Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 ápr. 05. - 18:52:45 10/10
(24888/28808)
Vidítottam ma David Hornsby-n, HH-n JFD-n és a #bonespuns-on Twitteren. :))))))))))))))
10/10
follia 2012 ápr. 05. - 10:48:15 10/10
(24887/28808)
persze, elhiszem, hogy anyagiak szempontjából jobb minél elõbb visszatérni a munka világába, de a gyerek szempontjait nézve nem biztos. meg a kötõdés... meg minden... Brennan is milyen nehezen szakad el a bébitõl. még õ is... :)
10/10
follia 2012 ápr. 05. - 09:40:42 10/10 Előzmény bonesfan
(24886/28808)
köszi az infót! valamit már hallottam arról, hogy arrafelé sokkal rövidebb ideig maradnak otthon a babákkal, na de hogy csak 6 hétig...! én tényleg nem tudom képzelni! egy 6 hetes gyerek még olyan pici!! és azalatt a 3 év alatt, amíg a magyar anyák (már ha megtehetik) otthon maradnak velük, annyi fontos dolog történik!!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 05. - 02:18:39 10/10
(24885/28808)
:)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 05. - 01:41:47 10/10
(24884/28808)
Láttátok a kis elefántokat Christine ruháján. Egybõl az jutott eszembe, hogy természetesen nem lilák. :)
"Elephants are not purple. That's wrong."
10/10
csikrisz 2012 ápr. 05. - 01:36:38 10/10
(24883/28808)
Nem bírok betelni a babával. Ahogy elhúzza a kis szája szélét. És mikor kidugja a nyelvét. Elolvadok. Minden egyes alkalommal.
e-batta 2012 ápr. 05. - 01:33:08
(24882/28808)
és most megint megnéztem négyszer egymás után (de most "feliratosan"!) :DDDDD
e-batta 2012 ápr. 05. - 01:19:33
(24881/28808)
Hála.hála!!! jaj de jó így, hogy értem is :DDD
annyira bírom, hogy a "kotlóstyúk" Booth sokkal lazább, mint Brennan, most õ az aki halálra aggódja magát :DDD
10/10
csikrisz 2012 ápr. 05. - 00:50:15 10/10
(24880/28808)
OFF

http://www.youtube.com/watch?v=SWt97nKFA7g

Ezt kaptam most éjjel valakitõl. Sus. Te tudod kitõl.
(az utolsó mondatodért pedig: ♥)
Most jobb, sokkal.

Bocs hogy semmi köze a Bones-hoz. Ezután visszatérek, nem offolom a fórumot. Jó éjt Mindenkinek.
10/10
csikrisz 2012 ápr. 04. - 23:50:09 10/10
(24879/28808)
#1 Sneak Peek - Fordítás magyarul.

http://www.youtube.com/watch?v=QGccdtb1RZQ&feature=g-all-lik&context=G2d6c62cFAAAAAAAAMAA


Booth: "Ó, rám kacsintott!"

Brennan: "Valószínû a szemébe ment valami. Nálad van a bevásárlólista?"

Booth: "Igen, itt van. Miért kell ilyennek lenned? Igenis rám tud kacsintani."

Brennan: "Õ 6 hetes Booth. Nem ért el olyan fejlettségi szintet hogy rád tudjon kacsintani."

Booth: "Hát, vagy csak pont olyan mint te: zseniális és megõrül értem."

Brennan: *Boothra kacsint*

Booth: "Hé, ez jó volt!" *visszakacsint rá* Christine-nek: "Látod, a mami is kacsintott."

Brennan: "Oké, mindent duplán pakoltam, pulcsit, bébi-naptejet is, ha esetleg kiviszik..."

Booth: "Bones, minden rendben lesz. A Jefferson-nak van az országban az egyik legjobb gyermekmegõrzõje."

Brennan: "Tudom hogy igazad van, de valami oknál fogva mégis aggódom.."

Booth: "Mert te vagy az anyukája. Ez az elsõ napja a gyermekmegõrzõben, neked pedig az elsõ munkanapod. Hiányozni fog."

Brennan: "De pár óra és újra láthatom. A babatörlõt is felírtad a listára?"

Booth: "Igen, a babatörlõ is a listán van, ahogy a pelenka is, oh és hoztam kaját hogy ne haljunk éhen."

Brennan: "Jó." *Booth átadja Christine-t neki* "Ó, helló."

Booth: "Bones, minden rendben lesz vele, oké? Ha látni szeretnéd, a labor nagyon közel van a megõrzõhöz."

Brennan: "Tudom. Oh elmostad a cumikat?"

Booth: "Igen, reggel zuhanyzás közben. De nem hiszem hogy a gyermekmegõrzõben leellenõrzik."

Brennan: *vág egy fejet* "Rám kacsintott! Szerintem rám kacsintott!"

Booth: "Zseniális. Pont mint az apukája."

Brennan: "Nagyon fejlett. Tudtam hogy az lesz."

Booth: "Hát persze."
--

Annyira laza Brennan ebben a promóban. Olyan jó! Mennyit vártunk erre.. :) <333
bonesfan 2012 ápr. 04. - 23:28:27
(24878/28808)
Na jó, de befejezem, mert ezt már vagy 100x leírtam, és már biztos unalmas! :DDDDD
bonesfan 2012 ápr. 04. - 23:23:42
(24877/28808)
Persze, tudom, csak arra gondolok (amiért parázni szoktam :DD), hogy a következõ évad elején majd azért csak megoldódik a cliffhanger! És ha bármi olyan is történik, amitõl én tartok néha, akkor majd helyre áll a rend! :))
bonesfan 2012 ápr. 04. - 23:21:03
(24876/28808)
Akkor tulajdonképpen egyre gondoltunk. Mire véget ér a 8. évad Henry már másfél éves lesz, és akkorra talán már Emily is másképp gondolkodik! (Én legalábbis akkor már máshogy álltam hozzá!)
Én nagyon bízom benne!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 04. - 23:18:43 10/10
(24875/28808)
SPOILER

Szerintem Pellant-ot nem fogják még elkapni az évadzáróban...
10/10
csikrisz 2012 ápr. 04. - 23:17:16 10/10
(24874/28808)
Azt értem alatta, azaz arra gondoltam hogy Emily és David szerzõdését 2005-ben, mikor indult a sorozat mindkettõ 8 évadra írták alá. Úgy gondolom David simán folytatná még pár évig, de Emilyn látszik hogy nagyon-nagyon akarna minél több idõt tölteni Henry-vel. Érzõdik rajt. Pl mikor januárban Zooey-t elkísérte a Golden Globe átadóra, bár csak 6-8 órát töltöttek külön, mondta hogy sírt mikor otthon kellett hagynia...
Szóval könnyen lehet hogy Emily lesz úgymond a szûk keresztmetszet. Lehet hogy fontosabb lesz neki a család mint a Bones. Meglátjuk.
Írja hogy imádja a stábot és a forgatást, és azért valljuk be, nagyon a kedvében jártak végig, a FOX is, a Cast is, mindenki, plusz nem keveset keres (és akkor finoman fogalmaztam.. én 10 évig dolgozom annyi pénzért amit õ egy részért kap...), tehát esélyes hogy marad még, de az is lehet hogy otthon marad a 8. évad után.
bonesfan 2012 ápr. 04. - 23:15:14
(24873/28808)
SPOILER

Jaj, ne! Nem akarom, hogy bármelyikük is eltûnjön!
Az interjúban az van, hogy Pellant-ot csak õk ketten együtt tudják elkapni!
bonesfan 2012 ápr. 04. - 23:11:25
(24872/28808)
Megnéztem még egyszer, mit értesz az alatt, hogy hmm, hmm?
Csak nem azt amire gondolok, hogy megfordult a fejében, hogy otthon marad Henry-vel?
10/10
csikrisz 2012 ápr. 04. - 23:09:45 10/10
(24871/28808)
SPOILER
Ha Emily is ott lenne, akkor azt mondanám hogy keresztelõ, de így nem. Hmm-hmm.
10/10
csikrisz 2012 ápr. 04. - 23:08:25 10/10
(24870/28808)
Emily nem forgat vele ott.

SPOILER
Szerintem tuti bánatában megy oda.... Vagy gyónni, hogy mondjuk nem tudott mellettük lenni valamikor és úgy érzi az õ hibája hogy eltûnt valamelyikük?!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 04. - 23:06:54 10/10
(24869/28808)
SPOILER

Ezt most tette ki. Itt forgat.