amira_daa 2019 okt. 03. - 20:21:48 Előzmény svejci
(6957/18017)
Svejci levadászhatot Kleopátrát bár egy kis vöröses hajszinnel cukibb lenne nem?
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 20:19:37 4/10
(6956/18017)
Olgira gondolsz?
7/10
Rojita 2019 okt. 03. - 19:34:32 7/10
(6955/18017)
Tamás azt mondta az anyjának, h mivel hetek óta nem adott Neki pénzt, ezért odamegy, ahol kap. Ezért segíti Stefi libát. Most pénzt fog kunyerálni az unokahúgától? Mert kettejük között eddig nem volt szó pénzről.
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 19:23:08 4/10 Előzmény guess.who
(6954/18017)
Kezdjük mindjárt ott, hogy szent ember volt-e Kálmán, miként Jolika állitja, avagy nehéz természetű ember, aki miatt sokat szenvedett a felesége?
Valahogy a gyerekei nem sokat mesélnek a gyerek és ifjúkorukról, de számomra sokat elárul az, hogy 10-20 évekig rá sem nyitották az ajtót. Egy melegszivű jó apát nem szoktak igy elfelejteni. A mi családunkban legalábbis.
svejci 2019 okt. 03. - 19:21:41 Előzmény guess.who
(6953/18017)
Közös témájuk rengeteg akad, elvileg mindketten szeretik a kórházat/orvososdit, szóval akár még meg is javulhatna egy ilyen nő mellett Lóbelt. Ha meg mégsem akar megjavulni, akkor szóljon, megyek helyette állásinterjúra Kárásziba. :)

Háát igen!
Nekem is bejön Kleopátra, és tetszik az is, ahogy neki bejön Lóbeltünk...
Sajnálom szegényt, hogy csak egy ugródeszkának fogják felhasználni... :(
(mondom, nekem bejön Kleopátra.....)
guess.who 2019 okt. 03. - 19:04:37 Előzmény napraforgó
(6952/18017)
Persze, nem is valószínű, hogy ilyen meggondolások miatt írták így a történetet, csak azt próbáltam megvilágítani, hogy az adott szereplők egy-egy tette mögött mi lehet, ha a szereplő korábbi tetteihez viszonyítjuk. Sajnos az a baj, amit már sokszor írtam itt: a szereplők önazonossága már régen nem szempont, teljesen ötletszerűen írnak nekik jeleneteket... :(
offtopic
guess.who 2019 okt. 03. - 19:02:11
(6951/18017)
Nem, Fikusz Kukisz az Cézál légi balátja, akinek van egy felesége is, Foltisszíma. ;)

https://youtu.be/S0-Y5992hLA?t=105
offtopic
guess.who 2019 okt. 03. - 18:56:58
(6950/18017)
"Bizonyára akad még a szakmájában dolgozó nála elhivatottabb orvos, aki nem reklámozza önmagát. "
Teljesen biztosan akad nagyon sok. De mivel őket nem ismerik sokan, így nem is tudják az embereket felrázni, példát mutatni nekik stb. Szóval ha okosan használják fel, akkor ez a celeblét tud hasznos is lenni. Már úgy értem: az össztársadalom számára hasznos.
De ez már tényleg nagyon off itt, ne menjünk bele. :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 18:32:55 4/10 Előzmény guess.who
(6949/18017)
Jó, igy levezetve elég logikusnak tűnik, csakhát én nem nézek ki ilyen magasságokat a forgatókönyvirókból, pláne nem túl sok logikát. Szerintem nekik csak az a fontos, hogy megtöltsenek minél több részt, és kevéssé számit, hogy mivel.
Nem azért kavar Kata ezzel-azzal, meg amazzal, mert az logikus, és Dani is azért ingázik a szőke, meg a fekete liba között. És Róbert szerelmi élete is azért ilyen cifra, hogy minél hosszabb legyen a sorozat.
guess.who 2019 okt. 03. - 18:02:39
(6948/18017)
Igen, pénteken mindig úgy zárják le, hogy telirakják kamukkal, amik úgy hangzanak, mintha valami hűdeizgi fordulat lenne várható. Aztán hétfőtől meg kiderül, hogy fele sem igaz. :)
guess.who 2019 okt. 03. - 18:01:46
(6947/18017)
Nem tudom, engem zavar, hogy ez a lúzer Lóbelt minden nőt ágyba visz a sorozatban előbb-utóbb (remélem, a Lujzikás liezonját nem fogják mutatni premier plánban :) ), de azért az igaz, hogy most ez az Evelin-Lóbelt párosítás hihetőnek, életszerűnek tűnik.
Elvégre is Kata nagyon nem volt hozzávaló, mert túl bizonytalan és főzni sem tud; Pollen túl öntörvényű, Andrea vénasszony hozzá (elnézést!)... Szóval ez az Evelines vonal jónak tűnik. De félek tőle, hogy el fogják rontani a készítők ezt is. :( Pedig el tudom képzelni róluk, hogy szikrázik a levegő köztük: Lóbelt a fővárosi nagymenő orvos, Evelin meg a bezárkózott, de amúgy halálkedves és jól főző HR-es. Közös témájuk rengeteg akad, elvileg mindketten szeretik a kórházat/orvososdit, szóval akár még meg is javulhatna egy ilyen nő mellett Lóbelt. Ha meg mégsem akar megjavulni, akkor szóljon, megyek helyette állásinterjúra Kárásziba. :)
offtopic
guess.who 2019 okt. 03. - 17:54:57
(6946/18017)
Cézál? Milyen Cézál?!?! :)
guess.who 2019 okt. 03. - 17:54:01 Előzmény napraforgó
(6945/18017)
"Szerintem Dani csak itt veszitette el a lélekjelenlétét,"
No de érted: ennek a Fazekas-beszólásnak éppen a provokáció volt a lényege, hogy kihozza Dancából az állatot. Ha Dani okos és higgadt, akkor körberöhögte volna a dokit és utána KETTESBEN otthon, a külvilágot és az idegeneket kizárva elbeszélget a dologról Katával. Elvégre ki az a Fazekas? Egy senki. Az ő szempontjukból legalábbis.
Más kérdés, hogy ahogy lentebb is írtam: Kata közben azért Fazekasra is gondol (azonnal élesztgetni kezdte a földön fekvő dokit), meg Lóbeltre (még mindig rendszeres téma köztük Danival, hogy mi van vele), nem csak Danira; Fazekas azért jött le olyan gyorsan Ökörapátiba, mert itt van Kata; Lóbelt szintén azért keveredett Kárásziba, mert a szomszédban van Kata, Dani meg azért bizonytalankodik, mert még mindig nem tudja eldönteni, hogy a szőkéket vagy a feketéket szereti-e jobban.
És éppen ez az utóbbi az, ami miatt nekem hamis ez az öklözés. Vagy inkább úgy mondom: túlkompenzáló. Méghozzá azt próbálja elfedni, hogy ő maga is bizonytalanul kóvályog a Stefán-Kata vonalon, és ezért igyekszik ilyen határozott és gyors cselekedetekkel megmutatni az ellenkezőjét.
Ráadásul mondom: értelmiségi, akitől elvárható lenne, hogy nem ösztönből verekszik, hanem gondolkodik is. :)
guess.who 2019 okt. 03. - 17:43:30
(6944/18017)
Szánom-bánom bűnömet, de én voltam! Pofátlanul loptam a Blájen életéből. :)

https://www.youtube.com/watch?v=vVHW3S68gw8
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 17:42:52 4/10 Előzmény guess.who
(6943/18017)
Ha kivirul, majd akkor lesz Kleopátra, addig nekem Evetke.
4/10
napraforgó 2019 okt. 03. - 17:40:45 4/10 Előzmény guess.who
(6942/18017)
Dani öklözése is elég ostoba válasz volt, mert ezzel azt bizonyította, hogy Fazekas ösztönökre ható provokációján nem tudott intellektuálisan felülemelkedni és gondolkodni, csak ösztönös agresszióval tudott válaszolni rá.

Szerintem Dani csak itt veszitette el a lélekjelenlétét, Fazekas doki előző hülyeségeit vagy elviselte, vagy "intellektuálisan felülemelkedett"", ahogy mondod, lásd a beszólását az idétlen Rorschar tesztre.
offtopic
guess.who 2019 okt. 03. - 17:40:21
(6941/18017)
"ki nem állhatom a média által sztárolt embereket, még ha akár hasznos is a tevékenységük."

Alapvetően egyet is érthetnék ezzel, illetve részben egyet is értek, de nézd meg a másik oldalról: a sztárolásuk azt jelenti, hogy ismertek lesznek, olyan emberek is azonosítani tudják a tevékenységüket, akik korábban sosem hallottak róla. Így aztán egy Csernus többeket hozzásegíthet ahhoz (a bunkó modora ellenére), hogy ilyen-olyan mentális zavarukkal (vagy családtagjaikéval) elmenjenek egy szakemberhez és beszéljenek róla. Zacher Gábor sztárolása ugyanígy elindíthat embereket abba az irányba, hogy a drogozásuk nem jó stb.
Szóval ezekben az esetekben egy "sztár" rengeteget tud segíteni.
guess.who 2019 okt. 03. - 17:36:04 Előzmény napraforgó
(6940/18017)
Jajj, olyan kis izé vagy, ahogy beszélsz erről a szegény Evelinről. Az tény, hogy ezzel a Kleopátra-frizurával nem egy bombanő, meg nem huszonéves csitri, de csinos, nagyon szép a szeme és a mosolya is. Szóval szürke egérnek azért nem mondanám... :)

És erősen remélem is, hogy kivirul az elkövetkező részekben, hogy ne csak a gyomorbajos Maunikát vagy a pletykás öregasszonyokat kelljen nézni. :)
guess.who 2019 okt. 03. - 17:31:55 Előzmény napraforgó
(6939/18017)
" Mert lehet, hogy Dani azt mondja, őt nem érdekli, ő lesz a gyerek apja, akárhogy is van."
Na, ennek pont nincs realitása, hiszen éppen arról szól a száluk, hogy itt mindenki más után vágyik, mint akivel éppen van. :)

Egyébként korábban is mondtam: úgy kellene kezdeni, hogy DNS-vizsgálat, és akkor minden további kavarást le lehetne zárni egyértelműen. Csakhogy az írók szerint a sorozat érdeke éppen ezzel ellentétes, azaz hogy Kata inkább szülje meg bizonytalanul a gyerekét és majd Misi, Zsóka, Tibis és Vali ránézésre eldönti utána, hogy ki az apja. :) Sok-sok részt lehet megtölteni ezzel a nyűglődéssel... :)
guess.who 2019 okt. 03. - 17:23:39 Előzmény amira_daa
(6938/18017)
"lehet hogy nemcsak a párkapcsolatban hanem az ágyban is ezt szereti. "
Mármint azt, hogy a nőnek sztetoszkóp lógjon a nyakában és fehér köpenyben legyen? Lóbeltünk egy fétisiszta, és ezt így kell egy Amida-spoilerből megtudnom! :) :) :)