amira_daa 2019 okt. 30. - 14:15:08 Előzmény Rojita
(8410/18030)
hát a M .Piroska alias Olga nem volt jo omen amiben a szinésznő játszik minden sorozatot bekaszáltak amugy. igy volt a fapaddal most a főzőssel is a viasaton , most a DÖ-nél is kevesebb van....

sok téma volt ami kényes volt ( thaiföld, drog, tek és társai és ezt főmusoridőben enélkül is ment volna a sorozat. TT meg nagyon sok volt, több szál volt. szerintem itt nem tudják nagyon tovább vinni majd fejlesztenek mást.
7/10
Rojita 2019 okt. 30. - 14:01:52 7/10
(8409/18030)
Nahát! Két hónap és 2 hét az évad, amikor az első évad 4 hónap volt! Azért nem erre számítottam! Annyi témát megkezdtek, el fogjuk felejteni tavaszig.
Sztem, annyira fáztak télen a napi forgatásokon, h most inkább leállnak a hidegben.
Igazatok van a forgatókönyvvel. A családtagokon nem látunk fejlődést. Reménykedjünk, h összekapják magukat az írók, esetleg kapnak egy humoristát is maguk mellé.
Akkor azt kívánom magunknak, h egy feszesebb fk készüljön el, ne menet közben ötleteljenek. Javuljanak meg kicsit a családtagok, Sándort pedig küldjék el egy többhónapos továbbképzésre, (helyettesíthetné Őt a faluban vki humorosabb karakter).

A TV2-t pedig nem nézem.
4/10
napraforgó 2019 okt. 30. - 13:35:36 4/10
(8408/18030)
Igen, be kell látni, hogy nem húzható minden úgy, mint a rétestészta.
A baj az, hogy egyik szereplőnél, "örökösnél" sem látunk jellemfejlődést, legalábbis azt a pozitiv változást, amit Kálmán reméltaz örökség kilátásba helyezésével.
Tibi teljesen meggárgyult, Mónika aljasabb, mint valaha, Kristóf rátalált a szerelem, miközben még le sem zárta a szerencsétlen házasságát.
Tamás naplopó ingyenélőből aktiv drogterjesztővé vált, és hát Kata élete sincs megnyugtatóan sinen.

Ott vannak a mellékszereplők, Misi és Sanyi, a két fura ökör, Zsóka az erőszakos, megalomán, nem túl okos asszony, Anikó, a talpraesett kocsmatündér, meg a lánya, akire hirtelen rászakadt egy nagy vagyon és most azt se tudja, hová tegye. Szláven, a titokzatos jugó, meg bajkeverő felesége, meg a naiv kis barátnője.

Valahogy nem kovácsolódott össze a család és a falu lakossága is debilebb, mint a kezdeteknél.Igen, be kell látni, hogy nem húzható minden úgy, mint a rétestészta.
A baj az, hogy egyik szereplőnél, "örökösnél" sem látunk jellemfejlődést, legalábbis azt a pozitiv változást, amit Kálmán reméltaz örökség kilátásba helyezésével.
Tibi teljesen meggárgyult, Mónika aljasabb, mint valaha, Kristóf rátalált a szerelem, miközben még le sem zárta a szerencsétlen házasságát.
Tamás naplopó ingyenélőből aktiv drogterjesztővé vált, és hát Kata élete sincs megnyugtatóan sinen.

Ott vannak a mellékszereplők, Misi és Sanyi, a két fura ökör, Zsóka az erőszakos, megalomán, nem túl okos asszony, Anikó, a talpraesett kocsmatündér, meg a lánya, akire hirtelen rászakadt egy nagy vagyon és most azt se tudja, hová tegye. Szláven, a titokzatos jugó, meg bajkeverő felesége, megy a naiv kis barátnője.

Valahogy nem kovácsolódott össze a család és a falu lakossága is debilebb, mint a kezdeteknél.
amira_daa 2019 okt. 30. - 13:00:41 Előzmény napraforgó
(8407/18030)
szerintem csinálnak egy mini évadot és ennyi, szerintem nincsen ebben több, lehetett volna de igy annyira szétcsuszott az egéyz ( bocsi RTL ) igy szerintem ennyi csinálnak egy gyors lezárást hogy időt ugranak vagy bármi és ennyi szerintem össze vissza 200 részig fogják csinálni.

igen annyira sok lett elinditva hogy nem birja el a sori, az Olgás nélkül jobb lett volna de ez van.
4/10
napraforgó 2019 okt. 30. - 12:42:28 4/10 Előzmény amira_daa
(8406/18030)
De ha a 61. résszel végetér a második évad, akkor miért tüntették fel a 62., 63, és 64. részeket is az epizódlistán?

Annyi, de annyi elvarratlan szál van, mit fognak ebből befejezni a hátralévő 6 részben?
Olga -szál? Ibolya? Kristóf, meg a cseregyerek?
Most meg megjelent Kálmán , vagy az alteregója és traktorok, buszok előtt ugrabugrál.
amira_daa 2019 okt. 30. - 12:41:39
(8405/18030)
első kommentet meg is kapta a Mintaapák :D

itt a link
amira_daa 2019 okt. 30. - 12:39:41 Előzmény napraforgó
(8404/18030)
jaja :D örökösök után Mintaapák
offtopic
amira_daa 2019 okt. 30. - 12:38:09 Előzmény napraforgó
(8403/18030)
én mondtam hogy a Mintaapák igéretes és nemcsak a Fenyő miatt ugye hogy ugye
4/10
napraforgó 2019 okt. 30. - 12:36:38 4/10 Előzmény napraforgó
(8402/18030)
Legfeljebb odébb megyünk egy csatornával....
4/10
offtopic
napraforgó 2019 okt. 30. - 12:35:05 4/10
(8401/18030)
Hatalmas lépésre készül a TV2, ugyanis közel 15 évvel a Jóban Rosszaban premierje után új napi magyar sorozatot indít. A Mintaapák az argentin Dear Daddies magyar közönségre szabott adaptációja lesz, melyet jelenleg is forgatnak. A sorozatot Chilében és Mexikóban is feldolgozták, az első európai változata pedig 2018-ban Szlovákiában készült, ahol nagy siker lett. A producióban négy egymástól merőben eltérő apa életét ismerhetik meg a nézők. A 3 gyerekes exfocistáét, aki a hagyományos értékrendben hisz, a sármos, sikeres ügyvédét, aki irtózik a felelősségtől, a régi és az új családja között vergődő elvált férjet, valamint a megözvegyült állatorvost, a szingli szuperapát.

A SorozatWiki információi szerint november 11-én lesz a Mintaapák premierje a TV2-n. Úgy tudjuk, hogy a vadonatúj sorozat minden hétköznap kora este, a Tények Plusz után lesz látható. Így a TV2 Csoport az új magyar szériájával válthatja a jelenleg ebben a sávban látható Fuss család, fuss! című sportrealityt.

A sorozat főszereplői Fenyő Iván, Klem Viktor, Mészáros Béla és Szabó Kimmel Tamás lesznek. Rajtuk kívül a Mintaapákban mellékszereplőként olyan elismert színészek is feltűnnek, mint Stohl András, Egri Márta, Kovács Patrícia, Polyák Lilla, Botos Éva, Földes Eszter, Kuna Kata és Pataki Szilvia.

A hírrel kapcsolatban megkerestük a TV2 Csoport Sajtóosztályát, ahol a SorozatWiki számára az indulás napját és a sorozat korai esti időpontját is megerősítették.
amira_daa 2019 okt. 30. - 12:29:26
(8400/18030)
Amit JAnderka bevágott a lényeg. Hát sajna...szerintem harmadiknál leállnak , köszi Janderka

November 8-án lesz látható a Drága örökösök 2. évadának fináléja - tudta meg a SorozatWiki az RTL Magyarországtól. Így 61 rész után jövő pénteken búcsúzik a sorozat mostani szezonja. Helyére november 11-én A Konyhafőnök VIP 4. évada kerül, melyről korábban itt írtunk bővebben. Ugyan a napi széria 2. etapjából némileg kevesebb epizód készült, mint nyitó évadból, de jó hír, hogy ezzel nem ér véget a történet. A csatorna már szeptemberben bejelentette, hogy lesz 3. évada is a Drága örökösöknek, mely valamikor 2020-ban kerül képernyőre.
1/10
janderka 2019 okt. 30. - 12:22:10 1/10
(8399/18030)
Mindegy. Megy a süllyesztőbe. És emiatt nem fogok sírva fakadni.
http://sorozatwiki.hu/hirek/megtudtuk-hogy-meddig-tart-a-draga-orokosok-2-evada
amira_daa 2019 okt. 30. - 12:18:03
(8398/18030)
nézd behuzhatja mégegyszer :D
amira_daa 2019 okt. 30. - 10:41:57 Előzmény janderka
(8397/18030)
Na jo, ha olvasnak is minket, miert erne meg nekik e szerint potmunkat bevallalniuk?
Vagy azt hiszik, mi vagyunk az RTL - topikolvasoknak alcazott - nagyhatalmu sorozatfelelosei????

....mert vannak sorozat ivbeli hibák és pl a Tominál is ki kellett volna zárni hogy elment a faluba egyedül a Tamival ( akkor volt a mindenhova együtt és nem egyedül) és mi rávilágitottunk hogy alap szereplő nemkap figyelmeztetést vagy bármit ha kiesik a játékbol és az irok nem veszik észre? Ennyi. Amugy igen ha tévedtek vagy a sorozat menetét megváltoztatná a hiba kkor muszály változtatni
1/10
janderka 2019 okt. 30. - 10:39:46 1/10
(8396/18030)
Egyebkent sem hiszek sajnos ebben, mivel mindazokhoz az elvarratlansag hegyekhez kepest amikkel mar reg szembesitettuk (volna) oket, alig a tizedukre adtak csak valaszt. Mikozben a hulyesegtrendet ujabb es ujabb modon viszik tovabb, mintha nem volna holnap ..
amira_daa 2019 okt. 30. - 10:35:45
(8395/18030)
"De tény, hogy kapják be a szűzmáriájukat.

......kinek a pap, kinek a papné kinek a szüz mária :D

Óh igen, a műkincstolvajok is verik az asztalt, meg a marihuánatermesztők is. Az csak sima kötélkender lehetne ami itthon megnő, nem a kiváló áruk kendere.

.....ez gugli vagy tapasztalati eredetű vélemény :D :D

Miért hívnak itt szinte mindenkit S vagy Sz betűsnek? Szappanos, Szása, Szláven, Subicz, maroSi, Sándor, Stefi

........engem nem is :D :D egy darab s betű sincen sem a nevemben sem az itteni account nevemben. :))

....VISZONT! idézni csak pontosan :D
....CSomóS Andrea dr, GéSa, SolymoSi Zoltán , KovácS GáSpár ( GazSi :D ) TomicS Tamara, CSaba :D , FazekaS Martin ( kedvenc ) SZTOJKA :D család :D Dr KékeSi Laura, Endrődy KriSztián. :))))

és különben is szegény DR Lendai Róbert is kaphatn mondjuk mégegy keresztnevet, csak miattad :D
Lendvai Simon Robert ( tessék ) vagy Lendvai LOBElsz és akkor ott is van s na tessé.

gondolom az S betű valamiért fontos talán? hm.. akár :D

"Marosinak azóta se hiányzik a lenyúlt telefon. Érdekes."

.....Miért hiányozna? :D mivel utolso részeknél lopták el a forgatáson és ugye igy nem tudja keresni azért forgatási baki később lopták el a forgatáson mint ahogy a részekbe kerül :D
1/10
janderka 2019 okt. 30. - 10:30:26 1/10
(8394/18030)
Na jo, ha olvasnak is minket, miert erne meg nekik e szerint potmunkat bevallalniuk?
Vagy azt hiszik, mi vagyunk az RTL - topikolvasoknak alcazott - nagyhatalmu sorozatfelelosei????
amira_daa 2019 okt. 30. - 10:24:24
(8393/18030)
Ez a tipikus, Lourdes ihlette Mária szobor, a Hašek által megénekelt bécsi Moritz Mahler cég termékpalettájáról. :ODDD A széttárt karjai külön megnehezítik a lenyelését. (Hacsak nem hivatásos kardnyelő próbálkozik meg vele, de még egy ilyen szakember is elutasítaná a műveletet.)

....gondoljátok Karácsonyra kaptok egyet egyet 1-2 euro a bécsi flohmarkton :D
ondom én hogy a vibrátorként feld..ta ( elnézést kérek a vulgaritásért) esetleg hatékonyabb és hihetőbb lett volna. lehet eg ymérettel nagyobb mária szobor is jo lett volna :d akkor abszolut hihetőbb lett volna az egész.
amira_daa 2019 okt. 30. - 10:21:29
(8392/18030)
"Ne szépitsük ez egy eredeti Kálmán"
Kálmán szeret a kocsik előtt ugrabugrálni!

..... aztán csodálkozik hogy elütik. :D

""szerintem ez még vibrátornak is méretes"
Ajjaj, tapasztalati úton szerzett tudás ténye sejtetődik.

......egy egész szettet kaptam az egyik 'rajongomtol' :D ( komolyan :D )

"A matrjoska szerinted miért kell? De, hogy egy szerbiából érkezett ne ismerné a matrjoskát... na ez is agyrém.

.....gondolom a moncsicsi meg régi pörgetős bugocsiga nem hatna tul keményen a sorozatban igy lett Matrojska, :D

Matrojska: ugye kihámozod egyik babát a másikbol és a lényeg az alján van és mennyi felszin van mögötte. pl: igen zabosan viselkedik Monika és közben kiderül hogy ez előre megbeszélt dolog volt és csak szerepjáték, ne feledd aki ilyet dolgozik az életével játszik. Innen az elnevezés, gondolom vannak ilyen szavak amiből lehet tudni hogy ki micsoda vagy na lényeg hogy youtube-ne van a témárol bőven video és ott ha megnézel egy-két videot akkor más szemszögből is tudod nézni a dolgot.
1/10
janderka 2019 okt. 30. - 10:09:42 1/10 Előzmény amira_daa
(8391/18030)
Mar azcalapokat sem ertem. Nem tudunk irni egy uj magyar sorozatot ezert megveszunk egy sok tekintetben mar tulhaladott idegent amit aztan persze nem forgatunk le a licence szerint, hanem elkezdjuk ad hoc atirni a semmibe.
Ilyen alapon megvehettek volna a Lolka-Bolkat is es elkezhettek volna el Micimackositani...