Téma: Dr. Csont

Tia. 2011 jún. 01. - 10:42:21
(14905/28805)
OFF

Gratulálok a szép eredményekhez! Sõt: ezek, már több, mint szépek!
Jó, hogy ilyen okos emberkékkel cseverészhetünk itt a kedvenc sorozatunkról! :)
Tia. 2011 jún. 01. - 10:40:56
(14904/28805)
És vajon a karaktereikre, Brennanre és Boothra, vagy saját magukra érti, amikor azt mondja, jobban élvezték a csókot, mint amennyire el szeretnék ismerni? :-)
Nekem olyan, mintha a sorozatról beszélne.
Nem is vallna Emilyre, ha másként értette volna.

(a cikket most nincs idõm végigolvasni, majd este, de köszi, hogy bemásoltad!)
Tia. 2011 jún. 01. - 10:37:13
(14903/28805)
Stimmel: My Ghost.
Összevágták kicsit a rész végén, de az az a dal.
10/10
csikrisz 2011 jún. 01. - 10:34:47 10/10 Előzmény Tia.
(14902/28805)
Utánanéztem és tényleg ezt mondta, illetve egészen pontosan ezt:

"We've already kissed, even though Brennan was blackmailed into it, and we enjoyed it a little more than we'd like to admit."
(Emily Deschanel)

Mégpedig 2009. május 5-én, egy tv-magazin interjújában. Szó szerinti idézet, szóval nem a cikkíró fantáziája indult be. :)

Mellékelem nektek az egész cikket:



Emily Deschanel & David Boreanaz Ready to Get in Bed Together

In the latest issue of TV Guide (scans are in the Gallery), Emily Deschanel and David Boreanaz show off some trademark Brennan and Booth banter as they discuss their characters’ season finale coupling on Bones. Are they worried about ratings dropping once their characters finally get together? No, says Deschanel:

“It’s dangerous when you get two characters together – a lot of shows fizzle out when that happens – but then the audience really wants it. So you have to be creative. We’ve already kissed, even though Brennan was blackmailed into it, and we enjoyed it a little more than we’d like to admit. Once they get together, their relationship will only be stronger.”

Boreanaz gets right to the heart of their relationship when he says, “We’re always put in situations where we have to live together and pretend we’re having sex, but the show revolves around how much they care for each other in tender and loving ways.” That is what sets Booth and Brennan apart from many of the other “will they or won’t they couples” on TV; their genuine affection for each other and real friendship means adding sex to the mix will, as Deschanel says, make them stronger.

The real fun begins when the two start talking about how The Big Scene will go down. Boreanaz claims that he’s going “all in. I’m not going to be wearing a sack.”

“What?” exclaims Deshanel. “This is the first I’ve heard of that!” Boreanaz quickly amends his position to say that he’ll be respectful, he’ll be wearing his underwear and place a pillow strategically.

“I am totally a gentleman. You’ve got a delicate flower here. You can’t bruise the petals.”

“Hey, how’d you like a little knuckle sandwich?” retorts Deschanel.

Talk then turns to whether Brennan will ask Booth to be her baby daddy. Deschanel posits that Brennan will approach that decision scientifically but would probably decide Booth would be a good co-parent. Of course, she’ll want to do a DNA screen first.

“You think I’m going to get pricked? Forget it, I’m out!” says Boreanaz.

“You don’t get pricked, you get swabbed for DNA,” Deschanel reminds him.

“No one is swabbing anything. We could do a whole episode about why she can’t get my DNA. There are so many possiblities with a show like this, but the important part is that these two characters are together and making it relatable.”
Tia. 2011 jún. 01. - 10:32:49
(14901/28805)
Mi volt DiCaprio-val? Valaki írogatott a nevében?
Tia. 2011 jún. 01. - 10:16:19 Előzmény wrossi
(14900/28805)
Lehet, hogy valaki már írta, de nem olvastam vissza:

My Ghost by Glass Pear

Be is linkeltem aznap este:

http://www.youtube.com/watch?v=WW-mn3Mdfck

Ez elõrevetít:

http://www.youtube.com/watch?v=5zxL3eMnLEc
10/10
pluhildi 2011 jún. 01. - 10:09:12 10/10 Előzmény muveszno.gr
(14899/28805)
micsoda eredmények!!!! ez csúcs, hogy ilyen ügyes vagy és mindenki aki most vizsgázik
87%-os matekkal buta lennél??? azt kétlem!!!! jó ha számít a továbbiakban akkor el tudom fogadni, de egy ilyen eredménynek a legtöbben nagyon nagyon örülnek (én legalábbis így tennék, de lehet én vagyok már túl öreg ehhez??? ;D)
csupa okos emberkével vagyok "összezárva" kezd kisebbségi érzésem lenni :)

a hétfõi részhez kapcsolódan egyet akartam kérdezni tõletek, nem tudom csak én vettem-e észre?... volt egy jelenet amikor Booth az Angela által rajzolt alagútvázlatot nézte és olyan furán mondta Angela nevét, olyan félig magyarosan vissza sem tudom idézni??? kicsit ledöbbentem, mert elõször nem tudtam kirõl beszél annyira furán hangzott.. ti is így hallottátok???
igazából nem annyira érdekelt még így szinkronosan sem, de a végére azért kíváncsi voltam, ahogy írtam is, mit mond arra az ételnek nevezhetõ valamire... haláli volt a "úgy néz ki mint egy spermával leöntött penészgomba" (they may look like sperm on corn smut)

a dal állítólag a Glass Pear: My Ghost, most hallgatom, de sajna nem tudom visszaidézni, hogy tényleg az-e
csekkoljátok
10/10
csikrisz 2011 jún. 01. - 09:59:40 10/10
(14898/28805)
Igen, amúgy ezzel egyetértek, hasonlóan látjuk a dolgot, csak én pesszimistább vagyok a lesifotósokkal kapcsolatban.
Olyan érdekes dolog ez a közösségi oldal a hírességeknél. Teljesen új dolog. Lehetne írni róla egy tanulmányt. :)
Hogy õk (többnyire) színészek, itt mégis leránt(hat)ják magukról a leplet, és a való életükbe nyerhetünk egy kis betekintést. Lassan nem lesz elég, hogy jól játsszanak a filmekben, a való életben is meg kell tanulniuk "viselkedni" ahhoz, hogy a rajongótáboruk megmaradjon.
Bár ha ez tovább fejlõdik, biztos itt is meghatározzák az okosok mit csinálj hogy jó legyen. :)
10/10
csikrisz 2011 jún. 01. - 09:51:23 10/10 Előzmény Tgirl
(14897/28805)
:)))))))))))))
Cukker!
offtopic
könnycseppek 2011 jún. 01. - 09:50:28
(14896/28805)
Viszont az tény, hogy a twitter elõtt is voltak paparazzik, vagyis ez nem gerjeszti õket (a tevékenységüket/intenzitásukat). Annyira nem követem Davidet, hogy tudjam, épp akkor teszi-e fel a képeket, amikor ott van, vagy azért késõbb, de még ha idõben is, mire odaérnek... :-)

Ebben azt hiszem, ebben úgysem tudunk dûlõre jutni.;-)
Igen, idealizált, de ha senki nem tesz ellene, akkor pláne nem változik semmi. És nem szeretném azt hinni, hogy az a megoldás, hogy zárkózzanak be az emberek. Másrészrõl, ha úgy vesszük, a paparazziknak ezáltal nincs is akkora létjogosultsága, mert ha magától is feltesz akárki "intim" képeket, akkor minek fizetnének súlyos pénzeket kevésbé intimekért.;-) Mindegy, filozófia, amíg az emberi kíváncsiságnak nincs határa, addig a kullancsok is megmaradnak.

Részemrõl nagyon bírom, ha az ismert emberek bevállalják a személyesebb, közvetlenebb kapcsolattartás ezen formáját (wow, ma fogalmazós kedvemben vagyok *lol*), de akkor is azt gondolom, hogy ezzel max. élni kellene, nem visszaélni.
10/10
csikrisz 2011 jún. 01. - 09:43:54 10/10
(14895/28805)
Lilla, TGirl!

Gratulálok Nektek, borzasztó ügyesek voltatok! Jó látni, ezeket az eredményeket. :)

Én 27-én megyek a másoddiplomám záróvizsgájára/védésére. Kérlek, nekem is drukkoljatok egy kicsit. :)
Addig még annyit kell tanulnom..:S Mától fogok nekiállni. (termékmarketing, külker, vállalkozásgazdaságtan, és még pár finomság. :) )
10/10
csikrisz 2011 jún. 01. - 09:35:15 10/10
(14894/28805)
õk=õt.
10/10
csikrisz 2011 jún. 01. - 09:33:59 10/10
(14893/28805)
Ebben nem értek veled egyet. Tök jó lenne, ha így mûködne minden, ideális helyzetet írsz le, csak ne felejtsük el, hogy õket nem érdekli mit lehet és mit nem. Szerintem igenis felhívás keringõre! Õk abból élnek, minél többet tudnak, minél fincsibb pletykákat/képeket/híreket hozhatnak egy adott hírességrõl.

"A paparazzik meg szerintem nagy ívben tesznek a twitterre"

Ezer százalék hogy nem, ugye ezt te sem gondolod komolyan?! Mikor David fotókkal, postokkal illusztrálja hogy melyik kilométerkõnél tartózkodik éppen, hová megy este inni, milyen meccsen lesz látható, és mindezt százezrek követik twitteren, gondolod, hogy azok, akiknek abból lesz pénzük, hogy elkapják a nem látott pillanatokat, nem csapnak le erre? Kizárt! Én azt mondom, ha lesifotós lennék, ezerszer jobban szeretném õk, mint Emilyt. :DDD
És félreértés ne essék, ez nem azt jelenti, hogy ne twitterezzen. Tök jó, én is szakadok néha a kommentjein/képein. Csak igenis támadási felületet teremt magán.
Ha valakit idegesít, hogy belemásznak az életébe, az ellene tegyen, ne pedig érte. Ennyi.
offtopic
könnycseppek 2011 jún. 01. - 09:23:59
(14892/28805)
"...az a paparazziknak felhívás a keringõre..."

Ez nagyon nem értem... már miért lenne az?!? Ezek szerint, mindenki (ismert ember), aki twitterezik, honlapot, vagy egyéb interetes akármit üzemeltet, azt szabadon szekálhatják?!
Persze ezek közül a twit lehet a legközvetlenebb, de egyrészt ez sem minden esetben igaz (ld. DiCaprio), másrészt nem gondolnám, hogy amiatt, mert valaki bepillantást enged a magánéletébe (vállalva ezzel, hogy akár csalódást okoz, bár... -szóval õ is ember, a maga hibáival, vagy hibának vélt tulajdonságaival), már bármit közszemlére tehetnek róla.

Persze nem akarok senkit meggyõzni -másképp látjuk, ez végülis nem baj-, csak kikívánkozott belõlem, mert szerintem egyáltalán nem evidencia. A paparazzik meg szerintem nagy ívben tesznek a twitterre, hisz' õk eddig is ott voltak a sztárok nyomában és ezután is ott lesznek. Sajnos (persze vannak fokozatok, de maga a jelenség sztem elég zavaró, némely paparazzi videót elkapva teljesen megértem, ha valaki bepöccen, amikor totál az arcába másznak, amikor nem hagynak neki semmi magánéletet...).

(Ráadásul, gondolom, David sem azóta van kiakadva a paparazzikra, amióta twitterezik, szóval az ok-okozat kicsit sántít...;-))
10/10
follia 2011 jún. 01. - 09:08:25 10/10 Előzmény csikrisz
(14891/28805)
EZ NAGYON-NAGYON ÉDES!!! :)
10/10
follia 2011 jún. 01. - 09:07:54 10/10 Előzmény csikrisz
(14890/28805)
mibõl lesz a cserebogár... xD
10/10
zora 2011 jún. 01. - 07:22:01 10/10
(14889/28805)
Én azt tervezem, hogy az 5. évadtól kezdem az imétlést. Az 45 rész. Belefér a nyárba.


A kép magyarázata: Valaki írta, hogy a FOX-nak van egy Taxija, meg néhány rendszám hozzá és ezeket cserélgetik. Ez a kép a Dr. House 1. évadából van, ami szintén Foxos. Valakinek kézközelben van az a montázs, mikor mind a 4 Bones-taxi 1 képen van? Kíváncsi lennék a rendszámra.
10/10
zora 2011 jún. 01. - 07:14:40 10/10 Előzmény könnycseppek
(14888/28805)
Csak éppen, ha valaki saját akaratából ilyeneket elmond magáról, az a paparazziknak felhívás a keringõre... Emilyrõl vajon miért nem jelennek meg hivatalos fényképeken és cikkeken kívûl semmi?! - amit mi nagyon fájlalunk... A barátjáról - most már férjérõl - is kb 2 éve láttunk egypár képet, mikor Emmel sétáltak valami nyaraláson. Ennyi! Még a nevét sem mondták! Azért van különbség mûvész és mûvész között.
Valaki itt írta, lehet, ha Em twitterezne, kiábrándulnánk belõle. Ha rosszmájú akarok lenni, itt a kérdés: Lehet, õ is tisztában van vele? De nem tudom. Õ valahogy annyira õszintének tûnik... És most visszakanyarodtunk a kezdethez: mert csak és kizárólag hivatalosan ismerjük...

OFF
A Zlin-i Stana-"találkozó" résztvevõi pl azt írják, S nagyon közvetlen, nagyon kedves, nem vár el semmilyen protokollt, sõt õ hág át néhányat... Ilyesmit a Bones stábjából Michaeláról, Tamaráról és TJ-rõl tudok elképzelni... Sem Emrõl, sem D-rõl nem.
10/10
Tgirl 2011 máj. 31. - 21:58:12 10/10
(14887/28805)
Köszi!!

Sokáig nem jutott eszembe a Doctor in the photo-ról hogy melyik rész is volt. Teljesen elfelejtettem hogy volt ilyen rész! Látszik hogy az agyam le volt terhelve:D Pedig az valóban hatalmas rész volt:) (L) Lehet meg kéne nézni ezt az évadot felirattal is?:D (mindig angolul néztem fõleg mert nem bírtam kivárni a magyart...)

A borostás DB fotóról:
Nekem nagyon bejön, megnézném Emily mellett:D Kíváncsi vagyok benne lesz e a 7.évadban, és ha igen ezen kívül milyen változások lesznek:)
10/10
Tgirl 2011 máj. 31. - 21:52:04 10/10 Előzmény muveszno.gr
(14886/28805)
Jaj de ügyes vagy:)))

Nagyon szép eredmények!!
Látod megérte ennyit készülni:) A szóbelin szerintem nem lesz gond, ha valami nem jut eszedbe, úgyis rákérdeznek-vezetnek a hiányokra! Menni fog!

A tesómnak is hasonlóak (90 körül vannak), már kezdek félni hogy mi lesz ha tényleg bejut az állatorvosira:D izgi.