Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 ápr. 02. - 21:10:15 10/10
(24448/28808)
Direkt nem mutatják!!! :))))))))
Pedig abban vannak a BB (és BBB?) közös képek! <3
Hamarosan azt is megláthatjuk, Emily mondta hogy egyelõre MÉG(!!!) nem volt hálószoba-jelenetük. De lesz!!!!
bonesfan 2012 ápr. 02. - 21:02:28
(24447/28808)
Megjött, olvasom és írom a választ! :)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 02. - 21:01:03 10/10
(24446/28808)
Észrevettétek hogy a nappali képén amit betetten, meg vannak osztva a bútorok? Bal oldal Brennan térfele, a jobb Booth-é. :))
10/10
offtopic
csikrisz 2012 ápr. 02. - 20:56:32 10/10
(24445/28808)
OFF

Küldöm egy másik címrõl. Pill.
bonesfan 2012 ápr. 02. - 20:56:17
(24444/28808)
Jaj, de édes! A lányom imádná! Szereti a teknõsöket! :)
bonesfan 2012 ápr. 02. - 20:55:26
(24443/28808)
Még semmi! Szólok, ha megjött!
Esetleg nem küldenéd el még egyszer? :)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 02. - 20:55:14 10/10
(24442/28808)
Nagyított kép Christine szobájából.

"Turtles are not pink. This is wrong."

Emlékeztek? :)))))))))))) <3333
bonesfan 2012 ápr. 02. - 20:53:51
(24441/28808)
Nézem! :))
10/10
csikrisz 2012 ápr. 02. - 20:52:59 10/10
(24440/28808)
Jaj pedig úgy várom a válaszod!! Nézd meg még egyszer légyszi.. :)
bonesfan 2012 ápr. 02. - 20:52:06
(24439/28808)
Nem jött még meg :((
e-batta 2012 ápr. 02. - 20:45:29
(24438/28808)
hát, erõsen gondolkodom rajta, mert a mobilnet vagy ad nekem sebességet, vagy nem. Mindenképpen fenn leszek, csak az online nézés erõsen kétesélyes :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 02. - 20:41:26 10/10
(24437/28808)
Küldtem nekem mailt, nézd meg!!!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 02. - 20:40:15 10/10
(24436/28808)
Nem. :)
Mindenkitõl megkérdem, aztán próbálom fejben tartani, de nem tudom pontosan. :)
Sokan. :))
bonesfan 2012 ápr. 02. - 20:39:32
(24435/28808)
OK, nem ijedek meg nagyon, inkább örülök! Azaz tûkön ülök, mert már alig bírom kivárni ezt a kicsit több, mint 5 órát!! :))
Hányan leszünk? Számoltad?
10/10
csikrisz 2012 ápr. 02. - 20:38:05 10/10
(24434/28808)
Éjjel jössz nézni?
10/10
csikrisz 2012 ápr. 02. - 20:37:35 10/10
(24433/28808)
Lányok, én 10 körül elmegyek aludni és 1 körül jövök. Képtelen lennék holnap fenn maradni és melózni ha nem szundítanék elõtte. Plusz holnap még meeting is lesz.. :S
e-batta 2012 ápr. 02. - 20:37:09
(24432/28808)
köszi, én csak néha idekukk, mert melóhelyen vagyok 11-ig, aztán söprés haza :DDD
10/10
csikrisz 2012 ápr. 02. - 20:35:56 10/10
(24431/28808)
Bocsi, nem akarlak megijeszteni. A rész után beteszem (talán még hajnalban). Most örömködjünk, van minek! <333
10/10
csikrisz 2012 ápr. 02. - 20:34:52 10/10
(24430/28808)
Talán az emeletem. :D
Nem véletlenül nem láttuk ám azt még...! :PPP
e-batta 2012 ápr. 02. - 20:33:46
(24429/28808)
azta milyen klassz kéró lett! "Booth és Wendell kitett magáért" :DDD, és én is azon gondolkodom, hogy ez nem egy évados kérónak tûnik (bár annak idején ezerrel irigyeltem a Moonlight vámpírjának kéróját, istenkirályra sikerült, és szegény sori csak egy évadot ért meg :((()

hiányolom a VET-székeket :(( hol lehet?