Téma: Dr. Csont

e-batta 2012 ápr. 21. - 13:53:22
(25428/28808)
pontosítok: a szökõkútba :DDDDD
e-batta 2012 ápr. 21. - 13:51:24
(25427/28808)
én is :D A Csak a zenét láttad tõle? eszméletlen benne, amikor kimotorozik az emeletrõl a bokrokba :DDDD
10/10
follia 2012 ápr. 21. - 13:09:20 10/10
(25426/28808)
mi az a GG? :D (én csak a Gossip Girl-re használom néha) oh, Golden Globe? a kék ruha? annak a színét imádtam, de a fazonja rémes volt, a fülbevalóját meg végül megszerettem - mikor közelebbrõl is láttam, és kiderült, hogy nem a szomszéd lány fûzte neki gyöngybõl. :)
de ez a mostani összeállítás nagyon üt... nem is értem, hogy nem látja, mikor felveszi, és belenéz a tükörbe...

btw, az interjúból 3 egész percet bírtam... majd ha idéztek belõle netán, azt elolvasom, de nekem ezek ketten nem tetszenek. ez van. :)

az én kedvencem Jimmy Fallon. õ cuki. vicces is, de ugyanakkor normális is. meg Chelsea Handler. legjobb! :)
10/10
follia 2012 ápr. 21. - 13:01:51 10/10
(25425/28808)
volt már a link? http://youtu.be/JuOL9s9hQgE

legjobb:

Published on Apr 20, 2012 by fay22705
Emily visited Craig Ferguson again! This show aired on April 21, 2012
e-batta 2012 ápr. 21. - 13:00:01
(25424/28808)
úgy látom, már nem szoptat, mert sokkal kisebb lett a mellmérete :DDDD szegényem, biztos fájt a háta, akkora mellekkel :/
10/10
csikrisz 2012 ápr. 21. - 12:31:08 10/10
(25423/28808)
hehe, igen, kisüti az ember szemét ez a színkombináció. :D
Bár szerintem még ennél is durvább volt a GG-n az a kék-zöld párosítás. :)
Nekem meg az abszolút kedvencem Craig Fergusson (sztem Letterman nagyon uncsi, meg Em is sokkal felszabadultabb Craig-nél, többet lehet röhögni), szóval alig várom hogy hazaérjek és lássam. :)
10/10
follia 2012 ápr. 21. - 12:08:55 10/10
(25422/28808)
ó, Jézus! pirosat (narancssárgát) rózsaszínnel? neki? neeeeeeee!
Emily ha valamihez nagyon nem ért már évek óta, az az öltözködés... :(

ennek ellenére - meg Craig ellenére is (nagyon nem szeretem) - kíváncsi vagyok arra az interjúra.
10/10
csikrisz 2012 ápr. 21. - 12:06:20 10/10
(25421/28808)
Emily 2012. 04. 20. - Late Late Show
<333
10/10
csikrisz 2012 ápr. 21. - 00:00:22 10/10
(25420/28808)
http://www.cbs.com/shows/late_late_show/

Tonight's Guests:

Emily Deschanel, Jerry Ferrara <33

Reggel elsõ dolgom lesz megnézni!!!!!
e-batta 2012 ápr. 20. - 23:36:03
(25419/28808)
válasz cometzjeah-nak (azért nem a válasz gombra nyomtam, hogy nehogy véletlenül idehülyítsem vele, de nem bírom megállni, hogy ne reagáljak rá)

hû azt az egós-macskajancsidat! megnéztem, hogy miket nézel, ha már ilyen (mint hugodx találóan rámutatott, és mint válaszodból kiderült, nem ismered szarkazmust) részletekbemenõ, jól megalapozott, és sokrétû negatív kritikát írtál a sorozatról...

az én egóm köszöni szépen jól van, és (egyelõre még) demokráciában élünk, tehát nem te fogod megmondani nekem, hogy mit csináljak...

mi itt jól elvagyunk, fõleg nélküled...
e-batta 2012 ápr. 20. - 23:28:40
(25418/28808)
itten találtam, és jó az idõzítés a hdtv.lol-t töltöttem le

:D pusszancs

http://www.feliratok.info/index.php?search=bones&nyelv=&searchB=Mehet
10/10
csikrisz 2012 ápr. 20. - 23:16:48 10/10
(25417/28808)
Emily Deschanel, Dana Delany, and Julie Bowden

(aka Bones, Desperate Housewives and Modern Family)
10/10
csikrisz 2012 ápr. 20. - 22:46:11 10/10
(25416/28808)
Nah, szóval szerintem úgy fogják megoldani hogy
SPOILER
az ezévi évadzáró ugye mint tudjuk egy bikanagy cliffhanger lesz. Aztán hagynak minket lógni egész nyáron, majd véleményem szerint szeptemberben (esetleg aug végén?) kezdik a 4 plusz résszel, hogy még jobban a tetõfokára hágjon a hangulat. Utána meg jön a 22 részes évad.
10/10
csikrisz 2012 ápr. 20. - 22:44:06 10/10
(25415/28808)
Te meg még ne védd!!!!!!!!!!!!!!!! :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 20. - 22:02:17 10/10 Előzmény e-batta
(25414/28808)
Na pont ezért (alattam lévõ 2 hsz) nem reagáltam a hozzászólásaira. Ha figyelmen kívül hagyjuk az ilyen beszólásokat, akkor az illetõ sem marad sokáig. Ellenben ha leállunk vele beszélni, visszatér és még több okosságot kapunk. :)
cometzjeah 2012 ápr. 20. - 21:55:07
(25413/28808)
én is köszönöm ,hogy írtál ..szeretlek!!!:D
cometzjeah 2012 ápr. 20. - 21:54:41 Előzmény e-batta
(25412/28808)
te most nézzed azt ,hogy én hova írok ??mi van veled ember ??
azt mondok amit akarok ..sz*r sorozat számomra.:) de attól neked lehet ,jó ..
meg nehogy meg mond már azt ,hogy mit írjak ..
én is szeretnék gratulálni..
az egodból meg vegyél vissza ,nem kellett nagyképûsködni ...
10/10
csikrisz 2012 ápr. 20. - 21:51:05 10/10
(25411/28808)
interesting... :)
10/10
kicsi1030 2012 ápr. 20. - 20:28:57 10/10
(25410/28808)
Kabuki-Lazy felirat 7x08 résznek

hosszupuskasub.com/download.php?file=0034763.rar


szép estét mindenkinek :)
e-batta 2012 ápr. 20. - 17:43:48
(25409/28808)
nagyon köszi az infót! már le is vadásztam! :DDDD megyek belepislantok...