1/10
Anonymusz88 2013 júl. 13. - 10:05:19 1/10 Előzmény csikosi
(1019/1479)
Én is egyetértek :)
1/10
Anonymusz88 2013 júl. 13. - 09:50:54 1/10 Előzmény abisztriczky
(1018/1479)
Kivéve azoknak, akik az analóg lekapcsolás 2. ütemét érintõ területen élnek, nincs elõfizetésük semmilyen szolgáltatóra, és még nem sietnek az átállással :P
Sociopathic 2013 júl. 12. - 22:58:34
(1017/1479)
Tetszik, ahogy sokan azt írják, hogy "egy részt se láttam belõle, mert ez egy f*s". Akkor honnan tudod, hogy milyen? Reklámból? Láttál egy-két részt? Na mivel én barátnõm unszolására legalább 2 hónapig néztem (a Jóban rosszban címû sorozateposz mellett), nyugodt szívvel, és a továbbiakban érvekkel alátámasztva ki merem jelenteni, hogy ez egy f*s. És mivel elõtte se nagyon néztem tévét, 2 hónap után újra visszatértem a korábbi jó szokásomhoz.
Amikor elkezdtem nézni a sorozatot, érdekesnek találtam, voltak karakterek és volt érdekes történet. Aztán szépen lassan kitûnt, hogy karakterek nincsenek, hanem minden színészre ráosztanak valami pózt, amit éppen el kell játszani, de hogy bármelyik viselkedése is egy jól kidolgozott értékrenden alapulna, na azt leshetem. Egyszer az egyik csaj vesz fel x pózt, majd 2 hét múlva ugyanezt az y csaj (aki korábban x csajjal nem is értette egyet), és így tovább rotálva. Még Lali az egyetlen következetesnek mondható ember, csak hát az meg egy orvosi segítségre szoruló retardált. A történet pedig önismétlõ, lassú, vontatott és súlytalan, egy valóság-showban több izgalom van, mert azok legalább potyogtak hétrõl hétre. De ugyanígy nem történik azokban se semmi.
10/10
xxxz 2013 júl. 12. - 00:15:23 10/10 Előzmény csikosi
(1016/1479)
most mért kell ennyit szapulni? nem tetszik nem kell nézni... én speciel nagyon jol szorakozok rajtuk:)
1/10
offtopic
csikosi 2013 júl. 11. - 12:58:14 1/10
(1015/1479)
Az egészet TÖRÖLNI, vagy éjjel 2-re átrendezni.
Ez volna a jó megoldás!!
Aki meg követi, hát várjon a sorára.
1/10
Bobby1 2013 júl. 10. - 19:53:46 1/10 Előzmény abisztriczky
(1014/1479)
Koncesszióba adott ÁLLAMI TULAJDONÚ frekvencián sugározzák ezt a szart, ezért mindenkire tartozik mit adnak!
abisztriczky 2013 júl. 10. - 15:25:16
(1013/1479)
Nem tudom mért kell annyit szapulni!? Akinek nem tetszik, nézzen más csatornát, van bõven választék!
1/10
offtopic
csikosi 2013 júl. 10. - 13:57:58 1/10
(1012/1479)
Kérjük az RTL II-re tenni ezt az összes napi agyatlanságot, aki meg nézni akarja az ott lihegjen rajta.
Ne fárassza a normális nézõket.
2/10
fo.ma 2013 júl. 08. - 20:05:32 2/10
(1011/1479)
Most hallom, hogy a buziparádén is felvonultak a szereplõk. Grat.
szamarhegy 2013 júl. 08. - 10:55:10
(1010/1479)
A családi, baráti, ismeretségi köröm (Budapest, több vidéki nagyváros és falu, tehát nem egy szûk rétege a társadalomnak) nem így él.
A sorozatban szereplõ karakterek képtelenek kommunikálni, minden szituációban ordibálnak és ez lehet, hogy eladja a sorozatot, de mintának borzalmas. A sorozatban szereplõ fiú, lány karakterek, ill. a bemutatott életmódjuk a valós életben a kilátástalan sodródás mintapéldányai. A korábbi sorozatok utóélete alapján (sajnos) az amatõr 'színészeknek' nem kell sokat színészkedni a kilátástalanság, a kommunikációképtelenség, az egyik-napról a másikra élés, az egzisztenciális prostitúció, a kábítószer, az éjszakai élet mint csábító üzleti lehetõség, a családi háttér szétesése nagyon is személyes élménye lehet sokuknak.
Az a 14-16 éves fiatal, aki felfogja ezt a borzalmas kilátástalanságot, ami a sorozatból lejön, az ettõl függetlenül is képes önálló értékrendet felállítani, aki nem (nincs kétségem, hogy a többség ilyen) az menõ dolognak találja, hogy ezek a karakterek tv sorozatot érdemeltek.
Ez a sorozatot egy lepukkant, kilátástalan latin-amerikai maffia országnak mutatja be Magyarországot, ahol az emberek nem tanulnak, nem terveznek, nem megbízhatóak, hanem lepukkant, kilátástalan életpályákat és társadalmi kultúrát képesek csak felmutatni. Az kétségtelen, hogy Mo. erre tart, de szerencsére még nem ez jellemzi ezt az országot.
2/10
fo.ma 2013 júl. 07. - 21:18:14 2/10
(1009/1479)
Még véletlenül se gondold, h egy 14-16 éves gyerek ugyanazt a tanulságot vonja le ebbõl a mûsorból, ami te felnõttként! Számukra ez egy baromi jó buli szülõk, iskola, tanulás, munka (egyszóval béklyók) nélkül. Például a homokos pár lakásába gátlás nélkül odarohannának õk is bulizni! Ezek az elvetemült alakok a példaképeik, mert "milyen király már egész nap azt csinálni amit akarsz" anélkül, hogy otthon pampognának, h "tanultál, vagy hol voltál, miért késtél, milyen jegyeket hoztál", stb...
Tévedésben élsz!
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 júl. 07. - 21:04:43 1/10
(1008/1479)
Kiváncsi vagy mi?

Nem emeltem piedesztálra, csak annak nézem, ami.
1/10
offtopic
Aki bújt, aki nem 2013 júl. 07. - 20:43:56 1/10
(1007/1479)
Látom téged az sem zavar, ha törlik a korábbi kommentjeidet:D Mit ne mondjak, szánalmas...
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 júl. 07. - 20:42:37 1/10 Előzmény szamarhegy
(1006/1479)
Ami ennél is rosszabb, hogy amit ebben a sorozatban látsz, az semmi a valósághoz képest, az igazi világban kérlek, a férj és a feleség megcsalja egymást, rosszabb esetben swingerklubba jár, vagy elválnak és a pici gyereket a nõ neveli tovább, a fiatal férfiak már nem akarnak házasodni, minél több nõt akarnak a ceruzájuk hegyére "rajzolni".

Nem tudom mire gondolsz mint rossz példa, Hanna esetére?
Mi abban a rossz, ha megmutatják a fiataloknak, ha nem jársz suliba, vagy nem jársz be dolgozni, ha lopsz, csalsz, hazudsz, akkor boldogtalan leszel és soxor nem lesz mit enned?! Épphogy elrettentõ példa. Bemutatják Lali példáján keresztül, hogy baromságokba fogni, értelmetlen. Dzsó meg rossz társaságba keveredett, ezt is illenék elkerülni.

A sorozat tanít, méghozzá jóra, a sok mai ostoba fiatalt, méghozzá úgy, h közben észre sem veszik.
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 júl. 07. - 20:36:42 1/10 Előzmény arabesque
(1005/1479)
Nyugi, a késõbbiekben sem fog romlani a sorozat minõsége, tökéletesen egyetértek veled mindenben. Plusz baromi üde a sorozat, abszolút nem lehet a barátokközthöz hasonlítani, amiben mindenki modoros és amatõr. Érdekes, hogy az improvizáció mennyire természetesnek hat a beállított szituációkban. pl. nem tûnik úgy, hogy 1-1 jelenetet felvesznek 50-szer.

Nekem egyedül Rita fura, aki elment egy hétre Angliába és úgy jött vissza, mint egy másik ember, egyszer sem kesereg Marci után...és iszonyatosan gonosz lett...
arabesque 2013 júl. 07. - 17:53:05
(1004/1479)
Annyi negatív kritikát hallottam a sorozatról (természetesen olyan emberektõl, akik nem is nézik, mert annyira rossz), hogy arra gondoltam, most már muszáj megnézem végre mi ez a "sz*r"! Magam sem vagyok oda a kereskedelmi csatornákért, a sok reklám miatt pl. nekem nincs idõm, sem pedig türelmem ott mûsorokat/filmeket nézni.

Fenn van az egész sorozat archívban a csatorna honlapján, nemrég kezdtem el az elsõ résztõl nézni és szerintem egész más így a "leányzó fekvése", mintha az ember csak felületesen belekap pár percre, aztán továbbkapcsol, ill. csak a mûsort reklámozó részletek alapján ítélkezik felette.

Nem követem adásidõben, így nem tudom, hogy éppen most hol tartanak és csúszott-e, s ha igen, mennyit csúszott azóta a színvonal. Én most még csak a 35. résznél tartok és nekem egyelõre tetszik, most még lehet érteni, hogy mit akartak azok, aki elindították ezt az egészet. Szerintem nem annyira arról van szó, hogy mennyire jellemzõ általánosan a Budapesten élõ emberek életére (sokan ezt is kikérik maguknak), inkább csak arra utal a cím, hogy hol játszódik a sorozat.

Szerintem a sorozat nem mutat rossz példát a fiataloknak, mert amennyit én eddig láttam belõle, éppenhogy arra próbál "nevelni", hogy iskolát/munkát kerülni, inni, drogozni, hazudni, más nõjét/pasiját elvenni, a másikat cserbenhagyni, önzõnek, felelõtlennek lenni, egyáltalán nem "trendi", sõt! A sorozatban semmilyen negatív tett nem marad szó nélkül a többiek részérõl, mindig kiderül minden sumákság, mindennek megvan a következménye.

A szereplõk szerethetõek és/vagy szórakoztatóak (a bénákat és az undokokat alakítók is) és ahhoz képest, hogy egyikrõl sem hallottam azelõtt, egészen görcsölés- és izzadtságszagmentesen játszik mindegyik. Mindenkinek rengeteg munkája lehet benne, szerintem a készítõk és a szereplõk is kitettek magukért.

Szerintem lehet olyan nagyon könnyû összeállítani egy ilyet úgy, hogy az minden nap aktuális, tartalmas, érdekes és szórakoztató legyen. Nem tartom magam igénytelennek, engem leköt, bár, ahogy említettem, én még csak a 35. résznél járok...
1/10
jimmy200 2013 júl. 07. - 15:43:30 1/10
(1003/1479)
Az a nagy baj,magas a nézettség.Nem engedném vetíteni,nagyon rossz hatással van a fiatalokra,akik imádják.
Tele van szeméttel ez a mûsor,rosszat sugall....
1/10
offtopic
Aki bújt, aki nem 2013 júl. 05. - 22:39:36 1/10
(1002/1479)
Ijesztõen magas, hát igen, de azért ne rettegj annyira, nem élek vissza, szellemi fölényemmel!;)
szamarhegy 2013 júl. 05. - 22:01:58 Előzmény Bobby1
(1001/1479)
A kereskedelmi csatorna azért kereskedelmi, mert azt adja amire szerinte vevõ/nézõ van. Ha ilyen latin-amerikai alja szintû szart adnak, az azt jelenti, hogy pár millió magyar itt tart a csatorna mérései alapján. Elkeserítõ és riasztó...
szamarhegy 2013 júl. 05. - 21:52:12
(1000/1479)
Hihetetetlen, már a Barátok közt kapcsán is azt gondoltam, hogy ettõl nincs lejjebb, de ezek az új sorozatok teli ribancokkal, meg kurvapecér kidobósrácokkal azt jelzik, hogy a magyar társadalom nagy részének igényszintje fénysebességgel süllyed a nagy semmibe.