amira_daa 2019 aug. 31. - 15:34:58
(5250/18030)
szerintem is meglesz a böjtje hogy Vali ilyen hülye volt, még Tomika volt a legnormálisabb meg a Kristof, de hát Tibi, őt ténlyeg ki kellett volna ütnie a játékbol, szerintem iez meg is fog történni.
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 14:40:20 4/10
(5249/18030)
Én valahogy nem tudom elképzelni, hogy Olga beleszeressen Renátóba. A fúiról igen, de hát kettőn áll a vásár.
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 14:36:55 4/10
(5248/18030)
Én arra gondoltam, hogy Vali otthon megsüti a süteményt, aztán szépen átviszi a kisboltba, izlésesen elrendezi egy tálcán, aztán Kristóf árulja. Vali kiszámolja a bekerülési költséget, ezt levonják a haszonból, aztán a tiszta nyereséget megfelezik Kristóffal. Kristóf meg nagyon jól rá tud beszélni mindenkit a vásárlásra. Ha minden nap másfajta sütit sütne, nagy lenne a kereslet iránta. Vali hasznosnak érezné magát és lenne kis bevétele is, nem függne annyira Tibitől.
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 14:28:12 4/10
(5247/18030)
Szerintem meg nem. Vali olyan helyes, kedves asszony volt, aki még a hülye férjét is képes elviselni. Miért kell belőle gonosz boszorkányt csinálni? Már az sem tetszett, amikor Anikóra ráuszitotta Zsókát és az ellenőr barátnőjét. Igazából a férje volt a bűnös akkor is, mégis Anikón verte le, nem Tibin. Neki megbocsátott.
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 14:19:50 4/10
(5246/18030)
nekik - lemaradt a k.
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 14:19:16 4/10
(5245/18030)
Annyit szenvedek az új laptopommal. Most irtam egy csomót és megint elszállt minden.

Épp dicsértem a sorozatot, hogy mennyi kivánságomat teljesitették, mennyi javaslatomat vették eddig figyelembe.
Muskátli került az ablakokba, kinőttek a bokrok és virágok a kertekben. Előkerült egy csomó állat. Kecske, birkák, Terike tehene, kutya, baromfiak. A lovak is sűrűbben szerepelnek.
Tibi nem káromkodik annyit, habár az orditásról nem szokott le.
Kata nem ugrál annyit Dani (és más férfiak) derekára és abbahagyta a faház takaritását is. Most állandóan a konyhában matat, mint az anyja mása. Ha Dani hazajön, nem veti magát a nyakába, derekára, csak kis üdvözlö csókot váltanak.
Kata egészségközpontja rendelő jelleget öltött és Kata is doktornőnek látszik a fehér köpenyében.

Sajnos Misi és Sanyi éppoly bugyuta, mint az első évadban, és a falusi öregasszonyok is elég primitivre vannak megalkotva.

Ami a második évadban nem tetszett, az az, hogy mind Tibi, mind Vali méltatlanul durván bánt Marosival, aki eddig mindig jóindulattal viseltetett velük. Sokszor kisegitette őket, Tibi csak neki köszönheti, hogy nem esett ki az örökösök sorából, mert még időben kihozta a rendőrségről. Tamásnál is elmismásolta az család nélküli távollétet az új karpereccel. Mónika kezéről is lekerült a nyomkövető, amikor elrabolták, de még csak szóba sem került, hogy az nem érvényes, mert nem önként vette le.
Ehhez képest ordenáré módon viselkedtek vele és kiutálták a házból. És ez a hét egy cseppet sem volt vicces.

Mi lesz, ha az elkövetkező 9 hónap alatt újra rászorulnak a segitségére, jóóindulatára? Erre nem gondolt senki, amikor egy hét kényelmetlenséget nem tudtak elviselni az ügyvédnő jelenlétével.

Szánalmas, aki kitalálta ezt a hülye viselkedést neki.
Magenta99 2019 aug. 31. - 13:42:27
(5244/18030)
Ebből a Valiból is milyen ellenszenves figurát csináltak.
Undormány, amikor olyan gonoszul heherészik.
amira_daa 2019 aug. 31. - 13:13:08 Előzmény guess.who
(5243/18030)
a négyszög nem ment amugy a Katánál sem mert hülyeség volt ez a Szlávenes jobb lesz mert itt lehet szenvedni rendesen, meg jobban birják Diát meg Szlávent is.

Szerintem simán bebörizik Szlávent azz évad végére, tuti hogy valahol elcsuszik Volga meg Szláven, valaki lát roluk egy képet vagy bármi, és szerintem börtönbe kerül, és megismerjük ezt a Bognárt is. Akkor a nézők gyüjthetnének zsét hogy kihozzák Szlávent az milyen nagy lenne már.

Hogy ki áll a dolgok mögött szerintem az irok sem tudják, de biztosan lesz valaaki aki a Marosit is mozgatja, ugye nekem volt 2500 hrsz-szel ezelőtt egy véleményem a német-müncheni-osztrák kapcsolat és háttérről én ezt tartom reálisnak. illletve hogy ez a kocsi sem Marosié és igy tudja használni más is simán.
amira_daa 2019 aug. 31. - 13:09:45 Előzmény napraforgó
(5242/18030)
Olga azért rendesen sarokba szoritotta magát, mert Szláven is kicseszhet vele és elég egy info főleg hogy szerbek a közelben. Másik hogy kicsi a világ lehet hogy Olga fel fog valakinek tünni.

Bár én drukkoltam hogy Dia és Szláven oké legyen de Dia kislány nagyon Szlávenhez és most hogy Volga itt volt igy derült ki igazábol jobban főleg hogy dia nincsen semmivel sem képben Szlávenről és még sok mindent kieshet a abbol a szekrényből.

Vali és Tibi kivárásra mennek ami azt jelenti, hogy várják hogy leteljen az egy év végülis nincsen jobb dolguk.

Rencsi ki fogja magát ugy glancolni hogy csak majd nézitek. nyilván Volga előszőr még viszakozik de jol fog esni majd hogy Rencsi szeretni fogja, a kérdés inkább az, hogy Szláven fog-e féltékenykedni ( szerintem igen ) és az lesz cikisebb. amugy a Szláven Volga házasságot még nem irnám le, ebbe még egy éjszaka tuti benne van abbol meg még gyerek is lehet. Volga leitatja aztán Dia nyisson rájuk szerintem soha többet nem áll vele szoba.

A sok szálrol amit irtál Napraforgo azt gondolom hogy még több szál lesz és még bonyolultabb lesz, most a cél hogy elteljen az év és ezt feltölt9k ilyen dolgokkal. Amit irtam tavasszal hogy a kevésbé nagy szereplők kapnak lehetőséget. és főszerepet közben pl Kata nem. a horvát sori azért ment mert ott Kata küzdött mindenfélékkel.
Katára visszatérve csak hatott hogy zöld falat akartunk meg tisztitoszereket. végre orvosi rendelősebb az egész.

Subicz Kristof nagyon parádés birom nagyon a fejét.

Mivel akommenteket ahogy olvasom eléggé unja mindenki igy ha nem változtanak akkor szerintem még egy évadot adok ennek a sorozatnak.

4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 11:12:17 4/10
(5241/18030)
Ezért mondtam korábban, hogy Vali belekezdhetne egy kis cukrászkodásba Ökörfalván is. Ha minden nap sütne egy tepsi édes és egy tepsi sós süteményt, azt el tudná adni a kocsmában, vagy, ha Anikóval nem jön ki, akkor a Kisboltban. Kristóffal, a sógorával jól kijön. Persze most nem tudom, hogy Kristóf továbbviszi-e a kisboltot, vagy annyira berágott Subiczra, hogy nem hajlandó neki dolgozni. Na, majd Mónika rábeszéli, hogy ne hülyéskedjen, majd valahogy kompenzálják a kiesett hasznát.
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 10:33:24 4/10
(5240/18030)
Igen, tetszene, ha Renátó egy kicsit kiglancolná magát és meghivná Olgát kávézni, vagy egy kis likőrre. Persze ÖA-ban csak a kocsma van, meg a panzió, úgyhogy nincs sok szórakozási lehetőség és Olga nem hiszem, hogy szivesen bejárkálna Kárásziba, hogy valakinek feltűnjön.
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 10:29:46 4/10
(5239/18030)
Az a baj, hogy itt rengeteg szál fut valahová, de nincs egy egységes koncepció, amit követnének, nincs egy olyan szál, ami majd a végkifejlethez, a megoldáshoz vezet. Csak időhúzó hülyéskedések, mint Misiék afrikai útja, meg az ügyvédnő lejövetele ÖA-ba, vagy a Subicz hülyéskedései.

Apropó Subicz - tenyérbemászó ripacs, de Németh Kristóf istenien csinálja, jól hozza a figurát. Az az idegesitó nevetése, a Maunikázása, stb, az szórakoztató.
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 10:22:59 4/10 Előzmény napraforgó
(5238/18030)
Ez a hülye gép néha önállósitja magát, igy most váratlanul Offtopicba tette a hozzászólásomat.
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 10:20:51 4/10 Előzmény guess.who
(5237/18030)
Remélem, hogy Kristóf most megszámolja azt a pénzt és nem csak úgy begyűri valahová, mint az első évadban. Igazából nem is lehetett tudni, mennyi is az a pénz, mert amikor Szláven elvette az ügyvédnő felszólitására - úgymond biztonságba helyezte, hát ő sem számolgatta.
Tomi meg Tami meg csak úgy szórták magukra Szláven kis faházában.
Ha megszámolja, akkor kiderül, hogy Panna rájárt-e.

Amúgy nekem nagyon furcsa, hogy itt az emberek, ha véletlenül találnak egy rakás pénzt, amelyiknek nem tudják, hogy ki a tulajdonosa, hát hozzá se nyúlnak, nem használják fel, csak őrizgetik, ide teszik, oda teszik, aztán vagy elveszik tőlük, vagy elégetik, vagy elássák.
Egy csomó szamárságot csinálnak vele, csak nem költik el, és a rendőrségre sem viszik, hogy találták, mert akkor hivatalosan is övék lehetne a találási dij, az összeg 10 %-a.
4/10
offtopic
napraforgó 2019 aug. 31. - 10:11:13 4/10 Előzmény guess.who
(5236/18030)
Nyilván. De ez volt az első évadban is, a Kata-Robi -Dani-Stefi négyszöggel is. Ott sem igen történt semmi, csak ment a huzavona, meg a csiki-csuki.

Amúgy Szlávent én sem szeretném elvesziteni, akárki is ez a Bogdán. Nyilván semmi köze sem a szerb, sem a magyar katonai elháritáshoz. Sem a rendőri elháritáshoz, mert Nándi nem mozdult rá a szerbekre.
guess.who 2019 aug. 31. - 09:05:02 Előzmény napraforgó
(5235/18030)
A sorozat érdeke úgy kívánja, hogy legyen egy Dia – Szláven – Olga – Renátó sokszög is, mert akkor ezzel a szállal rengeteg adásidőt ki lehet tölteni még úgy is, hogy valójában nem történik semmi velük. :)
guess.who 2019 aug. 31. - 09:00:27 Előzmény amira_daa
(5234/18030)
Kétlem, hogy akkor öngólt lőnének az alkotók, hogy Szlávent lesittelik és így kiírják a sorozatból. Szerintem az egyetlen nem megosztó, ráadásul mindenféle néző által szerethető karakter, szóval... :)
guess.who 2019 aug. 31. - 08:57:52 Előzmény janderka
(5233/18030)
Nem tudom, nekem az a pár papír összességében nem tűnik 4,5 millió Ft-nak. Nem lehet, hogy Panna rendszerese rájárt?
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 05:27:34 4/10
(5232/18030)
Vicces volt Renátó - Olga találkozása, lehet, hogy Renátó majd bejárogat a faluba udvarolgatni Olgának. Kérdés, hogy a nő hogy áll majd hozzá, rövid úton leépiti a kisfiút, vagy megtartja, csak azért, hogy féltékennyé tegye Szlávent.
4/10
napraforgó 2019 aug. 31. - 05:06:37 4/10 Előzmény amira_daa
(5231/18030)
Igaz, hogy a Nyugati pályaudvart mutatták, de a handgosbemondó a Déli pályaudvarra menő vonatot hirdetett. Még meg is lepődtem. Sőt , mintha úgy emlékeznék, hogy anno arrl volt szó, hogy a keleti csomagmegőrzőjét használta a Vörös. Jó, erre nem esküszöm meg, de itt a cél az, hogy minket összezavarjanak,nehogy már pontosan megtudjuk, hová is került a pénz.