Törolt Felhasznaló 2016 júl. 03. - 21:28:05
(8/8)
" tévednék, hogy rendre O.V.-t és a kormányt savazza"

Igen, tévedsz. Ugyanis általánosságban figurázza ki a politikusokat. Nem csak a jelenlegi kormányt.
ceia 2016 júl. 03. - 19:26:27 Előzmény Törolt Felhasznaló
(7/8)
De, szerintem pont õt. Amit te iróniának és szarkazmusnak értelmezel Mogácsnál, azt úgy hívják: kormányellenes propaganda. Az pedig nem humor. Vagy tévednék, hogy rendre O.V.-t és a kormányt savazza? Az ilyenek miatt meg amirõl írtunk, hogy ordenáré és tahó. https://www.youtube.com/watch?v=MB37zrp1-QU

Rövid G. atya: Na ez a másik szó, amit nem akartam írni. Vajon hogy jött létre a tahó szó? Várjál, hány éves ez a Mogács??!! ;)
Sajnos Fábryt illetõen nem értünk egyet. Szerintem nagyon tehetséges, jó humorista. Van ez a retrós stílusa, ami nekem bejön.
Rövid G. atya 2016 máj. 20. - 21:57:20 Előzmény Törolt Felhasznaló
(6/8)
Mogács egyszerûen tahó.
Sajnos ma sikerült mélyen alulmúlni még õt is: fábry sanya jácca a nem létezõ eszit... :(
Törolt Felhasznaló 2016 máj. 08. - 21:15:53
(5/8)
Ha ennyi marad meg a mûsorból, hogy "nyílik az ajtó - és utánozza", az nem a mûsort/elõadót minõsíti.

Az irónia pl ez:
"Rendkívül sok Önök között az intelligens, gondolkodó ember. Nem szégyellni kell, hanem tenni ellene."

A szarkazmus meg pl ez:
https://www.youtube.com/watch?v=3Fs6wADsB_0
ceia 2016 máj. 08. - 19:09:36 Előzmény Törolt Felhasznaló
(4/8)
Ha neked az irónia, avagy szarkazmus, amit a Mogács csinál.. azt mondja: nyílik az ajtó - és utánozza, hogy nyikorog. De nincs benne semmi vicces. Ilyet csak a tehetségtelen mûvel, mert nincs egyéb ötlete. Én inkább a humort preferálom, amin nevetni lehet. Kõhalminál nincs jobb!

Rövid G. atya: Igazad lehet, és a Susogós Mackókban tényleg jó mint Brandon. Annál nagyobb volt a csalódás, amikor stand-up-ozni is kezdett a CC-on. A mackó karaktert jól eltalálta, de ha önmagát adja színpadon, hát sajnos nem valami jó. Na most nagyon finom voltam, mert nem akartam írni, hogy ordenáré. :)
Törolt Felhasznaló 2016 máj. 06. - 23:05:27
(3/8)
Szerintem a mûsor azoknak készült akik tudják értelmezni az iróniát és/vagy szarkazmust.
Rövid G. atya 2016 máj. 06. - 21:58:24
(2/8)
Nem hinném. Aki ezt nézi, annak már nincs mit vesztenie. Ennél lejjebb csak a bruti nevû van a hazai (ismertebb) standuposok közt.
Pomogács danit kizárólag a susogós macik egyikének magyar hangjaként tudtam elfogadni, azon túl...
ceia 2016 máj. 06. - 20:36:11
(1/8)
"Butuljon Ön is Dr. Mogáccsal!" Korrekt. Aki õt nézi, garantáltan veszít pár agysejtet. Én nem iszom, nem dohányzom, nem nézek ripacsokat. Mert a humorhoz annyi köze sincs, mint mackónak a Mackó Sajthoz. Az legalább a dobozon rajta van.