guess.who 2019 okt. 02. - 22:00:16 Előzmény napraforgó
(6884/18024)
Azért Misi lepapucsállatkázása eléggé durva sértés. :D Az egy dolog, hogy pont egy Sándor mondja, de Misung éppen az állatot játszotta, amikor megkapta, hogy otthon nem oroszlán, csak egy papucs. Állat ugyan mindkettő, de van némi különbség. :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:58:49 4/10
(6883/18024)
Ez lehetett az egyik főok, amiért Kata kiszeretett Robicsekből. Az a disznóság, hogy kirúgatta jó ürügy volt. De meg is mutatta, hogy mi Robi valódi célja, mert álnokul úgy vigasztalta Katát (mielőtt kiderült volna a szerepe), hogy nem baj kicsim, el tudlak én tartani.

Mondjuk, ehhez képest nem értem, hogy miért nyakta annyit Dani faházát, ahelyett, hogy rávette voln a szerelmes ifjút, hogy főzzünk együtt, mosogassunk együtt, takaritsunk együtt, stb.
Na, szerencsére ezt már nem csinálja annyit és Dani is nagyon próbál mindent kivenni a kezéből, mióta tud a babáról.
guess.who 2019 okt. 02. - 21:58:29
(6882/18024)
Gondolom, amíg nem akarják komolyabb, rendszeres szereplővé előléptetni, addig marad a "HR-es" titulus. Később meg lehet a stáblistában "Evelin, tudod, az a nagy barna őzikeszemű HR-es, akivel a Makranczi művész úr...". Bár ez így túl hosszú lenne, nem férne ki, úgyhogy valószínűleg rövidítik Evelinre. :)

Tényleg: Laura neve feltűnt egyáltalán valamikor ott?
guess.who 2019 okt. 02. - 21:56:19 Előzmény amira_daa
(6881/18024)
Igen, valami ilyesmi Lóbeltünk.
Vagy inkább szeretne ilyesmi lenni, de vedd hozzá, hogy nem jött össze sem a Kataházicseléd-biztospont, sem az Andreanaccságosasszony ágyrajárás, sem a Pollenes ágyrajárás (na jó: az egy kicsit), a Tóth Evelines meg MÉG nem jött össze. Szóval lehet, hogy állati sármos a szakállkezdeményével Lóbelt (szerintem nem az, de nem az én dolgom megítélni), de a sztoriban eddig egy totális lúzer, akit ráadásul kirúgtak a tuti pesti kórházból, ahol később főorvos is lehetett volna, és most azért bokázik egy kis vidéki városka 24 órás ügyeletében a HR-es nő előtt, hogy könnyítsék meg 8 órára az ügyeletet... :) Nem egy tipikus sikertörténet.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:53:26 4/10 Előzmény Lambada
(6880/18024)
Az örökbefogadott gerek és a nevelt gyerek egy tekintet alá esik a vérszerintivel.Már pedig, ha Kálmán bá nem kifogásolta nejénél az apaságot (aztán meg a biróságnál) , akkor jogilag mindenképp ő az apja mindegyik Szappanos gyereknek.
Amúgy a végrendelet név szerint nevesiti az örrökösöket, csak Stefit nem, őnála valóban a leszármazás döntött, igy nem lehet kizárni senkit sem.

De persze eljátszogathatnak a DNS vizsgálatokkal ezügyben is, az is megtölt 3-4 epizódot. Meg Marosi is nyilatkozhat ezügyben, akkor van egy hétre való anyaguk.
7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 21:49:28 7/10 Előzmény Lambada
(6879/18024)
Mindegyik gyerek Kálmán bácsi nevét viseli. Vér szerint Ő az apjuk, vagy egyiknek se Ő az apja, sztem mindegy. Jogilag, mindegyik gyerekének Ő az apja.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:47:03 4/10
(6878/18024)
Szerintem Robi 8 órás ügyelet ötletét megfontolják, majd Robi kidolgozza, hogyan lehet megvalósitani. És akkor Kata megkaphatja álmai állását Robi mellett/ alatt, igy be tudja tartani a 12 órás időhatárt.
Evetke meg majd lekesen segit Robicseknek, miközben ő is abban reménykedik, hogy megakad majd rajta a szeme.
7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 21:44:58 7/10
(6877/18024)
Kíváncsi vagyok, h Robi dr meg tudja-e változtatni a kórház 24 h-ás ügy.rendszerét. Anno, ugye Kata e 24h-ás miatt nem vállalhatta el az állást.
Van rá sansz, h egy jóképű, új orvos miatt megváltoztatják a régi, kórházi beosztást.
5/10
Lambada 2019 okt. 02. - 21:44:38 5/10 Előzmény Rojita
(6876/18024)
Ha viszont az derül ki, hogy csak az anya közös, akkor nem jogos az örökség. Márpedig - amint tudjuk - "mater certa, pater incertus", vagyis csak az anya biztos!
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:42:46 4/10
(6875/18024)
Szerintem meg pont azért találták ki ezt a hülyeséget most, mert én többször szóvá tettem, hogy kicsit sem hasonlitó szinészekre osztottak testvér-szerepet.

Esküszöm, hogy azt hittem, hogy a Rudolf azt hozza ki a végén, hogy senkinek semmi köze Szappanos Kálmánhoz, mindegyiket úgy fogadták örökbe.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:39:16 4/10
(6874/18024)
Miért hagyták félbe a tegnapi lehet, hogy méhen kivüli terhesség szálat? Én vártam, hogy jön a szakorvos és mond valamit. Mert ha méhen kivüli a terhesség, akkor azt nem hagyhatják annyiban, az életveszélyes vérzéshez vezethet.
7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 21:38:50 7/10 Előzmény napraforgó
(6873/18024)
Azért remélem, látjuk még ezt a Fazekas dr-t.
7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 21:36:54 7/10 Előzmény napraforgó
(6872/18024)
" Kristóf kakukktojás"

Ez már itt is elhangzott, h a színészválogatáskor nem figyeltek a hasonlóságra. Most kiderül, h direkt így válogattak.
Persze, ha azt hoznák ki, h csak az apa közös, akkor is jogos az örökség.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:34:24 4/10
(6871/18024)
Az biztos, Robi - Tibivel nagy egyetértésben rántást kavargató háziasszonnyá (Vali2) akarták volna változtatni Katát. Frankón meg is egyeuztek, hogy nyáron esküvő, utána Katicának nem is kell dolgozni.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:31:47 4/10
(6870/18024)
Fazekas ocsmányul visszaélt az orvosi titoktartással. kata neki rinyálta el, hogy nem tudja, kit is szeret, Robit, vagy Danit, igy Fazekas a terhesség hirére összeadta a 2 + 2-t, és plénum előtt rákérdezett, hogy ki az apa.
Szerintem ezért fel kéne jelenteni őt is az etikai bizottság előtt.. Ilyet orvos nem tehet.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:26:20 4/10
(6869/18024)
36. rész
007-es jelentést tesz Kovács alesnek. Elmondja, hogy bejutott Attila szobájába. Kevés személyes holmit talált, de talált egy naplót, lefénylépezte a lapjait. Kovács kéri, küldje át a fotókat, a megfigyelést meg folytassa.
Renátó a kapuból ordit Tibinek, mutatja, hogy lesérült a lába. Elmondja, hogy kihallgatta, hogy a Józsi és a Dani az edzéstervről beszélgettek. A pszichológus úgy felkésziti őket, de úgy, vadállattá teszi őket.
Misi egy tükörbe néz és ordit, ő egy vérszomjas bengáli tigris. Zsóka hozza a retektálat, Misi az asztal alól előhúz egy kolbászt. A tigrisek húst esznek, HÚST! Zsóka nem tűnik ijedtnek, nem veszi komolyan Misit.
Evelin és Róbert bevásárolnak a kórházi büfében, a nő elfelejtette a pénztárcáját magához venni, Robi meghivja, sőt javasolja, hogy a kórház melletti pizzériában egyenek valamit.
Tibi megpróbálja kiorditani Kristófot és Tomit az ágyból, új edzésterve van. De a fiúk elutasitják, Kristóf nem tarthat minden nap zárva, Tomi meg megigérte Liba Leontinnak, hogy házat néz vele. Tibi hajlik a kompromisszumra, akkor holnap kezdik az új edzésformát.
Subicz csapata edz, szlalomoznak a labdával. Misi tigrist játszik, kapkod a levegőbe a mancsaival....
Kata Jodika vérnyomását méri, de nem figyel oda. Ideje elbeszélgetni, mondja a mamszi.
Rudolf a boltban Kristófot méregeti, majd elárulja, hogy ő késziti az apja szobrát. Kristóf közli, ő nem ér rá modelt állni, mert neki dolgoznia kell. Rudolf közli, ő csak elücsörögne itt, nem fog zavarni, majd csak nézegeti őt.
Tamás és Stefi elmennek megnézni Terikéék tisztaszobáját.
Margit és Lujzi jön vásárolni, kapribogyót kérnek, meg szilva illatú öblitőt. Közben a szobrászt nézik, aki olyan sámán féle. de állandóan Kristófot lesi, talán csak nem olyan....
Jolika Katát faggatja, mi az, amiről ő még nem tud? Kata közli, ő annyira el van bizonytalanodva, beszél hivatásról, meg mindenről, de Jolika rászól, ne beszéljen mellé. ekkor kiböki, nem tudja, ki a gyerek apja. Jolika csak legyint, azt már rég eldöntötte az élet, a lényeg az, hogy te vagy az anyja, a többit meg majd megoldjuk.
Subicz örömmel látja, hogy Fazekas harci állatokká változtatta a csapatát. A fiúk nagyon ügyesek a falatnyi pályán.
Terike és Zeusz bevezeti Stefit és Tomeit a tisztaszobába, ami inkább lomtárnak tűnik. Stefinek nem tetszik, de a többiek rá akarják beszélni.
Zsóka jön, látja, hogy Tibi egyedül edz, a labdával zsonglőrködik.Valival közli, este találkoznak szobor-ügyben.
Benedek és Palika elmesélik Sanyinak, hogy a Krisztián, meg az Anikó a kocsmában állandóan szemezgetnek.
Fazekas szétrúgatkja a Subicz által felállitott palánkot. Kell a szabadság.
Robi bemegy Evelinhez, ma 24 órás ügyeletben van, nem mehetnek ki a kórházból. Bár, ha Balázsi kolléga egy kicsit helyettesitené...
Misi és Sanyi veszekednek, Sanyi rohanna a kocsmába féltékenykedni, Misi nem engedi, erre Sanyi lepapucsállatkázza, mondván, nem oroszlán ő. Misi erre úgy megrúgja a labdát, hogy Sanyi földre rogy. Fazekas fölállitaná, ne szimuláljon, de sándor óbégat, neki nagyon fáj a lába. Dani megúnja a cirkuszt, elmegy Katáért, ide rendes orvos kell.
Stefi kiköltözik a panzióból, Tamás segit neki. Mónika nem örül, hogy elmegy az aranytojást tojó liba. Figyelmezteti a libár a számlára, mire az közli, már átutaltatta a pénzt.
Robi és Evelin bemegy a pizzériába, ami nem olyan bizalomgerjesztő, mint kivülről látszott. Robi a 8 órás ügyeletet propagálná a 24 órás helyett, szerinte át lehetne szervezni a rendszert. HR Liba csak félénken nézeget, nem nyilvánit véleményt.
Kata fájdalomcsillapitót ad Sándornak, Fazekas ott osztja az eszét. Dani hazaküldené Katát, feküdnie kéne. A nő visszaszól, hogy nem beteg, csak terhes. fazekas beszólogat Katának is, azt kérdi, kitől van a gyereke, erre Dani jól pofáncsapja. Martin elájul, alig tér magához, mindjárt el is akarja hagyni a falut.
A 4 nő Kálmán ifjúkori fényképét nézegeti. Zsóka két mamutfenyő közé állitaná, az az egylet cimere. Jolika szerint elég volt a mamutfenyőkből. Szerinte Kálmán békés, természetet szerető ember volt, szinte szent. Talán állatokkal kéne ábrázolni. Vali közbeszól, hogy na, azért nem volt ő szent.... Zsóka megsértődik, hogy elvetették az ötletét és elvonul.
Subicz hiába kérleli Fazekast, ő ragaszkodik a távozáshoz, majd küldi a számlát, az egész hétről, persze.
Rudolf jön a polgihoz és fura dolgot közöl vele. Tanulmányozta a Szappanos testvérek anatómiáját, és arra a megállapitásra jutott, hogy Kristóf kakukktojás, vagyis nem édestestvérek a többiekkel.
amira_daa 2019 okt. 02. - 20:47:02
(6868/18024)
Makranczi nagyon jól adta a megtört embert. Másokkal ellentétben a tegnapi ugrálást én kifejezetten élveztem, mert a különféle ostoba vállalati csapatépítő tréningek keserű paródiája volt, legfeljebb a valóságban jobbra hivatott diplomás embereknek kell pl. az őszi erdőben, szélben, esőben, sárban gyermetegen idióta feladatokat megoldaniuk, pl. "kincskeresés".

Makranczival nagyon eldumáltak milyen legyen a karakter :D nagyon ütős, nekem a bemelegités is tetszett ez a Sanyi-Józsi nyujtás kiemelt figyelmet érdemel :D
Ja a csapatépités értelme teljesen más én is ezt gondolom.
amira_daa 2019 okt. 02. - 20:45:23 Előzmény Kuttyánszki
(6867/18024)
Ezt úgy is szokták, hogy hátradőlnek,simán a földön állva.
Ja és legalább ne kérödzve rágózna tátogó szájjal Fenyő Iván. Egy az egyben a Csernust idézik ezzel a karakterrel, de persze, szándékosan :D


igen igy van pedig én birom a Martin karakterét. OCs nálam is kimaradt igy sajna nem vagyok Sisa ölre ugrálos dolgaival képben :D

amira_daa 2019 okt. 02. - 20:39:45 Előzmény guess.who
(6866/18024)
szereti a felette állo nőket Robi az a tipus aki az ágyán keresztül fog a csaj fölé jutni igy lett Volna MonikaMilf Doktornőnél is de ugye közbeszolt az élet. Robi a tipikus törtető és ágybol ágyba mászkálo hiéna aki miutána megkapja amit akar továbbmegy.

Kata meg fix pontnak jo lett volna az életébe. Akihez mindig hazajárhat amikor éppen nincsen más.
amira_daa 2019 okt. 02. - 20:37:58
(6865/18024)
"az nem szerelmi négyszög azaz négyzet mert Danika is ott lesz és még Martin mint ötszöggé alakito féltékeny is ott van"
És Pollit miért kell kihagyni? Hatszög az kérem, hatszög!"


jo hatszög közkivánatra :D az már párcserésnél is csoportnak számit :D tudom ne kivánjak és gondoljak 12-es karikán tulmutato gondolatokat :D