guess.who 2019 ápr. 18. - 07:22:41 Előzmény napraforgó
(2849/18029)
De ha Dani a sarkára állna Stefánnal szemben, akkor nem lenne konfliktus! És hetekig csak arról szólnának a részek, hogy Tibinek fáj a haja, ezért nagyon haldoklik; Zsóka arról álmodozik, hogy a Kenya-Hawaii szafarin jegesmedvéket és trollborzokat fog látni; Anikó egyedül búslakodik a kocsmában, mert a vendégek a Subicz-Gálmihály bokszmeccset nézik élőben a vadászlesből; Kristóf meg duplapaklis tésztalottót indít a kisboltban a CBA-s csávóval és elnyeri az összes pénzét.
Hát élet lenne ez így?! :)

Különben meg Danika és a férfias viselkedés? Ezzel a tutyimutyi bambuszkodással a sorozat két jócsaja is a karjába dől, majd bolond lenne ezen változtatni. Szerintem tuti, hogy a lovaspóló helyett titokban a bikinis iszapbirkózásukat szervezi. Jó, Katán térdcsizma is lesz. :D

Amúgy ez a bokaficam megint túl volt dramatizálva: leesett a lóról Daniférfi, az esést mutatták is (semmi komoly), erre elterül, mint egy döglött béka, és sok ideig eszméletlen. Mitől is? Legközelebb megkarcolja a kezét egy tövis és rohammentőt hívnak?! Persze az eszméletlenség sem őt, sem Kattust nem érdekli, befáslizza a bokáját és kész, meg is van gyógyulva, sőt: bónuszként ki is békültek. Szerintem Tibi és Dani nagyon jó barátok lehetnének, mert egyformán kitűnő szimulánsok. :)
4/10
napraforgó 2019 ápr. 18. - 07:13:33 4/10
(2848/18029)
Stefi állandóan azzal fenyegetőzik, hogy elmegy innen. Marosi nemsokára jön az újabb videóval, én nagyon szeretném, ha Stefire is rátennék a nyomkövetőt. Miért legyen neki jobb, mint a többieknek? Most ha akar, hetekre, hónapokra eltűnhet, a többieknek meg ott a 12 órás szabály. nem lenne igazságos.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 18. - 05:00:33 4/10
(2847/18029)
Ennek a Daninak egyre hülyébb tervei vannak. Még lovagló közönségük sincs, mégis lovaspólót akar, most meg díjugratásba fog.
Ki a fene fog a világ végére lemenni ilyen programokért, amikor még csak lovagolni sem jár hozzájuk senki?
------
Stefit Daninak kéne leállítani, neki kéne világossá tenni, hogy köztük mindennek vége, csak barátságról lehet szó. Igaz, ezt elmondta már négyszemközt, de Stefi nem vette komolyan. Falán elmondhatná az anyja előtt is, esetleg mások is hallhatnák, akkor a lány talán leállna ezzel az erőszakos nyomulással.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 18. - 04:54:27 4/10
(2846/18029)
Anikóék a kocsmában a falunapra készülnek, Mónika jön, majd küld valakit, aki segít a dekorálásban. Jön valami Lidia két pasival és feldobják a kocsmát. Mónika és Anikó vitatkozgatnak.
Subicz és Józsi Attilához tartanak a börtönbe. Józsi a vádalkuról kérdezgeti Subiczot.
Szláven jön Diához, őt beválogatták az énekversenybe. Azt akarja, hogy Dia táncoljon mögöte, meg vokálozzon. Nekiállnak gyakorolni. Szláven leginkább a vonagló Dia fenekét stíröli. Majd csókolóznak. A megérkező Sanyi csak a nevetgélő hangokat hallja kiszűrődni. Sanyinak is bemutatják a számukat. Sanyinak nem tetszik a "tánc".
Vali Tibit nyaggatja, ő miért marad ki ebből a műsorból? Tud gitározni, Vali elő is hozza a régi gitárját. Tibi kipróbálja, nyervog. Kata azt hiszi megint fáj a foga. Tibi halandzsa nyelven énekel, a két nő kineveti. Tibi egyre jobban belelendül az éneklésbe.
Tamás bevásárol a kisboltban, közben ijesztgeti Kristófot, Mónika észrevette, hogy szétcseszték a cuccát. Mónika megesküdött, hogy Kristófot kiűzi a faluból. Jolika figyelmezteti Tamást, az apja nem egészen olyan, amilyennek ő képzeli. Leginkább a saját érdekei szerint cseleksti, nem a "jó ügy" érdekében, ahogy Tomi hiszi.
Subicz a börtönben négyszemközt akar beszélni Attilával.
Dani megint kitalált egy baromságot, most díjugratni akar, megpróbálja beidomítani a lovat. A fekete ló mindig leveri az akadályt.
Az egyik ugrásnál Dani leesik a lóról és elveszíti az eszméletét. Renátó elrohan Katáért. Kata elsiet Renátóval. Dani magához tér, semmi baja, csak a lába fáj. Igazából csak kificamodott a bokája. Kata elviszi az egészségközpontba. Dani szerelmesen bámul Katára, hiányzott neki.
Subicz vázolja a helyzetet Attilának, még nagyon sokáig itt kell maradnia. Ha feldob néhány fickót, akkor működhet a dolog. Cserébe a kisboltot és a panziót kéri fizetségül. Hazafelé Józsi megkérdi, megegyeztek-e. Józsi fecseg, hogy a népek mit beszélnek Subiczról. A népek gengszernek tartják, Mónika meg balfasznak. Ezen Subicz nagyon megütközik.
Tibi fölveszi a fiatalkori rocker bőrdzsekijét, ami kicsi rá, de neki nagyon tetszik az új imázsa. Még egy baboskendőt is felköt a fejére. Vali a fejét fogja.
Szállingóznak a vendégek a kocsmába. Megérkezik Dombi is, Zsocáék fölismerik.Megkezdődik a műsor, reppelnek, népdalokat énekelnek. Renátó befut a kocsmába, óbégat, hogy a Dani főnököt milyen borzasztó baleset érte. Stefi rögtön elrohan. Anikó a nyomában. Találkoznak Tibivel, aki a főutcán idétlenkedik, mit rocker zenész.
Subicz felkonferálja a műsort és köszönetet mond azoknak, aki segítettek. Mindenkinek, kivéve Mónikát, még orrol a balfaszért.
Következik Dombi - elég halovány műsort ad, de az emberek nevetnek rajta. Aztán jön az énekes gála.
Stefi berobban Jolikához, aki elállja az utat, de Stefi benyomakodik a hóna alatt. Kata megkéri, menjen ki, mert itt most kezelés folyik. Stefi undokul viiszaszól : ez nem a te házad, nem a te falud és nem a te pasid. Honnan rúgsz ki engem? Már majdnem nekiesik Katának, amikor jön Anikó és Tibi és kirángatják. Stefi az utcán tombol, elege van mindenbő, a Katából, a Daniból meg az egész faluból! Elmegy ő innen!
Subicz bejelenti, hogy a műsornak vége, jöhet a disco. Megjelenik Tibi, ő is fel akar lépni. Subicz leveszi a mikrofont, így Tibi anélkül bőg. Subicz szemrehányást tesz Mónikának a balfaszért. Mónika kiigazítja, ő böszme balfasznak tartja.
Kata és Dani úgy tűnik kibékülnek, mert a kezelőágyon csókolóznak, amit Jolika odakinn elégedetten konstatál.
7/10
Rojita 2019 ápr. 18. - 00:01:03 7/10
(2845/18029)
Azért az nem volt szép Jolikától, h leszólta Nándit a fia előtt.
7/10
Rojita 2019 ápr. 17. - 23:43:43 7/10 Előzmény amira_daa
(2844/18029)
Igen. Most nagyon megsértődött Mónika. Talán most kitalál vmit Subicz ellen. Esetleg Nándi megint tudna segíteni. Úgy is ígérte, h lejön kávézni. Tamással is lelkizhetne.

Katával már torkig vagyok. Egy darabig pihentethetnék.
amira_daa 2019 ápr. 17. - 23:33:29 Előzmény Rojita
(2843/18029)
igen főleg hogy Icuka a kis kedvenc és nem Ő, igy biztos Subicz kiiktatása.

Stefi beindult mondtam én hogy be fog gerjedni a Kata elleni harcra. Szegény Kata nem tudja mi vár rá. Dani meg na mindegy...
7/10
Rojita 2019 ápr. 17. - 23:20:43 7/10
(2842/18029)
Nem volt eddig erről szó: Tamás és apja nem tartották a kapcsolatot? Kiderült ez?
Most nagyon apahiánya van a fiúnak. Tamás miért nem hívja fel időnként az apját? Pláne most, h csodálja. Neki elmondhatná, h Ő is szeretne rendőr lenni. Majd az apja lebeszéli, h ahhoz fizikum és egészség kellene. Vagy tanácsolna Neki vmit a jövőjére nézve. Esetleg a rendőrségen belül vmi kiegészítő szakmát: számítógép, fotólabor, bűnügyi labor,...Nem tudom.
Így Nándi apu úgy viselkedik, mint egy távoli rokon. Mégis csak egy huszonéves fia van.
7/10
Rojita 2019 ápr. 17. - 23:08:20 7/10 Előzmény amira_daa
(2841/18029)
Ha a polg. hivatalra gondolsz, - Misi és Sándor tökéletlenkedésükkel nem tudnak egy terhelő felvételt se összehozni. Hiába lépett a 2 furcsa erdész kolléga is a Subicz elleni nyomozó- vonalra, mindegyikük csak csetlik - botlik.
Mónika van házon belül, + a frissen kiderült szakértői múltja. Sztem, Ő fog ott meglepetést okozni.
7/10
Rojita 2019 ápr. 17. - 22:50:16 7/10 Előzmény amira_daa
(2840/18029)
Bár egyik kutya, másik eb.
amira_daa 2019 ápr. 17. - 22:48:34 Előzmény Rojita
(2839/18029)
szerintem nem hagyja hogy megzsarolják kitalál valamit vagy elintézi subiczot de ugye be van kamerázva a hely igy Attila ezt fel tudja használni zsarolás cimén majd.
7/10
Rojita 2019 ápr. 17. - 22:14:15 7/10
(2838/18029)
Mit gondoltok, Attila expolgi minden ingatlanát odaadja Subicznak?
amira_daa 2019 ápr. 17. - 22:04:20
(2837/18029)
Biztosan nem fogok unatkozni az Ökörapátiak nélkül is. :D Tuti lesz mit néznem :D Szerintem is mást fogok cisnálni :D
Magdi 2019 ápr. 17. - 19:45:52 Előzmény guess.who
(2836/18029)
Ezt most simán Sándorszívnek olvastam! :-)
4/10
luci87 2019 ápr. 17. - 19:42:44 4/10 Előzmény guess.who
(2835/18029)
Icuka a nagy kedvencem,birom nagyon,a hangjat,ahogy beszel,kulonosen,szerepelhetne tobbet!!!
guess.who 2019 ápr. 17. - 19:38:15 Előzmény amira_daa
(2834/18029)
Igen, az elég baj lenne, ha Icuka tényleg felmondana, remek színfolt mindig az Icuka-Mónika szópárbaj. :)
guess.who 2019 ápr. 17. - 19:37:01 Előzmény napraforgó
(2833/18029)
Meg elvileg a falunap végén az a veszélyes anyagot szállító kamion balesete, és utána Sándorsztív végre megmutathatja, hogy micsoda férfi! :)
guess.who 2019 ápr. 17. - 19:36:06
(2832/18029)
Úgy értettem: az volt bosszantó és szörnyen unalmas, ahogy Tibi végignyavalygott közel két részt egy semmiség miatt.
Az együttes eltávozás szabálya szerintem érdekes volt: nem baj, ha vannak/lesznek hasonló szabályok, mert ezzel meg lehet mutatni, hogy egy-egy extrém élethelyzetre a különböző beállítottságú családtagok hogyan reagálnak. :)
4/10
napraforgó 2019 ápr. 17. - 19:16:35 4/10
(2831/18029)
Az izgalmas emberrablás és szabadítás után valóban kissé lanyhább volt a tegnaai rész, az izgalom mindössze annyi volt, hogy kié a bútor és a sok doboz.
Na de ma jön a falunap, gondolom megint sok ökörködés lesz benne.
amira_daa 2019 ápr. 17. - 18:51:55
(2830/18029)
én most két napig vagyis négyig nem nézem és majd husvétkor ledarálom egészben, mert sajnos a tronos sorozatbol csak egy rész van hetente :( igy muszály tartalékolni :D de amugy ahogy áttekertem este elég gázos volt meg hogy Monika Icukával hogy beszél pedig legjobb fej