4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 20:46:28 4/10
(5470/18030)
Meg is lepődtem a világoskék ingen, habár Tibi nem vette föl., maradt a kockásban.
Istenem, hogy fognak ezek kinézni, Tibi kanárisárgában, Misi meg a borvörösben, vagy milyen árnyalat is lesz az?
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 20:43:29 4/10
(5469/18030)
Tibi meg akarja bizni renátót valamimelóval, a fiú előre kiköti, hogy semmi törvénytelent nem vállal. Tibi biztositja, hogy teljesen legális , amire kérni akarja.
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 20:40:50 4/10
(5468/18030)
17/2.
A kisboltban megint megy a zsuga, Kristóf és Zsoca megkopasztják Misit.
Sanyi eközben valami eligazitást tart, hogy mit kell csinálni egy repülön. elég hülyén csinálja. A kocsma közönsége eljátsza a repülőgép utasait. sanyi vezényel, most turbulenciába kerlt a gép, ráz,most le kell venni az oxigénmaszkotés az arcukra szoritani. Egy-egy paprlapot tesz az "utazók" arcára. Zsóka visszajön a kocsmába, meglepődik.
Renátó aggódik a sógornőjéért, mindjárt szül, de valami komplikáció van.
Vali abbahagyatja a Tibivel a csirkekifutó szerelgetését. Sárga zakót ad a Tibire kék inget. Úgy néuz ki, mint egy buzi.
Kata beszalad a haját megcsináltatni, Danira bizza a húst 1 óra 12 perc múlva le kell zárni. De Danit Reni megkörnyékezi, a kis Armandó mindjárt megszületik, de a busz csak este 6-kor indul, kéri, hogy vigye be a kórházba.
Zsóka beszalad a kisboltba, ott keresi a kosarát és a Misit.
Zsóka közben meghallja, hogy van valaki a raktárban. A férfiak is meghallják odabenn, bár Kristóf szerint csak halucinálnak.
Szláven a kocsma teraszán üldögél és közben Diát lesi odabenn. Anikó odaül mellé, miért nem volt őszinte a lányhoz. aztán azt tanácsolja a fiúnak, hogy irja meg levélben az érzelmeit a lánynak.
7/10
Rojita 2019 szept. 05. - 20:34:21 7/10
(5467/18030)
Ha orvosi témánál vagytok, - vettétek észre, h Tamás leszedette az anyajegyét a nyakáról?
Pedig, nem volt zavaró.

(Van olyan idősebb, termetes ffi-színészünk, akinek olyan undorító bibircsókos az arca és sokat is filmezik, Őt kellene sebészetre elküldeni).
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 20:24:41 4/10
(5466/18030)
17.
A fene egye meg, már megint elszállta az egész.
Vali reggel nekilát a rétesnyújtásának. tibi morog. Vali rászól, este a Katica vacsorájánál viselkedjen, ne veszekedjen, ne verekedjen, stb.
Odaát Gáléknál hasonló a helyzet, aMisi sem örül a vacsorának. Táadásul Zsóka ki akarja csicsázni, öltöny, makkor cipő...
Anikó Diát faggatja, hogy vannak most Szlávennel. dia elárulja, hiányzik. Szláven megjelenik, neki is hiányzik a lány. De Dia elhajtja.
Subicz munkát ad Attilának, takaritsa ki az árkokat. Attilának nem tetszik. Mónikával is összefut, rajta számonkéri a kiadott pesti lakása bérleti diját.
Sanyi ehgy földgömbön mutogatja Anikónak, merre fognak menni, amikor jön Zsóka, Misit keresi. Elküldte a boltba olajért, és még nem ért haza.
amira_daa 2019 szept. 05. - 20:03:41 Előzmény napraforgó
(5465/18030)
pedig valakinek is ugy csinálták nem egy nagy cucc nem nyáro kell csináltatni hanem tavasszal vagy ősszel és akkor az időjárás nem kavar be, kapsz leszoritot aztáncsá. ez dob egy nő önérzetén :d
amira_daa 2019 szept. 05. - 20:00:56 Előzmény guess.who
(5464/18030)
igen és a másik hogy a cickonövelésnél meg bujttott reklám is lehetne, vagy végezhetné valami külföldi orvos, sőt jobban találtam ki menjen ki és ott találkozik nagypapival is pl osztrák vagy német orvoshoz is mehetne, Passau Linz között kinéz egy orvost és csá hazavonatozik ott is lehetnek izgalmak, bleeszerethet az orvosba, mehetnek együtt orvoskonferenciákra, teljesen megszinesitené a dolgokat és a többi csaj meg irigykedhetne, és erre a sztorira nem harapott rá az rtl hát ez van :( egy jo kis plasztikai sebészes szál ugy feldobná a dolgokat és Steffi önbizalma is megnőne.
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 19:39:26 4/10 Előzmény guess.who
(5463/18030)
Ha Stefi már fölvette, vaygis megkapta az örökrészét és utána váratlanul meghalna, bizony az anyja örökölné a vagyonát, vagyis "visszefelé" örökölne. De ehhez Stefit ki kell nyirni a sorozatból.
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 19:35:30 4/10 Előzmény guess.who
(5462/18030)
Szlávennel az emberrablás előtt Dia inkább csak förtölt, igazából nem volt köztük semmi. És Jodika is arra biztatta Szlávent, hogy előbb zárja le a múltat, mielőtt a lánnyal kezdene. Meg olyan jelentőségteljesen mondogatta, hogy vigyázzon arra a kislányra, mintha szűz lett volna. Mivel Dia 4 évet töltött Józsival, hát biztos nem volt szűz, hogy annyira nagyon vigyázni kellett volna rá. HOgy ne bántsa meg, azt el várhatta, de lám, Diácska lelke mégis megsérült Olga felbukkanásával.
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 19:25:16 4/10
(5461/18030)
az ügyvédnő meg ki akarja Anikot ütni az örökségből ---- Anikó nem örökös, igy nem lehet "kiütni" sem. Persze nyilván számit Stefi pénzére, hogy majd közösen fektetik be, de ebből nem lesz semmi, ha még mindig úgy akarja dirigálni a felnőtt lányát, mintha 10 éves lenne.

Kata státusza valóban eléggé kétes, még mindig nem tudom, hogy lediplomázott, ténylegesen orvos-e.

MILF Mónika valójában MILF Andrea, Dr. Csomós Andrea főorvosnő. Mónika a Józsi babája és semmi köze Róberthez.
Robi MR, vagy CT, vagy akármilyen agyvizsgálatát Kata javasolta, de nem ő végezte, mert akkor már NEM dolgozott a kórházban. Csak látogatóba jött Robihoz és csak a régi barátságnak köszönhető, hogy Csaba megmutatta neki Robi agyröntgenjét.
Kata csak annyit mondott a főorvosnőnek, mikor rajtakapta, hogy a Robit simogatja, hogy látott a röntgenjén egy hajszálnyi repedést, vagy elváltozást, ezért további vizsgálatot javasol (MR vagy CT, vagy EEG, mit tudom én, melyiket) Aztán már húzott is vissza Ökörpusztára,mert a 12 órája már nagyon ketyegett. Onnantól a főorvosnő kezelte Robit, egyszer még Csabát is rendre utasitotta, azt mondtaa neki, hogy nem a te beteged. Szóval a csalást kizárólag Andrea követhette el, hisz ő rendelte el a vizsgálatot, Katát ezért nem teheti senki felelőssé.
guess.who 2019 szept. 05. - 19:16:58 Előzmény amira_daa
(5460/18030)
"az ügyvédnő meg ki akarja Anikot ütni az örökségből "
Anikó nem örökös, a Stefi pénzét meg nem lehet "visszafelé" örökölni, szóval Anikót kiütni sem kell... :)
guess.who 2019 szept. 05. - 19:16:02 Előzmény napraforgó
(5459/18030)
Igen. Nekem is fura, de Dia szemforgatós grimaszai az idétlenségük ellenére is nagyon hiányoznak (nekem AZ a Dia volt A DIA, nem ez a mostani), Katánál viszont irtóra idegesített, amikor elkezdett grimaszolni és forgatni a szemét.
guess.who 2019 szept. 05. - 19:13:57 Előzmény napraforgó
(5458/18030)
Ez igaz, valóban volt ott valami kezdemény Dia és Kristóf között, csak hát ugye akkor is az volt, hogy Dia nem kezd nős pasikkal...

Egyébként Szlávennel nem a megmentésekor kezdődött a történetük, csak ott lett nyilvánvaló, hogy valami van köztük, ami miatt Szláven lehetett az egyedüli hős megmentője. :)
amira_daa 2019 szept. 05. - 18:52:49 Előzmény napraforgó
(5457/18030)
hát üdvözöllek a Mai világban hidd el valamit csak kitalál, amugy az ügyvédnő meg ki akarja Anikot ütni az örökségből és igy végülis ja elkölti Steffi a pénzt. az is egy modja az egésznek. 102 milliobol lakást vehetne sulit végezhetne maradék meg menne a bankba ehhez képest lesz drága dolgok és meglátjuk mi marad a pénzből.

Szláven az életéért játszik ne felejtsd el, ebbe a szende Szláven is belefér meg ugye le is nyugodott az évek során. Szerintem Volgával az üdvözlő szex hamarosan meglesz a kérdés az hogy Volgi mennyire komolyan gondolja és nem csak direkt mászik rá. én Volgánál érzem hogy csa bosszubol nyomul Szlávenre, nem hiszem hogy szeretné viszont jo dumája,

Kata ne feledd akkor orvos ha megszárad a bizonyitványán a tinta, ez még nem következett be, vagyis nem ugy ahogy szeretné Kata ( meg nem is tudjuk) a főorvosnő meg ebbol katát is kihozhatja ha ő csinálta a vizsgálatot és ugy emlékszem ( tisztán hogy ) Kata kérte a vizsgálatot az erdős-bozotos eltévedés után, vagy valami hasonlo volt tehát itt még Kati megütheti a bokáját, azt hogy Kata jol fog járni el tudom képzelni, és igazbol én drukkolok is neki, mert jol kiszurtak vele, de szerintem a MilfMonika is és Robi is vissza fogja ezt kapni. Robinál szerintem azért nem is derül ki hogy kamu a betegség mert igy igazábol a sors bünteti hogy elvette valakitől az álmait a lehetőségeit. Robi karakterét utálom de ezt irtam többször. Amugy a horvát vrzioban is lelép Robi karaktere és nem jön vissza.

Dia potenciális hapsiját megjosolni nehéz. 1. leeht Szláven, 2. Józsi visszajönne? hát ki tudja, 3. kristóf? az is érdekes lenne amugy mert kristof zürős. 4. valaki más? én most a 4-esre tenném a szavazatomat.
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 18:36:16 4/10 Előzmény guess.who
(5456/18030)
Nem tudtam, hogy manapság már szinte ambulánsan elvégezhető egy cickó növelés. Hogy mik vannak!
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 18:34:26 4/10 Előzmény guess.who
(5455/18030)
Mi van?! Kata szemforgatásai idegesitenek, a Diáé meg hiányoznak?????
4/10
napraforgó 2019 szept. 05. - 18:32:22 4/10 Előzmény guess.who
(5454/18030)
Nem, nem akarom Diát elvtelennek látni, de még emlékszem, hogy mennyire jól kijött Kristóffal.
És amikor Kristóf elárulta neki, hogy nős és aggódik a családjáért, akkor Dia mosolygós arca egész lehervadt.
Józsival a kapcsolata kifulladt és végül is békében, szivfájdalom nélül váltak el.
Szlávenbe meg belezúgott és lehet, hogy az a vonzalom főként azon alapul, hogy Szláven mentette mega vörös karmaiból.
guess.who 2019 szept. 05. - 18:20:03 Előzmény napraforgó
(5453/18030)
"Már nem ragaszkodik a feszülős gatyákhoz, csinos és decens nyári ruhák vannak rajta"
Ez elég baj, szerintem sokkal dögösebb volt a feszülős farmerjaiban, úgy hajlamos voltam a (nála rendkívül idegesítő) szemforgatásait is elnézni neki. :) Mondjuk a minit és a forrónadrágot támogatnám. :D
Viszont Anikónak egyszerűen túl izmosak a lábai a miniszoknyához. Subicz szülinapján táncolt miniben, és míg eddig, a hosszú nadrágokban állati csinosnak láttam, a túlizmosított lábak ezt lerombolták teljesen. :( Nem baj, ha izmos egy nő, de ha már férfiasan néz ki az izmaival, az eléggé baj. Szereptévesztés, vagy hogy mondjam. :)
guess.who 2019 szept. 05. - 18:16:55 Előzmény napraforgó
(5452/18030)
Szegény Diát ilyen elvtelennek szeretnéd látni? :( Ráadásul már nem is forgatja úgy a szemét, mint régen. Sajnos. :(

Egyébként eddig Dia nekem az a szereplő, akivel általában kibabrálnak, ő meg mégis megpróbál mindenkivel kedvesen és normálisan viselkedni. Kár lenne egy Katához hasonló ágyváltót csinálni belőle.
guess.who 2019 szept. 05. - 18:13:25 Előzmény napraforgó
(5451/18030)
"a beavatkozás után fel is kell épülni"

Reggel befekszik a páciens, délután hazamehet. Terhelni nem szabad, meg sportolni nem ajánlott egy ideig, meg lekötözve kell lennie stb.
Más kérdés, hogy pont az ilyen Stefán-féle, alapjában véve remek kis csajok szoktak annyira elégedetlenek lenni magukkal, hogy elkezdik "tökéletesíteni" a testüket – és végül lesz belőlük valami Jocelyn Wildenstein...