Téma: Dr. Csont

10/10
dr.szöszi92 2010 febr. 28. - 10:36:04 10/10
(985/28805)
elõször én is azt hittem hogy a két óra nem jelent semmit..de másként mutatják az idõt. az egyik katonai a másik meg sima..de HH azt mondta hogy mindent direkt csináltak úgy, ahogy csinálták,és lehet hogy van jelentõsége.:D:D szoval ki tudja..lehet h az egyik az alternatívot, a másik meg a valóságot mutatja( lehet h az évad végét??:O:D)az nagyon tetszetne:D
STKAKTUSZ 2010 febr. 28. - 10:13:23
(984/28805)
A jógázó csontváz ügy végül nem derült ki sajna:D

Azért kérdezte Brennan hogy azt a CD-t meg hol találtad, mert ahogy Booth még meg is jegyzi, a Foreigner "guitly pleasure" azaz "bûnös élvezet", magyarul gáz, hogy ha valaki azt hallgatja:D

Mostmár télleg elõkeresen a 4x26-ot és újranézem.
10/10
zora 2010 febr. 28. - 07:41:17 10/10
(983/28805)
Szämomra a ketfele idö ugy jött le, hogy sz*x utän elaludtak, aztän csöngettek a nyomozok. Nem?
10/10
zora 2010 febr. 28. - 07:38:43 10/10
(982/28805)
Mikor Hodginst es Tempet eltemeti a siräso, H. Angelänak ir levelet, T. pedig "valakinek". Nem tudjuk, mert nem mondja, kesöbb sem beszel rola. Ja, es tegnap megneztem, csak H-t mutatjäk, hogy a belsö zsebebe teszi, T-t nem. Mondjuk, biztos nem az autoban hagyta, hanem valamelyik zsebebe tette. Tehät H-n kivül nem tud rola senki...

Igen, a Hot Blodded(vagy hogy irjäk...) jobban elkepzelhetö, mert mikor Booth elöveszi, Tempe csak nez, hogy: "ezt meg hol talältad?" - vagy valami ilyesmi. Na, ma meg ezt fogom megnezni...
Mär akkor sem ertettem Tempe kerdeset, hogy miert lepödik meg, hogy neki ilyen cd-je is van. Mert B. biztos nem magäval hozta.(ja, ez az 1x15)
10/10
memari 2010 febr. 27. - 23:00:09 10/10
(981/28805)
A 3x13as rész (The Verdict in the Story) elején lévõ ügyrõl tud vki vmit, h mi lett? Amikor Bones olyan jót nevetett Booth megjegyzésén. Az nagyon jó kis sztori lehetett volna, csak kár, h abbamaradt.
10/10
memari 2010 febr. 27. - 22:27:59 10/10
(980/28805)
A 4:47 és a 05:43 idõ mutatás eltérés nekem is feltûnt, de nem gondoltam volna, h ilyen alternatív valóságos az ok. A viselkedésükben nem láttam különbséget e téren, de lehet, h az 5. évadzáróval már máshogy fog festeni a kép.

Aprorpó Zora milyen levélrõl beszélgettek? az mikor van, nekem kapásból Bones által írt levél nem ugrik be most.
talkaboutbones 2010 febr. 27. - 19:59:59 Előzmény STKAKTUSZ
(979/28805)
A 22 rész a normális, a tavalyi csak azért lett olyan sok, mert a 3. évadból a forgatókönyvírós sztrájk miatt sok rész kimaradt, azokat tették át a 4-be.
Hart Hanson tényleg egy zseni! És nem véletlen persze, hogy miért ez lesz az idei évadzáró rész címe. SPOILER: olvastad azt is, hogy a 4x26-os részben az ágyjelenetnél kétféleképpen mutatja az idõt Booth és Bones órája? Sokak szerint ez azt jelenti, hogy az egyik helyszín az alternatív valóságban volt, a másik a valóság. Nekem ez nagyon tetszene! Nem akarok ide linkelni, de a blogomon megtalálod a lapot, ahol ezt fejtegetik.
talkaboutbones 2010 febr. 27. - 19:52:30
(978/28805)
A Keep on Trying a 2.18-ban volt benne (The Killer in the Concrete). Valóban lesz olyan rész, ahol elõvesznek egy számot, amit Booth és Bones együtt énekeltek. De nem a 100. lesz az, hanem a 103. (5.19). Tudomásom szerint csak 2 számot énekeltek együtt, ezt meg a Hot Blooded-ot. És valószínûbb, hogy ez az utóbbi lesz a nyerõ, mert SPOILER... a rész egy rocktáborban zajlik, ehhez pedig jobban illik a Hot Blooded stílusa.
STKAKTUSZ 2010 febr. 27. - 18:36:14
(977/28805)
sry, nem szoktam duplázni, de most nagyon elvonási tüneteim vannakXD és nézegettem spoilereket külföldi oldalakról és tök érdekes dolgokat találtam. tehát ---spoiler---

a negyedik évad fináléjának a címe: 4x26 - The End in the Beginning
az ötödik évad fináléjának a címe: 5x22 - The Beginning in the End

Nekem eléggé úgy tûnik, hogy a kettõnek köze lesz egymáshoz (legyen így!:)). Amúgy is imádom a címadásokat, mert amíg az elején még inkább az ügyekre utaltak a címek, ahogy haladt elõre a sorozat, egyre több kétértelmû és/vagy metaforikus címet adtak, mostanában meg kizárólag ilyenek fordulnak elõ (Sweets könyvének a címe is milyen eszméletlen jó már? "The Heart of the Matter"... zseniális:)) Van most egy olyan érzésem amúgy, hogy akik az elõzõ évad fináléjával és a következményekkel nem voltak megelégedve, az 5. évad fináléjával kárpótolva lesznek, még azt is megkockáztatom, hogy arra a bizonyos 4x26-os részre is máshogy tekintenek majd... (szerintem amúgy az egyik legjobb rész volt az alternatív valóságos rész, a sorozat mindig is erõs volt lélektani vonalon, a 4x26 pedig rengeteg boncolgatnivalót adott a rajongóknak, már vagy ezerszer láttam, de sztem még most is tudna újat mondani...) kár hogy idén kevesebb rész készül.
STKAKTUSZ 2010 febr. 27. - 18:10:35
(976/28805)
---spoiler---

Nyugi, majd ha meglátod azt a részt amiben kiderül, nem fogod utálni érte. Én is elõször sokkot kaptam kábé, de aztán annyira meghatóra sikeredett a vallomása, hogy nagyon megsajnáltam, annyira kis édes...:(

Jaja, nekem is rögtön a "Hot blodded" ugrott be, az a jelenet benne van a top5-ben az egész sorozatból, nagyon imádomXD remélem az lesz.
10/10
zora 2010 febr. 27. - 13:37:36 10/10
(975/28805)
Vagy azt irta meg, hogy hol talälja Booth, a legujabb könyvenek keziratät...
Aha, en is el tudnek kepzelni valamilyen marhasägot... :-)
Szerelmi vallomäs tuti nincs benne.
Ja, most jut eszembe: Tempe a levelet nem a kabätja belsö zsebebe dugta? Mert akkor Hodginson kivül mäs nem tud rola. Na, mär tudom, melyik reszt fogom ma megnezni! (Ez igy megy äm nälam! Eszembe jut, hogy mi nem jut eszembe egy reszböl, es megvan az esti programom...)
10/10
zora 2010 febr. 27. - 13:31:45 10/10
(974/28805)
Ez az a resz, mikor Booth-t valami rossz bäcsi elrabolja, Tempenek az apja segit keresni, es a film vegen B&B együtt enekelnek pär sort. Amugy a szövege olyan, hogy inkäbb ugy tünik, egymäsnak mondjäk. De ugy indult, hogy ez Tempenek az apjäval közös kedvenc szäma. Mäsodik evad, nem tudom melyik resz.
Fura lenne, ha ez a 100-ban, mint visszaemlekezes benne lenne, mert nem volt semmilyen közös emlekük rola...
10/10
dr.szöszi92 2010 febr. 27. - 13:20:28 10/10
(973/28805)
nemtudja vki h a keep on trying-t melyik részben hallhattuk?? vhol olvastam h a 100.részben lesz egy már hallott szám(csak ugye 1 évvel a pilot elõtt), és a legtöbben erre meg a hot blooded-ra gondolnak:D csak azt nem tudom hogy ez mikor volt...:Delõre is kösszi:D
STKAKTUSZ 2010 febr. 27. - 10:45:19 Előzmény zora
(972/28805)
---spoiler---

Itt szerintem konkrétan arról van szó, hogy a színész elfoglalt, anno biztos szívesen folytatták volna az írók ezt a szálat. Csak most meg már bejáratódtak az újak, szóval elég esélytelennek látom, hogy a mi kis drágánk visszatérjen valaha is... pedig úgy elképzeltem, hogy ha majd újra elõveszik ezt a sztorit, kiderül hogy Brennan titokban végig látogatta és tartotta vele a kapcsolatot:) ez hiányzik amúgy a távozásával nekem a legjobban, Bones mindig is olyan gyengéd érzelmekkel viseltetett iránta, mindig meghatott hogy mennyire törõdik vele és mennyire szereti... nem véletlen, hogy olyan nehezen szokott hozzá az újakhoz és sosem fog hozzájuk olyan közel kerülni:(

Remélem amúgy hogy ha már elõveszik a Sírásót, akkor rendesen teszik majd, nem csak egy részben. A levelet Brennan sztem tuti Booth-nak írta, mert akkor még a családja nem volt sehol, tehát nekik nem írhatta. Vagy valami oltári nagy hülyeséget írt, valami felesleges kis apróságot, a bankszámlája pinkódját vagy ilyesmit, én kinézem belõle:D:D:D
10/10
zora 2010 febr. 26. - 19:37:49 10/10
(971/28805)
Pont nekem is ez van a fejemben pär napja, hogy ezt a szälat kellene elövenni, nem a Sirasot. Azt nem tartom annyira fontosnak. Oke, az is erdekes, hogy Tempe kinek irt bucsulevelet, de hogy mit irt, azt szemelyisegi okokra hivatkozva nem köteles elärulni. Ha esetleg Boothnak irta, akkor amilyen ügyesen tud logikäzni, Tempe ugyis arra fogja, hogy tärsak. (Meg amugy is, ha tenyleg Booth-nak irta volna, ö arrol reg tudna, mert benne van az aktäkban, neki meg azokba szabad betekintese van. Es akkor most nem lenne betojva, hogy jaj, Brennan vajon ugyanugy erez-e, mint ö...) Szoval engem egy Gormogon-tärgyaläs jobban erdekelne.
Aurórácska 2010 febr. 26. - 19:35:15
(970/28805)
Sziasztok!! A múlt héti részben ki ugrott ki a gardróbból?? Spoiler: vhol azt olvastam h Zack a gormogon tanítványa? Ez igaz?? Elõre is köszi!
STKAKTUSZ 2010 febr. 26. - 13:53:57
(969/28805)
---spoiler---

Pontosan, az eredeti tanítvány meghalt, amikor pedig a mi kis rossz útra tért illetõnk beállt a Mesterhez (nem a fogatlanhoz hanem annak az egykori tanítványához) már nem volt ideje megölni senkit, mert idõben lekapcsolták. A gyilkosságot viszont nem azért ismerte be, hogy védje a mesterét (hiszen végül õ az, aki elárulja és segít a lebuktatásában), hanem azért, mert az õ logikája szerint tényleg gyilkolt, hiszen 1)infókkal látta el a mestert az áldozatról 2)gyilkolt volna minden további nélkül, ha a mestere arra kéri. Aztán valamivel késõbb kiderül, hogy azért is vállalta magára a gyilkosságot, mert így nem kellett börtönbe mennie (ellentmondásos, tudom, de így van:D). De ezt egyetlen emberen kívül senki nem tudja a csapatból, hogy õ valójában nem is ölt meg senkit. Pont ezért sajnálom, hogy ennek a dolognak egyelõre nincs folytatása, mert olyan hirtelen hagyták ott ezt a szálat, pedig még lett volna merre menni...
10/10
zora 2010 febr. 26. - 13:32:14 10/10
(968/28805)
A 3. evad vegen azt mondja, hogy ö okozta a halälät. A 4.-ben is ezt mondja, csak kiegesziti azzal, hogy nem ö ölt. Szoval, ha mindent szo szerint veszünk, ö nem gyilkos.
10/10
pluhildi 2010 febr. 26. - 09:51:17 10/10
(967/28805)
nem voltam egyértelmû
-spoiler-
elõbb volt a gardróbos tanítvány, õ késõbb meghalt utána lett az utolsó tanítvány aki a mester kérésére vállalta magára az egész balhét
-spoiler-
10/10
pluhildi 2010 febr. 26. - 09:45:39 10/10
(966/28805)
most nem tudtam megnézni, de megtaláltam a transcript-ek között
-----spoiler-------
valóban magára vállalta a mester kérésére és a mester megölte a gardróbos tanítványt, hogy szerezhessen egy újat
-------------------
R.ka-nak igaza volt
valóban csak így áll össze a kép