10/10
offtopic
csikosi 2011 febr. 09. - 11:44:30 10/10 Előzmény moni06
(82/102)
A legtöbbet látogatott port.hu félrevezet mindenkit!
Ez biztos!
Ezt a filmet körülbelül egy órával elõbb adják le talán azért, hogy véletlenül se nézhessük meg és ne tudjuk követni az eseményeket.
Nem beszélve arról, ha mondjuk a megadott idõpontban beállítjuk az egyéb felvételi lehetõségeinket.
Nem értem miért csinálják ezt???
Kérjük a naprakész mûsor idõpontokat!!
Remélem megteszik!
moni06 2011 jan. 30. - 19:10:33
(81/102)
Köszönöm a választ. Mondjuk én sem értettem, hogy miért marad ki öt rész? Remélem csak elírták...bár azután, hogy eddig is mit csináltak ezzel a sorozattal, kész csoda, hogy most (talán)megtudhatjuk, hogy mi lesz a vége...Bár, õszintén bevallom, amikor elõször a Tv2 ment, egy részt sem láttam belõle, amikor a Fem3 leadta az elsõ részt és utánnanéztem, akkor "tudtam" meg, hogy ezt már egyszer abbahagyták.Azért ez nem semmi...megértem, hogy "nem hozta a nézettséget", de attól még aki nézte volna, annak leadhatták volna egy másik mûsorsávban...
10/10
offtopic
csikosi 2011 jan. 30. - 13:38:16 10/10
(80/102)
a 26-dik rész jön.
Azt nem tudom hová lett 5 rész?
Össze-vissza, miután a 20-dik résszel hagyták abba.
moni06 2011 jan. 30. - 09:36:25
(79/102)
Hétfõn a Fem3 tényleg folytatja a sorozatot? Valaki tud errõl valami infót?
BEN1986 2011 jan. 29. - 21:50:29 Előzmény Haversrac
(78/102)
A Marinát már régóta vártam.
10/10
Haversrac 2011 jan. 28. - 21:36:24 10/10 Előzmény csikosi
(77/102)
nem, ez a sorozat 116 részes, csak 20 részt adtak le, nagy kár, hogy nem adták le

mondjuk amit ajánlott Naturell az a Klon, meg a Csábítás földjént is lazán leadhatnák
10/10
Haversrac 2011 jan. 28. - 21:33:49 10/10
(76/102)
na ez egy jó sorozat, nagy kár, hogy levették és helyette a hihetetlen bugyuta Marinát adják:S ennek legalább volt egy nagyon jó alapsztorija humorra fûszerezve...
10/10
offtopic
csikosi 2011 jan. 21. - 12:14:16 10/10
(75/102)
Üdv:
Az egész csak 20 részbõl áll??
Vége van??
10/10
csikosi 2010 dec. 30. - 12:46:36 10/10 Előzmény Naturelle
(74/102)
Szia nature!
van a port.hu elérhetõségén egy olyan funkció, hogy a kedvenc filmeded bejelölheted és, majd amikor azt valahol leadják újra, akkor értesítenek téged az Emailodon.
Na én például innen tudom, hogy ismétlik a filmet.
Remélem, most nem hagyják félbe és végre láthatjuk, hogy mi történik majd az ikertestvérekkel.
Egyébként mindenkinek Boldog Újévet Kívánok
Üdvözlette:
BEN1986 2010 dec. 29. - 20:27:42 Előzmény kissavoy
(73/102)
Nem hiszem hogy a TV2 folytatja. Éreztem hogy bepaterolják a fem3-ra. Az El cuerpo del deseot is ezen a csatonrán adták. Arra persze semmi esély hogy a TV2 leadja, de a fem3-on a La Traición és a Zorro ismétlése már lement. Az El Cuerpo del deseo-t biztos sokan nézték volna és óriási hiba volt egy olyan csatornára rakni ami nem mindenkinek van. De ezek akik ezt eldöntik azt hiszik hogy az úgy jó. Francokat! Most az Elisát szakítottk meg, ami várhatóan tavasszal folytatódik majd. A TV2-re be se raknák.
BEN1986 2010 dec. 29. - 20:23:56 Előzmény Naturelle
(72/102)
Állítólag azért nem folytatták, mert kevesen nézték. De igazából 20 részt adtak le meg sem adták az esélyt hogy a sorozatot a késõbbiekben többen nézhessék. A Rex felügyelõ helyére simán betehették volna, az már 100x is ment. Nem ez az elsõ alkalom hogy lecserélik a fõszereplõt. A Nada personal címû sorozatban Ana Colcherot Christianne Gout váltotta.
10/10
IXEMGabeo 2010 okt. 18. - 14:43:16 10/10 Előzmény kissavoy
(71/102)
nekem jobban tetszik Jennifer és Esmeraldííta (nem tudom, hogy hívják õket a rendes nevükön):D
Yvonne Montero (Betsabe) és a Kenya (Yesenia) sem csúnya szívesen elkapnám õket is...
10/10
kissavoy 2010 okt. 15. - 14:35:04 10/10 Előzmény Naturelle
(70/102)
Bizakodjunk, hogy lesz folytatása az Elbûvölõ szerelemnek. :) Mit megadnék azért, ha egyszer személyesen is megcsodálhatnám Bárbarát. :)
Nekem személy szerint tetszik a Marina, jó az alaptörténet, csak sajna hamar derülnek ki a fejlemények.
10/10
IXEMGabeo 2010 okt. 13. - 17:40:11 10/10
(69/102)
Nekem legeslegjobban az tetszett az Elbûvölõ szerelemben, hogy szinte abszolút nem volt nyálas sorozat, nem sírtak annyit, nem volt benne õrjöngés, csak normál szinten voltak kiakadások, lekötötte a figyelmed szóval nem érzelgõsködtek annyit benne pont jó volt, utálom, ha annyit sírnak + ez az állandó szeretlek is halálra idegesít:D azt rossz hallgatni. Marina borzalmas ebbõl a szempontból, (ma belenéztem és máris felpörögtek az események házasság, gyerek minden...szánalmas ez a gyorsaság és még ott a sorozat eleje van mégcsak)...:D És ja amit mondtál tényleg 1-2 dologban még vicces sorozat is:D Chamoy, a 3 Peralta nõvér, Homero, Clinton úr szála néha Morgana akciói a fiatal Dinoval, Alicia az Isteni fénnyel azon szakadok, Abel és Jennifer is eléggé feldobták a sorozatot, de legfõképp a gazdagbõrbe bújt Pelluco poénjain röhögök azok nevetségesek voltak:D
Naturelle 2010 okt. 13. - 14:10:55 Előzmény IXEMGabeo
(68/102)
Én elõször nem akartam elkezdeni a Marinát, mert mérges voltam, hogy abbahagyták az Elbûvölõ szerelmet és tartottam is attól, hogy esetleg ha elkezdem ezt a sorozatot is abbahagyják. Nekem tetszett az Elbûvölõ szerelem, sokat lehetett rajta nevetni is. A Marina más, nekem nagyon bejön. Nagyon érzelmes, szép. De nagyon sajnálom, hogy a fõszereplõt lecserélik. Ez nálam hazavágja majd a sorozatot. :(( Amikor már megszoksz valakit, hogy Õ játsza a fõszerepet és egyszer csak más lesz helyette, na az nagyon rossz. Úgyhogy így az Elbûvölõ szerelemmel úgy jártam, hogy abbahagyták, itt meg elrontsák majd a fõszereplõ lecserélésével. Ez így volt jó ez a szereposztás a Marinában ahogy volt.
10/10
IXEMGabeo 2010 okt. 12. - 22:39:31 10/10 Előzmény Naturelle
(67/102)
sokkal jobb volt az Elbûvölõ szerelem, Marina se rossz, de baromira sablonos és lehetetlen dolgok vannak benne:D ráadásul még alig történt valami a sorozatban 10 rész elteltével ekkora már itt javában peregtek a dolgok, több a párbeszéd is, jobb a színész teljesítmény itt, szóval sztem a Marina nem jobb sorozat, mint amit abbahagytak és fogalmam sincs mivel másabb az emberek ízlése mint nekem:) mert nem hiszem el most sem, hogy a Marinának nagyobb nézettsége van...
Naturelle 2010 okt. 11. - 13:14:38 Előzmény kissavoy
(66/102)
Köszi. Én nézem a tv újságban folyamatosan a FEM 3 mûsorát, de egyenlõre nem írják, hogy lenne rajta a sorozat. Remélem azért tényleg folytatják egyszer.

Ti nézitek a Marinát ami helyette lett? És ha igen, hogy tetszik?
10/10
kissavoy 2010 okt. 09. - 17:50:27 10/10 Előzmény Naturelle
(65/102)
Az egyik telenovellás oldalon írták.
10/10
IXEMGabeo 2010 okt. 04. - 14:31:28 10/10 Előzmény naine
(64/102)
én most spanyolul nézem youtube-on a sorozatot, velem nem fognak kib*szni:D igaz, hogy 1-1 szót értek belõle, de a cselekményeket így is fel tudom fogni...

SPOILER

3 grácia bulija nagyon komoly volt és természetesen, Abel és Jennifer is csak összejöttek:) amnéziás Rodolfo összegabalyodott Chantallal a pszichiáterével mivel berúgtak a bulin:D, Ignacio pedig Betsabeval találkozgat, ami még elég érdekes bonyodalmakat fog szõni..Yvonne és Fernanda is gyanakszik. Yesenia megtudta, hogy Ruben Conival van, ezért kiakad, persze ezt megtudja a családja is így Chamoy egy órási jobb egyenessel fogja várni Rubent:D Topacio összefeküdt Homéróval, de nem értem a napszemüveg miért volt utána rajta és Homero hogyhogy életben volt utána amikor tudjuk, hogy átok van a 3 Peraltán:D ez itt nekem magas volt... amit még ki tudtam következtetni, hogy Vicky úgy tûnik megtudta, hogy Fernanda; Ignacio szeretõje, elakarná mondani (Pelluconak, aki Rodolfot játszik), de aztán szépen a Morgana és Fernanda is lefizeti szépen így hallgat errõl a dologról. Volt még ebben álbombariadó a piacon, hogy megakadályozzák Nóra találkozását az amnéziás Rodolfoval...az ügyet Basilió intézte el. Jó pár részt megnéztem, de ott tartok jelenleg, hogy Ignaciot, Yvonne hallgatja ki merre járt, Ignacio ugyebár begúrott egy bulin összefutott Fernandáékkal majd Betsabék házában aludt...jól összeveszik Yvonne és Ignacio. Kíváncsi leszek a többi részre nekem jó spanyolul is csak lássam:D amúgy pedig LUZ DIVINA nektek:D:D

SPOILER VÉGE
naine 2010 okt. 03. - 06:12:08 Előzmény IXEMGabeo
(63/102)
valószínûleg azért nézik többen, mert késõbb van, több ember van már otthon, és csak megy a tv, inkább az Árva angyalon, mint az ezerszer ismételt életmentõkön...
mondjuk más csatorna is lenne, mint ez a 2 ....