Téma: Dr. Csont

10/10
zora 2011 máj. 25. - 07:52:55 10/10
(14608/28808)
Ez mit jelent?
10/10
zora 2011 máj. 25. - 07:51:19 10/10
(14607/28808)
Mellette szól, hogy eddig, ahányszor valaki ráindult Tempére, Booth elég durván leállította. Aztán a Finder-ben szinte felajánlotta õt jutalomnak, amiért Tempe jól rá is csapott. Úgy értem, Booth ekkor már nyeregben érezte magát (vagy nyeregben volt??? - ez is milyen kétértelmû... :-)))) ), ezért mert ilyen nemtörõdöm lenni.
Ellene szól viszont, hogy a V halála utáni napon állt 1 órán keresztül egy koponyát a kezében tartva, és elismételte ugyanazt a megállapítást. Ami teljesen szokatlan tõle.
Még nincs idõm megnézni az utolsó 5 részt, de te szorgalmasan gyûjtögesd õket!
10/10
zora 2011 máj. 25. - 07:45:05 10/10
(14606/28808)
"...és milyen érdekes, hogy BBBébi mindenhol lány, fogadni mernék, hogy HH/SN kegyetlen lesz és fiút "csinál"...
HAJSZÁLPONTOSAN UGYANEZT AKARTAM ÍRNI!!! HH-RÓL IS!!! :-DDD
10/10
csikrisz 2011 máj. 25. - 03:04:42 10/10
(14605/28808)
Ezmiez???
Most töltöm, de csak holnap tudom megnézni. A legelsõ rész elõtti? Vagy?
10/10
csikrisz 2011 máj. 25. - 03:01:33 10/10
(14604/28808)
Jó kis ajcsi, köszi :)) <3<3
Nemrég lett vége a koncertnek, szóval biztos jól szunyizok. Annyi mindent szeretnék Nektek mondani holnap. Remélem nem hagyok ki semmit. Holnap hozok pár dolgot. Szép álmokat, délután találkozunk! :)(:
10/10
pluhildi 2011 máj. 24. - 23:56:11 10/10
(14603/28808)
ezt említettétek?? én siklottam át felette??

Working on the first six #Bones stories for season 7. Seems to be no end to the murdering. And that brain... how the hell did that happen?! (május 20 SN)
na már ennyire elõre?????
10/10
pluhildi 2011 máj. 24. - 23:46:45 10/10
(14602/28808)
zora ha már a jeleknél tartunk, tudod a bogár a fülemben, találtam egyet, de egyelõre nem írom le csak ha többet összegyûjtöttem és megmondjátok mit gondoltok... egy gyanús momentum amit többre utal(hat)
10/10
pluhildi 2011 máj. 24. - 23:22:31 10/10
(14601/28808)
és milyen érdekes, hogy BBBébi mindenhol lány, fogadni mernék, hogy HH/SN kegyetlen lesz és fiút "csinál"...

olyan kis cukira rajzolja nem???? nem a zoknija csíkos, hanem a rucialsója.... hihetetlen persze a másik kis képen már a zoknija az, gondolatolvasó :D és mindig rátapint a karakter lényegére... irigylem nagyon érte

ajcsi elalváshoz
10/10
pluhildi 2011 máj. 24. - 23:13:50 10/10
(14600/28808)
ez egy jó kis vidi volt, ütõs....

irigylem ezt az april30 alatt futó csajszit, hogy ilyen jó kis rajzokat tud kreálni... vajon hogy csinálja????

nekem a kedvencem ez
<-
Tia. 2011 máj. 24. - 21:28:14 Előzmény Tgirl
(14599/28808)
Pilot:

Hol kell nézni az eltérést?
Én belelestem, de csak annyit láttam, hogy kicsivel rövidebb idõben, mint amelyik lement:

Itt a link újra:

h t t p : / / w w w . m e g a u p l o a d . c o m / ? d = G C M 4 W S 2 E
Tia. 2011 máj. 24. - 20:27:48
(14598/28808)
10/10
zora 2011 máj. 24. - 19:59:06 10/10
(14597/28808)
Pont ezt akartam kérdezni egy Castle-topicban. Ott is naprakész vagyok, de erre nem jöttem rá...
10/10
muveszno.gr 2011 máj. 24. - 19:52:58 10/10
(14596/28808)
http://www.fanfiction.net/s/5512018/1/Truth_Be_Told

nem vág a témába (nem gyerekes), de szerintem tök jó, az a csajszi írta, aki a Hiatus-t írja (azt is olvassátok, már van 4 fejezet! ;) )
10/10
csikrisz 2011 máj. 24. - 18:49:43 10/10
(14595/28808)
mEMory :)

<3<3<3

Most megyek koncertre, holnap jövök! Sziasztok
10/10
muveszno.gr 2011 máj. 24. - 17:49:00 10/10
(14594/28808)
én meg elakadtam a 2x11-nél, de majd nyáron pótlom és visszatérünk rá ;) de azért köszi a magyarázatot :)

én ma egész délelõtt vasaltam meg selejteztem, közben végignéztem az elsõ évad felét :D azaz hallgattam..:D olyan jó volt...<3
10/10
follia 2011 máj. 24. - 17:14:53 10/10
(14593/28808)
én még mindig nem értem, de így outsider-ként ez nem is csoda... :D
10/10
follia 2011 máj. 24. - 17:13:22 10/10
(14592/28808)
AZ NAGGGGGYON JÓ RÉSZ! nálam is kedvenc, bár most hirtelen nem tudom felidézni az évad összes részét.
nyáron szívesen újranézném az egész hatodikat, csak így, hogy van ez az évadzáró szituáció, már nem leszek annyira lelkes, mert úgy érzem, kicsit (nagyon) elrontották. és olyan, mintha tudnám a végét a dolgoknak... fura érzés. :S
10/10
memari 2011 máj. 24. - 17:11:56 10/10
(14591/28808)
A Castle-s magyarázata:

A 3x22 részbe Beckett lassított felvétel módban szállt ki 1 medencébõl. Castle már régóta rá akarta beszélni egy fürdõruhás megjelenésre, s most ez meglepetésként érte. (A fürdõruha ugyan olyan volt, mint a rajzon.)
S mivel Beckett vagány csaj, ezért bevállal 1 ilyet, míg Bones azért visszafogottabb ilyen téren a hozzá való fürdõruha már sok neki,s azért van sztem a 2. képen Bones meglepõdve, és Beckett meg mosolyog.
10/10
muveszno.gr 2011 máj. 24. - 16:59:28 10/10
(14590/28808)
akkor jó..:D

megnéztem a Doctor in the photo-t. Szerintem még mindig ez a legjobb része az évadnak meg a legjobban megrendezett :) De rögtön ott van mögötte a 6x16 és a 6x22 is. Meg a 6x21 :D
10/10
follia 2011 máj. 24. - 16:36:57 10/10
(14589/28808)
nemcsak a Castle-set, de egy jópár X-aktásat sem értek, pedig azt még néztem is. :D