10/10
yaka 2016 júl. 05. - 19:35:17 10/10
(4/4)
Ez egy aranyos kis film, és a csavar is klasszul ki van találva a végén.
borovnica 2011 jan. 16. - 22:53:04
(3/4)
Direkt szándékosan kerestem egy könnyû, laza, nem magasröptû, nem nagyon elgondolkodtató filmet (annak ellenére, hogy általában ezeket részesítem elõnyben) vasárnap esti kikapcsolódásként. S bár különösebben nincs bajom a romantikus filmekkel (persze nem az idétlen vígjátékokra és túl gagyi romkom-okra gondolok), de ez azért akkor is szörnyû volt, pedig nem is vártam el sokat. Erõtlen, hosszú, unalmas, idegesítõ nõvel és szánalmas férfival, nulla színészi játékkal (pedig a jó szerepformálás még a nem magasröptû filmeknél is alap kellene, hogy legyen)és olyan életidegen párbeszédekkel, amitõl a falat kapartam...Persze ez nem azt jelenti, hogy másnak nem tetszhet, csak nekem ez most nagyon nem jött be. Ennyit a vasárnap esti lazulásról...
baal-amiga 2010 aug. 21. - 12:00:30
(2/4)
Komolyan mondom, nem értem a fesztiválnevezéseket, díjat, amit a film kapott. Az elsõ húsz perc után sírva vettem ki a lejátszóból, mert átlépte a tûréshatáromat az egységnyi idõ alatt befogadható üres közhelyek száma.
"A nagy dolgokra nem lehet elõre felkészülni. Az váratlanul jön." Hatalmas.
7/10
BarlaPeti 2009 szept. 04. - 00:46:39 7/10
(1/4)
Szerintem aranyos, romantikus film, olyan, amilyet az ember leül megnézni ha akar magának egy kellemes estét. Nagyjából ennyi...