Téma: Dr. Csont

10/10
muveszno.gr 2012 ápr. 26. - 16:45:07 10/10
(25568/28808)
az elsõ sneak peak-ben 0:40-nél nem tudom, mit mond brennan de nem olyan, mintha akcentussal beszélne? :D
10/10
follia 2012 ápr. 26. - 13:12:52 10/10
(25567/28808)
SPOILER
mikor Booth megkérdezi, miért kapta a második csókot, Bren mondja neki, hogy azért, mert az elsõt nagyon élvezte, de mostmár befejezte (a csókolgatást ennyi ember elõtt). mire Booth megszólal, hogy õ még NEM fejezte be... (magyarul neki még nem volt elég ennyi)

elõször totál azt értettem Brennan mondatára, hogy "i'm dead"... xD ezért is röhögtem annyira, de aztán rájöttem, hogy valószínûleg "done"-t mondott, azért válaszolta Booth azt, amit...
e-batta 2012 ápr. 26. - 12:51:04
(25566/28808)
a kettes mindent visz!!! és én is hangosan felröhögtem, és ahányszor újrajátszottam, mindig felröhögtem :DDD (még szerencse, hogy én itthon, és egyedül néztem meg) Booth feje nagyon ott van :DDD (segítsetek, jól értettem: Brennan a végén azt mondja, hogy "legyünk rosszak"?
10/10
follia 2012 ápr. 26. - 10:49:24 10/10
(25565/28808)
az elsõ videóban Booth pont olyan, mint Chandler a Jóbarátokban!! :D "azért, mert nagyon törõdsz a lányunkkal!!" xD (tudom, hogy nem mondunk olyat, hogy "nagyon törõdik", de jobb nem jut eszembe...)

a kettesben Hodgins feje! :)))) Brennan NAGYON ott van! iszonyú hangosan felröhögtem, még jó, hogy a kolléganõm elment egy órára... :D
VÉGRE, VÉGRE, megtalálták önmagukat! halleluja! csak tudják is megtartani...

Brennan és Max a négyesben!! awwwwww! :) zseniálisak együtt, mikor épp nem vitáznak semmin!
10/10
follia 2012 ápr. 26. - 10:32:21 10/10
(25564/28808)
"Brennan-nek nincsenek is barátai, Angelán kívül" :)))))))))))))))))))) júúúúúúúj, milyen vagy! :D
remélem, az a hülye pasi lesz, aki az 1-2. (?) évadban nyomult rá. (pl. abban a részben is benne volt, amiben megtalálták Bren anyukáját)

nem spoiler, csak találgatás:

szerintem Max csak nem hal meg... én nem venném ennyire komolyan azt a szülinapi tortát. aztán persze minden meglehet.
10/10
follia 2012 ápr. 26. - 10:22:51 10/10
(25563/28808)
júúúúj, Twitteren már láttam kiírva, hogy vannak, mindjárt meg is nézem a seak-eket, csak megakadt a szemem ezen az Avalon-os képen, elõször azt hittem, valami trendi tinicsaj vendégszereplõ lesz, aztán olvastam a nevét, meg nagyítottam ki a képet... xD
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 10:10:28 10/10
(25562/28808)
<333 (7x11)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 10:08:09 10/10
(25561/28808)
Ez a baba valami tünemény!!! Kis királylány. <3
Plusz nézzétek Em-et (arc, haj) a 3-as gif-en. Gyönyörû!!

http://everythinghappesnseventually.tumblr.com/post/21839758834/imanexcellentdriver-they-are-adorable#notes
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 10:04:21 10/10
(25560/28808)
Még ezt: Booth feje utána. Priceless!! :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 10:03:06 10/10
(25559/28808)
Nózi-puszi. Na jó befejezem. :)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 10:00:53 10/10
(25558/28808)
Brennan akcióban! :)) (7x11)

Ti is észrevettétek, hogy ez már szöges ellentéte annak, amit a 7x01-ben, a konyhában láthattunk? Ott inkább menekül Bren (Em), itt meg még õ húzza magához. HOT. :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 09:51:13 10/10
(25557/28808)
Avalon visszatér!!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 09:50:06 10/10
(25556/28808)
Avalon visszatér!!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 09:41:59 10/10
(25555/28808)
Ja és a kettesnél figyeljétek Booth fejét. XD
Mintha nem errõl a bolygóról származna úgy vigyorog. :DDD
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 07:16:37 10/10
(25554/28808)
Jaj ez nagyon jóóó! :DDD
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 07:15:52 10/10
(25553/28808)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 07:13:31 10/10
(25552/28808)
Na még így fogorvos elõtt gyorsan beteszem a Youtube-linkjeit:

#1 még nem töltötték fel. HugoxD linkjén lehet nézni.

#2 http://www.youtube.com/watch?v=akNUQPkEY2U&feature=g-all-u

Dzsízüsz krájszt..! :PPPP Caroline would be so proud!!!!-->ezen úgy röhögtem!!!!! :DDDD

#3 http://www.youtube.com/watch?v=e6o0LUdK50I

#4 http://www.youtube.com/watch?v=NvFw79K5DKc
---

Brennan hogy letámadja Booth-t!!!!!!! :D:D:D:D:D Ez ám make out a javából. XDDDDDDDDDDDD

A legjobb eddigi elõzetes :D:D:D:D:D IMÁDOM!
10/10
csikrisz 2012 ápr. 26. - 07:07:38 10/10
(25551/28808)
B+ nagyon durva a kettes Sneak!!!!!!!! O M G ! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
e-batta 2012 ápr. 26. - 00:53:28
(25550/28808)
SPOILER

szerintem meg van annyira tökös, régi vágású színész, hogy ki nem hagyná semmiért azt, hogy stílusosan távozhasson el (és szerintem elõtte lebeghet az, hogy a párja Farrah Fawcett milyen elfeledve halt meg, akkor már hosszú évek óta nem találták meg semmilyen szereppel, õ biztos nem így akar elmenni)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 25. - 23:06:08 10/10
(25549/28808)
Kezdem azt hinni hogy nem véletlenül április 20-án került adásba. :D