Tamáss11 2013 márc. 06. - 18:31:50
(659/1479)
Jó ez a sorozat, sokat lehet belõle tanulni. Remélem sok gyerek nézi és rohannak játszatni oda ahol nem lenne szabad, hiszen errõl szól ez a sorozat is... tegyél meg mindent amihez kedved van, legyél boldog, röhögj a barátaiddal ne pedig nyomott szar életet élj és fikázz mûsorokat :)
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 06. - 17:28:08 1/10
(658/1479)
Mikor nem volt több csatornám akkor se néztem ilyen ...mûsorokat, egyszerûen TVt se néztem már amikor ezek mentek, játszottam a nintendón, vagy levegõztem, de max heti párszor ha találtál valamit a tvbe, utólag már annyit se,
meg 2006óta már a számítógépen játszok stb..
Azoknak is van internet, még ugyan...
Egyszerûen õk a minõsíthetetlen undormány mûsorokat tekintik mûsornak, és akkor már persze hogy az alapból is fogható szenny adók szennyei dominálnak.
Nem hittem hogy kell több tv csatorna mert ezek miatt nem szerettem tvt nézni s amikor akarták a több adót mindig azt mondtam, úgysem nézek tvt, akkor minek fizessek havidíjat még azért is, aztán lett több tv csatorna, igaz csak 20 de zsírkirály, és kellett olyan pár év hogy mondjam hogy igen, valójában azok az adók nem jók, de a kis kábel adók jobbnál jobb érdekesebbnél érdekesebb mûsorokat adnak.

Nem kell ezt túlkombinálni, viszont nagyon jó leírni véleményünket mert csak megkönnyebbülést jelent.
Azért reagáltam, mert ha egyet is értek, abban nem, hogy amiatt néznek mert nincs 10mb net stb. mert amikor nem volt netünk , sok tv adónk akkor se néztünk ilyeneket, persze ha bekapcsolták ilyen ...mentek s emiatt is utáltam meg a tvt, holott már akkor jobb lett volna a több tv adó.
És ha megnézitek a nézettségi adatokat, láthatjátok hogy nem mindenki néz TVt.
Pl. Budapest lakossága 2millió fõ, tehát, elég egy pár városi suhanc s megvan ezeknek az ...adóknak a nézettsége.
10/10
kozi001 2013 márc. 06. - 12:27:28 10/10
(657/1479)
Ha a mûsor beválik, akkor azonnal koppintja a tv2, viasat stb.
Ugyanúgy mint ahogy a Családi Titkok a 'Gyanú árnyékában'-ra válasz, 'A Dal' meg az X-faktorra...
Crystalheart 2013 márc. 06. - 10:07:48
(656/1479)
Nyugtassatok meg, hogy az itt bemutatott életstílus a népesség minimum 95%-ára nem jellemzõ... :S

Irtózatosan ellenszenves és szánalmas képet mutat a városi fiatalokról. Függetlenül az amatõrök "színészi" teljesítményétõl, maga a koncepció. Mintha a trendet, mint jelenséget akarnák meglovagolni, azt sugallva, hogy ezek a fiatalok - akiket átlagosként próbálnak demonstrálni - nem csak trendkövetõk, nem csak magukévá tesznek bizonyos elemeket a városi popkultúrából, hanem hogy õk maguk a megtestesült party-trend. És ez szerintem veszettül káros.(Egyébként némely szereplõ idegesítõ beszédstílusára hallottam már példát az utcán, vagy anno az iskolában. Hogy mesterkélt? Sajnos az emberek jó része a való életben is mesterkélt, beszédhibás, motyogós, rosszul artikuláló, modoros, magát produkáló és irritálóan hangsúlyozó létforma.)
1/10
szeemee 2013 márc. 05. - 19:46:42 1/10
(655/1479)
Egy olyan statisztika szerint, amit a Nemtudomki Kft. 1000 fõs minta-alapú vizsgálata alapján a retek klub büszkén mutogat. A körülöttem levõ szemét antiszocikat meg engem azért nem kérdeztek meg, mert rontottuk volna az eredményt, hogy csak a history-t, meg azt a szemét discovery-t nézzük.
Emberek! Ki az a degenerált elmeháborodott ember, aki egy végigdolgozott nap után, egy ilyen "színvonalú", forgatókönyv alapján ELJÁTSZOTT sorozatot néz, amit nem mellesleg reality show-ként reklámoznak (kicsit fogalmi zavaraim vannak, vagy nekik)? A Big brother, Való világ és Gyõzike után én komolyan azt gondoltam, hogy ennél lejjebb már nincs. A fiatalabb korosztálynak: menj ki a levegõre, hagyd ott a TV-t, mert zombit csinálnak belõled! Nem az ott látott élet a tied, dolgozz, szeress, legyen családod, barátaid, ne ezeken a fos mûsorokon nõj fel! Amit ott látsz, puszta káprázat! Hass, alkoss, gyarapíts!
Tamáss11 2013 márc. 05. - 19:41:11
(654/1479)
1.Amikor nem tud az ember értelmes választ adni elkezd személyeskedni. Ilyenek a gyenge emberek.
2. Az, meg hogy Te tudsz a legtöbbet a sorozatról?! Azért, mert elmentél egy válogatásra ahol nem vettek fel, majd ide jöttél és elõadtad magad, hogy nem vállaltad, ugyan kérlek... Bár mostmár értem miért szarozod le a mûsort :) ha oda mentem volna én is, és elküldenek engem is bántana. Ja és csak óvatosan, mert nekem is dolgozik ott ismerõsöm és tudtommal szerzõdéseket kellett alárni amiben le van írva, hogy nem lehet kipofázni a "kulisszatitkokat" amiket Te annyira tudsz :D
1/10
Cocos 2013 márc. 05. - 19:25:20 1/10
(653/1479)
Ja, és szerintem itt a fórumon Én tudok a legtöbbet a sorozatról.Ha nem tudod miért, nem olvasod rendesen.
1/10
Cocos 2013 márc. 05. - 19:23:19 1/10
(652/1479)
A stílusod és az udvariatlan beszólásod nem tudom kinek-minek tulajdonítsam.Annak, hogy egy 11 éves kisfiú vagy (remélem), vagy a drága szüleidnek, akik félreneveltek.Már ha vannak.
offtopic
vénasszonyok:nyara 2013 márc. 05. - 18:58:08
(651/1479)
Ha elkerülte volna a figyelmedet, van a fórumon egy "offtopic elrejtése" funkció. Elég arra rákattintanod és nem látod topic témájától eltérõ beírásokat. Én mivel most nem konkrétan errõl a tömény libaürülékrõl, azaz a sorozatról írtam, csak reagáltam egy fórumozó beírására, ismertetve a kertévék mûsorpolitikájának szlogenjét,
használtam az offtopic gombot, tehát nem kellene látnod a beírásomat.
Vagyunk néhányan, akik szeretünk elcsevegni bármelyik topicban, még, ha a témaadó mûsort nem is nézzük.
Remélem a jövõben elnézed nekünk ezt.
1/10
-greghouse- 2013 márc. 05. - 18:32:17 1/10
(650/1479)
Én néha reklámszünetben belenézek (pont azért is, hogy ne írhass ilyen marhaságokat, hogy soha nem láttuk), maga a történet siralmas, pontosabban nincs, és a színvonalat mindig elképesztõen primitívnek találom. Például (és hidd el, ehhez néhány perc is elég), hogy miért nem tudnak beszélni érthetõen, miért motyognak, pöszék, dadognak...értem én, hogy próbálják a "valóságos fiatalok" életét reprodukálni.
...Csak akkor ott van a másik probléma: ha a "valóságos fiatalok" életét reprodukálják, nekem valahogy nem stimmel, hogy "trendi" apartmanban laknak, méregdrága cuccokat hordanak, legnagyobb gondjuk az, hogy most edzõterembe menjenek vagy kefélni. Itt valami nem stimmel. Ha a saját környezetükben, saját ruháikban, saját munkahelyükön (ja bocs, az nincs nekik, minek is) filmeznék, akkor lenne jogos, hogy tehetetlenül mozognak, mesterkélten beszélnek, olyan "problémáik" vannak, amelyek egyáltalán nem "általánosak".
..Tudathasadásos a mûsor. Egyrészt "valóságos" is akar lenni (amatõr szereplõk, csak helyzet van megadva konkrét szöveg nincs - úgysem tudnák megtanulni- ), másrészt a valóságtól elszakadt környezet.
...Két lovat megülni egy...khm. fenékkel aligha lehet.
Ja, az, hogy szórakoztató lenne...hát istenem, van akinek Gyõzike meg Isaura is az.
1/10
Cocos 2013 márc. 05. - 18:32:11 1/10
(649/1479)
Azt még hozzátenném, hogy nem a fórum nem tetszik, hanem a sorozat.És errõl beszélhetünk szerintem.Azt hogy nem nézzük arra egy más által már leírt szöveg:"azért mert nem eszem meg a szart, tudom hogy az"
1/10
Cocos 2013 márc. 05. - 18:29:33 1/10
(648/1479)
Nos kedves Tamás! Ez nem rajongói fórum, hanem egy tv. mûsorokhoz csatlakozó fórum.Itt ha tetszik, ha nem bizony kap a mûsor hideget meleget.Ha majd nagyfiú leszel rájössz, hogy a politikáról is beszélnek mindenhol függetlenül attól, hogy az jó vagy sem.Ha neked nem tetszik azok véleménye, akik "lehúzzák" ezt a sorozatot, javasolom, hogy Te menj máshová (pl. Facebook,) ott több rajongót találsz.
Tamáss11 2013 márc. 05. - 18:18:03
(647/1479)
Még véletlenül sem szeretnék vitát, balhét, nézeteltérést.. de miért van az, hogy többször is lemoslékoztok egy mûsort, ami már több hete megy, minden héten napjában többször leírjátok, hogy "ez bizony moslék, lószar, blabla.." és ezek ellenére mégis ide jártok a fórum alá. Nincs máshol társaságotok?! Esetleg más fórumokon nem hallgatnak meg benneteket, csak olyan helyen ahol rátok hagyják? Világot akartok váltani? Talán ez valami beteges vágy, hogy olyan fórumra járhattok amit nem szerettek, de mégis oda írtok?! Ha folyton szólászabadságról papol valamelyikõtök, de a napi sorozatból 3 részt sem látott, miért nem szóltok neki, hogy ne ugasson bele olyanba amirõl fogalma sincs?!
offtopic
vénasszonyok:nyara 2013 márc. 05. - 18:03:45
(646/1479)
A kereskedelmi tévék szlogenje: "Addig etetünk benneteket moslékkal, míg röfögni nem kezdetek!"
1/10
-greghouse- 2013 márc. 05. - 14:40:19 1/10
(645/1479)
Na ja... Isaura felszabadításáért meg adakoztak a magyarok, és Lagzi Lajcsi "koncertjei" is falakat döngetnek. Szóval kit is érdekel ez, az RTL nézettségfigyelõ pénzügyesein kívül?
Amíg lószar van, verebek is lesznek.
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 05. - 11:50:59 1/10
(644/1479)
Egyetértek!
10/10
f_nikcsy 2013 márc. 05. - 10:48:24 10/10
(643/1479)
Teljes lakosságban ugyan nem, de a kereskedelmileg fontos célcsoportban végig nyerte a hetet az Éjjel-nappal Budapest, a top 10-es listában lehagyva a családi titkokat és a 40 milliós játszmát is!
1/10
offtopic
Aki bújt, aki nem 2013 márc. 03. - 16:05:04 1/10
(642/1479)
Nem is szoktam, ha tudom kerülöm azokat a helyeket, ahol "emberek" vannak.
10/10
kozi001 2013 márc. 03. - 15:07:11 10/10
(641/1479)
Én is így szoktam nézni Számítógépen pötyögök + TV 45 fokba rám fordítva és néha odanézek! :)
10/10
kozi001 2013 márc. 03. - 15:04:06 10/10
(640/1479)
Akkor ne is sétálj a Blaha/Baross utca környékén vagy a nyolckerben középiskolák környékén kicsengetéskor...
Nem kell ehhez a stílushoz ilyen mûsor!