õ vajon hova tudna eltûnni egy kis idõre?? Russ családjához??? mert mondjuk valaki beteg lett??? hoppá ott van Max.... megint bajba kerül pl....
csak már tudnánk, hogy lesz 7. évad.....
10/10
follia 2011 ápr. 02. - 22:19:12 10/10
(11781/28805)
cuki sorozat volt, volt egy Quinn doktornõ, aki új volt a városban, és sokáig szingli is, volt egy Sully, aki félig indián volt, és ezek ketten egymásba szerettek, plusz volt még 3 gyerek is, aki édesek voltak, és Dr. Quinn örökbefogadta õket, mert a szüleikkel történt valami. aztán Dr. Q-nak és Sully-nak egyszercsak közös gyereke is lett. olyan A farm, ahol élünk fílingû, csak kicsit jobb. :D
10/10
muveszno.gr 2011 ápr. 02. - 22:18:49 10/10
(11780/28805)
ez nagyon jó xD a végén fennmarad a mûmosoly, de ha nézitek a szemét..xD
10/10
muveszno.gr 2011 ápr. 02. - 22:16:44 10/10
(11779/28805)
ahh. ez a hosszú haj rémlik, de nem hiszem, hogy tartósan néztem volna :D
10/10
follia 2011 ápr. 02. - 22:15:54 10/10
(11778/28805)
itt konkrétan tetõtõl talpig végigpásztázta a kamera: http://www.youtube.com/watch?v=IScmL8IN3Yk
azért van ott pocak, mondom én.
milyen gáz, hogy a fotósok folyamatosan adják az instrukciókat, nem? biztos ezért készül mindenkirõl tökéletes vörösszõnyeges fotó...
10/10
muveszno.gr 2011 ápr. 02. - 22:15:17 10/10
(11777/28805)
mi volt ez a Quinn doktornõ, olyan ismerõs, lehet én is néztem? :D
mindjárt ráguglizok
10/10
follia 2011 ápr. 02. - 22:11:14 10/10 Előzmény pluhildi
(11776/28805)
DH is állatvédõ vega?
10/10
follia 2011 ápr. 02. - 22:06:44 10/10 Előzmény muveszno.gr
(11775/28805)
szerintem van már több is, mint 3, hiszen látszik... :) csak a múltkor azt hittük, béna a ruhája. hát tényleg béna volt, miért nem egyértelmûsítette a szitut???? :D
10/10
pluhildi 2011 ápr. 02. - 22:04:01 10/10
(11774/28805)
nagyon köszi igenis kedvderítõ volt amit írtál, reménykedem én is valami jó kis végkifejletben :D
egyébként jó kolléganõm szokta mondani, hogy "negatív töröl" így szerintem én is ezt fogom tenni és csak pozitívan nézek elõre és el-elmorzsolok némi imát is, hogy május elején azt mondják a Foxnál jöhet még egy (két) évad....
:):):):):)
10/10
follia 2011 ápr. 02. - 22:03:15 10/10 Előzmény pluhildi
(11773/28805)
ilyen kérdések bennem is merültek fel, de csak ma. ne aggódj, nem vagy gonosz. :)
pont te írtad, hogy Emily simán felbontaná a szerzõdését, ha a gyerekkel akarna lenni. nos, ugye tudjuk, hogy 8 évre van szerzõdése, ebbõl a 6. év jár le mostanság. szerintem elég nagy felelõtlenség lenne szerzõdést bontania, rohadt sok pénzébe kerülne még akkor is, ha most nem szenved anyagi problémáktól. (utána már lehet, hogy szenvedne...) másrészt késõbb sokkal nehezebben kapna új szerepeket, mert 1.) õt elfelejtenék, de 2.) a szerzõdésbontását kevésbé, és lehet, hogy emiatt megbízhatatlannak tûnne.
valószínûleg minden sorozat készítõi bekalkulálják, amikor 25-40 közötti nõi (fõ)szereplõkkel dolgoznak, hogy az alkalomadtán gyereket is akar majd. és szerintem HH és Emily között van olyan baráti kapcsolat (abból, amit eddig láttunk, hallottunk közöttük), hogy M korábban beszélt neki az ilyen irányú terveirõl. biztos nem csak egy "hoppá, becsúszott" baba lett.

Lilla írta privátban, hogy M-nél nem lenne olyan könnyû megoldani a takargatást, mint pl. Kelly Rutherford-nál a Gossip Girl-ben. utóbbi nõ papírvékony, és jó kameraállásokkal meg elõnyös ruhákkal egész ügyesen leplezték a pocakját több részen keresztül. na most a Miami-ból Emily Procter már kevésbé szerencsés, mert õ alacsony is, átlagos testalkatú, így vagy dublõrrel helyettesítették, ha muszáj volt az egész alakját mutatni, vagy kizárólag deréktól felfelé mutatták. mindkét színésznõ a szülés után néhány rész elejéig eltûnt (elõbbi "elutazott" kezelni a beteg anyját, utóbbi meg részenként 1 (!!!!) jelenetben szerepel folyamatosan). viszont õk nem fõszereplõk, M pedig igen. de ilyen példa is volt már, csak most épp nem jut eszembe egy sem. :) azt el tudom képzelni, hogy 1-2 részre õ is elutazik, és csak online meg telefonon keresztül lesz a kollegáival. de szerintem nem fogja otthagyni a sorozatot. ha meg ez lenne az utolsó évad, akkor már csak értesítettek volna bennünket, hogy ne reménykedjünk, nem? (mármint bennünket rajongókat :) )

a chemistry meg tutira megmarad. fõleg, ha csak eljátsszák. bár az errõl szóló okfejtésemet múltkor már leírtam, de feltételezzük, hogy tényleg játszanak, és akkor szülés után miért ne tudná odatenni magát Emily? szerintem csak még jobb lesz! :)
10/10
zora 2011 ápr. 02. - 21:49:29 10/10 Előzmény pluhildi
(11772/28805)
Igazad van, én is félek, de az udvariasság vagy tudomisén mi, azt mondatja velem, hogy a gyerek a legfontosabb. Még egy sorozatnál is. De, ha valóban így van, hogy nem lesz több, nem akarja a 6 évnyi hûségünket HH megjutalmazni azzal, hogy +3 ajándék részt csinál az évadhoz? Legalább!
Hát, igen. Mi lesz tovább? Átpártolunk más sorozatokhoz, és ott folytatjuk. Vagy még több ff fog születni, a "mi lett volna, ha..." kezdéssel. Mondjuk erre jó példa a Quinn doktornõ, annak már 10 éve vége, de minden ismétlésnél ugyanazok a rajongók újra összejönnek a fórumoldalon, sõt még újabbak is csatlakoznak.
Na, jól van, elég, én optimista típus vagyok, ezt is kedvderítõnek írtam, nem azért, hogy elkeserítsek bárkit is. Megyek, alszom rá egyet...
10/10
muveszno.gr 2011 ápr. 02. - 21:46:59 10/10
(11771/28805)
nem árt, ha nem veszélyeztetett, sõt..:) meg hát.. az a 10 métert, amit levágott sprintelve..meg se kottyan...Szerintem is olyan 3. körül lehet, elõtte nem sûrûn jelentik be, utána meg már látszik.
Péntekre kell vágjam a hormonrendszert, szóval ha van valami érdekesség állapotos nõ-szinten, akkor esetleg megosztom :D
10/10
zora 2011 ápr. 02. - 21:40:31 10/10
(11770/28805)
Most jut eszembe, hogy a Valentin-naposban is már terhes volt! (gondolom) Nem árt ilyenkor a futás? Mert M már tudta, hogy terhes, egyre inkább biztos vagyok abban, hogy így tervezték, úgyhogy elég gyakran várták a kék csíkot... Szerintem a 3. hónapban van és aug. végén fog szülni. Húú, mi lenne, ha DB kislányával egy napon születne! Úgy értem, a 2. szülinapján... :-)))
10/10
pluhildi 2011 ápr. 02. - 21:29:14 10/10
(11769/28805)
úgy látom van még egy közös vonás sokunkban, mégpedig a Paula és Paulina :)
én is imádtam, minden részét láttam, nagyon jó volt, Fernando-ról nem is beszélve... hmmmm :)
ezt a sorozatot egyébként negyvenegykétével FÉRFI kollégám is imádta, na ezt kapjátok ki :D
nekem már csak egy kedvencem volt ezek után az az Esperanza volt, szintén Fernando-val és Enrique Iglesias fõcimdalával.... ettõl sem tudtam elszakadni
aztán ezzel véget is ért, a többit már nem tudtam ennyi rajongással nézni, a soron következõ a mostani favorit a kicsi Bones...

én fenntartásokkal fogadnám Parker megjegyzését, bevallom nekem nem az volt az elsõ reakcióm, hogy õ lesz az áldozat, hanem hogy NEM LESZ TÖBB BONES RÉSZ!!!!! nem csak ez az évad, hanem egyáltalán....erre gondoltatok????
jó persze Broadsky fenyegetõzött ezzel, de ha Park valóban nem fog többet szerepelni, akkor az csak úgy lehet, hogy egyszerûen csak értesítik Booth-t arról, hogy mi történt... de könyörgöm ne csináljanak ilyet Booth-al, mert már éppen elég volt Hannah miatti letargiája, ezzel nem fog közelebb kerülni Bones-hoz... ellenkezõleg...
és a bébi dolog??? Bones titokban elmegy a klinikára???? vagy mi???? csak úgy hirtelen.... na ez sem lenne egy gáláns lépés....

most már nagyon jó lenne, ha HH vagy Em többet is elmondana errõl a terhességrõl... akarom tudni hol tart, mi lesz utána stb....

azon én is gondolkodtam már, hogy a francba találkoztak ezek, mármint Em és (nemazigazi)David :) de szerintem az állatokkal kapcsolatos szenvedélyük lehetett a kapocs... ennek a pasasnak van humorérzéke???? ránézésre nem mondanám, olyan fapofa, bezzeg (igazi)David :)

egy dolgot még el akartam nektek mondani tegnap csak elfelejtettem a nagy nyüzsgésben
szóval mikor meghallottam hogy Em babát vár az elsõ érzésem érdekes módon nem az volt, hogy de tök jó és örülök (és ettõl megrémültem) hanem szomorú voltam... el tudjátok képzelni???? olyan érzésem volt, mintha gyomorszájba vágtak volna, arra gondoltam mi lesz a sorozattal és mi lesz velünk rajongókkal???? hogyan lesz tovább???? ez nem olyan mint amikor Davidnek született újabb gyereke, õt nem érinti ez, nem õ viseli, nem neki kell nevelni, teljesen más.... és az anyukák a terhesség alatt és után meg szoktak változni, nem csak külsõleg, hanem belsõleg is és bár õ színész ennek nem kell észrevehetõnek lennie, de mi lesz a chemistryvel David és közte??? fog-e változni??? nem lesznek többet ilyen jó kis interjúik???? szóval kövezzetek meg, de félek mi lesz....
de majd meglátjuk és lehet a kétségeim alaptalanok lesznek, bízom benne :D


Pam... hát hogyne... és itt is elmebeteget játszott... nem lehet, hogy ez a nõ nem 100-as az életben sem??? nagyon gyanús, hogy minimum kétszer is ilyen szerepet kapott....
10/10
follia 2011 ápr. 02. - 20:46:33 10/10
(11768/28805)
most jut eszembe, hogy a múltkor valamelyik videóban, vagy a valentin naposban, vagy egy interjúban kérdezték Emily-tõl, hogy mit szeret a férjében? kicsit nyögvenyelõsen válaszolt, de az elsõ, amit említett, az a humorérzéke volt.
azt hiszem, ezen kívül még egyvalamit mondott, aztán annyi... :D
10/10
follia 2011 ápr. 02. - 20:42:45 10/10
(11767/28805)
jó kérdés, engem kétfajta érzés uralt, miközben néztem néhány Rickety Cricket (ez az ürge sorozatbéli karaktere) videót: 1.) uhhhh.... ez egy állat (a karakter is, de aki játssza, az is), 2.) röhögtem, nagyon.
szerintem a fura humorérzékük egy közös pont lehet. Emily is érdekes néha, ez a pasi meg végképp...
7Csipi 2011 ápr. 02. - 20:27:36
(11766/28805)
Ez elég "gáz"...hogyan tudtak õk egyáltalán találkozni..