bigoneoszi 2008 aug. 19. - 17:10:05 Előzmény Tihi83
(44/104)
Hát én játszottam az Alone-al, a BloodRayne-el...
Köze nincs hozzá 1ik filmnek sem. Vajon ez a rendezõ a játék borítóján kívül mást is látott??? A BloodRayne-t mint filmet le is töröltem, pedig a játékot szerettem. Ritka nagy csalódás volt megnézni. Elrontotta még a játékképemet is róla.
Remélem a Max Payne-t nem b@sszák el ennyire mint ezeket a filmeket, mert az az 1ik kedvenc játékom, és ott a sztorin van a lényeg. Kiváncsi leszek arra.
bullseye 2008 aug. 19. - 12:00:04
(43/104)
Ebben a filmben nem az a borzalmas, hogy egy közepes B akciófilm. Hanem, hogy melyik játékot és világot választotta hozzá. Gyáva vagyok az Alone sorozathoz, de amennyit hallottam a Chutulhu világról, a lényege (azon kívül, hogy a századelõn játszódik a történetek java) a sejtetés, misztikum, a nyomozás (igazi thriller), az egyszerû ember sokkja, amikor szembesül a sötétség nyomaival és max. a legvégén bukkan fel 1 kisebb démonféleség. Ehhez képest a csillagközi invázió szinten támadó pokolkutyák...
kaizer chiefs 2008 jún. 29. - 09:47:28
(42/104)
Tényleg borzasztó szar egy film, mióta láttam kerülöm Boll filmjeit, de minden héten találni legalább egy tucat ehhez hasonlót a kereskedelmi csatornákon.
madcows 2008 jún. 28. - 22:08:54 Előzmény Tihi83
(41/104)
amit mondtal,az rendben is van,de a parodiafilmnek az a celja,h vicces legyen.Viszont ezek a filmek picit sem viccesek,talan az 5 eveseknek.Egy egyszeru peldat mondok:A Die Hard 4 akciofilm.Es megis tobb jo poen volt egy akciofilmben,mint egy parodiafilmben.Amugy meg nezd meg az uj filmjuk traileret,a Diseaster Movie-t.Egy jo temat b*sznak el.Ugy h szerintem a Friedberg-Seltzer paros sokkal rosszabbak,mint Uwe Boll.
Tihi83 2008 jún. 25. - 10:16:23
(40/104)
Borzasztóan rossz film. A játékhoz köze sincsen, csak a fõszereplõ neve, meg az öltözéke talán a 4-bõl. Igaz, én csak a 3-mal játszottam nagyon régen.
Aki pedig a játék ismerete nélkül nézte meg, pláne nem értheti, hogy mitõl "Egyedül a sötétben". Ha már ez a címe, minek a hadseregnyi kommandós? Érthetetlen...
Nem értem, hogy ez a Boll gyerek minek erölteti a játékadaptációkat (Bloodrayne, Postal). Ezek közül egyikkel sem játszottam, de képzelem, hogy azoknak is mennyi közük lehet a játékhoz. Igaz, a Bloodrayne filmet láttam. Annyira nem volt vészes, mint a szóban forgó "mû".

Madcows írására reflektálva, én láttam a Date Movie-t (annyira azért nem új). Valóban nem egy nagy film. Sokkal jobb paródiák is léteznek. De pont ez az, hogy az egy paródia, ami mûfajából adódóan egy állatság. Egy percig nem szabad komolyan venni.
Nem mindegy, hogy egy eleve poénnak készült filmen röhögsz, vagy egy elcs*szett horroron nevetsz kínodban, mert annyira gáz.
Madcows, ne érts félre. Igazad van, csak két teljesen más mûfajú filmrõl van szó.

Sajnos vannak rossz rendezõk, akik érthetetlen módon jó szinészeket tudnak maguk mellé szerezni, hogy aztán forgasson velük egy (vagy több) huszadrangú filmet.
De szerintem az IMDB Bottom100-as listáján való szereplése önmagáért beszél...
madcows 2008 jún. 24. - 16:26:02 Előzmény k11zoltan
(39/104)
en ma megnezem(megprobalom) a House Of The Dead-et,mert meg nem lattam,viszont nekem az Alone In The Dark kozepes film volt,de egy fokkal jobb,mint a transformers nevu borzadaly.am meg a vilag legrosszabb rendezoje(rendezoi) azok a sracok,akik rendeztek a csajozos,a bazi nagy filmet,meg a meet the spartans-t.lattatok az uj filmjuk traileret,a date moviet?mar a trailer szornyen rossz,ugyan mar,uwe boll sehol sincs azoktol a sracoktol,csak rosszabb az "imidzse"
k11zoltan 2008 ápr. 18. - 19:00:43 Előzmény Redfield
(38/104)
:)
Redfield 2008 ápr. 18. - 08:44:07 Előzmény k11zoltan
(37/104)
Itt a nagy alkalom! Uwe Boll önként vállalja, hogy abbahagyja a filmezést, ha összegyûlik 1 000 000 aláírás ellene!

http://www.petitiononline.com/RRH53888/petition.html
k11zoltan 2007 nov. 29. - 19:31:37
(36/104)
Nem láttam ennek a gyereknek a filmjeit, de a leírásuk alapján valami nagyon gáz 3adrangú filmeknek tûnnek, és a Patch Adams lenne gyenge film??

Jó nem tudom neked mi a jó, de egy ilyen szar film topicjába nem írnám be, hogy igen gyenge lett Robin Williams filmje...
verdeleth 2007 jún. 24. - 23:20:48
(35/104)
nem igazán ismerem ezt az Uwe Boll nevû gyereket de mindenki fel van háborodva hogy mekkora szar Tegyétek a szivetekre a kezeteket és válaszoljatok: hány ugyanilyen szintû vagy ennél is szarabb filmet láttunk már? Én már rengeteget Talán nem kell példákat emliteni de ha már horror akkoor Halálos kitérõ na az semmivel sem jobb ennél Csak egy nagy 0 "horror" Szóval nem tudom miért kell ennnyire lehúzni ennyibõl sok rendezõt lehetne fikázni Azért szar film volt az biztos
mesicicca 2007 jún. 18. - 11:08:14
(34/104)
Uwe Boll a világ legrosszabb rendezõje! Ezt a filmet is olyan jól meg lehetett volna csinálni, de pont neki kellett, hogy kihozza belõle a legrosszabbat!
zszoltan 2007 ápr. 14. - 10:16:07
(32/104)
OK. De akkor hol?
zszoltan 2007 ápr. 13. - 22:49:59
(31/104)
Te még tanulsz? Bocs, természetesen nem kötelezõ válaszolnod.
Mond neked a Patch Adams név valamit? Õ elég idõs volt már, amikor - korántsem játékból - orvosi pályára akart lépni. Nekem személyes ismerõsöm is van, aki 30-on túl jelentkezett fõiskolára.
zszoltan 2007 ápr. 13. - 22:23:25
(30/104)
Én is kipróbálnám. Ha véletlenül találsz szponzort, szólj. Aztán megpróbálunk összeütni egy legalább közepes movie-t. :)
zszoltan 2007 ápr. 13. - 22:19:01
(29/104)
Milyen kár! Akkor ez nem fog kiderülni. :)

De persze abban igazad van, hogy könnyen osztogatjuk itt a 'bókokat'. Kibicnek semmi sem drága...
Redfield 2007 ápr. 13. - 22:16:10
(28/104)
Én igen. :) Egyszer élünk, de akkor hagyjunk nyomot is. :)
zszoltan 2007 ápr. 13. - 22:02:58
(27/104)
Én is botor dolgokra vertem el a legutóbbi fizut, és nem filmet csináltam belõle. De ha fizeted, nekifuthatunk...
Redfield 2007 ápr. 13. - 21:27:43
(26/104)
ne kötekedj már itt is. Neked ez mániád lett. Ha módomban állna csinálnék én sokkal jobbat is.
Redfield 2007 ápr. 13. - 20:58:12
(25/104)
Te, én sztem ettõl még sokkal jobbakat tudnál csinálni, mint õ. :) Neki mennyi gõze van a rendezéshez? A filmjei üresek mind mondanivalóban, mind mélységben. Röhejesek, de csak a rossz értelemben, és a látvány sem nevezhetõ még a legnagyobb jóindulattal sem lenyûgözõnek. A nézõ és a rendezõ közt a film olyan, mint a szex. De ezt még megerõszakolásnak sem lehet nevezni, inkább csak beszedi a pénzt, hogy tartson egy-egy önkielégítést, azt annyi. Állítom, hogy te jobban értesz a filmekhez, mert legalább van ízlésed, és gondolom kreativitásod, meg elképzeléseid is. szal, ha lesz valami, nekem is szólj. :)