amira_daa 2019 nov. 07. - 23:33:03 Előzmény napraforgó
(8810/18030)
Hogy a Szerbbel ordibált több oldalrol is jogtalan.

1. betegként volt bent Tibinek semmi köze hozzá és ahhoz sem hogy kiműtöttek belőle valamit. Tibi csak saját szakálllára nyomoz
2. Kata megsértette az orvosi titoktartást. gratulálok neki
3. ha megmondja a foszer a muzelologus hogy ez büncselekmény együtt is működhetnének, Főleg Kata aki tanult mérlegelhette volna, aztán mikor az apja kvázi befogta a szerb száját.

4. A szerbbel nem csak ÜVÖLTÖZÖTT, BEFOGTA A SZÁJÁT, NYOMKODTA AZ ARCÁT KVÁZI TETTLEGESSÉG LETT. remélem hogy be van kamerázva a helyiség mert akkor remélem hogy le is csukják Tibit. HA mindenki ilyen lenne mint Tibi gondolj bele, hogy ha még ott van valaki teljesen kiszolgáltatott helyzetben akkor milyen jogon ment be? amugy miért is ment be Tibi? volt jogalapja?

5. Amit leirtam azt csinálta Tibi , én simán lecsuknám érte szerintem ez is lesz hogy eljárás indul ellene , bár kiváncsi leszek ha valaki ellen eljárás indul az is beletartozik-e a kiesési kritériumok közé.

TT totál tébolyodott volt, Kata meg bekajálta sajnos. Szerintem és remélem is hogy ennek lesz következménye.
amira_daa 2019 nov. 07. - 23:25:07 Előzmény napraforgó
(8809/18030)
Amit összeraktam azt csinálta Tibi és igazábol belegondolsz frissen műtve valaki berohan hozzád beteg lennél és zaklatnának még nézni is borzaszto volt. TT-t le kéne ezért ültetni vagy bezáratni valahova mert közveszélyes.

Amit irtam össezgezve ez történt ez kimeriti a ki tudja dumálni dolgot. Főleg hogy elmenekültek, a muzeologusnak meg ezt jelentenie kell egyrészt mivel mükincsrablás másrészt állampolgári kötelesség, Szerintem Kata meg nem tudja hogy merre az előre orvosként neki is ezt kéne látnia ezért még a diplomáját is bukhatja vagy fegyelmi eljárás főleg hogy a betege volt. Az apjának semmi köze hozzá amugy, CSAK HOGY SZTORIT ELMESÉLJEM OLYAN NINCSEN HOGY OTTHON KATA ELMESÉLI HOGY JOZSI BÁCSIT MEGMŰTÖTTÜK UGYE SZAKMAI TITOKTARTÁS ALÁZATOSSÁG. Erre ráadásul Tibinek elmondja belevonja ez mindent kimerit. Kata eddig is kb nulla volt szakmailag de az a baj hogy bármennyire is utáltuk Ulmann Moni karakterét de valahogy látta hogy Kata nem valo orvosnak.

Gondolj bele megmütenek vagy korházba kerül valaki aztán elkotyogja Kata és aztán berohan az ellensége miközben a beteg meg nem rendelkezik egyenlő feltételekkel. Nyilván azért van korházban. Szerintem Kata is megüti a bokáját és Tibi is.Őszintén Tibi nagyon kiharcolta már , Kata meg ugyanaz a kategoria mint Kristof hogy a végén cseszi el. Mikor rendbe jönne az élete hogy végre korházban van akkor elárul egy orvosi titkot. SAját szakállára dolgozik.
amira_daa 2019 nov. 07. - 23:18:51 Előzmény Kuttyánszki
(8808/18030)
2020-ban folytatják holnap utolso rész most 61. résznél bezár a bazár idénre. sajnos vagy szerencsére majd kiderül.
amira_daa 2019 nov. 07. - 23:18:19
(8807/18030)
Huha énekelnem is kell vagy elhiszed hogy értem, Kottát sem kaptam még köszi :D és a szivesen a képet.
Én és iazt gondolom hogy Kata a joképű muzelologussal megtalálta volna a tutit erre elcseszi, dazért remélem hogy összeboronálják egymást. és ahogy irtad visszajön Kata mélyen egymás szemébe néznek, majd Kata megfogja akezét, boldog vibrálás mindekettőben és következő snitt fél évvvel később a lagzi utáni mézesheteket ülik meg. Ezt a verziot szeretném. Danihoz inkább Steffi illik,. Szerintem is Kata szépen ragaszkodjon ahhoz a vizsgálathoz. a többieknek leirod hogy mit rejt a kotta? :D
4/10
napraforgó 2019 nov. 07. - 22:53:39 4/10 Előzmény Kuttyánszki
(8806/18030)
Horváthné Kovács Ibolya, ő Attila felesége, Józsi anyja, aki 23 évvel korábban eltünt. Kovács alezredes és Babika lánya, ők Józsi anyai nagyszülei.
4/10
napraforgó 2019 nov. 07. - 22:51:10 4/10
(8805/18030)
Röhögtem, nem Nemzeti Múzeum, hanem Hazai Múzeum volt a neve a szaakértő telefoni bejelentkezésekor....

Mi az a kotta? csak nem a nászinduló dallama?
3/10
Kuttyánszki 2019 nov. 07. - 22:49:44 3/10
(8804/18030)
A genetikai dolgokat meg sem próbálom követni, egyrészt, mert nem láttam olyan részeket, hogy pl, ki az az Üveges, meg az Ibolya,...Ill. az Üvegest tudom, feltételezett féltestvér, vagy testvér?... de nem láttam. Ibolya ki?
Az is röhej, hogy ennyi pénzt honnan vesz Mónika, a dns sokba kerül és nem is készül el ilyen pillanatok alatt,mint itt. :D
4/10
napraforgó 2019 nov. 07. - 22:48:30 4/10 Előzmény Kuttyánszki
(8803/18030)
Ki tudja? Majd RTL-ék megmondják. remélem nam hagyják dobozban a már felvett részeket, leadják egy röviditett 3. évadban, mindenre megoldást találnak és annyi.
Utálnám, ha elkaszálnák, félbehagynák.

Csak kicsit kevessebb baki kellene, meg kevesebb eröltetett hülyéskedés.
4/10
napraforgó 2019 nov. 07. - 22:44:24 4/10 Előzmény amira_daa
(8802/18030)
Amit itt összeraktál egyáltalán nem ok arra, hogy akármelyikük elessen az örökségtől. Még egy esetleges bűncselekmény miatt sem lehet őket kizárni, de én itt nem látok más bűncselekményt, csak a sokkoló eltulajdonitását.
A tanúsitvány megtarása, meg a szerbbel való ordibálás nem bűncselekmény.
A szakértő meg hülye volt, kérte volna, hogy hagy készitsen fénymásolatot az okmányról, vagy legalább egy fotót a telefonjával, irta volna fel az idióta Tibi nevét, elérhetőségét, ahelyett, hogy ott a rendőrséget emlegeti.
Nyomozás meg még nincs, majd most fogják inditani a múzeumi főmuki bejelentése nyomán. Ennek kapcsán esetleg megkereshetik Tibit és Katát, kihallgathatják őket, hogyan jutottak a papir birtokába, megkérdezhetik, hogy miért nem tettek bejelentést, de könyörgöm, ha én találok egy idegen nyelvű cetlit, biztos nem rohanok vele a rendőrségre, még akkor sem, ha esteleg feltételezem, hogy az valami bűncselekménnyel lehet kapcsolatban.

Hidd el, nem fog kiesni sem Tibi, sem Kata, sem Mónika, sem Tomika. Szappanos Kálmán elismerte őket gyermekeinek, unokájának, jogilag az ő gyermekei, akkor is, ha semmiféle genetikai egyezés nem lenne kimutatható az örökhagyóval.

És ne felejtsük el Kálmán titokzatos felbukkanását, ami ha igaz, akkor nincs semmiféle örökség, mert örökölni csak halott után lehet.

Majd jön holnap Marosi és mindent megvilágit.
3/10
Kuttyánszki 2019 nov. 07. - 22:42:32 3/10 Előzmény amira_daa
(8801/18030)
Holnap utolsó rész????? Pihi?? Meddig?
3/10
Kuttyánszki 2019 nov. 07. - 22:40:27 3/10
(8800/18030)
Szerintem most Subicz nagyon bamba volt, egy ilyen minden hájjal megkent alak nem értem miért nem kapcsolt,..hogy egyformák a betük, na és?..ilyeneket kérdezget. Az én verzióm az, hogy Attila kifigyelte, tanulmányozta a naplóban Mónika betűit és ő írta a fenyegető táblát a Mónika betűivel. Egy írásszakértőn kívül senki más nem igazolná, hogy csak utánzás. Szakértő meg nincs kéznél. :D
amira_daa 2019 nov. 07. - 22:37:58 Előzmény Kuttyánszki
(8799/18030)
holnap van az utolso rész, igy utána pihi lesz :D
amira_daa 2019 nov. 07. - 22:36:48
(8798/18030)
A baba meghalt, Szappanosék egy gyermekéről lemondó leányanya porontyát fogadták örökbe. (L. még Omen - igaz, ott a szerencsétlen asszonynak nem kötötte az orrára a férje, hogy a kis Damien nem az ő fiuk.) ~O:()

::::::: abszolut reális megoldás, igy Móni igazábol azért lenne semmenyire sem Szappanos. VAgy Szappanos esetleg félrement és a csajszi akitől lett volna a gyerek meghalt szülés közben vag lemondott a a gyerekről és igy kb ennyi is és megoldodott. De akkor lehet hogy Móni anyukája él és még lehet boldog egymásra találálás is.
3/10
Kuttyánszki 2019 nov. 07. - 22:35:59 3/10
(8797/18030)
Napraforgó köszi az ismertetőt,, megint 3/4 9-től néztem csak :) és legközelebb jövő kedden és szerdán lesz így :)
4/10
napraforgó 2019 nov. 07. - 22:30:00 4/10
(8796/18030)
Akkor annak a leányanyának vagy Kálmánnal, vagy a feledségével rokonnak kellett volna lenni,mert különben nem lenne meg a Tibi - Mónika 25 %-os egyezés. Csak úgy lehetnek féltestvérek, ha az egyik szülő azonos!
amira_daa 2019 nov. 07. - 22:29:35 Előzmény napraforgó
(8795/18030)
azért raknák ki a Tibit mert azáltal hogy találtak egy cetlit és a rendőrségnek kellett volna szolni akadályozták a nyomozást és mivel Kata szedte ki a szobrot, Marosi a mostohaanya, és ezen felül Kata is mint orvos ahelyett hogy a rendőrségnek segitett volna egy folyo nyomozásban egy BÜNJELET, KVÁZI TÜNTETETT EL, azzal hogy kikapták a joképű muzeologus kezéből és ezáltal büncselekményt követett el. Csabát is felelősségre vonják mert Katának SEMMI KERESNIVALOJA NINCSEN, RÁADÁSUL TIBI MEG ÖNBIRÁSKODOTT AZZAL HOGY BEMENT ÉS EGY LÁTSZOLAG IS VÉDELEM ALATT ÁLLO TANUT ( GYANUSITOTTAT KIFAGGATOTT. ) RÁADÁSUL A SOKKOLOT ( AMIT UGYE MEGMONDTAK NEKI TEGNAP HOGY NEM JÁTÉK ne használja és ne szoljon rola mert ILLEGÁLIS. ezek igy öszeadva is azért már szép kis summát tesznek ki. A szobor meg BÜNJEL és értékes relikvia kb ennyi. én igy látom. de nem vagyok jogász. na jo picit
4/10
napraforgó 2019 nov. 07. - 22:24:42 4/10
(8794/18030)
Tibi viszont egy szociopata őrült. Ez az ember nem tud viselkedni.
Hát mit adott most is elő a múzeumban, az őrrel, a szakértővel, aztán meg a kórházban Csabával is bunkó volt, nemcsak a szerbbel.
Katának mit kellett mellette szégyenkeznie. és alig tudta megfékezni valamelyest az apját.

Viszont nagyon jóképű a múzeumi szakértő fiatalember és látszott rajta, hogy megakadt a szeme Katán. talán összehozhatnák őket.
amira_daa 2019 nov. 07. - 22:19:58 Előzmény napraforgó
(8793/18030)
ez a hülye Kata inkább ahelyett hogy az apjával ment volna felszedte volna a joképű mozeologus fiut. erre mit csinált elmegy az apjával Kata sem normális.
4/10
napraforgó 2019 nov. 07. - 22:18:59 4/10 Előzmény amira_daa
(8792/18030)
Miért raknák ki Tibit az örökségből? És Kata miért lenne bűnsegéd? semmi szabályt nem szegtek meg, hisz nincs is más szabály csak az egy év, meg a 12 óra.
A cetli miatta? Tibort felelősségre vonhatják a sokkoló ellopása miatt, de nem hiszem, hogy azért leültetnék. Kapna egy szigorú ejnye-bejnyét, és kész.
A szobrot, mármint az eredetit nem Tibi lopta el, nem is látta. Kata meg még annyit sem tett, mint a Tibi. Nem értem, honnan vannak ilyen ötleteid?
4/10
napraforgó 2019 nov. 07. - 22:14:30 4/10 Előzmény amira_daa
(8791/18030)
Jajj, annyira látszik, hogy Marosi fejét úgy vágták rá a menyasszony nyakára. Sőt, a Kálmánét is a vőlegényére. Nagyon silány montázs.

Már miért lenne külföldi állampolgár Ibolya? Elég ha valami komoly bűncselekményt követ el, mondjuk egy Thaiföldi nyaralás során, bevágták a börtönbe, nem toloncolták ki. Amúgy azt hiszem, hogy Thaifölddel nincs kiadatási egyezményünk, azért szeretnek is oda szökdösni a bűnözők a felelősségrevonás elől.