amira_daa 2019 okt. 29. - 22:17:24 Előzmény napraforgó
(8350/18030)
oké akkor vacsit rendeltek ez a 12 orás szabály mindig 24-re emlékszem.
4/10
napraforgó 2019 okt. 29. - 22:17:19 4/10 Előzmény amira_daa
(8349/18030)
Mindkettőnek a végén, már a 40 perc körül . Ez a tegnapi - Janderka linkjéből.
4/10
napraforgó 2019 okt. 29. - 22:13:55 4/10 Előzmény amira_daa
(8348/18030)
Kristóf nem maradhatott ott reggelire. Mivel reggel jött el ÖA-ból, estére vissza kell érjen. A szobát is csak pár órára vették ki.
amira_daa 2019 okt. 29. - 22:12:09 Előzmény napraforgó
(8347/18030)
mikor van elején vagy végén mert akkor beletekerek a két utolso részbe
amira_daa 2019 okt. 29. - 22:11:26
(8346/18030)
na hogy felviditsalak leirom az én verziomat amit nem forgattak le jo?
Kristof kocosan kikászálodik az ágybol megpuszilja Laurát, majd megrendelik a reggelit.

Aztán másik snitt állnak a hotel előtt még egy utolso szerelmes csokot váltanak. Egyik jobbra akar menni a másik balra, de !!! mikor eltávolodnak egymástol 10 méterre Kristof visszafut hozzá és megcsokolja.

" Várom a következő randit"
Nevetnek egyet és már szebben indul a reggel. Kristof visszakocsikázik Lau pedig buszra vagy villamosra száll.

Kimaradt jelenet forgatokönyvet. DÖ. 54. rész. Laura és Kristof.
4/10
napraforgó 2019 okt. 29. - 22:09:22 4/10
(8345/18030)
Még a végén kitalálják, hogy volt a Kálmánnak egy eltitkolt ikertestvére, az bukkant most fel.....
4/10
napraforgó 2019 okt. 29. - 22:08:19 4/10 Előzmény napraforgó
(8344/18030)
Remélem., hogy valaki, aki ügyes hozzá, kivágja azt a képet, ahol a férfi áll a busz előtt, egy pillanatra látni az arcát. Igy tényleg hasonlt Kálmánra, csak szakálla van és nagyon öregesen mozog.
amira_daa 2019 okt. 29. - 22:05:23
(8343/18030)
Huha akkor jol tettem hogy kicsekkoltam ebből a sorozatbol igy is elég ezt a csomo baromságot olvasni. Ki nyelne le egy kisméretű szobrot? logikátlan bedugom a táskába egy kis részbe vagy könyvet kivágom és belesüllyesztem vagy bármi de ez olyan lehetetlen. köszi hogy leirtad ami vot meg Napraforgonak is köszi.
A képeken azt látom hogy nem Kálmán nyilván valami haragos.
4/10
napraforgó 2019 okt. 29. - 21:52:55 4/10
(8342/18030)
Szerintem az a pasas nem Kálmán. Én a szobrászra tippelek. Sőt, szerintem ő tette Subicz ablakába a fenyegető üzenetet is. Talán nem tetszik neki, hogy elvitte a féligkész szobrát, ráadásul nem hallottuk, hogy kifizette -e.
Janderka linkjén látszik, hogy az a férfi NEM Kálmán. Schneider Zoltán (Rudolf, a szobrász) profilját nem ismerem, nem tudom megitélni, hogy 100%-e, hogy ő, de én rá tippelek.
Valaki kereshetne a szobrászos epizódokból egy jó fotót a szobrászról . Profilképet, balprofilt.
4/10
napraforgó 2019 okt. 29. - 21:48:04 4/10
(8341/18030)
Ma nem volt vali sem, nemhogy Kristóf. Valiról Tibi azt mondta, elment valahová, Kristóf szóba sem került.
4/10
napraforgó 2019 okt. 29. - 21:45:18 4/10
(8340/18030)
A legelejéről lemaradtam.
Olga a panzió erkélyén takarit, amikor észreveszi, hogy Mónika elmegy valahová, gyalog. Előveszi a telefonját, megnéz valamit, aztán bemegy. Gondolom, most megy kutakodni Móni szobájába.
Zsóka kora reggel felébrsztette Misit, aki készül az első polgárőri napra. Reméli, hogy a nagy napra Zsóka valami tápláló reggelit készitett neki. Zsóka közli, persze, táplálót és főként egészségeset. Misi már fanyalog, tudja, hogy ez mit jelent. zsóka még csomagol pár répát tizóraira, meg sem hallva Misi sóhaját, hogy inkább egy szál kolbászt csomagolna.
Olga egy portörlővel megy Mónika szobájába és megkezdi a kutatást. Lefényképezi az iratait.
Eközben Mónika az udvaro edző bátyját keresi fel.
amira_daa 2019 okt. 29. - 21:37:55 Előzmény napraforgó
(8339/18030)
most már értem, lenyelt valaki egy szobrot? tessék? :D
4/10
napraforgó 2019 okt. 29. - 21:25:33 4/10
(8338/18030)
54. rész.
Tibi éppen edz az udvaron, amikor jön Mónika, hagyja abba, fontos hire van. Elmondja, hogy Olgánál talált egy butatelefont, amiben csak 4 szám volt, ebből 2 Marosi és Kámán. Nándin keresztül azt is megtudta, hogy Olga ült műkincsrablásért. Tibi megdicséri, egy kevés ész a húgának is jutott.
Icuka most a Mónikánál kutakodó Olgát lepi meg. Rászól, a nagysága nem szereti, ha a szobájába ki-bejárnak. Olga azt mondja, Mónika kérte meg, hogy takaritsa ki a szobáját. Icuka persze nem hiszi el.
Attila a teraszon kávézgat, amikor jön Icuka és beszámol neki, hogy itt minden felbolydult. Tegnap Mónika turkált Olga cuccai közt, ma meg az Olga turkászott Mónikánál. Attila szerint nem baj, ha kicsinálja egymást a két nő.
Misi névsorolvasást tart, holott látja, hogy csak a Krisztián hiányzik. Krisz megérkezik, indulhatnak megfigyelésre. Misi beleköt Krisz tarka Hawaii ingébe, túl feltűnő. Máskor vegyen fel mást.

Robi valami vicceset mesél Katának, aki heherészik. Nővér jön, beteget hoztak. Mennek a betegfelvételre megvizsgálni.
Mónika bemegy Zsókához a postára. Rápirit Zsókára, hogy tudja, hogy ezzel a hajtűvel ő zárta be Tibit a kárászi öltözőbe. Zsóka tagadni próbál, de végül megtörik, amikor Mónika azt mondja, hogy majd közli a nagy barátnőjével, Valival, hogy ő zárta be az urát. Zsóka megijed, csak azt ne!. Mónika erre azt követeli, hogy felejtse el Tomika ültetvényét, soha ne beszéljen róla senkinek. Majd faggatja, ki volt a bűntársa. De Zsóka ebben már nem játszik a kezére, állitja, hogy egyedül volt.
A polgárőrség megteszi az első falukört, utána vitatkoznak, most hogy legyen tovább. Zsoca azt javasolja, üljenek le a kocsma előtt sörözni. Krisztó szerint el kéne kérni a lovakat, akkor az ösvényekre is be tudnak menni üldözni a bűnözőket. Misi mindkét ötletet elveti, több komolyságot uraim! Margit és Lujzi jön, kérdik, mit csinálnak. Mondják, hogy megfigyelést tartanak, mint polgárőrök. A nénik közlik, a megfigyelést eddig ők csinálták, de akkor most elmennek Kárásziba zöldborsót venni. Krisz gúnyolódik, akkor ők most két öregasszonyt helyettesitenek?
Robi és Kata az új beteget vizsgálja, mellkasi röntgent és hasi ultrahangot kérnek. Valami nem stimmel, a beteg eredményei rendben vannak. kell. A főorvos Katát kéri, mosakodjon be.Jön a főorvos, mutatja a röntgent, valami idegen test van. Azonnal műteni kell! A főorvos Katát kéri fel. A beteg gyomrából egy kis szobor kerül elő.

Krisz megint mesékkel traktálja a társait, amikor meglátják Attilát, aki készül valamire! Megjött Zukai és Mahics, bemennek a bozótba. Misiék lecsúsznak az ülésen, megfigyelés indul.
Attila átadja a pénzt a két erdésznek (nyilván Kovácstól kapta), majd rákérdez, hogy ők fenyegették-e meg a Subiczot. Az erdészek tagadják, csak nyugtázzák, hogy más sem szereti a polgit. A polgárőrök Krisztót küldik, feltűnést kerülve hallgassa ki őket. A 3 férfi persze észreveszi, megkérdik, mit csinál itt. akkor Krisz azt mondja, ő csak gazol itt a Mónika kérésére. Attila szerint ez a pasi csak egy idióta, most jött ki az elvonóról. Attila elmondja, hogy a Szappanos ház mögötti telket megszerezte tartós bérletbe a Mahicsnak.
Kata és Robi tanakodik, miért nyel le valaki egy szobrot? Jön a főorvos, az egy Mária szobor, talán műkincs, már jelezte a hatóságoknak, megtudta ez egy régóta keresett délszláv műkincs.
Krisztó elmondja, hogy mit hallott a bokortépkedés közben. Krisz utána el is hagyja a megfigyelőautót, aztán Zsoca is követi a kocsába, végül Sándor is otthagyja Misit, délután van és ő még nem is reggelizett.
Kovácsné jön az unokájához, sürgeti, menjenek minél előbb a kormányhivatalhoz útlevelet csináltatni, vizumot intézni. Józsi gondolkodott, miért is menjen ő Tahaiföldre. Babika mondja, hát az anyádért. De Józsi szerint, ha az anyját nem érdekelte annyi évig, akkor most minek menjen utána.

Krisztó felkeresi Tamást, bemutatkozik neki, majd közli, hogy mit talált a Zeusz kertjében. Krisz szeretné, ha bevenné a buliba. Tamás elutasitja, ő a pesti spanjaival kezdett az üzletbe és velük csinálja végig. Krisz jelzi, hogy nem lenne jó, ha másoknak is a tudomására jutna a dolog és otthagyja Tomit.
Lujzi és Margit leszáll a buszról, amikor Lujzi észreveszi, hogy a borsóját a buszon felejtette. Fut a busz után kiabálva, amikor észreveszi, hogy az út végén a "Kálmán" elfut a busz előtt. Megdöbben, de a Margitka meggyőzi, hogy csak a szeme káprázott.
Misi nagyon lelkesen számol be Zsókának, aki örül, hogy a férje végre újra a régi, energikus, tettrekész, nem ül magába roskadva. meg is jutalmazza gyorsan egy kis szójafasirttal, amihez zöldségköret dukál.
amira_daa 2019 okt. 29. - 21:19:19
(8337/18030)
ennyire gáz volt még meg kell várnom Napraforgo összefogloját de picit spoilerezhetsz hogy mi volt . kergetik a bácsit aki szellem?
amira_daa 2019 okt. 29. - 19:19:44 Előzmény janderka
(8336/18030)
Janderka de jó fej vagy, köszi.
amira_daa 2019 okt. 29. - 18:59:00
(8335/18030)
bármi csak tudjuk hogy boldogok, és össszejöttek. támogatom az ötletet.
amira_daa 2019 okt. 29. - 18:58:19
(8334/18030)
figyi egy kis romantikának és romantikus boldogság megmutatásának én sem vagyok ellenére, szerintem is jobb lenne ha látnánk is hogy tényleg jol választottak, és hogy boldog perceket órákat szereztek egymásnak. Remélem hogy boldogan fognak elterülni, azért mert nem vagyok oda Lauráért attól miért ne használhatnák ki a helyzetet és élvezhetnék egymás társaságát.
1/10
janderka 2019 okt. 29. - 18:32:27 1/10
(8333/18030)
A testvértopikba belinkelt fotó alapján nem Kálmán bácsi volt az ismeretlen lidérc.
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=152835059&t=9239514
(Magdi60-nak innen is köszi a képet!)
guess.who 2019 okt. 29. - 18:25:39 Előzmény napraforgó
(8332/18030)
(Az mondjuk tényleg egy picit fura, hogy Laura ilyen gyorsan textiltelenedett... Mondjuk azután, hogy Kristóf méretét kérdezte a telefonban, végső soron biztos volt, hogy rövidesen erre is sor kerül.)
guess.who 2019 okt. 29. - 18:23:44 Előzmény napraforgó
(8331/18030)
Nem muszáj, nem muszáj, de azért mennyivel jobb lenne, ha mégis mutatnák!

(Ezt természetesen nem én mondom, hanem sok hímnemű néző. :) )