CsiróCsiró 2013 márc. 29. - 09:49:46
(779/1479)
Nem gondoltam volna, hogy egyszer még visszasírom a Való Világot.

Az sem volt egy kimondottan építõ jellegû mûsor, de legalább emberek természetes reakcióját, konfliktusát mutatta, és ha másra nem, pszichológiai szempontból érdekes volt megfigyelni ki, hogyan reagál bizonyos szituációkra, amiket a drága kereskedelmi csatornánk bedobott nekik, hogy fokozzák a kedélyeket a magasabb nézettség érdekében.

Vagy max egy kezdõ színész tudta figuralesként felhasználni.

DE EZ???!!!

Megrendezett valóságshow??? Fõmûsoridõben??? Ez kell a népnek, mi?!

Mit akar megmutatni? Hogy így élnek a fiatalok a nagy Budapesten??? Hát nem így élnek!!!

Az még külön felháborít, hogy emiatt a ripacsparádé miatt törölték a Kód címû vetélkedõt, amit nagyon szerettem. Szerintem ez a Balázs gyerek egy igazán üde és intellektuális színfoltja a jelenlegi magyar televíziózásnak, ráadásul a mûsor is egyaránt mozgatta meg a tudást illetve a memóriát, és nagyon szórakoztató volt.

Ehelyett most lehet nézni a túlkompenzáló izmos fiukat, és az idegösszeomlásig hisztizõ lányokat, ahogy Budapesten éjt nappallá téve "küzdenek" kétségbeesetten a túlélésért.

A félreértések elkerülése végett; a szereplõkkel semmi problémám nincs, nekik csak felajánlottak egy lehetõséget, amiben láttak fantáziát, hogy kitûnjenek a tömegbõl. A nézõkhöz hasonlóan Õk is csak áldozatai ennek az egésznek, ami nem most fog kicsapódni, hanem a mûsor befejezését követõ hónapokban, években.
Gondoljunk csak a BB vagy a VV idegösszeroppant szereplõire, akiknek a pár hónapos nyilvános közszereplés után nem volt éppen zökkenõmentes a hétköznapi életbe való visszahelyezkedés.

Kétlem, hogy bármelyikük is komolyabb karriert futna be a késõbbiekben, max az ATV éjszakai betelefonálós játékában mûsorvezetõként, mint ahogy arra már volt példa.

Még az is zavaró számomra, hogy akárhová megyek, akármilyen internetes fórumokat olvasok, csupa-csupa az enyémmel azonos véleménnyel találkozom, tehát valami azt súgja - aztán elnézést ha tévednék - ,hogy a többség ugyanígy vélekedik.
Ennek ellenére még mindig ilyen és ehhez hasonló mûsorok folynak a két vezetõ kereskedelmi csatornából, és igen igen nagy tisztelet a kivételeknek!!!

Nem lehetne a TV mûsorokkal kapcsolatban is országos választást kiírni???
Vagy idáig hivatalosan nem terjed ki a demokrácia???
Vagy akkor hogy is van ez???


Elnézést, de ezt terápiás jelleggel ki kellett magamból írni, mert szerintem ha elnyomom, akkor daganatként jelentkezett volna valahol a szervezetemben pár éven belül!!! :-)
1/10
_mason_ 2013 márc. 28. - 20:27:40 1/10
(778/1479)
Ahogy mondod!
grace08 2013 márc. 28. - 19:48:44
(777/1479)
Mert sajnos rengeteg gondolkodásra képtelen zombi él ebben az országban, akiknek nemhogy nem fordul ki a gyomra az ilyen mûsoroktól, hanem egyenesen élvezik, ahogy pusztulnak az agysejtjeik, épülnek le mentálisan. Az ilyenekkel mindent meg lehet etetni...
1/10
nikato 2013 márc. 28. - 19:26:22 1/10
(776/1479)
Undorító!! Kitalált sztorik, ribancokkal!
1/10
Noémi 202 2013 márc. 28. - 17:11:15 1/10
(775/1479)
Utálom ezt a szutyok mûsort. nálam 10/1
Nem értem minek ismétlik még hétvégén is
almart 2013 márc. 28. - 13:28:37
(774/1479)
Egyetertek,ez egy borzaszto igenytelen musor.
Nem nezem,epp eleg amit a musorajanlokban latok belole. Itt mas nincs csak szex,pialas meg ordibalas.

MINOSITHETETLEN!
1/10
peti2006 2013 márc. 28. - 12:07:06 1/10
(773/1479)
Megígértem hogy nézni fogom.... aztán 10 perc után felment a vérnyomásom az elsõ résznél. Néha-néha belenézek, de ezek mindig veszekednek meg b*sznak.
Az RTL-tõl többet vártam volna.... Ez a sorozat a semmirõl szól, napi 1 órában.
1/10
Miami007 2013 márc. 28. - 12:06:33 1/10
(772/1479)
Érdekes, hogy sokak ezt a "mûsort" munka után kikapcsolódásként használják. Nos én is tettem egy próbát, és lekényszerítettem magam erre a 40 akárhány percre a TV elé. Állíthatom, kifejezett psziché romboló hatása van,legalábbis rám nézve. A mûsor végére a sok kiabálás, veszekedés, érdekes szóhasználatokat követõen úgy fel ment a pumpa bennem, hogy agressziv kismalaccá, õrjöngõ lénnyé váltam, akihez legalább 15 percig nem lehetett szólni. Megfogadtam, soha többet, inkább olvasok, ismeretterjesztõ csatornákat, vagy akármi mást nézek, vagy épp csinálok, mint ezt a kritikán aluli állitólagosan kikapcsolódást a fiatalok számára ígérõ valamit nézzem. Nos azóta béke és csend honol.
Bendzsur 2013 márc. 28. - 12:00:42
(771/1479)
Én a minap megnéztem ebbõl egy epizódot, amiban, - mint ismeretes - az "történt",hogy az egyik bérlõ lenyúlta a kasszából a zsetont, amit "csak kölcsönvett..."

Ettõl függetlenül\ennek ellenére én megkérdezem;

-Mi ennek a sorozatnak a MONDANIVALÓJA?
10/10
LeonCupraR 2013 márc. 28. - 10:39:55 10/10
(770/1479)
Akinek nem tetszik ne nézze elhihetitek nézik helyettetek elegen...
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 28. - 08:22:09 1/10
(769/1479)
Nem. Kár, hogy nincs idõ stb. miatt a többség nem is néz TVt.
Pedig akkor ezek az alja mûsorok a nézettségi létra legalján lenének.
De, az "átlag tvnézõknek" az ertéelen meg a tévékettõn túl nincs semmi.
És az "átlag tévénézõk" miatt kell a történelmi tényeket egy történelmi mûsornál is Spolier szóval jelölni, még ha felét se úgy mutatják, akkor is...
10/10
f_nikcsy 2013 márc. 27. - 22:07:08 10/10
(768/1479)
Helyesbítenék:
A múltheti adatok alapján már teljes lakosságban is veri a konkurenciát az ÉNBP...
5/10
white_angel 2013 márc. 27. - 20:56:00 5/10
(767/1479)
Komolyan mondom lassan a tv-csatornák már nem tudják egymást túllicitálni ócskábbnál ócskább mûsorokkal. Ma volt szerencsém látni ezt a szennyet, de ennél lejjebb már nem lehet süllyedni. Én is a fiatalok közé tartozok, de nem emlékszem, hogy én és a barátaim valaha ilyen színvonalra kerültünk volna. Nagyon durva, hogy az egész sorozat arról szól, hogy ki tud mélyebbre menni, többet szexelni, drogozni, zülleni. Ilyen példát mutatnak a mai ifjúságnak? Én ha valaha így viselkedtem volna akár egyszer is, a szüleim ,,szétszedtek'' volna. Ezek között nincs egy tisztességes normális ember. Ha mindenki így élne és ez lenne a valóság, akkor azt hiszem az emberiségnek semmi jövõje nem lenne. Budapestre is nagyon jó fényt vet, hogy elvileg ez a pesti fiatalság átlagos élete.
Ha ennek a szennyes sorozatnak a költségvetését inkább a rászorulók, betegek, éhezõk kapták volna, akkor azt hiszem sokaknak megoldódott volna pár havi problémája. Ez tényleg a legalja mindennek, felháborító, hogy ezt ma igényli valaki és a fiatalok ezt látják még a tv-ben is. Szégyellheti magát mindenki, akinek ehhez köze van.
1/10
pillangókisasszony 2013 márc. 27. - 20:40:58 1/10
(766/1479)
Milyen igénytelen,gusztustalan ez a mûsör.A fiatalok nevében ki kérem magamnak.Nem ilyen undorító a mai fiatalság!Komolyan be kéne tiltani...moslék,szemét,jobb szó nincs rá.Forró olajban kéne kisütni aki ezt kitalálta,adott rá pénzt, hogy elkészüljön,aki szerepel benne...minden közremûködõt,aki beszennyezte ezzel a förtelemmel a világot :D
1/10
Bobby1 2013 márc. 27. - 19:44:51 1/10
(765/1479)
Tegnap a meccs szünetében ráerõszakoltam magam erre a moslékra.., hogy ne csak az elõzetesek kényszerû imeretében mondjak véleményt.
Nos:
JELENET 1.) Éppen egy totál kiütött (drog és / vagy alkohol) lány teljesen kiszolgáltatott helyzetét próbálta kihasználni egy alak, majd - a jelenet szerint - akkor is folytatta volna, amikor a lány már elveszítette az eszméletét, csak elõször bejött egy másik fiúka, majd az akit telefonom odahívott. SNIT.
JELENET 2.) A bárpultos sikeresen lehazudja, miért, és ki miatt kúrt félre Anikókával, majd dörszöli a tenyerét, hogy így újra kúrhat a barna lánnyal is.. Itt jött rám az okádhatnék.

***moderálva***
1/10
Pikacsu 2013 márc. 27. - 14:58:37 1/10 Előzmény f_nikcsy
(764/1479)
Mekkora hülyeség ez a 18-49 célcsoport. :) Totál kiborít.

Szinte alig jöttem rá, hogy ez azt jelenti amit én mondtam, csak azért engem kicenzúráztak.
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 26. - 22:06:52 1/10
(763/1479)
Egyetértek.
Valóban ma már szinte mindenkinek van internet még a "rászorulóknak" is.
Így van, egyszerûen pofátlanság, hogy hétvége délutánt is tönkreteszik szabályosan, és ugyanazt ismétlik meg maratonba amit másnap, külön bosszantó, hogy a TV újságom is kiírja hétvégére a mûsorokat és itt a porton veszem észre hogy azt vetítik.
akiako 2013 márc. 26. - 21:20:15
(762/1479)
Sziasztok!
Nem az a baj,hogy leadnak egy ilyen gyalázatos mûsort,fõmûsor idõben,mert akinek nem tetszik az ne nézze!
Én is így teszek,nem nézem!De hogy még szombat és vasárnap délután is ezt ismétlik,mikor az ember szívesen lepihenne délután egy jó kis film mellett,na az már gáz.Rosszul vagyok ettõl.Nem fikázni akarom a csatornát,mert vannak mûsorai ami tetszenek,de igazán észbe kaphatnának,hogy a hétvégi jó filmeket ne vegyék el az emberektõl.
És különben is aki nem látta,az nézze meg az interneten!!!Üdv:
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 26. - 21:19:28 1/10
(761/1479)
Ez csak jó hír, az rtl mindig is nézett volt.
Vigasztalom magam, az ország 99%a a neten stb. helyen néz valami igényes mûsort, illetve más dolgot csinál.
A Közvetlen unokatestvérem pl. egyáltalán nem is néz tvt.
10/10
f_nikcsy 2013 márc. 26. - 21:14:03 10/10
(760/1479)
Van egy rossz hírem a sorozat utálkozóinak! Az ÉNBP már nézettebb a kereskedelmileg fontos cépcsoportban, mint a Barátok közt:

http://www.origo.hu/teve/20130325-ramaszott-az-ejjelnappal-budapest-a-baratok-koztre.html