Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 júl. 22. - 15:02:30 10/10
(26905/28805)
ez annyira jó lett
10/10
csikrisz 2012 júl. 22. - 14:58:20 10/10
(26904/28805)
jaj Em. :D

--
Stephen: Booth’s angry enough that he’s no longer going to be a good boy. Which I think probably everybody wants to see him be a bad boy

Interviewer: Does this mean Hannah’s gonna come back

Emily: WHAT?

David: OHHH! No, shes drinking a tall glass of milk somewhere else. Again why did I say that?
--
10/10
offtopic
csikrisz 2012 júl. 22. - 14:50:15 10/10
(26903/28805)
OFF

Réka, egy kérdéssel fordulok hozzád. Mivel te vagy az egyedüli magyar ismerõsöm tumblr-en, azt szeretném kérdezni, hogy te használod-e a tumblr savior-t? Ha igen, meg tudod mondani, mire szolgál a 'whitelisted'? Én most telepítettem (Firefox alá, Greasemonkey-val), nagyjából értem, de ide nem tudom mit kellene írni. Illetve még azt nem értem, hogy ez csak a tag-elésekre szûr rá, vagy ha mondjuk 100 notes van egy adott képhez, akkor az összes notes-ban elõforduló hozzászólásra is?
Én úgy állítottam be a feketelistát, hogy Greasemonkey-parancsfájlok kezelése-(itt feljön a FF Kiegészítéskezelõje, ott jobb egérgomb-Szerkesztés-és itt egy txt-file-ban módosítok mindig.
Ha nem használod, akkor tárgytalan, csak gondoltam teszek egy próbát. :)
Egyébként ha valaki még járatos a témában, az õ válaszát is örömmel fogadom.
10/10
csikrisz 2012 júl. 22. - 11:36:26 10/10
(26902/28805)
XDXDXDXDXDXDXDXD
10/10
csikrisz 2012 júl. 22. - 03:54:01 10/10
(26901/28805)
Az Emmy a kábelcsatornák versenye. Nem elõször hallom, és egyre inkább elhiszem.
10/10
follia 2012 júl. 22. - 02:57:51 10/10
(26900/28805)
spoilerek elolvasása nélkül csak az Emmy-re meg a legjobban keresettségre reagálnék, és valahol szerintem
OFF
is a hozzászólás.

szóval az Emmy szerintem egy totál nagy üzlet lehet valakinek, attól függetlenül, hogy egy kedvencemet is a listán van. már az is fura, hogy Emily-t soha nem jelölték, de vannak mások is, akiket hiányolok. most is, máskor is.
ráadásul minden évben majdnem ugyanazok a jelöltek, ez a leggyanúsabb. tutira elõre lejátszott meccsek.

a legjobban keresõ színésznõknél a Forbes listáján a reklám olyan reklámszerzõdéseket jelent, mint Zooey szempillaspirál reklámja? mert majdnem hullamindegy, mennyit keresnek a sorozataikkal, egy reklámszerzõdés úgyis kenterbe veri azt a gázsit... reklámra meg ugye csak a szerencsésebbeket kérik fel. :(
e-batta 2012 júl. 21. - 18:40:42
(26899/28805)
ott a pont! ezt már el is felejtettem (mondjuk nem mostanában néztem meg a részeket, újra kell néznem õket :D)
e-batta 2012 júl. 21. - 17:57:39
(26898/28805)
utálom ezt... segítség!!! modi, kérném törölni az egyik hozzászólásomat (én istibizti, csak egyszer katt a küldésre, de megbolondul :))
e-batta 2012 júl. 21. - 17:52:45 Előzmény csikrisz
(26897/28805)
Hála-hála Kriszti!

No, én meg tuti okosabb lettem.

SPOILER:

Szerintem meg az fog történni az elsõ részben, hogy az agyasok találnak egy megdönthetetlen bizonyítékot arra, hogy nem Brennan volt a tettes, és ezzel elérik, hogy felmentsék a gyanúsítás alól. Viszont ez nem lesz elegendõ ahhoz, hogy Pellant-t meggyanúsítsák, úgyhogy a macska-egér játék tovább folytatódik.

Már csak azon töröm a fejem, hogy milyen bizonyíték lehet ez (a könyvtári chip-kódot alapból kilõttem, mert Pellant kölcsön-könyveirõl van szó, ami rá mutatna), talán a biztonsági kamera felvétele, ahol a beleégetett dátumbélyegzésrõl derül ki, hogy megpiszkálták (ami azt jelenti, hogy Brennan gyanúba sodrása bizonyított, tehát a többi bizonyítékot is fenntartásokkal kezelhetik, viszont a "megpiszkáló" személyére meg nincs egyértelmû jel, tehát Pellant szabadlábon tovább garázdálkodhat, amit én kifejezetten csípek :D)


Az nagyon várós, hogy komolyabban veszik a gyilkossági ügyeket, mert az utolsó évadban kicsit ellaposodott (no persze a Pellant ügyeket kivéve :D)

A párok szétrobbantásáról meg annyit, hogy Angela-Hodgins és Brennan-Booth páros szerintem betonbiztos, a többiek meg tõlem "vetésforgóként" is mûködhetnek :D (Cam-Paul, Michelle-Fink, Sweets-Daisy stb.)
e-batta 2012 júl. 21. - 17:51:53
(26896/28805)
Hála-hála Kriszti!

No, én meg tuti okosabb lettem.

SPOILER:

Szerintem meg az fog történni az elsõ részben, hogy az agyasok találnak egy megdönthetetlen bizonyítékot arra, hogy nem Brennan volt a tettes, és ezzel elérik, hogy felmentsék a gyanúsítás alól. Viszont ez nem lesz elegendõ ahhoz, hogy Pellant-t meggyanúsítsák, úgyhogy a macska-egér játék tovább folytatódik.

Már csak azon töröm a fejem, hogy milyen bizonyíték lehet ez (a könyvtári chip-kódot alapból kilõttem, mert Pellant kölcsön-könyveirõl van szó, ami rá mutatna), talán a biztonsági kamera felvétele, ahol a beleégetett dátumbélyegzésrõl derül ki, hogy megpiszkálták (ami azt jelenti, hogy Brennan gyanúba sodrása bizonyított, tehát a többi bizonyítékot is fenntartásokkal kezelhetik, viszont a "megpiszkáló" személyére meg nincs egyértelmû jel, tehát Pellant szabadlábon tovább garázdálkodhat, amit én kifejezetten csípek :D)


Az nagyon várós, hogy komolyabban veszik a gyilkossági ügyeket, mert az utolsó évadban kicsit ellaposodott (no persze a Pellant ügyeket kivéve :D)

A párok szétrobbantásáról meg annyit, hogy Angela-Hodgins és Brennan-Booth páros szerintem betonbiztos, a többiek meg tõlem "vetésforgóként" is mûködhetnek :D (Cam-Paul, Michelle-Fink, Sweets-Daisy stb.)
10/10
csikrisz 2012 júl. 20. - 23:03:44 10/10
(26895/28805)
SPOILER

E-batta, gyere olvasni! :)
Egy kicsit megkésve, de íme a fordítás:


--
BONES: Epizódok terítéken az évad témájához kapcsolódóan

Kihagytátok a sok mókát a Comic-Con-on? Kár! De ne aggódjatok, Stephen Nathan és Hart Hanson (aki egyészségügyi okokból volt távol) igazi úriemberek lévén ugrottak a telefonhoz hogy segítsenek azoknak, akik nem tudták ezt átélni.
És mivel több részletet is megtudtam az elsõ pár részrõl, íme amit elmondhatok nektek:


A LEGJOBB GYILKOSSÁGOK MÉG CSAK MOST JÖNNEK

"Már 135 részen vagyunk túl, és eltökéltük, hogy felülmúljuk saját magunkat" mondja Nathan. Hanson hozzáteszi, hogy ha valamelyik, hát ez lesz az az év, amiben ezt megteszik. Író szemmel ez "a vén csatalovak és a friss vér egy remek keveréke lesz", és úgy véli hogy a tudomány elõtt is lehetõségek állnak. "Erõsek leszünk gyilkosság-fronton is" mondja.


A SZERELEM ELÉG?

A tavalyi, Bones és Booth számára kemény év után (szülés + gyilkossági gyanúsítás + olajra lépés = nehéz év) Hanson azt mondja, a rajongók látni fogják hogy bontakoznak ki az elágazások. "Fel fogjuk fedezni - többnyire Brennan és Booth kapcsolatában de azért a többieknél is- hogy mi képes együtt tartani a párokat? A szerelem elegendõ? Milyen külsõ és belsõ torlaszok állnak fenn. Az évad témája az lesz, hogy hogy maradjon együtt két ember szerelemben a gyilkosság és tudomány világában."


PELANT NEM MEGY SEHOVÁ


Brennan és a társai megpróbálják tisztázni a nevét, de Nathan azt mondja, a kísérleteik egy ideig még hiábavalók lesznek. Miért? Mert a stáb imádja ezt az õrült csávót! "Eddig változó mértékben kedvelte vagy épp nem kedvelte Stephen és én is a sorozatgyilkosainkat. Ez az elsõ alkalom, hogy mindketten nagyon-nagyon bírjuk ezt a sorozatgyilkost", meséli Hanson. Nathan folytatja: "Õ csak egy nagyon-nagyon furcsa változata a világ legcsodálatosabb fiújának - õ az a gyerek, akire anyukád mindig azt mondja: 'Miért nem tudsz te is olyan lenni, mint Christopher?' - aztán rájövünk, hogy Christopher embereket öl." mondja nevetve.

A HARMADIK RÉSZ...
...egy gonosz bombagyártóról fog szólni. A többit hamarosan.
--

Hûûû meg ha. Az agyam spekulánsabb fele megint beindult, és arra gondoltam, hogy mivel azt írják, hogy Brennan-t egy darabig még nem tudják tisztázni, viszont mint tudjuk, az elsõ rész végén már BB együtt lesz, szerintem titokban fog visszajönni Booth-hoz! Az annyira jó lenne! Ha még rejtegetnie kellene pár napig. <3
Írjatok véleményt Ti is! :)
10/10
csikrisz 2012 júl. 20. - 22:00:25 10/10
(26894/28805)
SPOILER

--
BONES’: EPS DISH ON SEASON’S THEME
Did you miss all the Bones fun at Comic-Con? Shame! But not to fear, Stephan Nathan and Hart Hanson (who was absent for medical reasons) were stand-up gentleman and hopped on the phone to help those who couldn’t make it out. And while I got more dish on the first few episodes coming to you soon, here’s what I can tell you:

Look for the best murders yet
“We’ve done 135 of them something and we are determined to top ourselves,” says Nathan. Hanson adds that if any year is the year to do so, it’s this one. With a writer’s room that’s “a great mixture of old war horses and new blood,” he thinks there’s potential for great science. “We’re going to be solid on our murders,” he says.

‘Is love enough?’
After last year’s rocky year for Bones and Booth (birth + murder suspicions + being on the lam = rough year) Hanson says fans will see the ramifications play out. “We’re going to be exploring — mostly with Brennan and Booth’s relationship but also the other relationships too — what keeps couples together? Is love enough? What external hurdles set you back and what internal hurdles set you back. The theme is going to be how do two people in love stay togther in a world of murder and science.”

Pelant isn’t going anywhere
Brennan and Co. will attempt to clear her name, but Nathan says their attempts will be futile for a while. Why? Because they adore the crazy dude! “To varying degrees Stephan and I have liked or disliked our serial killers. This is the first time we both really, really liked a serial killer,” Hanson says. Nathan continues: “He’s just an odd, odd mixture of the most wonderful boy in the world — he’s the kid your mom always said ‘Why can’t you be more like Christopher?” — and then we find out Christopher kills people.” he says laughing.

Episode three…
… Will deal with a mad bomber. More on this soon.
--
forrás: http://insidetv.ew.com/2012/07/20/breaking-bad-bones-grimm-teen-wolf-supernatural-find-out-whats-next-in-the-spoiler-room/

E-batta: mindjárt lefordítom az egészet Neket! :)
10/10
csikrisz 2012 júl. 20. - 19:20:51 10/10
(26893/28805)
kicsit off..

Zooey eléggé befutott. Hivatalosan is szupersztár.

--
A legjobban keresõ tévészínésznõk

A Forbes ismét nyilvánosságra hozta a legjobban keresõ hírességekrõl szóló listáit. Összeállításakor a magazin figyelembe vette a színészeknek fizetett elõleget, a fizetésüket, az epizódok vetítése után járó jutalékot és a reklámokért járó fizetséget is.

A teljes lista:

1. Sofia Vergara (Modern család): $19 millió
2. Kim Kardashian ( Keeping Up with the Kardashians): $18 millió
3. Eva Longoria (Született feleségek): $15 millió
4. Bethenny Frankel: $12 millió
5. Khloe Kardashian Odom ( Kourtney and Khloé Take Miami): $11 millió
6. Tina Fey (30 Rock): $11 millió
7. Mariska Hargitay (Law and Order SVU): $10 millió
8. Zooey Deschanel (New Girl): $9 millió
8. Felicity Huffman (Született feleségek): $9 millió
8. Ellen Pompeo (Grace klinika): $9 millió
--

Emlékeztek mennyit beszélgettünk pár hónapja arról, hogy milyen durva hogy Emily és David 200 kilót keresnek epizódonként?
Hát, ennek fényében már talán nem is annyira.
10/10
csikrisz 2012 júl. 20. - 16:59:09 10/10
(26892/28805)
Réka, a rajzod.. ♥
10/10
csikrisz 2012 júl. 20. - 16:17:54 10/10
(26891/28805)
Új Em kép.
10/10
csikrisz 2012 júl. 20. - 16:15:19 10/10
(26890/28805)
Új BB-kép.
10/10
csikrisz 2012 júl. 20. - 00:33:49 10/10
(26889/28805)
David a stúdióban.
10/10
csikrisz 2012 júl. 19. - 23:29:53 10/10
(26888/28805)
#Emmy-nominated moment 3
10/10
csikrisz 2012 júl. 19. - 23:29:34 10/10
(26887/28805)
#Emmy-nominated moment 2
10/10
csikrisz 2012 júl. 19. - 23:28:49 10/10
(26886/28805)
#Emmy-nominated moment 1