1/10
janderka 2019 szept. 10. - 22:40:25 1/10
(5750/18030)
Naná, mert az ott a 3. ker. önkormanyzat kulturális központja! :)))
1/10
janderka 2019 szept. 10. - 22:12:47 1/10
(5749/18030)
Nem is érdemes. Nem tudna már tetszeni.
A Kenguru jut erről eszembe. A minap adta a tévé. Soha eddig még nem tudtam megnézni - ismertem, de eddig kimarad (kihagytam). Most hogy lattam, éreztem még benne azt a svungot, azt a hangulatot, amitől anno nagy sikere volt, de a készültekor még csak totyogó mai nézőként már nem tudott mit adni. Annyira nem volt erős alkotás. Inkább csak amolyan kortárs feelinges. Na, ilyen volt a maga korában az Angyalbőrben is.
amira_daa 2019 szept. 10. - 21:46:15 Előzmény napraforgó
(5748/18030)
köszi az összefoglalót
amira_daa 2019 szept. 10. - 21:46:02 Előzmény janderka
(5747/18030)
oh azért volt ismerős na akkor Szentendréig nem mentek el :D

amira_daa 2019 szept. 10. - 21:43:45
(5746/18030)
pedig az Angyalbőrben-t megéri megnézni.
1/10
janderka 2019 szept. 10. - 21:39:17 1/10
(5745/18030)
Mondanám hogy érdemes lenne bepótolnod, de bármilyen jó is volt a maga idejében (mert vitathatatlanul az volt), ma már nem tudna úgy hatni rád, mintha 30 éve láttad volna élesben. Hiába, 1990 semmilyen értelemben nem lesz már többé soha :(
1/10
janderka 2019 szept. 10. - 21:22:16 1/10
(5744/18030)
Óbuda, Főtér. Elég gagyi...
4/10
napraforgó 2019 szept. 10. - 21:20:29 4/10
(5743/18030)
Stefi bemegy az autószalonba és megsürgeti a multkori pasinaál a jogositványt. A szalon tulajdonosa odajön hozzá, ártadja a névjegyét és közli, bármikor, bármiben áll a kisasszony szolgálatára....
4/10
napraforgó 2019 szept. 10. - 21:18:06 4/10
(5742/18030)
A fenébe, megint elszállt minden.
20/3.
Misi, Zsóka és Sanyi a parton heverésznek, ahol Sanyi előadja a féltékeny Otellót.
Majd megpróbálják elérni Zukait, vagy Mahicsot, de azok nem veszik fel a telefont.
Jön Anikó és pár kedves szóval megbékiti Sanyit. Zsóka és Misi elmennek vásárolni.
A romák szinte minden idősebb férfit megszólitanak, Kálmán bácsit keresik bennük, persze mindenki értetlenül néz, vagy menekül, vagyy rendőrt akar hivni.
Józsi és Mónika a családi ebédre tart.
A ebédnél Babika előbb nyájaskodni akar, majd egyre kinosabb célzásokat tesz Mónika korára. Gazsi csendesiteni akarja, de Babika egyer durvább kérdéseket tesz föl. Mónika sem hagyja magát, visszaválaszolgat, majd fölteszi a legkinosabb kérdést, hol a gyűrű?
Zsóka egy ajándékboltban "afrikai" szuvenireket válogat össze, faragott maszot, zsiráfot, echte műanyaag cápafogat, stb, hogy legyen mit mutogatni otthon.
Tomi haverjai kendermagot szereztek be külföldről, most azt szeretnék, ha itt egy diszlkrét kertben nevelgetnék a marihuána palántákat Tomika kertészkedése mellett. Számolgatnak, hogy mennyit is lehetne ezzel keresni.
4/10
napraforgó 2019 szept. 10. - 20:47:32 4/10
(5741/18030)
20/2
A romák megérkeznek Sankt Pöltenbe, hangoskodnak, obégatnak. Renátó hazatelefonál Tibinek, megérkeztek, indul az akció.
Tibi a kecskével beszélget, szerinte van még jövöje a lányának Robival, csak azt a lovászgyereket kellene kiiktatni. A névtelen levelet meg el kéne juttatni Katához, de valaki mással.
A cigányok lecsapnak egy idősebb férfira, már vinnék is haza, de a pasi elszalad.
Olga felkeresi Valit, és elmeséli neki, hogy az ő urát is elszerette a Dia. Azt szeretné, ha Vali összefogna vele és bezáratnák a kocsmát, mert ott van az a két cafka, akik miatt szenvednek. Vali elmondja, hogy már megpróbálták, de a dolg forditva sült el, nagyon szivós az a nő. De Olga tovább üti a vasat, figyelni kell, hátha találnak szabálytalanságokat.
Tomi két haverja megérkezik, marihuánát akarnának termeszteni. Kellene egy diszkrét kert, meg egy jó kertész. A két fiú arra akarja rávenni Tomit, hogy vállalja el, úgyis ráér.
Misi és Zsóka Sanyival strandol, Sanyi elmeséli Anikó reggeli kiruccanását a fekete párduccal.
Majd a becsapás miatt fel akarják hivni a Zukait, meg a Mahicsot, de azok nem veszik föl a telefont.
Józsi és Mónika Kárásziba tartanak. Józsi szeretne normális kapcsolatot kiépiteni a nagyszüleivel.
Józsi közben morog, hogy a Subicz kiforgatta őt, meg az apját mindenből.
Renátóék egyre újabb öregembereket támadnak meg.
Misi nyűgösködik, nem érzi jól magát itt. Megérkezik Anikó, néhány kedves szóval megbékiti Sándort. Hogy az édelgésüket ne lássák, Misi és Zsóka elmennek jégkrémet vásárolni.
4/10
napraforgó 2019 szept. 10. - 20:23:54 4/10 Előzmény amira_daa
(5740/18030)
Szerintem megmaradnak a flört szintjén.
4/10
napraforgó 2019 szept. 10. - 20:22:08 4/10
(5739/18030)
Ez a 20. epizód, tehát az örökösök már 101 napja vannak lenn Ökörfalván.

Reggel Józsi csendben kimászik Mónika mellől és kivesz a nadrágjából egy pendrive-ot. Bemegy a polgi irodájába ée kimásolja a kisboltra vonatkozó felvételeket. Visszafelé lebukik Mónika előtt és hazudozik neki egy meglepetés reggelről, azt akart hozatni Icukával, de nem találta.
Imre fiú napfelkeltét nézni hivja Anikót - persze Sándor nélkül. Imre nagyon udvarol a szép hölgynek.
Sándor felébred és nem találja a párját. Anikóék megnézik a napfelkeltét, majd a csokifiú visszakiséri Anikót. Sándor leselkedik utánuk.
Attila egy ásóval a cserjésben kószál és a cetlit nézegeti, meg a telefonját. Megtalálta a helyet, ahol ásnia kell. Egész nagy területet kell felásnia, de megtalálja az elásott kapszulát, benne egy csomó régi húszezres. Elteszi, a kapszulát meg visszatemeti. Valamit beledobott, nem láttam, hogy mit.
A 3 cigány egy büféssel próbál szót érteni, de egyikük sem beszél nyelveket. Az eladó azt hiszi, hogy ez a 3 vendégmunkás munkát keres. A romák azt hiszik, hogy a büfé kifogyott a kajákból, mert hiába kérnek virlit, kolbást, a büfés csak az arbeitet emlegeti, és mondja, hogy egy mosogatót föl tudnak venni. A 3 cigányidegesen és éhesen elmegy.
Zsóka már fürdőruhában, Misit noszogatja, keljen már föl. Misi sajnálja, hogy beugrott Zukai és Mahics trükkjének, ki fogják őket röhögni otthon. Zsóka megnyugtatja, otthon nem muszáj megtudni, hogy nem Afrikában jártak.
Babika mérgelődik, hogy a férje meghivta Józsi nőjét is. Nem szimpatikus neki a nő.
Sándor műsort rendez Anikónak, haragszik, mert Anikó nem vitte magával. Dühösen bepakol egy táskába és elmegy azzal a dumával, hogy keres magának egy maszáj asszonyt, ha muszáj. (haha, ez vicc volt)
amira_daa 2019 szept. 10. - 20:17:05 Előzmény napraforgó
(5738/18030)
már most hétfőn szeptember 16 jön Steffigramma Ökörfosra

@guess.who szerintem Imre elcsábitja Anikot és lesz belőle valami :D
4/10
napraforgó 2019 szept. 10. - 19:54:20 4/10 Előzmény guess.who
(5737/18030)
Igen, biztos, hogy vidéken egész olcsón kaphatók házak. Én azért gondoltam ara, hogy épittessen egyet magának, mert abba már beletervezhette volna az üzlethelyiségét is.
Kiváncsi vagyok, hogy marad-e pénze Stefinek, amikor hazamegy kb egy hét múlva.
guess.who 2019 szept. 10. - 19:24:35 Előzmény amira_daa
(5736/18030)
Mivel egy, maximum két részen belül visszatérnek az "afrikai" nyaralásból, a feliratos Imre csak egy epizódszereplő, akinek annyi a dolga, hogy Sháááándort iszonyatosan féltékennyé tegye, aki így kakaskodni kezdhet (a rajzfilmszereplő orgánumán) és így legyen alkalom újra elővenni a hónapok óta altatott Anikó-Sanyi viszonyt. :)
guess.who 2019 szept. 10. - 19:21:29 Előzmény napraforgó
(5735/18030)
A 102 millióból fél Ökörapátit megvásárolhatta volna, nemhogy egy házat. Azért az ilyen világvégi vidéki falvakban már a 10 milliós ház is drágának számít...
guess.who 2019 szept. 10. - 19:19:30 Előzmény napraforgó
(5734/18030)
Nem tudom, ez az egész Stefis szál kezd a szürreális sorozat legelmeroggyantabb részévé válni szerintem. Az addig oké, hogy Stefán "szegény" "falusi" "liba" volt eddig, és most, hogy Pesten hozzájutott egy vagon pénzhez, már nem szegény és nem falusi, csak liba. De azt nem hiszem el, hogy Anikó nem tanította meg arra, hogy nem szórhatja a pénzt. Meg hogy az sem jut eszébe huszonakárhány éves, elvileg felnőtt fejjel, hogy az anyjának a miatta felvett hitelét nem ártana rendeznie, főleg mert úgy beszélték meg, hogy az örökségből ezt le fogják tudni. Meg úgy egyáltalán: az elején egy kicsit naiv, de amúgy tök normális, helyes csaj volt, mostanra meg egy ostoba, semmihez nem értő libát csináltak belőle, aki ugyan nagyvilági akar lenni Pesten, de kizárólag a kocsmai takarítónő szintjén tudja elképzelni a "munkát". Holott az elején azt mondta, hogy van valami manikűrös vagy műkörmös végzettsége – miért nem ilyen helyeken érdeklődött munka iránt? Vagy miért nem csinálnak Diával egy szépségszalont, ahol lehetnének fodrászok és körmösök, és már csak egy jó sminkest kellene keresniük maguk mellé....
amira_daa 2019 szept. 10. - 19:16:34 Előzmény napraforgó
(5733/18030)
hát ja de ezt irja az ajánlo. Steffi viselkedése meg jo ha aki látja hogy hova vezet ha valakinem gondolkodik előre, speciel én ahogy irtam a két Szappanos lány Kata meg Steffi hibáibol tudtam tanulni igy szerintem jobb hogy igy van megcsinálva mintha Steffi okosabb lenne. és igen érdekes amit irtál hogy nem gondol bele hogy ez az örökség véges és hogy egy idő után ha igy elveri akkor nem lesz semmi belőle.
1/10
janderka 2019 szept. 10. - 19:13:25 1/10
(5732/18030)
Semmi gond. Végül is szakmája szerint csak Kálid Artúr színész. Sorel amolyan műkedvelő előadó. De szimpi.
guess.who 2019 szept. 10. - 19:12:35
(5731/18030)
Nem-nem. Kálid Artúr az Angyalbőrben c. sorozatban játszotta Pós hárfaművészt (akkor még Békési-Kálid Artúr néven). Bede-Fazekas Szabolcs meg Csergőt, az enyveskezű varrodistát. És hát ugye Gésa (azaz Juhász Illés) volt Klammer, aki fél a nőktől. :)