topikos8 2010 dec. 23. - 21:40:36
(179/359)
mindjárt leveszi a cipõjét.
kiszebra 2010 dec. 23. - 21:36:53
(178/359)
Áh, elkezdik adni mozis képaránnyal, aztán meg bedobják 4:3-ra...
topikos8 2010 dec. 23. - 21:28:31
(177/359)
Na, mindjárt jön a nigger sofõr. Imádom ezt az amerikai idióta feketeszabályt.
csendlerbing 2010 dec. 23. - 21:07:14
(176/359)
Eddig hétszer láttam. A Pofa be-t Reno-val és Depardieu-vel még nem. Hallgatok a barátaimra, a franciát nézem. Ez a két nagy marha nem csinálhat rosszat. Willis meg nem fog elromlani ha eddig nem romlott el. Aztán dolgozom, holnap délutánig, van ilyen. Jóccakát.
sziriat 2010 dec. 23. - 21:06:15
(175/359)
jó régen láttam .. Persze jó film,helyén van minden.. Jó,követhetõ. (van) logikája. az nem egy hátrány.. aki nem látta és actionra vágyik, ajánlom!
9/10
PivarnyikKrisz 2010 dec. 23. - 21:00:56 9/10
(174/359)
Izgalmas film. Szeretem,de én inkább a Pofa be-t nézem.
csengõ_zoli 2010 dec. 23. - 20:40:20
(173/359)
Ha ezt még egyszer leadják, vér fog folyni! :)
p.joco 2010 dec. 23. - 20:40:20
(172/359)
Szerintem senkit nem érdekel egy idióta francia film! xD
Én tuti ezt nézem!
kipage 2010 dec. 23. - 20:04:55
(171/359)
Zseniális húzások vannak ebben a filmben. Úgy jó ahogy. Amikor elõször idehaza bemutatták nagyon nagyot ütött.. ahogy Alan Rickman eljátssza a megszökött túsz szerepét, vagy ahogy a felhõkarcolót egyáltalán úgy birtokba vették, hogy még a dagi zsarut is átverték az elején.. csúcs film. Klasszikus jelenetek. 10/10
10/10
Ford Mustang 2010 dec. 23. - 17:15:44 10/10 Előzmény vallon
(170/359)
A Pofa be! a TV2-n lesz ma este legalábbis.
10/10
SzaszatheG 2010 dec. 23. - 15:59:33 10/10
(169/359)
Azt hiszem ma este
SZERZEK MAGAMNAK EGY GÉPPISZTOLYT HA-HA-HA!!!!!
EINSTEINER 2010 dec. 23. - 15:04:31 Előzmény briggs
(168/359)
briggs bameg ezt nem mondod komolyan...
7/10
offtopic
kotorgamer 2010 dec. 23. - 10:35:38 7/10
(167/359)
A Pofa be! c film a tv2-n lesz :)
vallon 2010 dec. 23. - 08:58:22
(166/359)
Még valami, ma tuti a Pofa be címû filmet nézem a Viasat-on!
Bár attól tartok, hogy megint túlzásba viszik a reklámot...:-(((
vallon 2010 dec. 23. - 08:56:09
(165/359)
Szerintem is túlzás az a 9,4 átlag
10/7 vagy erõs 6-os :-)
10/10
Kozutas 2010 dec. 19. - 23:40:03 10/10
(164/359)
A sorozat mindegyik része nagyon jó. A tendenciát figyelembe véve az 5. rész az amerikai kontinensen a 6. a földön fog játszódni :-)
9/10
briggs 2010 dec. 19. - 19:16:07 9/10 Előzmény indienemesh
(163/359)
Jó film,én 9 pontot adtam,azért mert Willis mezitláb kapja el a gengsztereket.
8/10
indienemesh 2010 nov. 23. - 19:01:26 8/10
(162/359)
Elég szórakoztató film volt, de szerintem túlzás a 9,4-es átlag. Én 10/8-at adok.
10/10
kadar1995 2010 nov. 15. - 18:21:55 10/10
(161/359)
Kiskoromban ez volt a kedvenc filmem, amíg nem láttam a 3. részt. De már azóta más a helyzet.
Tarponmonyy 2010 aug. 03. - 16:30:20
(160/359)
Szokványos kis akciófilm, semmi komoly, meglepõ stb.
Olyanoknak való, akik egy kis akcióra vágynak, egy lightos kis eseménydús filmre...

Egyszer nézhetõ 10/7