zszoltan 2007 aug. 13. - 18:22:07
(8/88)
Az én körmondataim sem semmik, de ezt háromszor olvastam el, mire megértettem, mit akar "Ez így kb. teljesen nem igaz." Vagy már nagyon beálltam a körmondatok elemzésére? :D

A filmmel kapcsolatban vegyes érzelmeim vannak. Tulajdonképpen nem értem, hogy ha már kétszer végigröhögtem e remek vámpírparódiát, akkor miért nem akarom még most sem megörökíteni. (Szerintem még az eredeti kategória ismerete nélkül is megállja a helyét.)
Tényleg látszik rajta mindkét nevettetõ hatása. Aki szereti õket, az biztosan jól fog szórakozni ezen a filmen is.
Mellowwy 2007 aug. 13. - 11:04:32
(7/88)
Igen rajongok ezért a filmért:) Habár elég különös emlékek fûznek hozzá/Épp akkor kapcsolták le az HBO-t amikor ez a film ment és nem tudtam végignézni:D/ De nem rég, talán olyan 2006 nyarának elején felvettem és azóta is nagyon szívesen megnézem:) Szórakoztató és vicces:)
csigusz92 2007 jún. 20. - 13:50:22
(6/88)
imádom
szórakoztató könnyû délutáni film és emellé épp elég beteg
tele poénokkal továbbá Peter MacNicol játéka is sokat dob rajta (már az Adams Family2 ben is felfigyeltem rá )
Arcamax 2007 febr. 18. - 14:31:26 Előzmény www.
(5/88)
A rossz filmet szinte mindig arról ismerni meg, hogy sokan dícsérik. Lásd például a Fûrészt.
Ez a film klasszikusan nem rossz, ez szándékosan van elcseszve. Ismerek egy zenekart, kanadai, egészen pontosan Vancouver a fõhadiszállása - amely egyben a dark industrial egyik fellegvára is - már amikor mûködik.
A zenekar neve Hilt, stílusát tekintve punk rock- electro industrial alaphanggal.
Hihetetlen zene, tudom ajánlani.
Az egész nagyon spontán, egyszerû és eredeti, magától értetõdõ. Elektronika, gitárok, trash, súlyos groovok, heves beindulás majd hirtelen leállás, szándékosan elcseszett hangok elképesztõ kavalkádja. Gyerekes és felszabadult, õrült és õszinte. Minden benne van, ami a jó zenéhez kell.
Nem olyan szemét, mint amit hallasz, ha bekapcsolod a rádiód.
Egy kicsit a Hiltre emlékezet ez a film. Ez szándékosan van elcseszve.
Az operatõri munka több mint jó, a nõk csábítóak, vámpírként még jobban, mint egyébként.
Ennek a filmnek azonban a gúny az alaptétele.
A gúny, amit viszont csak úgy ismerhetünk fel, ha olvastuk a történet eredetijét, Bram Stoker Drakuláját.
Stoker Drakulája a filmhez hasonlóan lassú, vontatott, posztgótikus mû.
Annyi de annyi mulatságos, rendkívül élvezetes elem van ebben a filmben, ha tudjuk, hogy éppen mire utal az eredeti mûbõl! Most is röhögtet, pedig van már vagy fél éve, hogy utoljára megnéztem...
Olyan ez a film nekem, mint egy jó ebéd utáni könnyû desszert, izgalmasan csokoládás, de nem túl nehéz.
Jól esik rá egy pohár bor.
www. 2007 febr. 02. - 20:25:31
(4/88)
szerintem írtó moslék 1film!!!
Facing.the.Plastic 2007 febr. 02. - 08:22:53
(3/88)
kicsit hülye a film, de humoros...de nem meglepõ, Mel Brooks rendezte és írta a forgatókönyvet....szeretem a humorát.. :D
kaliko 2007 febr. 01. - 21:52:33
(2/88)
Hát én sosem hagyom ki ezt a filmet! Mindig kikapcsol és felderít... :o)
bbenjoe 2006 szept. 24. - 22:55:52
(1/88)
Nem egy etalon, de aki egy könnyed kikapcsolódásra vágyik -jó sok nevetéssel megfûszerezve, annak ajánlom.

Leslie Nielsen hozza a formáját.