Hilaryfan17 2009 márc. 17. - 19:20:58
(7/187)
aki valaha is nézte a Dragon ball sorozatot, az tuti megnézi ezt is, már csak kíváncsiságból is!!!! Aztán majd az egész film megnézése után mindenki eldönti, hogy jó e vagy rossz!!!!! Addig sztem senkinek se lehet "normális véleménye".
10/10
bazsi900 2009 márc. 17. - 19:04:29 10/10
(6/187)
Huuu vazze láttam egy kivágott jelenetet a filmbõl...

SPOILER:

Goku áll a tükör elött zselézi a haját és azt próbálgatja hogyan mutatkozzon be Chi-Chi-nek és hogyan legyen menõ....(most képzeljétek el ezt ugy mintha az animében történne:D:D)
SPOILER vége

MIÉRT??MIÉRT CSINÁLJÁK EZT HOLLYWOODBAN????NEM HISZEM EL HOGY NEM UNJÁK MINDEN FILMBE UGYAN AZT A KARAKTERT RAKNI!!!!

Tudtuk hogy nem lesz pont ugyan olyan, de hogy ennyire megmásítani a karaktereket ez már egyszerûen szánalmas......legalábbis szerintem...
10/10
qarumon 2009 márc. 13. - 20:50:52 10/10
(5/187)
Nálam ez a film nagyon várós.A film minden egyes mozzanatát végigkövettem neten.Imádom a sorozatot.Azt hittem,hogy nem is mutatják be Magyarországon vagy legalább is dvd-én kiadják.Erre moziban megy méghozzá szinkronosan.Bár sajnálom,hogy csak 100 milkát adtak hozzá.
Brutal 2009 márc. 13. - 14:19:07 Előzmény Zsütz
(4/187)
Bárcsak mindenki hozzáállása ilyen lenne. :)
6/10
Zsütz 2009 márc. 11. - 20:03:44 6/10
(3/187)
Hát én bevallom nagyon õszintén(rajongók,NE BÁNTSATOK!!), a rajzos sorozattól rosszul voltam, habár nem sokat néztem, mivel akkoriban még nem számítottam felnõttnek, gyerekként meg nem nagyon érdkeltek a fröcsögõ fogak és a kámeháme-ordítás. De így 18 évesen asszem már fel tudom fogni a lényeget is, pláne hogy jó színész lesz a fõszereplõ, legalábbis én kedvelem, és tényleg látványosnak tûnik. Watchmen, T4:Salvation, Wolverine és Transformers2 van mellette a nézendõk listáján látvány-kategóriában nûlam. :D Nem szeretnék csalódni...XD
Ki tudja, lehet, hogy DragonBall-fanként lépek ki a moziból!XD
10/10
nagyg1 2009 febr. 27. - 16:03:41 10/10
(2/187)
Már több mint egy éve követem napi rendszerességgel a film sorsát a http://dragonballmovieblog.net/ oldalon, szinte minden megjelent információt elolvastam, és azt merem mondani, hogy nagy durranás lesz a film, a rajongóknak meg amúgy is kötelezõ megnézni!

A trailer szerintem elég közepesre sikerült, az egyéb kiszivárgott jelenetek, fotók és a sztori sokkal többet ígér. Rengeteg dolgot kölcsönöz a Dragon Ball sorozattól, ugyanakkor néhány új ötlettel is kiegészítették, hogy élõ szereplõkkel is megvalósítható legyen a film.

A forgatás során a legmodernebb nagysebességû (1000 fps) kamerákat használták, állítólag olyan vizuális élményt akarnak nyújtani, ami az akciófilm-rajongóknak is új lesz. Sok más új megoldást is kipróbáltak, például miniatûr kamerát, ami a kézre erõsítve ütés közben rögzít. A YouTube-on lehet találni néhány másodperc verekedõs részt, tényleg ütõs.

És a rajongóknak még egy jó hír: több folytatással kapcsolatban már elkészültek a szerzõdések, ha ez a film siker lesz, akkor a következõ részben Justin Chatwin állítása szerint megismerhetjük a Dragon Ball egy sokkal bõvebb, csillagok közti világát!

- SPOILER - csak az olvasson tovább, akit érdekel pár érdekes részlet, de sok poént nem lövök le!

Sok karakter a film során fejlõdik olyanná, ahogyan megismerhettük. A személyiségek mellett a külsõ megjelenésre is gondolok, ilyen például Goku haja, vagy Piccolo zöld színe. A filmben szerepelni fog Oozaru (ennek szeme egy francia trailerben látszik is) és Shen lon is.

- SPOILER vége -
10/10
Prutti 2009 febr. 10. - 20:38:07 10/10
(1/187)
Hát kíváncsi vagyok, hogy mennyit ad majd vissza a sorozatból és mennyire lesz "amerikai"... Trailer viszont tetszett...
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=64fZMN2Qu0w
Hivatalos oldal vagy mi:
http://dragonballthemovie.com/