Téma: Éden Hotel

1/10
Married 2011 márc. 21. - 22:17:40 1/10
(87/727)
Na most mi lesz?Haza küldik az alkoholista Levit?
saci86 2011 márc. 21. - 20:59:53
(86/727)
Sziasztok!kérnék egy kis segitséget.........amikor a tünde kiesett és pakol haza ez alatt szolt egy nagyon jo zene....nemtudja valaki h esetleg mi ez a szám.....vagy h hol taálni erröl valamit!elore is kosziii :))))
nyögdijas 2011 márc. 21. - 19:53:58
(85/727)
annana 2011 márc. 21. - 17:33:30
(84/727)
Sziasztok :)
Tudom nem ide tartozik a téma de tudna nekem valaki abban segíteni,hogy mi annak a számnak a címe amikor a viasat mostanában reklámozza? egy csaj énekel benne és sajna nem tudom a címét :D ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném :D:D:D
2/10
alexfe 2011 márc. 20. - 19:49:36 2/10
(83/727)
Tényleg nem bunkóság kijelenteni, hogy senki se az esete. Inkább nevezném botorságnak. A mûsornak nem az a lényege, hogy a játékosok õszinték legyenek, hanem hogy játszanak. Csak taktikázással tudnak elõrébb jutni, illetve tovább a játékban maradni. Neki ez nem ment.
dodo1994 2011 márc. 20. - 19:24:53 Előzmény ZsanaB
(82/727)
Tündének nem volt túl sok esélye.Annyira kiakadt mindenki,hogy a Danit kiejtette,hogy onnantól kezdve már lényegtelen volt,hogy mit csinál.Azért volt õ a legemberibb,mert õszinte volt,és nem vett részt ezekben az áskálódásokban, nem fúrt senkit.Az,hogy elmondja,hogy senki se az esete,az nem hiszem,hogy bunkóság lenne,mindenki a pénzért van ott,nem azért,mert annyira tetszenek nekik a másik nem képviselõi.
ZsanaB 2011 márc. 19. - 19:07:40 Előzmény dodo1994
(81/727)
Szerintem aki 100%-osan a pénzért ment, az simán végig tudná csinálni a másik mellett a játékot, s azért kellenek bele a fordulatok, hogy az új játékosoknak is legyen esélye.

Hogy kinek melyik ember a legszimpatikusabb, legvonzóbb változó, jó is hogy az emberek különbözõek, és más véleményük van. Unalmas lenne a világ ha mindenki egyforma lenne.
(Magánvélemény: Tündi a legemberibb, miért? Biztos be tudna illeszkedni egy társaságba, ha kijelenti , neki senki nem jön be, és nem érdekli a többiek véleménye. A õáltala választott párját meg kategorikusan semmibe veszi. S ezek után megkérdezi: miért nem õt választotta Levi? Nem jól taktikázott, nem volt megbízható, és még közönyös is volt az emberek felé. Nem csodálkozom, hogy kiesett.)
dodo1994 2011 márc. 18. - 18:15:11
(80/727)
Hát elõször is: a táj szép,már ennyivel jobb, mint a vv.Az emberek nagyjából jól néznek ki,és nincs "szavazz,mert különben kiesik a kedvenced"butítás,ez is pozitívum.Összevetve a többi mûsorral, színvonal alatti,de összevetve a többi reality show-val viszont elég jó.(hozzáteszem:a vvbõl bõven elég volt az elsõ adásból 10 perc)
Azt viszont nem értem,hogy egy új ember hogy tudná szétszedni a kialakult kapcsolatokat,ha egyszer megegyeznek,hogy együtt maradnak?Lehet,hogy van erre egy szerzõdés,hogy azért váltogatniuk kell x idõn belül,hogy érdekes maradjon a nézõ számára...
Szereplõkrõl:Danit nem értem miért sajnálja mindenki,messze nem õ volt a legnormálisabb,ahogy messze nem Kristóf a leghelyesebb.
A legemberibb talán Tünde volt,de õt persze 4 nap után kirúgták.Niki túl primitív ebbe a mûsorba.
ZsanaB 2011 márc. 18. - 11:17:22 Előzmény fredi60
(79/727)
A csavarra tényleg szükség volt, ha nem lenne az új játékosoknak nagyon nehéz lenne bennmaradni.

A 2 "nem szimpatikus-nem megmentett" játékost rábíztam volna a többi játékosra. (Így gondoltam a kampányolásra, egymás közötti szervezkedésre.)

Pl: Dani mellett István "kiírta" volna Ádámot, s a két fiú közül kellett volna kiválasztania a játékosoknak ki menjen haza. Így nem egy emberen múlik a kiesés, de mégis az új játékosok választhatnák meg a számukra legerõsebb vagy legundokabb embert, akit hazaküldenének.
2/10
alexfe 2011 márc. 17. - 22:13:52 2/10
(78/727)
Hû én megpróbálok segíteni, de a nevekkel bajban vagyok :)
Norbi és Levi cseréltek. Igazából egy megjátszott " szerelem" volt. Norbinak nem jött be Kriszta, Jeninek meg Levi. Ezt normálisan megbeszélték. Ha jól emlékszem így volt.:D
Igazából elég felületesen nézem, inkább csak a taktikázásaikra figyelek.
pillangókisasszony 2011 márc. 17. - 22:03:03
(77/727)
Kimaradt 1-2 rész és most le vagyok maradva valamit nem értek!!Tudna valaki nekem segíteni???
Jennifer meg Levi közt még nagyon nagy volt a "szerelem",mennyire egymásra találtak meg kitartanak,de el is hittem mert tényleg úgy néztek ki.Mi történt kettejük közt?Összevesztek???Valaki plíz help!
7/10
Huncutka01 2011 márc. 17. - 20:26:13 7/10
(76/727)
Nem olyan rossz ez az Éden Hotel. Bár vannak azért értelmesebb mûsorok is. Ádám, Norbi, Kata és Niki menjetek haza! Kristóf és Aliz ti jók vagytok.
7/10
Huncutka01 2011 márc. 17. - 20:19:51 7/10 Előzmény pitbulla
(75/727)
Jó is ez a Kristóf:)
2/10
alexfe 2011 márc. 17. - 19:58:56 2/10
(74/727)
De miért lényeges, hogy ki írt a "nem szimpatikus" papírra? Vehetjük ezt feladatmegosztásnak is. Az egyik kiejthetett valakit, a másik megmenthetett valakit.

A mûsort nyilván befolyásolják. Nincs olyan valóság show amibe ne nyúlnának bele a szerkesztõk. És valamilyen szinten kell is, mint mondtam annak semmi értelme nem lenne, ha mindig érkezne egy új szereplõ. A régiek nem választanák az új szereplõt csak azért mert esetleg szebb vagy kedvesebb. Senki nem azért jelentkezett, hogy megtalálja élete szerelmét, hanem hogy megnyerje a 25 milliót.
fredi60 2011 márc. 17. - 19:19:23
(73/727)
"Az meg, hogy az új lány dönthetett és nem a fiú nem annyira lényeges"

Nézõpont kérdése.... engem nem gyõznél meg ezzel. :)
2/10
alexfe 2011 márc. 17. - 18:52:39 2/10
(72/727)
A mûsor egyéni játék, mi alapján kampányoljanak? Itt nincs nézõi szavazat, ami megmentene bárkit is egy jó kampány miatt.
Különben is, ha mindkét új szereplõ írt volna a " nem szimpatikus " papírra, akkor fennáll az a lehetõség is, hogy 2 különbözõ nemû került volna a papírra és akkor szavazat egyenlõség lett volna, mert egyik nem sem akarhatja azt, hogy az ellenkezõ nem válasszon párt.

Szerintem ez volt a leglogikusabb megoldás. Az meg, hogy az új lány dönthetett és nem a fiú nem annyira lényeges. Lehet, hogy azért már a lányt fogadták legkisebb lelkesedéssel.
2/10
alexfe 2011 márc. 17. - 18:15:26 2/10
(71/727)
Nem értem a felháborodásod. Szerintem ez egy remek csavar volt. Pont akkor lett volna értelmetlen a mûsor, ha a szerkesztõk ezt nem csinálják meg.
Gondolj bele, ha maradt volna az eredeti felállás, miszerint a bent lévõ párokhoz egy új szereplõ érkezik, annak mennyi értelme lett volna? A bentiek, egy többé- kevésbé stabil kapcsolatot kialakítottak. Ismerik egymást, ha nem is bíznak meg egymásban akkor sem cserélték volna le a "stabil" párjukat egy teljesen idegenre.
Az új lány, hogy szétrobbantotta az egyik legerõsebb kapcsolatot, így növelte a bent maradási esélyeit. Sõt nem csak a sajátját, hanem a új fiúét is.

Engem speciel meglepett ez a fordulat. Minden elismerésem a szerkesztõk eme bravúrja miatt.
ZsanaB 2011 márc. 17. - 18:05:29
(70/727)
A kis váratlan csavar, egy kicsit megkavarta a kedélyeket odabent, de hogy egy újonnan jövõ csaj döntse el ki megy haza?

Az ötlet jó volt, de annyira megrendezett volt, hogy ilyenkor érzem (érezzük), hogy itt minden elõre le van játszva. NO STRATÉGIAI JÁTÉK. :-(

Na nem mintha sajnálnám, de az egyébként se nagyon kedvelt cicababát belekényszerítették egy kellemetlen helyzetbe. Miért nem a fiú mondta hogy ki essen ki? Miért a lány dönthette el? (s ezentúl a forgatókönyvíró úgy gondolja jobb lesz a hangulat az irányába? - nagyon átlátszó volt ez a mûbalhé)
Amikor elkezdték szapulni a többiek, hogy miért õt, megkérdeztem volna õket, hogy vajon õk kit küldtek volna haza, ha választaniuk kellett.

Szerintem jobb lett volna, ha mindkét új jövevénynek lett volna esélye felírni a nem szimpatikus és a szimpatikus embert is. A megmentés ötlete jó volt, de ha a két ember is rákerül a "nem szimpatikus" papírra, akkor a bent lévõk mindegyike döntse el (talán egy éjszaka alatt, hogy lehessen egy kicsit szervezkedni, kampányolni, stb.) ki mellé állna.ÍGY MÁR LEHETNE TAKTIKÁZNI.
S nem egy ember döntésén múlna (fõleg nem egy ilyen nõ miatt),hogy egy DANI-nak kell hazamennie.
Egy kis hülye hisztérika miatt megy haza a legnormálisabb ember?
Hát igen... de akkor az tényleg VALÓSÁGSHOW lenne, és nem egy megrendezett szappanopera. :-(
fredi60 2011 márc. 17. - 16:08:02
(69/727)
Eddig alkalmanként belenéztem, és azt hittem (=a korábbiak alapján), hogy ismerem a szabályokat. De ezek szerint tévedtem.
Innen kezdve a mûsor szereplõi és alkotói is tehetnek egy szívességet... már ha megengedem nekik!!
"Váratlan csavar"??
Hát, ha gondolják, csavargassák maguknak esténként... akár szólóban, akár gruppenben. Innen már sz@rok az egészre....

"Már az is meglepte a szereplõket, hogy egy újonc lány után egy nappal a stáb beküldött a játékba egy fiút is, hiszen így ismét páros lett a létszám. Ennél keservesebb volt szembesülniük azzal, hogy a március 14-ei, hétfõi adásban beköltözött lány dönthetett arról, hogy kinek kell csomagolnia, kinek kell hazarepülnie a Karib-tenger partjáról a hervasztóan bánatos, december eleji Budapestre (a mûsort 2010 végén vette fel a Mastiff Hungary és a Viasat3).

A játékosok lelki nyugalmát erõsen felkavaró esemény során az új lánynak egy papírra kellett írnia azon régebbi szereplõ nevét, aki a legellenszenvesebb volt a számára, az új fiúnak pedig annak a nevét kellett feljegyeznie, aki a legkedvesebben fogadta. Utóbbi megmenekült a kieséstõl, de a civilben sportszergyártó és személyi edzõ Dani nem: a kezdõcsapat természetesen nyomban utálni kezdte a jövevényt egy haver elvesztése miatt, holott egyéni játékról van szó, ahol egy ember, legfeljebb egy pár nyerhet, nem pedig egy egész társaság. A mûsor március 17-én este a második párválasztó ceremóniával folytatódik."
http://www.origo.hu/teve/20110317-varatlan-csavar-az-eden-hotelben-vege-a-nyugalomnak.html
raczkia 2011 márc. 17. - 15:51:12
(68/727)
Én ezt úgy általánosan mondtam és nem a reklámjára céloztam....