guess.who 2019 okt. 03. - 17:43:30
(6944/18024)
Szánom-bánom bűnömet, de én voltam! Pofátlanul loptam a Blájen életéből. :)

https://www.youtube.com/watch?v=vVHW3S68gw8
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 17:42:52 4/10 Előzmény guess.who
(6943/18024)
Ha kivirul, majd akkor lesz Kleopátra, addig nekem Evetke.
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 17:40:45 4/10 Előzmény guess.who
(6942/18024)
Dani öklözése is elég ostoba válasz volt, mert ezzel azt bizonyította, hogy Fazekas ösztönökre ható provokációján nem tudott intellektuálisan felülemelkedni és gondolkodni, csak ösztönös agresszióval tudott válaszolni rá.

Szerintem Dani csak itt veszitette el a lélekjelenlétét, Fazekas doki előző hülyeségeit vagy elviselte, vagy "intellektuálisan felülemelkedett"", ahogy mondod, lásd a beszólását az idétlen Rorschar tesztre.
offtopic
guess.who 2019 okt. 03. - 17:40:21
(6941/18024)
"ki nem állhatom a média által sztárolt embereket, még ha akár hasznos is a tevékenységük."

Alapvetően egyet is érthetnék ezzel, illetve részben egyet is értek, de nézd meg a másik oldalról: a sztárolásuk azt jelenti, hogy ismertek lesznek, olyan emberek is azonosítani tudják a tevékenységüket, akik korábban sosem hallottak róla. Így aztán egy Csernus többeket hozzásegíthet ahhoz (a bunkó modora ellenére), hogy ilyen-olyan mentális zavarukkal (vagy családtagjaikéval) elmenjenek egy szakemberhez és beszéljenek róla. Zacher Gábor sztárolása ugyanígy elindíthat embereket abba az irányba, hogy a drogozásuk nem jó stb.
Szóval ezekben az esetekben egy "sztár" rengeteget tud segíteni.
guess.who 2019 okt. 03. - 17:36:04 Előzmény napraforgó
(6940/18024)
Jajj, olyan kis izé vagy, ahogy beszélsz erről a szegény Evelinről. Az tény, hogy ezzel a Kleopátra-frizurával nem egy bombanő, meg nem huszonéves csitri, de csinos, nagyon szép a szeme és a mosolya is. Szóval szürke egérnek azért nem mondanám... :)

És erősen remélem is, hogy kivirul az elkövetkező részekben, hogy ne csak a gyomorbajos Maunikát vagy a pletykás öregasszonyokat kelljen nézni. :)
guess.who 2019 okt. 03. - 17:31:55 Előzmény napraforgó
(6939/18024)
" Mert lehet, hogy Dani azt mondja, őt nem érdekli, ő lesz a gyerek apja, akárhogy is van."
Na, ennek pont nincs realitása, hiszen éppen arról szól a száluk, hogy itt mindenki más után vágyik, mint akivel éppen van. :)

Egyébként korábban is mondtam: úgy kellene kezdeni, hogy DNS-vizsgálat, és akkor minden további kavarást le lehetne zárni egyértelműen. Csakhogy az írók szerint a sorozat érdeke éppen ezzel ellentétes, azaz hogy Kata inkább szülje meg bizonytalanul a gyerekét és majd Misi, Zsóka, Tibis és Vali ránézésre eldönti utána, hogy ki az apja. :) Sok-sok részt lehet megtölteni ezzel a nyűglődéssel... :)
guess.who 2019 okt. 03. - 17:23:39 Előzmény amira_daa
(6938/18024)
"lehet hogy nemcsak a párkapcsolatban hanem az ágyban is ezt szereti. "
Mármint azt, hogy a nőnek sztetoszkóp lógjon a nyakában és fehér köpenyben legyen? Lóbeltünk egy fétisiszta, és ezt így kell egy Amida-spoilerből megtudnom! :) :) :)
guess.who 2019 okt. 03. - 17:21:48 Előzmény amira_daa
(6937/18024)
"Danival szemben viszont Kata részéről nem korrekt amit csinál,"
Ha ilyen egyszerű lenne! De Dani nem korrekt, amit Stefánnal csinál, nem korrekt, amit Katával csinál. Kata nem korrekt, ahogy Danival viselkedik vagy éppen Lóbelttel. Stefi nem korrekt, ahogy Danival és Katával viselkedik, Lóbelt nem korrekt Katával, Pollennel és a HR-essel sem, Pollen nem korrekt Katával és Lóbelttel... Kifelejtettem valakit? Ez az egész katyvasz arról szól, hogy mindenki sumákol, meg mellébeszél, meg kamuzik, meg megjátssza magát. Egyedül ezt a szegény Tóth Evelint sajnálom: ő csak egy jó orvost és egy orvosnőt szeretne a kórházába felvenni, ehelyett kap egy halom kavarást, minden valószínűség szerint megrontják, ráadásul az első randiján egy lepusztult pizzéria bunkó pincérét is végig kell hallgatnia...

"Martint kiütötte. lehet itt mellé állni vagy ellene. nyilván nem volt tul diplomatikus a modszere, "
Pillanat! Korábban ugyan írtam, hogy értem, hogy mi volt doktorFazekas módszerének a lényege (hogy miért provokált mindenkit a gyengéivel), de ez nem jelenti azt, hogy egyetértek vele vagy hogy ettől szeretni fogom. Ugyanakkor Dani öklözése is elég ostoba válasz volt, mert ezzel azt bizonyította, hogy Fazekas ösztönökre ható provokációján nem tudott intellektuálisan felülemelkedni és gondolkodni, csak ösztönös agresszióval tudott válaszolni rá. Pedig elvileg diplomás ember, akitől azért elvárható lenne, hogy gondolkodik is - az apjával vagy Sándorral ellentétben.


Mondjuk mindezzel együtt jobban tetszene, ha Fazekas a korábban játszott vagány mondataival elemezgetné inkább az embereket, mert ez a Kata gyerekének apjára vonatkozó beszólás jobbára csak a saját kikosarazottsága miatti sértettsége volt, nem valódi elemzés.
guess.who 2019 okt. 03. - 17:07:45 Előzmény amira_daa
(6936/18024)
" lehet hogy picit érthetőbb lenne a sztori ha reális biologia lenne benne. "
Nekem egyre inkább az az érzésem, hogy a politikához hasonlóan lemennek a legalsó szintekre, mert ott van a sok néző; az értelmesebbekből, akik észreveszik az ordító hibákat, sokkal kevesebb van, így velük nem foglalkoznak túlzottan... Meg ha foglalkoznának, akkor az egy csomó pluszmunka lenne, meg utánajárás, meg szakértők megkérdezése egy-egy dologról... Így meg kézbesítenek tértivevényes levelet odalökve az első szembejövőnek, Maunika jegyző lesz végzettség nélkül, vagy éppen a sebész karakter átugrik nőgyógyászkodni. Csodálkozom, hogy múltkor Tibi fogfájásánál nem Csabadoktor műtötte a száját. :)
guess.who 2019 okt. 03. - 17:03:45
(6935/18024)
Na tessék, ilyeneket írogatsz Lauráról, és Amira engem gyanúsít elfogultsággal irányában. :) :D :P
guess.who 2019 okt. 03. - 17:01:52
(6934/18024)
Azon én is felröhögtem. :) Ráadásul kétszer is megmutatták (amikor Lóbelt bejött és amikor együtt kimentek), úgyhogy most már tudhatjuk, hogy szegény HR-es kisasszonyunk a TÁRGYALÓBAN székel. Biztos nem volt egy szabad kórterem, ahová betehette volna az asztalát és a laptopját. :)
guess.who 2019 okt. 03. - 16:58:18 Előzmény svejci
(6933/18024)
"Kata megkapja az álomállását, akkor meg Kárásziban fog kialakulni a szerelmi doktor háromszög.... (csak nem UlmanMónikával, hanem Kleopátrával.....)"
...tehát az írók megint sikeresen belefutnak az önismétlésbe, amit már jó néhányszor előadtak. :( Az első évadban is hiányzott egy-két fantáziadús író ebből a sztoriból, most meg, hogy már nagyon sok dolog történt a sorozatban, sokkal fontosabb lenne, hogy jó írókat keressenek, mert ha ugyanazt a tíz panelt ismételgetik, amit korábban, akkor igen gyorsan el fog laposodni. :)
guess.who 2019 okt. 03. - 16:54:28 Előzmény svejci
(6932/18024)
Igen, miután nagyon ügyesen elspoilerezte Sándorunk a múltkori interjún, érdekes végignézni, hogy hogyan vezetik szépen oda a kecskés-Koltais szoborhoz a szálat. :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 14:24:15 4/10 Előzmény svejci
(6931/18024)
Lehet, hogy Evelinnek van épp egy üres szobája, amit kivételesen kiadna Róbertünknek...., amig jobbat nem talál, természetesen....
1/10
janderka 2019 okt. 03. - 13:30:46 1/10 Előzmény svejci
(6930/18024)
A Brian életében van az a futóbolond Cézár, aki minden R betűs szót L-el mond. Egyszer még vicces, utána már idegesítő. Hiába vált mémmé.
svejci 2019 okt. 03. - 12:42:54 Előzmény napraforgó
(6929/18024)
Amúgy mi ez a fokozott aggodalom Lóbelt iránt?

Hááát, ahogy az elején nem volt szimpatikus számomra, most már kezdem megszokni.... :)
Fog ez menni.... :)
svejci 2019 okt. 03. - 12:41:35
(6928/18024)
Bruhaha. Ki találta ki a Lóbelt elnevezést, vagy én nem figyeltem volna fel rá, hogy Makránczi raccsol?

Nem tudom, én is itt olvastam..... :) Mert olyan ló feje van...., szerintem...., nem, nem raccsol, az biztos...
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 12:08:57 4/10
(6927/18024)
Addigra Evetke talál neki szállást a kórház közelében egy ismerősénél.
Amúgy mi ez a fokozott aggodalom Lóbelt iránt?
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 12:01:30 4/10
(6926/18024)
Igen, székely tájszó a mókusra.
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 11:57:19 4/10
(6925/18024)
Vagy az univerzális Csabadoktor, aki azóta átképezte magát nőgyógyásszá.
Én a pszichopata pszichiáterre nem biznám Katánkat.